Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Meilės horoskopas 2022

AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

avinasAVINAS

Santykiai su šeimos nariais, draugais ir giminaičiais bus geri ir nuoseklūs, tačiau gali tekti susidurti su aplinkinių žmonių pavydu ar bandymais pasinaudoti Avinų gerumu. Tad derėtų atsargiau bendrauti su nepažįstamais asmenimis. Neverta ir per daug atvirauti. 2022 metais viskas, kas bus pasakyta, gali būti panaudota prieš Avinus. Santykiai su kolegomis antroje metų pusėje gali būti gana įtempti, tačiau įtampa nuslops savaime. Svarbiausia sąmoningai neprovokuoti ginčų. Darbo problemas geriau ten ir palikti, o namuose derėtų kurti daugiau jaukumo ir mėgautis kokybišku laisvalaikiu. Darbas 2022 metais Avinų gyvenime neturėtų būti svarbiausias. Laiko derėtų skirti ir sau, asmeniniams tikslams, nesusijusiems su pinigų uždirbimu.

jautisJAUTIS

Darbas ir kopimas karjeros laiptais pareikalaus laiko, tad mažiau dėmesio skirs šeimai ir mylimiesiems. O tai gali tapti nesutarimų priežastimi. Visgi derėtų bent pamėginti išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir laisvalaikio. Nors metų pradžioje tai gali atrodyti kaip neįveikiamas iššūkis, tačiau greitai bus įsitikinta, kad viskas yra gerokai paprasčiau. Reikia tik leisti sau kartkartėmis atsikvėpti. Taip pat derėtų labiau palepinti mylimuosius ir vaikus. Tai padėtų sustiprinti tarpusavio saitus.

dvyniaiDVYNIAI

2022 metų pradžioje gali tekti permąstyti savo santykį su aplinka ir mėginti pagerinti santykius su artimaisiais. Tikėtina, kad Dvyniai bus irzlūs, todėl bendravimas su kitais žmonėmis nebus paprastas. Derėtų sąmoningai vengti konfliktų, mandagiai nutylėti ir dažniau pasilaikyti savo nuomonę tik sau. Tokių taisyklių derėtų laikytis tiek darbe, tiek namuose. Nors meilės bus, tačiau ji neliepsnos taip karštai, kaip anksčiau. Beje, nauji įsimylėjėliai 2022 metais gali išvysti tikrąjį meilužių veidą, tad teks apsispręsti, ar tikrai norisi bendrą gyvenimą kurti su žmogumi, kuris turi trūkumų.

vėžysVĖŽYS

Pirmoje metų pusėje santykiai su aplinkiniais gali būti įtempti. Vėžius erzins, kad artimieji elgiasi ne taip, kaip šie norėtų. Visgi derėtų suprasti, kad kitų žmonių poelgių negalima kontroliuoti, taip pat nereikia už juos prisiimti atsakomybės. Kiekvienas renkasi savo gyvenimo kelią. Sykiu vertėtų susilaikyti nuo patarimų ir kritikos. Į kiekvieną pastabą aplinkiniai bus linkę reaguoti itin jautriai, tad gali įsižiebti rimtų konfliktų.

liūtasLIŪTAS

Nors pirmoje metų pusėje gali atrodyti, kad Liūtai nesulaukia artimųjų palaikymo, tačiau greitai paaiškės, jog viskas yra priešingai. Artimųjų įžvalgos ir patarimai gali padėti pasiekti užsibrėžtų tikslų, be to, jų pagalba leis įveikti net didžiausias kliūtis. Meilės fronte bus ramu. Visgi vienišiai ieškos partnerio, su kuriuo jau 2023 m. galėtų kurti šeimą.

mergelėMERGELĖ

2022 metai bus palankūs pažintims megzti ir santykiams su aplinkiniais gerinti. Vertėtų pamiršti senus kivirčus ir galiausiai užkasti karo kirvį. Net ir tuomet, jei atrodys, kad tam tikras asmuo turėtų atsiprašyti, pirmą žingsnį geriau žengti pačioms Mergelėms. Nors pamiršti praeities nuoskaudas gali būti sunku, tačiau atleidus tikrai ateis palengvėjimas. Taip derėtų elgtis ir su artimais giminaičiais ar draugais, ir su romantinių santykių partneriais. 2022 metais galima seną meilę atrasti iš naujo ir vėl įžiebti aistros ugnį.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

2021 metais Svarstyklių ženklo atstovai buvo gana arogantiški ir nepatenkinti santykiais su kolegomis darbe. 2022 metais pavyks į šią situaciją pažvelgti kitomis akimis. O tuomet ir koreguoti savo elgesį, nekartoti klaidų. Paisyti mandagumo ir etiketo tikrai naudinga. Geros manieros bus pastebėtos ir palankiai įvertintos. O tai padės sukurti malonesnę darbo aplinką. Rudens pradžioje gali pasiekti nemaloni žinia. Ji gali būti susijusi su priverstiniais pokyčiais, kurie sujauks dalį planų. Į tai derėtų reaguoti ramiai, neišlieti negatyvių emocijų ant artimų žmonių. Mat jie už negražų elgesį gali ir neatleisti. Daugiau švelnumo reikalaus antroji pusė, vaikai. Jų, net ir sukantis pokyčių karuselėje, nevalia palikti nuošalyje.

skorpionasSKORPIONAS

Su artimaisiais Skorpionai sutars ne itin gerai. Aplinkinius gali erzinti šio Zodiako ženklo atstovų uždarumas ir paslaptingumas. O tai vers pyktis ir taikytis. Rasti abiem pusėms tinkančius kompromisus gali būti sunku, tačiau visada verta šiek tiek pasistengti. Skorpionams derėtų neleisti, kad nereikšmingos smulkmenos taptų nesantaikos priežastimi. Beje, pokyčių troškimas stipriai palies meilės sritį. Tad kai kurie gali spontaniškai įsimylėti, o kiti trokš nutraukti ilgalaikius santykius. Ir pirmuosius, ir antruosius kamuos abejonės, tačiau ryžtingi sprendimai vis tiek bus priimti.

šaulysŠAULYS

Derėtų kuo mažiau laiko leisti vienumoje. Būtent bendravimas su kitais žmonėmis gali tapti pagrindiniu šio ženklo atstovų įkvėpimo šaltiniu. 2022 metai bus palankus susitikimams su seniai matytais bičiuliais ar giminaičiais. Tai padės atgaivinti malonius prisiminimus, sykiu praleistas laikas į atmintį įsirėš ilgam. Pirmoje metų pusėje galimi smulkūs nesutarimai su šeimos nariais, tačiau užglaistyti kilusius konfliktus nebus sudėtinga. Blogiausia, ką gali padaryti Šauliai, – tiesiog nebesikalbėti su įžeidusiais žmonėmis. Tokiu atveju draugai ar artimieji atitols, o vėl suartėti gali būti neįmanoma. Nors 2022 metais tikėtinos intriguojančios romantinės pažintys, tačiau santykiai ilgai netruks.

ožiaragisOŽIARAGIS

2022 metais Ožiaragius lepins artimųjų dėmesys ir palaikymas, todėl įveikti iškilusius sunkumus bus gerokai paprasčiau. Neatsisakyti artimųjų pagalbos, nes kartu pavyks nuveikti daug daugiau, o iškilę sunkumai atrodys tarsi nereikšmingos smulkmenos. Nors antroje metų pusėje gali kilti nedidelių nesutarimų su artimiausiais draugais ar šeimos nariais, tačiau juos užglaistyti nebus sudėtinga, jei į situaciją bus žiūrima su humoru. Beje, Ožiaragiai yra vieni iš nedaugelio Zodiako ženklų, kuriems 2022-aisiais palanku susižadėti ir tuoktis.

vandenisVANDENIS

Vandenių artimoje aplinkoje pirmoje metų pusėje netrūks įtampos. Kai kurie šio ženklo atstovai jausis taip, lyg nesugebėtų pritapti ar pateisinti artimųjų lūkesčių. Sunkiausia bus ilgalaikius santykius puoselėjantiems ar susituokusiems Vandeniams. Jiems gali kilti pagunda išardyti šeimą. Dalis šio ženklo atstovų iš tiesų priims ryžtingą sprendimą skirtis. Tik jis nebus švarus it kardo kirtis. Kamuos dvejonės ir savigrauža. Tačiau vienam etapui pasibaigus, netruks prasidėti naujas. Tik svarbu, kad užmegztuose santykiuose Vandeniai būtų atviri ir nesitikėtų, jog partneris sugebės skaityti jo mintis. Pokalbiai ir širdies atvėrimas gali išspręsti net didžiausias problemas.

žuvysŽUVYS

Žuvų ženklo atstovams 2022 metais santykiai su kitais nebus pagrindinis prioritetas. Daugiau dėmesio norėsis skirti sau, savęs tobulinimui. Visgi savistaba padės pastebėti, kokios klaidos buvo daromos bendraujant su artimaisiais ar partneriu. Tad galiausiai atsiribojimas suteiks naudos. Svarbiausia nepersistengti ir apie savo vidinį pasaulį sužinojus kažką naujo nemėginti to pritaikyti visiems. Kiekvienas eina unikaliu keliu, tad neverta mėginti jų vestis savuoju.

Šaltinis: Prie Kavos

asmeninis horoskopasTai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!