Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Jautis

jautis JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

„Apie tuos, kurie mėgsta skaniai pavalgyti…”


Stichija: Žemė
Planeta: Venera
Diena: penktadienis
Devizas: „Aš turiu”
Spalva: balta, žalia, alyvinė, geltona
Akmuo: turkis ir safyras
Valdomas namas: Antras
Kryžius pagal savybes: Fiksuotas
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Gyvatė
Priešais esantis ženklasSkorpionas

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Jautis
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Jautis
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Jaučio simbolis – jo galva. Pavasaris jau galutinai įsiviešpatavo, sultingose žydinčiose pievose ganosi galvijų bandos. Didelis ir masyvus, įsitikinęs savo jėga, Jautis ramiai saugo jam priklausančią teritoriją. Te niekas neišdrįsta įsibrauti į jo valdas, kitaip turės reikalo su grėsminga jėga.

Šiaip jau Jautis mėgsta ramybę ir harmoniją, jis džiaugiasi malonia aplinka. Ne veltui Jautį globoja Venera. Venerai būdingas džiaugsmas viskuo, kas gražu, pirmiausia meile, kuo ypatingai pasižymi Jaučio natūra. Venera išryškina jo nepaprastą siekimą būti kuo santūresniu bei harmoniškesniu, norą turėti tik jam vienam priklausančią teritoriją. Jaučio ženklas priskiriamas žmogaus vaikystės fazei, kai vaikas išmoksta skirti sąvokas nuo “mano” ir “tavo”, nori turėti savo nuosavybę.

Būdamas Žemės ženklu, Jautis yra lėtas, bet tvirtas. Turi praeiti tam tikras laiko tarpas, kol jis ištirs aplinkybes. Jautis nėra linkęs į staigias permainas ir pokyčius. Prieš susitikdamas su kokia naujove, Jautis pirmiausia viską nuodugniai apsvarstys ir patikrins. Dėl šios savybės žmonės, gimę po Jaučio ženklu, yra patikimi ir apdairūs bičiuliai. Deja, lygiai taip pat ilgai jis būna blogos nuotaikos, jei ji jau apima Jautį. Be to, šis Zodiako ženklas yra labai kerštingas. Jautis gali būti dar ilgai įsižeidęs nepaisant to, kad kitas jo vietoje būtų seniai viską pamiršęs. Taip yra dėl to, kad visas nuoskaudas Jautis taipogi turi dešimt kartų pergromuliuoti, kol kas suvirškins.

Tvirtas Jaučio ryšys su Žeme neleidžia jam netekti pagrindo po kojomis, nepaisant jo didelio polinkio į malonumus. Praktiškas protas ir realistinis požiūris padeda Jaučiui neišeiti už jo galimybių ribų. Savaime suprantami dalykai jam yra kantrybė, gerai ir iki galo atliktas darbas, tačiau, kaip Veneros globotiniui, nesvetimi jausmai ir emocijos. Jaučiui dažnai reikia kažkokio akstino, postūmio, kitaip jis nė nepajudės iš vietos. Jo lėtas būdas, įprotis viską pasverti, gali lengvai virsti tiesiog tingumu ar neveiklumu. Jau pats elementas – Žemė – yra lėtumo simbolis, o dar prisideda ir fiksuota ženklo savybė. Taigi labai tikėtina, jog Jautis taps flegmatiku ir paskęs savo neveiklume bei rutinoje.

Pirmasis dekanas (balandžio 21-30 d.). Pagrindinis devizas – nuoširdumas.
Šio dekano Jaučius traukia vaidyba, muzika, grafinis menas. Jis labai atjautus. Nesvetima filantropija (labdara). Draugiškumas, bičiuliškumas ir kilniaširdiška pagalba padaro Jautį visų mylimą. Juo visada galima pasitikėti. Pilnas realių idėjų. Jeigu viena patiria nesėkmę, lieka kita pirmajai, pakeisti.

Antrasis dekanas (gegužės 1—11 d.). Pagrindinis devizas – organizuotumas.
Dominuoja visos savybės, reikalingos vadovui. Jis duonpelnys ir organizatorius. Skleidžia entuziazmą ir optimizmą. Nuo sklindančių kibirkščių įsiliepsnoja bendradarbiavimo liepsna. Tokio Jaučio kardas – pasitikėjimas, o skydas – viltis. Nuvargęs remiasi į draugus, praradęs vilti – seka paskui juos, nelaimingas – stengiasi draugus pamėgdžioti.

Trečiasis dekanas (gegužės 12-20 d.). Pagrindinis devizas – ryžtingumas.
Šie Jaučiai sugeba vyriškai ir tiesiai žiūrėti nemalonumams į akis. Jeigu tiki kokia nors idėja, tai tampa labai aktyvus. Jausmingumą laiko savo silpnybe, todėl stengiasi ją slėpti. Labai pasitiki savimi ir pripažįsta, kad jėga – vienybėje, todėl pasirenka daug bendraminčių draugų. Tačiau turėdamas griežtą charakterį, nelinkęs lengvai nusileisti. Nemėgsta kitų pasiteisinimų.

Charakteris

Po jaučio ženklu gimę žmonės siekia pergalės darbštumu ir nepaprastu kantrumu. Jie labai atkaklūs, niekada nemeta pradėtų darbų. Retai klauso patarimų ir gali netikėtai apstulbinti aplinkinius jiems tarsi nebūdingu veržlumu. Jautį sunku išmušti iš dvasinės pusiausvyros, tačiau netekęs kantrybės ar suerzintas jis pyksta ilgai ir audringai. Jaučiai labai ilgai nepamiršta įžeidimų bei nuoskaudų. Šie žmonės yra smalsūs, teisingi, stipriavaliai, paprastai konservatyvių pažiūrų ir linkę pavyduliauti.

Privalumai: stabilumas, jautrumas, darbštumas, gebėjimas puikiai auklėti vaikus.
Trūkumai: pokyčių vengimas, dažnas pavyduliavimas, per didelis patiklumas.

Vaikystė

Jaučio ženklo mažyliai nereikalauja perdėto dėmesio. Tačiau trūkstant rūpesčio, šio ženklo vaikas gali susirgti, nes iš prigimties yra labai švelnus ir pažeidžiamas. Paauglystėje Jaučiai gali netikėtai susižavėti netradiciška muzika arba tapyba. Tiesa, vėliau šio ženklo atstovai paprastai profesijas renkasi, atsižvelgdami į realią situaciją. Su kitai bendraamžiais Jaučiai bendrauja noriai, tačiau įžeisti užsisklendžia savyje.

Vyras – Jautis

Darbas. Jaučiai dažniausiai nelinkę skubėti, labai patikimi, retai keičiantys savo įsitikinimus. Be to, jie ilgai apmąsto būsimus sprendimus bei veiksmus. Visi šio ženklo atstovai nėra abejingi gyvenimiškiems malonumams. Tačiau Jaučiai nepripažįsta rizikos, nemėgsta jokių naujovių ir reformų. Dirbdami Jaučiai yra lėti. Juos sunku išvesti iš kantrybės, tačiau įniršę jie išties tampa panašūs į įsiutusius bulius. Šio ženklo atstovams būdingas praktinis sumanumas, padedantis įgyvendinti jų kūrybinius sumanymus. Vyrai Jaučiai pasitiki savimi ir visada stengiasi pasiekti savo tikslus. Daugeliui Jaučių būdingi geri oratoriniai gabumai, diplomatiškumas ir mokėjimas išsisukti iš sudėtingų situacijų. Beveik visi šio ženklo atstovai nerodo didelio susidomėjimo karjera, tačiau sąžiningai atlieka savo darbą. Materialūs dalykai jų vertybių skalėje dažniausiai pranoksta idealizmą.

Jaučiai nėra pernelyg iniciatyvūs ar verslūs, nemėgsta prisiimti atsakomybės. Tinkamiausios jiems profesijos siejasi su žemės ūkiu, architektūra, geologija, archeologija, madomis, medžio apdirbimu, finansais. Tarp Jaučių daug sėkmingų dainininkų, muzikantų, dailininkų ir dizainerių.

Draugystė. Jaučiai gerai supranta kitus žmones, jų troškimus ir mintis, todėl yra geri draugai. Jeigu ką nors pažadėjo, tai būtinai išlaikys duotą žodį, kiek jiems tai be atsieitų. Draugaudami Jaučiai dažniausiai yra geranoriški ir ramūs, tačiau gali pademonstruoti ir užsispyrimą bei tapti pernelyg emocionalūs. Draugą Jautį lengva prarasti, jeigu kažkuo jį įžeidėme. Apimti depresijos, jie tampa kurti proto balsui. Todėl draugystę su Jaučiu reikia tausoti, vertinti jų rodomą rūpestį ir dėmesingumą.

Meilė. Mylėdamas Jautis yra švelnus, rūpestingas ir atsidavęs. Tai – vienas iš labiausiai jautrumu kitų atžvilgiu pasižyminčių zodiako ženklų. Įsimylėjęs Jautis siekia santykių stabilumo, jam nepriimtini atsitiktiniai ryšiai. Prieš užmegzdami artimesnę pažintį, Jaučio ženklo vyrai ilgai stebi būsimą partnerę, vertindami visas jos teigiamas ir neigiamas puses. Į santuoką ir meilę Jautis žiūri labai rimtai. Dėl savo ištikimybės ir patikimumo Jaučiai – idealūs sutuoktiniai ir tėvai. Visos moterys jų aplinkoje jaučiasi jaunos ir gražios. Jaučiui geriausia sudaryti santuoką su Vėžio, Mergelės, Ožiaragio ir Žuvų ženklo moterimis.

Moteris – Jautis

Darbas. Jaučio ženklo moterys dirbdamos yra ramios, santūrios, nemėgsta prieštarauti kolegoms ar viršininkams. Tai – disciplinuotos asmenybės, paprastai aplinkiniams nekeliančios didesnių problemų. Iš prigimties šio ženklo atstovės yra linkusios į komercinę veiklą bei joje yra lydimos sėkmės. Neretai būtent Jaučio ženklo moterys imasi nuosavo verslo ir tampa geromis vadovėmis. Neblogų rezultatų jos gali pasiekti literatūroje ir mene. Tarp šio ženklo atstovių daug žinomų mados kūrėjų, dekoratorių, stilisčių, kulinarių.

Draugystė. Jaučio ženklo moterys dievina bendravimą su daugybe savo draugių, mėgsta vaikščioti su jomis po parduotuves, lankytis grožio salonuose, dalintis įspūdžiais apie pirkinius. Šiam ženklui būdinga priimti žmones tokius, kokie jie yra, todėl jo atstovės yra gerbiamos ir mylimos. Tiesa, dėl savo lengvabūdiškumo šio ženklo atstovės ne visada yra patikimos sudėtingose gyvenimo situacijose.

Meilė. Asmeniniame gyvenime Jaučio ženklo moterys stengiasi ieškoti kompromisų vardan šeimos išsaugojimo. Vyrą jos paprastai išsirenka pačios, tačiau gali ištekėti už žmogaus, kuris nelabai joms tinka pagal amžių ar interesus. Bet kokiu atveju jos yra ištikimos, nepasižymi dideliu aistringumu, moka sukurti namuose jaukumo ir harmonijos atmosferą.

Patarimai vyrams: Moterys, gimusios po Jaučio ženklu, yra jautrios prigimties, lengvai prisitaiko prie esamų situacijų, puikiai sugyvena kolektyve. Šios moterys mėgsta gražius daiktus, kupinos ne tik gražių sumanymų, bet trykšte trykšta energija. Po Jaučio ženklu gimusioms moterims reikia daug švelnumo ir dėmesio. Jos puikiai jaučiasi, jei dovanų gauna nors mažą gėlių puokštę.

Sveikata

Daugelis šio ženklo atstovų pasižymi pavydėtina sveikata, kurią jiems teikia jų prigimtinė stichija – žemė. Pati prigimtis pasirūpino, kad Jaučiai būtų stiprūs ir tvirti. Ligos dažniausiai juos užklumpa dėl dėmesio stokos vaikystėje arba nesirūpinimo savo sveikata brandžiame amžiuje.

Silpnosios Jaučių vietos – gerklė, kaklas, kojos, kulkšnys, lyties organai, nugara, stuburas. Tokie žmonės sunkiai pakelia pūlingas anginas, sąnarių ligas. Daug nemalonumų jiems gali sukelti radikulitas, neretai išsivystantis dėl peršalimų. Venera, kurios poveikis Jaučiams ganėtinai reikšmingas, šį sąrašą papildo taip pat infekcinėmis odos ligomis. Jauniems šio ženklo atstovams ant rankų ir veido gali atsirasti karpos. Su jomis reikia elgtis ypač atsargiai, stengiantis jų nepažeisti skutantis ar atliekant kitas procedūras. Geriausia yra jas pašalinti.

Beveik visi peršalimai Jaučiams baigiasi anginomis, kurios neretai veda į komplikacijas, o po to prie širdies ligų išsivystymo, regėjimo pablogėjimo. Dėl polinkio nesilaikyti saikingumo valgant Jaučiams brandžiame amžiuje gresia širdies ir kraujagyslių ligos. Šio ženklo atstovams, priverstiems daug laiko praleisti ant kojų, išsivysto venų ligos. Dėl lėtumo bei įpročio pradžioje į viską nuodugniai įsigilinti, įtemptai dirbdami Jaučiai rizikuoja protiškai pervargti. Pajutus pirmuosius šio negalavimo požymius – galvos skausmus, regėjimo pablogėjimą, dirglumą, – reikia nustoti dirbti, leisti sau pailsėti arba pakeisti veiklos pobūdį.

Jaučiams iškylančios regėjimo problemos daugeliu atvejų yra paveldėtos. Tačiau kai kuriems ženklams apskritai yra būdingas silpnesnis regėjimas. Prie tokių priklauso ir Jaučiai. Dar vaikystėje jiems gali išsivystyti trumparegystė. O amžiaus nulemta toliaregystė Jaučiams pasireiškia sulaukus 35-40 metų.

Jaučio ženklo moterys sunkiai išgyvena menstruacinio ciklo pradžią jaunystėje, o po to ir prasidėjusį klimaksą. Ypač nemalonius pojūčius jos patiria lytinės funkcijos pasireiškimo pradžioje ir vėliau jai silpstant. Vyrams Jaučiams dėl nervinių perkrovų, lytinę funkciją stimuliuojančių priemonių gali prisireikti jau peržengus keturiasdešimtmečio slenkstį.

Jaučiams labai svarbus judrus gyvenimo būdas, dažnas buvimas gryname ore bei nuotaiką keliantys įspūdžiai. Visa tai padeda iš prigimties stipraus organizmo Jaučiui išvengti daugybės ligų. Daugelis Jaučių baiminasi sirgti ir dėl to šalinasi gydytojų, todėl artimiesiems reikėtų būti dėmesingiems jų sveikatai.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – garstyčios, imbieras, pipirai
Vaisiai – slyvos, citrinos, granatai, bananai, kriaušės, abrikosai, ananasai, persikai, arbūzai.
Daržovės – česnakai, bulvės, jūros kopūstai, moliūgai, saldžioji paprika, špinatai, ridikai, baltagūžiai kopūstai, svogūnai, agurkai, aguročiai, morkos, petražolės, salierai, krapai, pomidorai, baklažanai, svogūnų laiškai.
Ankštinės daržovės – pupelės, lęšiai.
Riešutai – graikiški, žemės riešutai, saulėgrąžų sėklos.
Grybai – visos „baltųjų” valgomų grybų rūšys, šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – grikių, kviečių, ryžių kruopos.
Bitininkystės produktai – mėtų ir spygliuočių medus.
Riebalai – avienos lajus, elnių taukai.
Aliejus – saulėgrąžų.
Mėsa – kiauliena, jautiena, aviena.
Paukštiena – antiena, vištiena.
Žuvys – karpis, karšis.
Pieno produktai – karvės pienas, fermentinis sūris, varškė, grietinėlė, grietinė, kefyras.
Gėrimai – juodoji arbata.
Perdirbti produktai – saldainiai.

Poilsis ir kelionės

Po šiuo ženklu gimę žmonės labai geranoriški, sugebantys išlaikyti dvasinę pusiausvyrą, todėl pyktis ir bloga nuotaika – retas reiškinys jų gyvenime. Jeigu taip nutinka, į normalią būseną šio ženklo žmogui padeda grįžti ramybė. Tereikia apsivilkti naktiniais drabužiais ir išsitiesti ant savo mėgstamos sofos. Tiesa, prieš tai Jautis turėtų būti skaniai ir sočiai pavalgęs. Niekas taip gerai neveikia jo nervų sistemos, kaip maistas. Pailsėjęs Jautis turėtų pasivaikščioti po parką ar sodą, skirti dėmesio kambariniams augalams.

Jautis galėtų remtis indėnų išmintimi. Paprasčiausius pratimus gali atlikti kiekvienas žmogus. Kramtyti maistą reikia lėtai ir sąmoningai, sutelkiant mintis tik į gaunamą energiją. Patariama mėgautis valgymu, pajaučiant jį visais savo pojūčiais.

Po Jaučio ženklu gimę žmonės profesionaliausiai sugeba įvertinti žemiškąsias vertybes. Jie puikiai planuoja, prekiauja, ūkininkauja, supranta, kad darbu ir atkaklumu pasiekti rezultatai gyvenime yra patys patikimiausi. Jie labai gerai žino, kokia didelė vertybė yra poilsis ir atostogos, ir kaip tai reikalinga. Su atsidavimu dirbantys Jaučiai privalo periodiškai ilsėtis. Jaučiams patartina per atostogas pakeisti gyvenimo būdą, pagyventi sveikuoliškai, intensyviai pasportuoti, pasinaudoti gydymosi ir atsipalaidavimo procedūromis. Jaučių poilsiui reikalinga ramybė, išpuoselėta aplinka, patogumai. Jie labai jautriai reaguoja į bet kokius dirgiklius, triukšmą.

Vykdami toli, jie dažnai pasirenka kalnus arba tokį kraštą, kuriame ryški riba tarp prabangos ir skurdo, kur aplinka dvelkia asketiškumu, gyvenama pagal labai griežtus dėsnius. Jaučių parvežti suvenyrai bus praktiškumo ir grožio derinys. Kadangi tarp Jaučių daug kolekcionierių, vienas iš kelionės tikslų gali būti kolekcijos papildymas. Išvykdami į kelionę, jeigu žino, kad teks ilgai sėdėti, Jaučiams patartina pasiimti pagalvėlę kaklui.

Atostogoms Jautis turėtų rinktis įdirbtas, sukultūrintas žemes, jam vertėtų išbandyti poilsį kaime, kaimo turizmo sodyboje. Jaučiui tinkamos šalys yra Olandija, Airija, Lenkija bei Šveicarija.

Suderinamumas

Jautis ir Avinas
Jautis ir Jautis
Jautis ir Dvyniai
Jautis ir Vėžys
Jautis ir Liūtas
Jautis ir Mergelė
Jautis ir Svarstyklės
Jautis ir Skorpionas
Jautis ir Šaulys
Jautis ir Ožiaragis
Jautis ir Vandenis
Jautis ir Žuvys

348 komentarai. Komentuoti>

 • Gintulis
  2017-04-25 22:44

  As turiu ir Dvynio ir Jautuko savybiu ir kaip cia yra ? Gali mixuotis zodiakai ?

  Atsakyti
 • Aš jautis. Atitinka be beveik visu 100%

  Atsakyti
 • Kornelija
  2015-10-24 16:50

  Viskas atitinka gal daugiau nei 95% Šaunu 🙂

  Atsakyti
 • Kazkokia nesamone 😀 Esu gimusi geguzes 21d. 14:45h kazkur. ir nesuprantu ar as jautis ar dvinys 😀

  Atsakyti
 • Na as esu gimusi balandzios 23 ir kazkaip nesijauciu, kad buciau „pilnas” jautis. Nesu uzsispyrusi, nesu stambi, maistas man tikrai nera pirmoje vietoje, nesu kaip sakant pavalganti. Visiskai neturiu meminiu gabumu kas ypac akcentuojame Jautyje. Zodziu nesuprantu kas as per zenklas 😀 Tokio zenklo turbut visai nera 😀

  Atsakyti
 • To Natalija – tikrai daug kur yra nurodyta gegužės č0, kaip paskutinė Jaucio diena, o nuo 21 jau Dvyniai.

  Atsakyti
 • Natalija
  2015-03-02 11:53

  Man įdomu ar gegužės 21 diena visada yra paskutinė jaučio diena, gal yra kokie keliamieji metai? Nes kažkur esu mačiusi, kad 21 jau prasideda dvyniai.

  Atsakyti
 • esu jautis tiesa pasake jaučiai waldo je

  Atsakyti
 • As esu jautis.ir tuo didziuojuosi.viskas atitinka!!!

  Atsakyti
 • Viskas beveik atitiko tik gal galit pasakyti parasyti kad as su zuvimi paskutinioje vietoje, o pas ji kad as antroje tai kaip suprasti? Beje esam isimyleje ir kaip suprasti nieko mum neisseies nors kitur raso kad mes tobula pora esame visom atitinkame 97 proccentais

  Atsakyti
 • Didžiuojuos būdamas jaučiu. 🙂 Viskas atitiko 90%. Jaučiai jėga! 😀

  Atsakyti
 • Man beveik viskas..99.9%.

  Atsakyti
 • as esu jautis, mano meile yra jautis. esam kartu. buvom ir busim, nes viskas tampa. padeda nupirkdamas man ka ar duodamas ant keliones kai reikia labai vazinetis, valgyti nupirko kai mama operuotis vaziavo, isgeriam kartu, nesivalkioja, dirba, neturi jokiu draugu nr telefone nera jam kada. o taip man vienodai ka loja ar sutampa jautis su jauciu ar ne. ir nematau cia jokio 😀

  Atsakyti
 • Jautis buhalterijoj jaučiasi kaip savo kieme. Jis viską sutvarko skurpulingai. Pats esu jautis ir jaučiu kad toks darbas man puikiai sektųsi. Mūsų įmonėj iš penkių asmenų dirbančių buhalterijoj – trys jaučiai(!)

  Atsakyti
 • Karts nuo karto pasiskaitau horoskopa, tai tikrai beveik viskas atitinka. Turiu dar toki klausima. Gal yra jauciu kuriu profesija buhalterija? Noreciau paklaust nuomoniu apie sia profesija.

  Atsakyti
 • Man irgi 99% atitinka! Tiek kad as megstu permainas kartas nuo karto, pvz. Pakeist gyvenamaja vieta ar miesta ar net partneri kai atsibosta:) bet visa kita kaip pirstu i aki!

  Atsakyti
 • Gimiau geg 21 d sakoma kad as dvynys bet turiu tikrai ir jaucio ir dvyniu savybiu:) horoskopai daznai nurodo tiesa bet 100% jais netikiu:)

  Atsakyti
 • tikrai labai daug tiesos, atrodo lyg pati apie save skaityčiau..:)

  Atsakyti
 • Nu nesitikejau kad tiek tiesos yra horoskopose,esu jautuke ir atitinka 95 proc.bendrauju su jauciu ir musu poziuris sutinka daznai galvojame tapaty:) smagu kad esu jautuke:)seniau ne labai tikejau horoskopais bet ko toliau tuo daugiau suprantu kad yra daugeliui straipsniu tiesos negaliu patiket..

  Atsakyti
 • elegna sako,
  2013-08-04 15:15

  Jautis geriausiai sutaria su mergele, oziaragiu ir vandeniu, tai tikrai, nes esu daug metu bendravusi su siais zmonemis, o aprasymas man tinka vos 50%, bet tai nesvarbu, gyvenant kampai apsislifuoja, tik jau jautukei saulys netinka 100%- pasaus neatlaikysi.

  Atsakyti
 • na mano draugas jautis, aš pati – avinas. labai mažai kas atitiko, gal tik 10%. ne jis turi prie manęs taikytis, o aš prie jo. aš su juo sulaužau visus savo įsitikinimus ir principus, ir taikausi prie jo. jis yra užsispyres, pavydus, nekantrus, dažnai nervingas, ir tikrai jokiom muzikom ar menais nesižavi. dažnai susipykstam, kartais išsiskiriam, bet vėl susitaikom. nors ir išsiskiriam, bet visad būnam vienas kitam ištikimi.

  Atsakyti
 • Jautis su mergele jauciu sauliu sutare puikei. Mano mama, patevis ir teta skorpijonai mes daznai pykstames bet laimei vis susitaikom:-)

  Atsakyti
 • Norejau paklausti ar Jaucio zenklu turi gera atminti mokslams ar ne:)

  Atsakyti
 • Mano Geriausia Draugė jautis, ir kaip visada horoskopai.lt pataiko 100% tikslumu! 🙂

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.