Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Dienos horoskopas

avinasAVINAS

Jūs viską norite gauti greitai ir kuo didesniais kiekiais. Ar nesutiktumėte apsiriboti žvirbliu saujoje? Šiandien stenkitės daugiau būti tarp žmonių, nesukančių sau galvos formalumais.

jautisJAUTIS

Po ganėtinai ilgo santykinės ramybės meto vėl ateina permainos. Artėjate prie posūkio taško, galinčio radikaliai pakeisti jūsų gyvenimą.

dvyniaiDVYNIAI

Visai nėra laiko ilsėtis. Kažkokie netikėti įvykiai įsuks jus į permainų verpetą. Priimkite jums mestą iššūkį - kaip kitaip pasaulis sužinos, koks puikus ir protingas esate?

vezysVėžYS

Jūsų finansinė padėti visai nebloga, todėl ilsėtis galite ramiai. Kur kas didesnės yra problemos šeimoje. Kol dar nepraėjo noras, vertėtų kaip nors taisyti padėtį - bandyti taikytis, prašyti atleidimo ar panašiai.

liutasLIūTAS

Šiandien būsite gerai nusiteikęs, žvalus ir pasiryžęs kalnus nuversti. Pati geroji diena pagaliau atlikti tai, apie ką seniai svajojate, bet vis niekaip neišdrįstate.Kita vertus, susilaikykite nuo patarimų kitiems - vargu ar jie bus naudingi.

mergeleMERGELė

Šiomis dienomis būkite itin atsargus. Tas, kuris nėra jūsų sąjungininkas, gali tapti itin sunkiai įveikiamu oponentu. Varginančią problemą netikėtai gali padėti išspręsti šeimos nariai. Norėtumėte ištrūkti kur nors atsipūsti, bet vargu ar pavyks.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Sėkmė įkvėps optimizmo, gal net ir per daug. Aplinkinių palankumą pelnysite būdamas mandagus ir tolerantiškas. Galite turėti problemų bandydamas susiskaičiuoti pajamas ir išlaidas. Apsidairykite, gal kas galėtų jums duoti protingą patarimą?

skorpionasSKORPIONAS

Pasidalykite savo nepaprastais sumanymais su žmonėmis, kuriais galite pasitikėti. Būti sąžiningam ir atviram kartais itin skausminga, bet saldus melas - dar blogiau. Tinkama diena pradėti naują dietą ar užsiimti fiziniais pratimais.

saulysŠAULYS

Viskas, kas iškrenta iš įprastų rėmų, žada jums pramogų ir ištrauks jus iš kasdieninės rutinos. Eidamas į svečius, būtinai turėkite nors nedidelę dovanėlę. Kažkoks ypatingas žmogus trokšta praleisti laiką kartu su jumis.

oziaragisOžIARAGIS

Išsiaiškinsite, kad turite konkurentų. Na nieko, dar ne viskas prarasta. Neigiamas rezultatas - taip pat rezultatas. Bet kuriuo atveju būsite įgijęs naujo vertingo patyrimo.

vandenisVANDENIS

Jumyse bunda žvėris ir traukia jus medžioklėn. Taisyklės ir apribojimai skirti silpniesiems. Atgailausite, jei labai reikės, kurią kitą dieną.

zuvysŽUVYS

Savaitę baigiate ganėtinai išsekęs. Tie, su kuriais dirbate, turėtų tai žinoti bent jau todėl, kad dabar esate silpnoji grandis. Poilsis savaitgalį būtinas jėgoms atstatyti.

asmeninis horoskopasTai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!