Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Astrologė Rasa Kungienė
Mano astrologinis kredo: horoskopas – tai ne nuosprendis, o astrologija – nėra mokslas apie fatališkumą. Gyvenimas nėra užprogramuotų įvykių grandinė, jis – mūsų tobulėjimo mokykla. Dėl šios priežasties šis mokslas nedaro kategoriško nuosprendžio, o duoda prognozę, tai yra numato tendenciją, galimybę, atsiveriantį šansą, o kaip tai bus panaudota, priklauso nuo žmogaus laisvos valios ir pasirinkimo.

1. Prognozė 1-iems metams (Soliaras)

Horoskopas metams

Prognozė sudaroma vieneriems metams nuo gimtadienio, iki gimtadienio remiantis tam tikra prognozavimo technika. Apžvelgiamos pagrindinės metų tendencijos visose gyvenimo sferose (darbas, šeima, asmeninis gyvenimas, kelionės ir pan.). Tai padės geriau ir tikslingiau koncentruoti savo jėgas, teisingai nukreipti energiją. Šis horoskopas yra puikus įrankis norintiems planuoti savo gyvenimą, išnaudoti maksimaliai visas ateities galimybes. Svarbu nurodyti gimimo duomenis, bei vietą, kur planuojate sutikti ar jau sutikote savo gimtadienį.
Apimtis: 10-12 A4 formato lapų.
Kaina: 75 Eur


2. Individualus asmeninis horoskopas

Individualus Asmeninis Horoskopas

Pateikiama informacija apie žmogaus individualumą, savirealizaciją, finansus, santykius, galimas profesijas ir talentus, stipriąsias ir silpnąsias asmenybės puses, mokslą, karjerą, asmeninį bei šeimyninį gyvenimą ir t.t. Apžvelgiama dvylika svarbiausių gyvenimo sričių. Šiame horoskope nėra įvykių datų, tai yra prigimtinės galimybės, talentai, žmogaus psichologinis portretas. Horoskopui reikia pateikti gimimo duomenis.
Apimtis: 12-14 A4 formato lapų.
Kaina: 150 Eur


3. Meilės / Santuokos horoskopas

Meilės / Santuokos horoskopas

Meilės tema yra viena aktualiausių žmogaus gyvenime. Šis horoskopas atskleis jūsų atsineštinį potencialą meilei, parodys kaip jūs mylite ir kuriate santykius, kokius partnerius pritraukiate į savo gyvenimą. Astrologiškai galima numatyti, kiek yra pažadėta santuokų, kur galimos pažintys. Taip pat trugdžiai, dėl kurių nesiseka sukurti santykių arba jie vis nutrūksta. Nurodysiu palankius laikotarpius pažintims, santuokai.
Apimtis: 4-6 A4 formato lapai.
Kaina: 65 Eur


4. Karjeros / Finansų horoskopas

Karjeros / Finansų horoskopas

Šis horoskopas naudingas tiems, kurie renkasi gyvenimo kelią – moksleiviams, būsimiems studentams arba tiems, kurie nėra tikri, ar teisingai pasirinko savo darbo sritį, kryptį. Šis horoskopas atskleis žmogaus sugebėjimus, karjeros galimybes, taip pat finansines galimybes. Išskirtos konkrečios sritys padės geriau save realizuoti, įneš į gyvenimą daugiau aiškumo.
Apimtis: 4-6 A4 formato lapai.
Kaina: 65 Eur


5. Vaiko horoskopas

Vaiko horoskopas

Sudaromas vaikams iki 13 metų. Šiame horoskope atskleidžiamas vaiko ir motinos ryšys, emocinis vaiko pasaulio suvokimas, mitybos ir miego įpročiai. Taip pat mokymosi, intelektualiniai sugebėjimai, bendravimas, fizinis išsivystymas. Šis horoskopas jums padės geriau suprasti savo vaiko poreikius, gabumus mokslui, nukreips kur tikslinga vaiką stiprinti, kuo užsiimti (sportas, muzika ir pan). Tai puiki dovana krikštynų proga.
Apimtis: 5-7 A4 formato lapai.
Kaina: 60 Eur


6. Poros Suderinamumo horoskopas

Suderinamumo horoskopas

Tai dviejų žmonių, siekiančių darnių santykių, savybių vertinimas ir poreikių išskyrimas. Ši analizė yra išsami ir plati. Ji suteikia maksimaliai informacijos apie žmones, kaip atskirus individus, jų ketinimus ir lūkesčius santykiuose. Taip pat vertinama pažinties data kaip labai svarbus poros santykių eigos parodymas. Analizei reikia pateikti partnerių gimimo datas, valandas, vietą. Taip pat svarbu pateikti pažinties / santuokos datą.
Apimtis: 4-6 A4 formato lapai.
Kaina: 60 Eur

———————————————————————————————————————————————————————-
a) Norint užsisakyti horoskopą, būtina teisingai užpildyti žemiau esančią užsakymo formą.
b) Būtina žinoti savo gimimo datą, laiką (minučių tikslumu) ir miestą kuriame gimėte.
c) Už anketos duomenų teisingumą ir tikslumą atsako Klientas.
d) Užsakymams taikomas išankstinis apmokėjimas.
e) Užsakymai atliekami per 10 darbo dienų ir išsiunčiami kliento nurodytu elektroniniu paštu.