Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Dienos horoskopas

avinasAVINAS

Pernelyg ilgai atidėliojate nemalonų, bet neišvengiamą darbą. Jis nebus toks sunkus, kaip jums atrodo. Išgyvenkite šiandien, ir rytojus bus šviesesnis.

jautisJAUTIS

Jūsų likimas - jūsų rankose. Veikite, ir pasaulis kris jums po kojom. Šiandien turite ypatingą galią keisti dalykus sau reikiama linkme, ypač antroje dienos pusėje.

dvyniaiDVYNIAI

Iš pirmo žvilgsnio paprasta užduotis pareikalaus daugybės laiko ir pastangų. Galite nukentėti dėl pasenusios ar neveikiančios technikos. Nedvejokite prašyti pagalbos - jums mielai padės.

vezysVėžYS

Jei ieškosite jus kankinančios problemos šaknų, gali būti, kad sužinosite daugiau, nei iš tiesų norėtumėte žinoti. Nežinojimas tokiais atvejais yra tikra palaima. Užsimiršti padėtų linksmas ir triukšmingas vakarėlis didelėje kompanijoje, nebūtinai gerų pažįstamų.

liutasLIūTAS

Šiandien amžiną profesinių ir asmeninių interesų kovą akivaizdžiai laimės pirmieji. Apie darbus ir vakare galvosite daugiau nei jūsų artimiesiems norėtųsi. Būkite pasiruošęs ne visai maloniam pokalbiui ta tema.

mergeleMERGELė

Iš esmės - eilinė, niekuo neišsiskirianti diena. Tiesa, galite patirti kažkokį juokingą nuotykį. Būtų gerai daugiau laiko praleisti su vaikais (nebūtinai savo).

svarstyklesSVARSTYKLėS

Nepasiduokite emocijoms - galva šiandien geresnis patarėjas nei širdis. Jei sumanysite pakvailioti, geriau darykite tai namuose. Vakare galite būti primygtinai prašomas atsakyti į ilgai vengtą klausimą. Sunkūs sprendimai gali būti neišvengiami.

skorpionasSKORPIONAS

Pastaruoju metu pernelyg daug galvojate apie seniai praėjusias dienas. Tai jau ima trukdyti gyventi šiandien. Pats laikas ramiai priimti kaip yra tai, ko vis vien negalite pakeisti. Antroje dienos pusėje mažas pirkinys gali virsti didele švente šeimoje.

saulysŠAULYS

Jausmai jūsų elgesiui šiandien daro didesnę įtaką, nei pats to norėtumėte. Blogiausia, ką galite padaryti - kalbėti pats ir neklausyti pašnekovo. Venkite piniginių išlaidų. Kai kurie labai geri dalykai yra nemokami.

oziaragisOžIARAGIS

Jausitės saugus ir pasitikįs savimi. Papildomas darbas, atsakinga užduotis šiandien jūsų tikrai neapsunkins ir bus greitai įveikta. Diena tikrai bus praleista ne veltui ir verta prisiminti.

vandenisVANDENIS

Šiandien turėtumėte ypač dėmesingai kontroliuoti emocijas - nevaldomos jos gali atnešti nemenkos žalos. Užimkite protą kūryba ar kūną - intensyvia fizine veikla. Vakare būtų šaunu pažaisti krepšinį ar tenisą.

zuvysŽUVYS

Kas sakė, kad privalote nenukrypstamai laikytis vadovėlinių tiesų? Šiandien galite nustebinti pasaulį originaliu netikėtu sprendimu. Vakare sulauksite vertingos dovanos ar padovanosite tokią kitam žmogui.

asmeninis horoskopasTai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!