Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kinų horoskopas 2023

ŽiurkėJautisTigrasKiškisDrakonasGyvatėArklysOžkaBeždžionėGaidysŠuoKiaulė

Vandens Kiškio (Triušio) metai prasidės 2023 m. sausio 22 d. ir baigsis 2024 m. vasario 9 d. Vietname tai bus Katino metai. Prognozuojamas ramus laikotarpis, nes visi norės pailsėti po ryškių Tigro metų. Trokš atgauti ramybę ir tylą, tad bus kuklesni, labiau gilinsis į vidinį pasaulį. Tiesa, iššūkių kils kovojantiems su tinginyste ir aplaidumu. Kaip žinia, Katinas yra tingus gyvūnas. Štai Kiškis geba stipriai paveikti žmones, kurie pernelyg mėgsta patogumą ir malonumus. Tad daugeliui kils rizika pamiršti atsakomybes ir visiškai pasiduoti hedonizmui. Norėsis kuo ilgiau atidėlioti nemalonius darbus, sunkiai seksis tesėti pažadus. Nors teks kovoti su troškimu tinginiauti, ateinantys metai atneš ilgai laukto poilsio, galėsime daugiau dėmesio skirti sau, kokybiškiau ilsėtis, rimčiau žvelgti į psichinę ir fizinę sveikatą.

Kinų kultūroje Kiškis (Triušis) laikomas sėkmingiausiu iš visų 12 Zodiako ženklų. Simbolizuoja atleidimą, malonę ir grožį. Tad ne veltui gimusieji Kiškio metais yra ramios, kūrybingos ir harmoningos asmenybės. Visų šių savybių netrūks ir gimusiems po kitais ženklais. Vietnamiečių kultūroje Katinas taip pat siejamas su sėkme ir ilgaamžiškumu. Jautrus ir subtilus Katinas visada žino, kaip paveikti aplinkinius, kad gautų tai, ko nori. Jis manieringas ir rafinuotas, kaip ir Kiškis, spinduliuoja grožį bei harmoniją. Tiesa, Katinas nesutaria su pirmuoju kinų ir vietnamiečių Zodiako ženklu Žiurke. Legenda byloja, kad Žiurkė apgavo Katiną, todėl jis praleido puotą su daoistų dievybe Yudi. Esą todėl katinai ir medžioja žiurkes. Pagal kitą legendą, visiems žvėrims keliaujant pas Yudi, Katinas ir Žiurkė paprašė Jaučio juos perplukdyti per upę. Klastuolė Žiurkė nustūmė Katiną nuo Jaučio nugaros ir murklys nuskendo. Anot legendų, todėl nuskendęs Katinas ir nebuvo įtrauktas į kinų horoskopą, o vietoj jo atsirado Triušis. Dėl priešpriešos su Katinu, Žiurkės metais gimusiems žmonėms 2023-ieji nebus itin sėkmingi. Skaitykite daugiau apie Kiškio (Triušio) ženklą.

žiurkė ŽIURKĖ

Nors ŽIURKĖMS reikėtų saugotis kerštaujančio Katino, šie metai joms pasiūlys nemažai galimybių. Karjera taps prioritetu, tad šioje srityje galima tikėtis proveržio. 2023-ieji Žiurkėms simbolizuoja metamorfozių metą, todėl greičiausiai sulauks svarbių pokyčių. Reikšmingu mėnesiu gali tapti gegužė. Šiuo laikotarpiu greičiausiai aplankys nemažai naujų idėjų, džiugūs karjeros ir asmeninio gyvenimo pokyčiai.

jautis JAUTIS

Ypač sėkmingi Triušio (Katino) metai JAUČIAMS. Jausitės atsipalaidavę ir pasitikintys savimi. Asmeniniame gyvenime netrūks pusiausvyros, harmonijos ir laimės. Šiemet palanku sustiprinti santykius su antrąja puse ar užmegzti naują draugystę, jei esate vieniši.

tigras TIGRAS

Šie metai daug žada ir gimusiems po TIGRO ženklu. Tačiau svarbu stiprinti pasitikėjimą savimi ir nustoti abejoti. Jei įveiksite baimes, lauks malonūs pokyčiai. Svarbu mokėti išlaikyti lankstumą, nes jo gali prireikti darbo rinkoje. Iššūkių gali kilti dirbantiems IT ar investavimo srityse. Svarbiausia neišsigąsti — sunkumai laikini.

kiškis KIŠKIS

KIŠKIAMS šie metai gana pozityvūs. Visgi jie žymės ir tam tikra įtampa. Norint išlaikyti vidinę ramybę, jau pačioje metų pradžioje vertėtų prisijaukinti sveikesnį gyvenimo būdą, daugiau rūpintis savimi. Atkreipkite dėmesį į tai, ką valgote, ir daugiau laiko leiskite gryname ore. Aistros asmeniniame gyvenime tikrai nepritrūks, o darbe gali laukti nusivylimai. Vargu ar šiemet pavyks sulaukti paaukštinimo, algos kėlimo. Kinų tradicija nurodo, kad dievybę Tai Sui erzina po tais metais dominuojančiu ženklu gimę žmonės. Todėl Kiškiams reikėtų šiek tiek pasisaugoti.

drakonas DRAKONAS

DRAKONAI labiau pasitikės savimi ir nestokos originalumo, ypač karjeros srityje. Vis dėlto iššūkių gali kelti jų polinkis nenusileisti ir griežtai laikytis savo nuomonės. Būkite nuolaidesni — tai padės greičiau prisišaukti sėkmę. Kalbant apie meilės sritį, numatomi palankūs metai gyvenantiems santuokoje ar puoselėjantiems ilgalaikius santykius. Esate vieniši? Greičiausiai būsite nusiteikę flirtuoti, bet rimtesnių įsipareigojimų nenorėsite. Nepamirškite skirti laiko poilsiui ir meditacijai, antraip gali sušlubuoti sveikata.

gyvatė GYVATĖ

GYVATĖMS metai bus labai sėkmingi atrasite daug naujų dalykų, užmegsite svarbių pažinčių. Jei ieškote karjeros galimybių, dabar bus itin palankūs metai. Santykiai su antrąja puse greičiausiai bus nuobodoki, tad stengsitės išvengti rutinos. Tačiau nepersistenkite ir nenuvarginkite savęs bei mylimojo.

arklys ARKLYS

Netikėtais siurprizais bus pažymėti ARKLIŲ metai. Palanku tuoktis, sulaukti šeimos pagausėjimo ar pagerinti santykius su antrąja puse. Darbe reikalai svyruos, tačiau dėl to nesijaudinkite. Tai natūralūs gyvenimo pakilimai ir nuopuoliai.

ožka OŽKA

Po OŽKOS ženklu gimę žmonės turėtų pasiruošti iššūkiams. Įvairios kliūtys gali sutrukdyti mėgautis karjera ir socialiniu gyvenimu. Tačiau sėkmingai jas įveikus, lauks malonūs netikėtumai. Šie metai itin palankūs asmeniniam gyvenimui paįvairinti ir su mylimuoju leistis į kelionę. Taip pat paieškokite naujų pomėgių, stenkitės atrasti dar nematytą savo pusę. Greičiausiai pirmąjį pusmetį teks išleisti daugiau lėšų nei planavote. Visgi vėliau jos grįš su kaupu.

beždžionė BEŽDŽIONĖ

Įdėti daugiau pastangų siekiant tikslų teks BEŽDŽIONĖMS. Darbe ir namie gali laukti pokyčiai, kuriems svarbu pasiruošti. Stenkitės išlaikyti ramybę, net jei atrodys, kad žemė slysta iš po kojų. Ramiai sutikus gyvenimo pamėtėtus iššūkius, atrasite vidinę harmoniją ir taiką.

gaidys GAIDYS

GAIDŽIO globojami žmonės susikoncentruos į ryšius su aplinkiniais. Labiausiai rūpės draugai ir šeimos nariai. Išties verta klausyti širdies ir asmeniškai svarbius asmenis iškelti į prioritetų viršūnę. Šiais metais rūpinkitės būtent jais, o ne pašaliniais reikalais. Darbe didelių pokyčių neturėtų būti. Tačiau gali kilti noras daugiau aukoti labdarai, finansiškai padėti kitiems. Taip ir padarykite, bet nepamirškite asmeninių poreikių. Kaip Žiurkės nesutaria su Katinu, taip Gaidžiai nėra dideli Triušio draugai. Tad verta šiais metais būti atsargesniems.

šuo ŠUO

Gimusieji po ŠUNS ženklu niekuo skųstis negalės, nes seksis visose srityse. Tačiau gali kilti ir tam tikrų problemų. Todėl karjeros kelyje privalote išlaikyti kantrybe ir atkaklumą. Jei sugebėsite prisitaikyti prie pokyčių, tapsite tik stipresni ir išmintingesni. Meilės srityje laukia tikra palaima. Vienišiai greičiausiai sutiks žmogų, priversiantį širdį plakti greičiau. Turintys partnerį jaus didžiulę santykių harmoniją. Svarbu pasirūpinti sveikata, nes būtent jos būklė lems metų sėkmę.

kiaulė KIAULĖ

KIAULĖMS 2022-ieji atnešė daug iššūkių. Tad Kiškio (Katino) metai bus puikus laikas šiek tiek atsipūsti. Geriausia, jei taptumėte savanaudiškesni ir pasirūpintumėte savimi – jums to itin reikia. 2023 metai nėra geras laikotarpis plėsti verslą ar prašyti paaukštinimo. Tačiau sunkumų darbe taip pat neturėtų kilti. Meilės srityje galite sulaukti malonių netikėtumų.

Šaltinis: Prie Kavos

asmeninis horoskopasTai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!