Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Medis (kinų)

Šiam elementui priskiriamas pavasaris, rytas, rytai ir vaikystė — augimo laikotarpis. Medis simbolizuoja viską, kas susiję su augimu, gyvybingumu, veržlumu, kūrybingumu, meniniu aktyvumu ir tuo, kas auga arba mus maitina. Medžio elementui priskiriamų daiktų neturėtų trūkti sodo reikmenų parduotuvėse, vaikų darželiuose, restoranuose ir menininkų dirbtuvėse. Namuose medžio elementas svarbus valgomajame, miegamajame bei vaikų kambaryje. Jam priskiriama žalia ir mėlyna spalvos, kai kurie augalai, mediena ir natūralūs pluoštai (linas, vilna, medvilnė, šilkas). Su medžio elementu siejami aukšti ir stačiakampiai pastatai (pavyzdžiui, dangoraižiai).

Temperamentas

Jūs darbštumo ir pastovumo simbolis. Esate maloni, taktiška, pareiginga, bet gan uždara. Mėgstate tvarką ir ramybę, todėl vienas didžiausių jūsų gyvenimo tikslų – aplink save sukurti jaukią ir širdžiai mielą aplinką. Daugiausia įtampos jums kelia netikėtos permainos.

Mityba

Valgykite produktų , kuriuose gausu lengvai virškinamų angliavandenių: ryžių, džiuvėsių, avižinių dribsnių, makaronų, juodos duonos ir pan.
Venkite sunkiai virškinamo maisto: žirnių, pupų, rūkytų ir riebaluose keptų patiekalų. Patartina atsisakyti ir riebių padažų. Tyrimais įrodyta, jog tulžies akmenlige dažniausiai serga nutukę žmonės. Sekite, kad nepriaugtumėte svorio.

Emocijos

Kad nuotaika būtų pakili, stenkitės daugiau judėti. Ypač tinka bėgimas ristele, važinėjimas dviračiu, plaukimas.
Medžio stichijos žmonės dažnai linkę tapti namisėdomos. Jų emocijoms tai ne į naudą. Kad taip nenutiktų, kuo daugiau keliaukite, dalyvaukite įvairiuose renginiuose.
Permainų baimės padės atsikratyti spontaniški sprendimai. Tarkim, į darbą netikėtai pasukite visai kitu keliu nei esate įpratusi. Tai bus gera pradžia.

Koks partneris tinka?

Medis ir Medis
Medis ir Metalas
Medis ir Ugnis
Medis ir Vanduo
Medis ir Žemė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.