Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Spalio mėnesio horoskopas

Avinas Kovo 21-Balandžio 19 – spalio pradžia gali gerokai sujaudinti, santykiai su milimuoju paaštrės iki kritinės ribos, bet nesijaudinkite – tai laikina. Mėnesio viduryje, tikėtina, viskas pasimirš. Itin palankus laikotarpis pasinerti į darbus. Tikėtinos ir naujos pažintys.

Jautis Balandžio 21 – Gegužės 21 d – atsiras galimybė kilti karjeros laiptais ar bent jau pasigerinti finansines sąlygas. Pasistenkite ir pasinaudokite šiuo šansu. Tik nepamirškite pasirūpinti ir savo sveikata. Atsiradus laisvai akimirkai būtinai skirkite daugiau laiko sau.

Dvyniai Gegužės 21-Birželio 20 – pasinaudokite savo užimomis pareigomis ir skirkite akimirka labiau pasirūpinti savo reikalais. Mėnesio pradžioje gali kilti sunkumų, tačiau labai nenusiminkite – įveikite juos ir Jums atsivers visos durys. Nederėtų aplinkiniais pernelyg pasitikėti, nes jie gali pateikti nemalonių staigmenų.

Vėžys Birželio 21-Liepos 22 – darbo srityje Jus lydės sėkmė, galimas netgi paaukštinimas, tuo tarpu šeimoje gali kilti šiokie tokie konfliktai. Jų priežastimi gali tapti giminaičių įsikišimas. Palankus metas ryžtis medicininėmis ar kosmetinėms procedūroms, kurias vis atidėliodavot. 

Liūtas Liepos 23-Rugjūčio 22 – labai palankus ir aktyvus mėnuo vyrams liūtams. Tarsi įgausite antra kvėpavimą, kuris suteiks jėgų kibti į didelius darbus. Svarbu vengti sumaišties bei bereikalingų plepalų, į kuriuos Jus gali bandyti įtraukti aplinkiniai

Mergelė Rugpjūčio 24–Rugsėjo 23 – geras laikas remontams arba bent jau imtis generalinės tvarkos namuose, galbūt perstatyti baldus. Spalio vidurys tam palankiausia metas. Mėnesio pabaigoje lauks įdomi pažintis, o galbūt net ir ne viena.

Svarstyklės Rugsėjo 24 – Spalio 23 – būsite nepakeičiami darbe, seksis vadovauti ir aiškiai išdėstyti savo tikslus bei vesti komanda į priekį. Palankus metams komandiruotėms ar verslo susitikimams, kuriuose užmegsite naudingas pažintis. Bendravimas duos daug naudos ir netrūks naujų įdomių pasiūlymų ir planų.

Skorpionas Spalio 24 – Lapkričio 22 – susitvarkykite svarbius reikalus, darykite didesnius pirkinius, tik per daug jais nesipuikuokite viešai. Geriau pasidžiaukite jais mažame artimųjų rate. Jums nereikia bereikalingų intrigų, venkite provokacijų. Tiesiog atsiribokite nuo negatyvių dalykų ir pasidžiaukite savo pasiekimais.

Šaulys Lapkričio 23–Gruodžio 22 – apgalvokite ką šnekate ar rašote socialinėje erdvėje, būkite santūresnis, nes šį mėnesį bus labai lengva paslysti ir įsivelti į bereikalingus konfliktus. Nors norėsite pailsėti, bet tikėtini vakarėliai, šventės ar kitokios pramogos, į kurias netrūks pakvietimų. Antroji mėnesio ppusė itin palanki įvairiems ryšiams, verslui ir naujos draugystėms plėtoti.

Ožiaragis Gruodžio 23 – Sausio 20 – mėnesis, kuomet atsiras galimybė pajudinti atrodo mirties tašką jau pasiekusius reikalus, tačiau nepamirškite savo namų ir šeimos. Spalio vidurys turėtų pajudėti kiek sustoję reikalai. Mėnesio pabaigoje galimos naujos likimo Jums skirtos pažintys.

Vandenis Sausio 21 – Vasario 19 – tikėtinos geros naujienos net iš kelių sričių. Jūsų veiklos pereis į naują lygį, taps rimtesnės ir atneš geresnių rezultatų. Didelė tikimybė, jog tai bus sėkmingiausias metų mėnuo vandeniams, galėsite pakeisti šį tą savo gyvenime iš esmės. Mėnesio vidurys palankus išvykoms, svarbiems darbo susitikimams ir mokslams.

Žuvys Vasario 20 – Kovo 20 –  puikus metas planuotoms protingoms gyvenimo permainoms, ryžtingam šuoliui, kuris įsimins ilgam. Oficialūs reikalai bus sprendžiami lengvai, taip pat ir ginčai susiję su darbu ir meile.

asmeninis horoskopasTai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.