Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Gyvatė

gyvatė

(Metai: 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025, 2037, 2049)


Šeštasis zodiako ženklas „ši“ – Gyvatė.
Gimimo laikas: tarp 9 ir 11 valandos ryto.
Spalva: Šviesiai mėlyna.
Metų laikas
: Vasara, mėnuo: Gegužė.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Jautis.
Elementas: Ugnis.
Geros savybės: taktiškumas, protingumas, rimtumas, kantrumas, organizuotumas, sugebėjimas planuoti.
Neigiamos savybės: reiklumas, noras komanduoti, pavyduliavimas, tinginystė.
Tinkama profesija: aktoriaus, politiko, konsultanto. Profesijos, susijusios su magija ir ateities spėjimu.
Tinkamas partneris: Jautis, Gaidys.
Netinkamas partneris: Kiaulė.

Gyvatė užšliaužė ant medžio sausuolio. Koks Gyvatės kūnas, toks dažnai būna ir jos gyvenimas: susiraitęs ir supainiotas, dėl to sunku su ja bendrauti. Gyvatė pati dėl to kenčia. Ir nuolat siekia pagaliau atrasti žmogų, tapsiantį jos gyvenimo draugu.

Pas mus gyvatės nelabai mėgiamos, visai kitaip yra Kinijoje. Čia ji – grožio bei išminties simbolis. Nesibijoma laikyti Gyvatės namuose, manoma, jog ji atbaido ligas. Žmonės, gimusieji Gyvatės metais, laikomi tikrais išminčiais. Jie dažniausiai pasikliauja vien savo sprendimais, retai Gyvatė paiso kitų patarimų. Noras pasauliui įskiepyti giliamintiškumą, dažnai atveda į religinį fanatizmą bei filosofiją. Be to, gyvatė yra ir gražus gyvūnas, tokie yra ir žmonės, gimusieji tais metais. Išmintingoji Gyvatė ypatingai mėgsta išraiškos meną bei jausmingą meilę.

Šio ženklo žmonės gražūs, elegantiški, turintys meninį skonį. Jie intelektualai ir filosofai – mintyse nuolat ieško atsakymų į daugybę globalių klausimų. Jie nuolat organizuoti, viską planuojantys. Turi ypatingą intuicijos jausmą. Elgiasi ramiai, neparodo savo pykčio, mėgsta harmoniją ir stabilumą. Gerai prisitaiko prie aplinkos, nemalonių aplinkybių. Kai neturi tikslo, gali būti labai tingūs.

Nekenčia pralaimėti, nemėgsta skriaudų ir įžeidinėjimų. Nemėgsta klausytis kitų, tačiau mėgsta, kai kas nors prašo jų pagalbos. Nori visus žavėti – tik tuomet jaučia, kad iš tiesų egzistuoja. Šio ženklo žmonės vertina pinigus, kadangi jų gyvenimui reikia komforto, gražių daiktų, brangių drabužių, daug knygų, muzikos.

Sistemingi, veržlūs, gali daug pasiekti ne tik protu, bet ir įgimta intuicija, pirmu įspūdžiu. Nemėgsta skolinti pinigų, bet draugams gali padėti. Tačiau vėliau skolininkai gali nuo tokių draugų nukentėti.

Gyvatės ženklo moteris reikli, pavydi, mėgsta būti dėmesio centre. Pati leidžia sau daugiau nukrypti į šalį, nei savo partneriui. Japonijoje posakis „Mano mieloji, tu tikra gyvatė“ yra didžiulis komplimentas moteriai. Gyvatės ženklo vyras – malonus ir sentimentalus, turi gerą humoro jausmą.

Pavydūs ir reiklūs meilėje, neskubantys tuoktis, mėgstantys laisvus santykius, nuo kurių neretai nukenčia.

Elementai

1905.02.04 iki 1906.01.24 – Medis
1917.01.23 iki 1918.02.10 – Ugnis
1929.02.10 iki 1930.01.29 – Žemė
1941.01.27 iki 1942.02.14 – Metalas
1953.02.14 iki 1954.02.02 – Vanduo
1965.02.21 iki 1966.01.20 – Medis
1977.02.18 iki 1978.02.06 – Ugnis
1989.02.06 iki 1990.01.26 – Žemė
2011.01.24 iki 2002.02.11 – Metalas
2013.02.10 iki 2014.01.30 – Vanduo
2025.01.29 iki 2026.02.16 – Medis
2037.02.15 iki 2038.02.03 – Ugnis
2049.02.02 iki 2050.01.22 –

Medžio Gyvatė
Jos išmintis pirmiausia pasitarnauja praktiškiems reikalams. Apskritai Gyvatė – besidomintis politika žmogus, besistengiantis pagerinti žmonių tarpusavio santykius. Čia jai labai padeda įvykių nuspėjimo nuojauta. Asmeniškai Gyvatė siekia prabangaus gyvenimo, užtikrinančio jai saugumą bei prieglobstį. Didžiausias trūkumas tikriausiai yra jos tuštybė. Būdama patraukli ir įdomi, dažniausiai ir patenkina savo troškimą patikti. Tarp šio tipo Gyvačių yra nemažai meno žinovų bei muziejų darbuotojų.

Ugnies Gyvatė
Viešajai nuomonei ši Gyvatė turi ypatingai stiprų poveikį. Jai visai nesunku surinkti apie save pasekėjus bei prijaučiančius; Gyvatė mėgsta būti didelių susibūrimų centre. Jai daug reiškia valdžia ir įtaka, visų pirma kaip priemonė turtams pasiekti, taip pat labai vertina brangiai kainuojanti, prabangų gyvenimo stilių, kuriam reikalingos atitinkamos priemonės. Visuomenei Gyvatė parodo tik fasadą, tikrąją savo asmenybę ji slepia, nes nepasitiki nė vienu, išskyrus artimiausius draugus. Tikriausiai mano, jog ir kiti, kaip ji pati, pasinaudos savo išmintimi bei protu pirmiausia sau siekiant naudingų tikslų.

Žemės Gyvatė
Tai yra pati žavingiausia ir draugiškiausia iš visų Gyvačių, savo įgimtą išmintį panaudojanti žmonių supratimui, besistengianti jiems būti teisinga. Savo aplinkoje ji norėtų matyti aiškius, atvirus bei harmoningus santykius. Jei gresia chaosas, Gyvatė išlaiko sugebėjimą orientuotis, švelniai, tačiau ryžtingai vėl sustato daiktus į savo vietas. Ji būna tarpininkė tarp nesutariančiųjų pusių ir padeda, kur tik gali. Jei pasitikima jos priimtu sprendimu, tai vėliau niekas negalės Gyvatės paveikti. Tada ji, pasitelkusi savo draugiškumą bei žavesį, imsis atitinkamų veiksmų.

Metalo Gyvatė
Šitos Gyvatės problema – stiprus valdžios, įtakos bei turto siekimas. Tokius tikslus dažniausiai pavyksta pasiekti dėl Gyvatės aiškaus proto bei toliaregiškumo, tačiau kyla pavojus, jog šiame kelyje ji bus vieniša, sėdės išdidi savo auksiniuose rūmuose ir pavydės aplinkiniams, jausdama, jog išsprūdo kažkoks esminis dalykas. Per vėlai Gyvatė supras, jog reikia vertinti žmogiškąjį palankumą, draugystę.

Vandens Gyvatė
Ši gyvatė labai judri ir trokštanti žinių. Jai dažnai patinka mokslininko karjera, kadangi yra protinga, turi gerą atmintį ir praktiška. Savo vietoje ši Gyvatė jaustųsi, pavyzdžiui, vadovaudama moksliniam darbui. Čia ji bendrautų su daugeliu žmonių, o profesoriaus vardas paglostytų Gyvatės savimeilę. Ji yra taip pat ir gera organizatorė, suprantanti, kaip elgtis su pinigais. Tačiau gera atmintis turi ir savų trūkumų. Atrodo, jog į įžeidimus ji iš pradžių reaguoja gana ramiai, tačiau iš tikrųjų niekas nelieka pamiršta. Netgi po keleto metų Gyvatei staiga gali šauti į galvą atkeršyti už kadaise iškentėtą nuoskaudą.

Suderinamumas

Gyvatė ir Žiurkė
Gyvatė ir Jautis
Gyvatė ir Tigras
Gyvatė ir Kiškis
Gyvatė ir Drakonas
Gyvatė ir Gyvatė
Gyvatė ir Arklys
Gyvatė ir Ožka
Gyvatė ir Beždžionė
Gyvatė ir Gaidys
Gyvatė ir Šuo
Gyvatė ir Kiaulė

45 komentarai. Komentuoti>

 • Rapolas ir gimęs gyv metais

  Atsakyti
 • Taip, atitinka. Vyras buvo gyvate mergele…Siaubas! Ir kas cia gali dar tvirtinti, kad jiems tokia tiesa patinka? Baisus zmones!

  Atsakyti
 • Tinka 🙂 as skorpijonas gimes gyvates metais yra tiesos cia 🙂

  Atsakyti
 • Sveiki,
  Galiu pasakyti…
  Gimiau jaucio zenklu geguzes menesi ir esu gyvate ( 2001)
  Kaip skaitau tiiek jaucio tiek cia esu visiskai…zodziu cia viskas tiesa..
  Tikiu horoskopais jau seniai :*

  Atsakyti
 • gyvate mergele. atitinka. ir me partneriai 80% jauciai 😉

  Atsakyti
 • Visiska tiesa 🙂 na, 99proc tai tikrai 🙂 kad tik demesio centras ne man…o gal?:D Jo, su mumis nelengva, bet mane, asmenishkai, jei prisijaukina (kas yra laaaabai sunku, busiu ishtikimiausia ir geriausia drauge:) Bent jau ash esu laaabai geras zhmogus, kaip ir turi but zhemes gyvates 😉 Draugishkos ir padedanchios 🙂 man asmenishkai gyvate yra pats nuostabiausias zhenklas ish visu 😀 Pastoviai sulaukiu komentaru (geru), kad mastau ne pagal savo amzhiu :)) Tai vat, ishmintingos gyvates, mes geriausios(i) 😀

  Atsakyti
 • Visa laika maniau, kad esu gyvate, kadangi gimusi 1989m. Bet kuomet emiau skaityti su elemetais susijusia informacija, gaunasi, kad is tikruju esu gimusi drakono metais (1989 02 03), kadangi gyvates metai prasideda tik 1989 02 06 😀

  Atsakyti
 • Gyvate-Megele.aprašymas beveik identiškas.Kazkodel gyvenimo partneres budavo tigro metais gimusios,matyt vistik kazkaip priešingybes traukia,visi atvejai aisku nesekmingi.reiškiasi nedurni tie astrologai:)

  Atsakyti
 • Raimonda
  2013-02-21 19:54

  Puikiai! Aciu.

  Atsakyti
 • labai sutampa…

  Atsakyti
 • Sveiki, jau 23 metai, kai maniau, jog esu gimusi gyvates metais…bet dabar visai sutrikau ir nuliudau… esu gimusi 1989 sausio 19 diena…. 1989 yra gyvates metai…bet nuo kada? tai nejau praeje metai (drakono) buvo mano???paskaiciau as ta drakona ir man isvis netinka… :((( o gyvate kas parasyta daug kartu domejausi ir tinka… padekite man prasau suprasti kas yra kas 🙁

  Atsakyti
 • Nu ka ka, seis metais gyvates rulina. Todel slepkites tamsuoliai nes apakinsim savo antikine ismintim 😀 Viskas cia sutampa, gyvates magijoje simbolizuoja judejima, evoliucija, kaip kaducejus senoves egipte reiske samones kilima aukstyn taip ir jus gyvates kelkites ir kilkit evoliucijos keliu ir tapsit dievais auksciau kuriu yra tik aukstesni dievai. Linkiu seis metais visiems prabust ir tapsit ne tik savo bet ir pasaulio realybes inzinieriais galiciais is pagrindu projektuot pasauly.

  Sekmes!

  Atsakyti
 • mano dukte pagal gimimo data yra zemes gyvate…tikrai labai atitinka aprasymas,ji labai geras zmogus.

  Atsakyti
 • Nu ka sulaukem gyvates metu 🙂

  Atsakyti
 • tikra tiesa kokia,as esu gyvate,o beto gimusi dvynio zenkle 🙂

  Atsakyti
 • Daug kas man tinka

  Atsakyti
 • Kristina
  2012-11-28 23:43

  Begalo dziaugiuos kad gimiau po siuo zenklu,nes esu 100% tokia kaip apibudina gyvates

  Atsakyti
 • As gyvate ir man daug kas atitinka!Gyvates yra sunkaus charakterio,su charakteriu zmones!

  Atsakyti
 • rimatuxxx
  2012-07-11 15:58

  na,daug dalyku atitinka mane…nezinau kaip jie tai nuspeja….ar tiesiog pasikliauna kinu ismintimi,bet tai saunu!!!!!

  Atsakyti
 • labai daug kas sutampa nu tiesiog viskas ka ten raso tas ir sutampa….

  Atsakyti
 • komentatorius
  2012-06-22 08:55

  pazistu daug gyvaciu,nors esu ”drakonas”,bet ju vengiu,nes jos yra tingines,taiko kiekviena pasiepti – ikasti,aikstingos, nori visur dominuoti, nors ne velnio neismano,kito zmogaus gera minti ar patarima gudriai prisiima kaip savo -gyvate ir yra gyvate-tai greiciau ne isminties, bet gudrumo simbolis-labai slidus ir tai tiesa

  Atsakyti
 • As skorpionas ir gyvate man irgi tinka sis aprasymas.

  Atsakyti
 • O tai kur 2001-2002 metų gyvatė???koks šių metų gyvatės elementas?

  Atsakyti
 • Rimantė
  2012-01-01 14:32

  nesupratau Žemės gyvatė aš? nemanau kad tinka kiekvieną dieną pykstuosi su visais beveik visi iš klasės visi sako kad kartais sugadinu nuotaiką, bet draugų turiu labai daug.

  Atsakyti
 • čia kuo tiksliausiai apie mane parašyta 🙂 net negalvojau kad taip tiksliai galima parašyti 🙂

  Atsakyti
 • Viskas tikrai sutampa.Ir as galiu daugiau pazinti save ivairiose situacijose.Man patinka sita svetaine

  Atsakyti
 • Tikrai tiesa as pavydi ir t. t.

  Atsakyti
 • Irona- manau kad esi arklys pagal kinieciu zodijaka ir kaip sakei ju naujieji metai prasideda vasario 5 diena pagal musu kalendoriu

  Atsakyti
 • jautis-gyvate.viskas atitika man;)

  Atsakyti
 • Sveiki.
  Iškilo tokia diskusija dėl kinų zodiako ir gal galėsit kas ją padėti išspręsti. Esu gimęs 1990 sausio 3 d. Kinų naujieji metai prasideda, berods, nuo vasario mėnesio, tad teko susiginčyti – ar arklys, ar gyvatė aš esu pagal metus.
  Iš anksto dėkui.

  Atsakyti
 • Tiesos čia yra tikrai daug. Net nustebau,man patinka:)

  Atsakyti
 • na,gal ir ne 100%,bet labai daug tiesos,esu gyvatė-mergelė,ir ten ir ten horoskopas sutampa pakankamai tiksliai,net perskaitęs čia,kad gyvatė atitinka mergelę vakarų horoskope nė trupučio nenustebau.kalbant apie partnerių suderinamumą,kadangi,kaip ir pasakytą yra čia, keičių gan dažnai,turint omeny trekždalį nugyvento amžiaus,esu žmogus,nesusietas vedybomis,tačiau kaip ne keista,per daugelį įvairių partnerių-zodiakų atstovų,rimciausias buvo tigro…gryna tiesa…ginčai kas dien ir tik susipažinus,nuolatiniai,tačiau mus laikė sexas…ilgai..bet,pasakysiu tiem,kurie sako,kad skyrybų priežąstis „nesuderinamumas lovoje”(yra daug tokių”sexologų”),sexu žmogaus nesulaikysi.

  Atsakyti
 • Vytautė
  2010-12-09 23:04

  Wow, net baugoka, nes galima sakyti 99,99% kas parašyta yra tiesa ir man šita tiesa patinka 😉

  Atsakyti
 • gyvate-dvynys,bet ka raso apie gyvate atinka viskas,o kas liecia dvynio zenkla tai ne.Esu tipiska gyvate,ir man tai patinka

  Atsakyti
 • Gyvate-Mergele esu ir viskas taip atitinka kad net keista 😀

  Atsakyti
 • esu gyvate-svarstyklese, dukra gyvate-dvyne,vyras tigras, na jam sunku su dviem ir dar gyvatem :), bet, niekis kolkas 10 metu kartu visi, nors as su vyru visiskos priesingybes, bet manau,kad kitaip ir negali buti. Daug sie horoskopai sutampa su tiesa. Ir tai kad, kad pavydzios, nors sunku tai pripazinti, bet tas tiesa, yra,yra nenorint gaunasi tai. Bet jei esi supratingas valdaisi, ir viskas OK.

  Atsakyti
 • nustebino. pati esu gyvate ir dar mergele. atitinka didzioji dalis. o del antros puses. ne visad tarp gyvaciu ir jauciu buna tas suderinamumas 😀

  Atsakyti
 • aš gyvatės ženklu gimes atitinka

  Atsakyti
 • Nu nezinau,bet esu gyvate ir mano vyras gyvate ir dar dvinys o as saulys,visos priesingybes bet dar kartu 22metus ,gal nevisada teisybe raso…

  Atsakyti
 • apie tinginyste tai parase tiksliai bet ir kitkas sutampa

  Atsakyti
 • man gyvate labai susijusi su skorpionu atrodo 🙂 dar kai esu skorpas gimes gyvates metais, tai daug tiesos ir ten ir cia ;D

  Atsakyti
 • Edvardas
  2010-01-18 10:36

  del to, su kuo nepatartina gyventi,tai patariu klausyt,nes mano sesuo yra kiaules zenklo ir as su ja nesutariu nuo vaikystes iki db,nera kad pyktumemes pastoviai,tiesiog buties supratimas visiskai skirtingas,as megstu tvarka,o ji meto daiktus kur papuole,o tvarkosi karta per menesi,nu man tai ziauru,o kas del bendro choroskopo, tai svarstykliu aprasymas labiau atitiko negu gyvates,cia yra tiesios gal 30%,bet cia kiekvienam skirtingai. ;D

  Atsakyti
 • Su šitu horoskopu visiškai sutinku.Viskas sutampa.

  Atsakyti
 • anksciau netikejau horoskopais ir juokiausi, kad man netinka tigras, isivaizduokit gyvenimo griovejas, 12 metu kartu ir viskas puiku, o isejo taip, kad tikrai sugriove gyvenima. tai nuo siol atsizvelgiu i horoskopo zenka. cia tikrai labai atitinka aprasymai, puiki svetaine.

  Atsakyti
 • Danguolė
  2009-10-14 01:02

  Labai daug kas sutampa. Gal dėl to, kad esu gimusi dar ir gyvatės valandą, o gimimo diena prasidedant svarstyklių ženklui, kuriam įtakoja dar ir mergelė.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.