Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Rytojaus horoskopas

avinasAVINAS

Susidursite su kažkokiomis neaiškiomis, neapibrėžtomis problemomis, kurias vis dėlto vienaip ar kitaip teks spręsti. Pasistenkite nepasiduoti svetimai įtakai ir galvokite tik apie savo reikalus. Gal net teks atsisakyti kvietimo į vakarėlį šįvakar.

jautisJAUTIS

Gali būti, kad asmeninės simpatijos ar antipatijos trukdys priimti teisingą sprendimą. Žodžiai ir veiksmai iš tiesų gali reikšti visai ką kita nei jums šiandien atrodo. Labai padėtų protingas nesuinteresuoto asmens patarimas.

dvyniaiDVYNIAI

Meilė, romantika ir perdėtas jausmingumas užvaldęs jūsų kūną ir sielą. Bus sunku susikaupti prie bet kokių kitų dalykų. Blogas laikas kažką keisti gyvenime ar apskritai priiminėti svarbius sprendimus.

vezysVėžYS

Jei esate bent iš dalies atsakingas už įvykusią nesėkmę, nesitikėkite atlaidumo. Geriausia gynyba šiandien - puolimas. Bent jau netylėkite, drąsiai dėstykite ir savąją įvykių versiją.

liutasLIūTAS

Atrodo, kad šiandien ne ta koja išlipote iš lovos. Su jumis ne visuomet gera turėti reikalų, ir šiandien būtent tokia diena. Pasistenkite bent pats sau paaiškinti, ko iš tiesų norite.

mergeleMERGELė

Jūs turite sumažinti savo poreikius, kad neturėtumėte problemų. Laikykitės nustatytų normų! Vakare didelis žmonių susibūrimas - labai tinkama vieta naujai pažinčiai užmegzti.

svarstyklesSVARSTYKLėS

Asmeninių santykių problema kol kas liks neišspręsta. Teks dar pasisemti kantrybės. Laukia gana nemalonus pokalbis. Gali būti ne tiek svarbu, ką jūs pasakysite, kiek kaip pasakysite.

skorpionasSKORPIONAS

Ko gero, bendrauti su žmonėmis seksis sunkiai. Neprievartaukite savęs. Palepinkite save, gal pasidovanokite ką nors. Jūsų problemų tai neišspręs, bet pasijusite geriau. Nebijokite pasirodyti ekstravagantiškas.

saulysŠAULYS

Rytą pasirūpinkite savo išvaizda - šiandien tai bus svarbu. Džiaugsmas, lydintis staigmeną, bus kur kas didesnis, nei tikitės. Kita vertus, vakare nepasiduokite emocijoms.

oziaragisOžIARAGIS

Jei skauda, neverta apsimetinėti, kad viskas gerai. Gerai jus pažįstančių neapgausite. Nekreipkite dėmesio į apkalbas - kai viskas bus pasakyta ir padaryta, jūs juoksitės paskutinis.

vandenisVANDENIS

Menkai tikėtina, kad galėtumėte suklysti ar kaip kitaip būti neteisus. Visi sieks jūsų dėmesio, atidžiai klausys vertinimų ir patarimų. Tuo tarpu pats nieko nepriimkite už tikrą pinigą atidžiai nepatikrinęs.

zuvysŽUVYS

Tereikia truputėlį surizikuoti, ir viena iš jūsų svajonių pagaliau gali išsipildyti! Bet kuriuo atveju šiandien patirsite daug emocijų. Tikėsimės, bent didžioji jų dalis bus teigiamos...

asmeninis horoskopasTai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!