Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Meilės horoskopas 2023

AvinasJautisDvyniaiVėžysLiūtasMergelėSvarstyklėsSkorpionasŠaulysOžiaragisVandenisŽuvys

avinasAVINAS

Laukia iššūkiai. Tie, kurie jau turi antrąją pusę ar yra susituokę, norės daugiau laiko skirti saviems poreikiams, todėl galimi konfliktai ir nesusikalbėjimas. Greitas gyvenimo tempas lems norą atsiriboti, pasinerti į savianalizę ir atsiskyrimą. Stenkitės išmokti pakantumo ir neapleiskite pačių artimiausių – viskas priklauso tik nuo jūsų. Naujieji metai nesiūlo atsisakyti išorinio gyvenimo, bet ragina išmokti atkreipti dėmesį į esančius šalia. Visgi asmeniniai santykiai nuo Rugsėjo, stojant Venerai, ims taisytis, atsiras jėgų spręsti kilusias problemas ir imtis iniciatyvos gerinti pašlijusius ryšius. Vienišių laukia sėkmė, jei paklausys draugų. Leiskite laisvalaikį aktyviai, kompanijoje ir tiketina, kad jau antroje metų pusėje sutiksite simpatiją.

jautisJAUTIS

Panašu, kad 2023-ieji atneš kažką nėtikėto ir labai malonaus. Poroms, kurios puoselėja tvirtus santykius, tikėtinas šeimos pagausėjimas. Tiems, kurie dar neįtvirtino draugystės – sužadėtuvės ar net vestuvės. Pozityvios nuotaikos lydės visus metus, o romantikos šiluma maloniai džiugins net vėsiausiais žiemos vakarais. Naujieji Kiškio metai, dėl savo jaukumo, taikumo ir harmonijos, tikrai stipriai atsispindės kasdienybėje. Tikėtinas didelis antrosios pusės palaikymas, daug malonių ir atvirų pokalbių, jaukių akimirkų. Vienišių laukia itin geri metai. Dėmesio tikrai netrūks iš aplinkinių, žavėsite charizma ir sklindančiu pasitikėjimu savimi. Naudokitės proga – tai jūsų metai! Eikite į pasimatymus, mėgaukitės dėmesiu. Tie, kas neturi antrosios pusės, tikėtina, kad tai tie metai, kada sutiksite savo išrinktąjį.

dvyniaiDVYNIAI

Dvyniai — kompanijos žmonės, kurie gerai jaučiasi draugų būryje ar bet kokiame visuomeniniame renginyje. Tad šiais metais, panašu, norėsis kuo daugiau būti dėmesio centre, dalyvauti visur, kur kviečia, ir kuo įdomiau leisti laiką. Leiskitės į nuotykius, tik atkreipkite dėmesį į antrosios pusės poreikius. Galimi nesusipratimai dėl nesusikalbėjimo ir atitolimo. Būsite emocionalūs ir nenuspėjami. Jeigu sugebėsite išlaikyti pusiausvyrą tarp entuziastingo polėkio ir jaukaus šeimyninio gyvenimo, viskas klostysis gerai. 2023-ieji žada išbandymų ir ištikimybės temą. Nepasiduokite impulsyviai aistrai, įvertinkite tai, ką turite, gerai apmąstykite esamą situaciją. Patartina daugiau laiko skirti šeimai. Vienišiai gali būti apdovanoti gausybe intriguojančių pažinčių. Tiesa, iki gruodžio rimtiems įsipareigojimams laikas nepalankus. Jei sutiksite patinkantį žmogų, neskubėkite dalinti pažadų, verčiau ramiai palaukite tam tinkamo laiko.

vėžysVĖŽYS

Norėsis taisyti praeities klaidas. Apskritai šie metai suteiks galimybių pradėti iš naujo visomis prasmėmis. Jeigu anksčiau santykiuose patyrėte ne pačių maloniausių akimirkų, dažnai lydėjo susvetimėjimo jausmas, bet aiškiai įžvelgiate viltį, pavyks judėti į priekį. Išminties ir drąsos tikrai netrūks, todėl sugebėsite ir tašką padėti. Jeigu ilgus metus kankino abejonės, buvo sunku nutraukti toksiškus ar visiškai į niekur nevedančius santykius, tam šie metai itin palankūs. 2023-ieji atsiųs aiškius ženklus ir nuojautas, todėl kliaukitės intuicija bei pirmuoju jausmu. Visgi tų, kurių santykiai šiais metais baigsis, laukia nuostabus laikas! Pagaliau suprasite daugiau, išmoksite reikšmingą pamoką apie save ir partnerystę apskritai.

liūtasLIŪTAS

Daugelio šio ženklo atstovų laukia nuostabus laikas ir visokeriopa sėkmė meilės srityje. Turbūt pagaliau pajusite ramybę ir džiaugsitės maloniomis akimirkomis su antrąja puse. Šis nuostabus laikas tęsis iki metų galo, tad galite būti garantuoti, kad likimas paruošė tai dėl visų anksčiau įdėtų pastangų ir nuolatinio darbo. Metai kupini romantikos ir meilės prisipažinimų, todėl tiek ilgametes, tiek naujas poras neapleis džiaugsmas. Vienišiams galima pažintis su gerokai vyresniu priešingos lyties atstovu. Šis iš pradžių nieko nežadantis flirtas gali baigtis rimtais ketinimais. Lemtingi susitikimai tikėtini per keliones. Jeigu ruošiatės vykti atostogų svetur, nusiteikite ir galimai pažinčiai.

mergelėMERGELĖ

Laukia daugiau iššūkių nei įprastai. Gali kartotis praeities klaidos. Kilus barniams su antrąja puse, bandykite ieškoti kompromiso ir patyrinėkite save – galbūt esmė slypi jūsų užsispyrime ar dėl ūmaus būdo. Nekaltinkite partnerio iškart, vos tik prasideda konfliktas, verčiau stenkitės nusiraminti ir konstruktyviai apgalvoti tolimesnius veiksmus. Jau balandį laukia netikėta žinia per partnerį, sutuoktinį. Gali keistis planai, antrosios pusės darbas, finansinė padėtis ir t.t. Stenkitės tai priimti supratingai ir pagarbiai. Apskritai tai metai, kada tikėtinas didelis emocinis disbalansas. Tačiau prasidėjus rudens sezonui reikalai turėtų pagerėti. Rugsėjo pirmomis dienomis stojusi Veneros planeta sušvelnins esamą situaciją, todėl natūraliai norėsis santykių reikalus spręsti atsargiau. Šis laikotarpis įneš daugiau supratingumo, švelnumo ir atsargumo. Vienišiai taip pat turėtų atkreipti dėmesį į emocijas ir gebėjimą komunikuoti. Didelė tikimybė, kad dėl emocionalumo naujos pažintys neužsitęs. Tinkamiausias laikas romantiškiems pasimatymams yra rugsėjis-spalis.

svarstyklėsSVARSTYKLĖS

Rūpestingumas lydės visus metus, norėsis susilieti su partneriu, gyventi jo rūpesčiais ir džiaugsmais. Kartu gyvenančios poros džiaugsis išties jaukiais metais. Kils noras daugiau kalbėtis, drauge leisti laiką, džiugins intymi ir širdžiai miela namų aplinka. Visgi neužsisukite vien buitimi, susiplanuokite įdomių pasimatymų, nes antroji pusė gali nesuprasti tokio prieraišumo ir noro apsiriboti tik gyvenamąja zona. Leiskite laisvalaikį romantiškai vakarieniaudami ar tiesiog vaikštinėdami gamtoje – tai padės išvengti rutinos. Norėsite kuo daugiau komunikuoti ir analizuoti. Puikiai seksis išlaikyti gerus santykius būtent todėl, kad išklausysite partnerį. Didžiausia dovana šiais metais – ramybė širdyje, kuria sugebėsite užkrėsti ir mylimąjį. Ruduo žada ir malonią staigmeną, susijusią su santykiais. Panašu, kad moteriškosios lyties atstovėms tai gali būti pasipiršimas. Svarstyklių vyrams tai irgi geri metai. Tinkamiausias laikas prašyti mylimosios rankos yra rugpjūtis-rugsėjis. Visos sąjungos, įvykusios 2023 metais, bus palaimintos, sėkmingos ir kupinos romantiškų nuotykių.

skorpionasSKORPIONAS

Naujieji metai santykių srityje prasidės lengvai ir įprastai. Tie, kas turi antrąją pusę, sulauks didelės pagalbos ir palaikymo, o tai padės lengviau susidoroti su sunkumais. Periodas iki vasaros – įprasta vaga tekantis laikas, būsite ramūs ir atsipalaidavę. Štai jau nuo rudens teks atlaikyti santykių išbandymus. Gali nutikti taip, kad partneriui norėsis daugiau laisvės ir asmeninio laiko, o jums tai neatrodys įprasta ir priimtina. Stenkitės suteikti mylimam žmogui erdvės, sykiu duokite laiko ir sau. Metų pamoka – išmokti būti su savimi ir suprasti, kad geriausias santykis yra tas, kai vienas kitam galite suteikti laisvą valią su visišką pasitikėjimą be didelių suvaržymų.

šaulysŠAULYS

Kartais gali kankinti melancholiškos nuotaikos, apimti vienišumo jausmas. Lankys seni prisiminimai, bet tai sugebėsite priimti ne kaip skaudžius praeities epizodus, o kaip malonius praėjusio gyvenimo etapus. Puikiai seksis palaikyti stabilią emocinę pusiausvyrą ir išlikti viltingiems dabarties situacijoje. 2023-iaisiais norėsis daugiau flirtuoti, megzti trumpalaikius romanus, nei ieškoti tos vienintelės gyvenimo meilės. Laukia įdomūs ir smagūs metai, per kuriuos turėsite galimybę pažinti daug įvairiapusių asmenybių, patirti begalę intriguojančių nuotykių. Tiems, kurie turi antrąją pusę, vertėtų pasaugoti savo ir mylimojo ramybę, nes gali traukti trumpalaikiai romanai. Stebėkite save ir nepasiduokite pagundoms. Labai svarbus metas meilės srityje prasidės rudenį. Veneros planeta gali įnešti netikėtos meilės kibirkštį, kuri apvers gyvenimą aukštyn kojomis.

ožiaragisOŽIARAGIS

Nors dominuos darbas ir su juo susiję nesibaigiantys reikalai, romantinis gyvenimas taip pat neliks paskutinėje vietoje. Esate ištikimi ir nuoširdžiai mylintys partneriai, todėl sugebėsite skleisti tokią šilumą, kurią norėsis mėgautis dieną naktį. Atrodo, Ožiaragių meilė 2023 metais bus stipri kaip niekad, tai teigiamai paveiks namų aplinką, o visa šeimos kasdienybė spinduliuos darna ir ramybe. Laukia daug romantiškų pasimatymų, daug gražių meilės akimirkų. Šeiminis gyvenimas bus stabilus ir po sunkių darbų į namus norėsis grįžti lyg į saugią oazę.

vandenisVANDENIS

Vargu ar norėsite sėdėti namuose. Gali būti sunku atsipalaiduoti, persijungti iš reikalų į jaukų šeiminio gyvenimo ritmą. Stenkitės suprasti, kad norint išlaikyti gerus santykius reikia išmokti darbus palikti už namų durų. Kita vertus, didelio palaikymo sulauksite iš antrosios pusės, o tai įkvėps atsiriboti nuo profesinių rūpesčių. Suplanuokite daugiau romantiškų pasimatymų, leiskite švelnumui nugalėti rūpesčius. Tai didžiausia pasaulyje galia, kurią galime patirti kiekvienas, jei tik išmoksime atsiverti šiam magiškam meilės pasauliui. Vienišių, panašu, laukia atsiribojimas nuo romantinių reikalų. Norėsite susitelkti į save, mažai domins santykių temos. Nesusvetimėkite, atraskite laiko bent trumpiems pasimatymams.

žuvysŽUVYS

Meilės fronte numatomi daug jėgų reikalaujantys metai. Teks įdėti nemažai pastangųtam, kad įtiktumėte antrajai pusei. Atrodo, trūks aistros ir bus sunku susikalbėti. Gali būti sunku taip beatodairiškai stengtis, todėl kils noras atsiriboti. Jeigu esami santykiai išties svarbūs, susitelkite į jų gerinimą. Truputį daugiau laiko skyrę mylimam žmogui, galiausiai pavyks susigrąžinti romantiką ir meilę į savo ir antrosios pusės gyvenimus. Šeimoms, planuojančioms vaikus, tai itin vaisingi metai. Moterys, gimusios po šiuo ženklu, gali tikėtis džiugios žinios dėl pagausėjimo jau rugpjūtį-rugsėjį.

Šaltinis: Prie Kavos

asmeninis horoskopasTai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!