Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Savaitės horoskopas

avinasAVINAS

Savaitės pradžioje būsite jautresnis ir jausmingesnis nei paprastai, labiau pasitikėkite intuicija. Gali tekti ginti savo teritorijas iki pat savaitės vidurio. Savaitgalis, ypač šeštadienis, bus tingus ir ramus.

jautisJAUTIS

Šią savaitę jums atrodys, kad visi žmonės, su kuriais jūs kažkur ir kažkada turėjote reikalų, staiga panorės su jumis susisiekti ir pasidalyti savo naujienomis. Nuobodžiauti, matyt, neteks. Dalykinių pasiūlymų nepriimkite iš karto - galite išsiderėti palankesnes sąlygas.

dvyniaiDVYNIAI

Šią savaitę jausitės pakankamai pasitikįs savimi. kad tikėtumėte ir kitais. Kelionė savaitės pradžioje bus sėkminga. Antroje savaitės pusėje nesitikėkite per daug iš giminaičių - jie nežino realios jūsų padėties ir poreikių.

vezysVėžYS

Savaitės pradžioje ypač jautriai reaguosite į agresyvų aplinkinių elgesį. Savaitės viduryje neturėsite daug laiko apmąstymams - sprendimus turėsite priimti greitai. Gali tekti ir paspėlioti, pasikliauti intuicija.

liutasLIūTAS

Jums atrodo, kad jūsų gyvenimas šiek tiek susipainiojo? Nesibaiminkite, viskas labai greitai pasikeis. Šiomis dienomis nutiks kažkas tokio, kas atneš į jūsų kasdienybę daugiau polėkio, nei tikėjotės. Taigi, ruoškitės siurprizams!

mergeleMERGELė

Pirmadienį dėl anksčiau patirto streso gali pablogėti savijauta. Trečiadienį ir ketvirtadienį pažadai nereiškia nieko, kol pinigai nepadėti ant stalo. Savaitgalį į galvą gali šauti gera mintis, vėliau atnešianti nemažą pelną.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Kai kuriems reikalams tiesiog dar neatėjo laikas tvarkyti, todėl nesukite dėl jų jau dabar sau galvos. Kodėl? Todėl, kad jūs negalite to nei paskubinti, nei nuo savęs nustumti. Palikite viską ramybėje ir, pamatysite, atėjus laikui viskas susitvarkys.

skorpionasSKORPIONAS

Savaitės pradžioje seksis įtikimai kalbėti ir daryti įtaką kitiems. Nesivaržykite priimti pagalbą savaitės viduryje - tai nesuvaržys nei jūsų savarankiškumo, nei nepriklausomybės. Nesistenkite būti visų galų meistras - įsiklausykite į profesionalų žodžius.

saulysŠAULYS

Pirmoje savaitės pusėje sugebėsite kontroliuoti bent kelis procesus iš karto. Antradienį turėtumėte ištaikyti trumpą, bet intensyvią atokvėpio valandėlę. Patys svarbieji sprendimai laukia darbo savaitės pabaigoje.

oziaragisOžIARAGIS

Šią savaitę turėtų išsispręsti bendrus interesus liečiančios problemos. Ir, jei diskusijos metu kalbėsite atvirai, nesusipratimų turėtumėte išvengti. Galimi gana žymūs pokyčiai tarnyboje ar versle.

vandenisVANDENIS

Pagaliau galite atsikvėpti! Netrukus turėtumėte gauti informacijos, kurios seniai laukėte ir kuri paspartins jūsų problemų sprendimą. Ir jeigu jūs viską, turėdamas laiko, gerai apmąstysite, reikalai turėtų eitis sklandžiai.

zuvysŽUVYS

Šią savaitę jūsų laukia netikėta pažintis. Mėgaukitės gražiomis vienybės valandomis, tačiau nedarykite bent jau didelių klaidų ir nepuoselėkite ypatingų lūkesčių. Jūsų partneris ar senas bičiulis gali turėti finansinių problemų.

asmeninis horoskopasTai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!