Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Kiaulė ir Gyvatė

Elegantiškoji Gyvatė ir šiurkštoka Kiaulė – nelabai vykęs derinys. Iš pradžių jos gali žavėtis viena kita, tačiau ilgainiui tas virsta priešiškumu. Nebent tai, jog jie erzina vienas kitą ir reiškia abipusį nepasitenkinimą. Tai būtų neapykanta ir meilė kartu, kai nei Gyvatė, nei Kiaulė negalėtų iš tikro pasakyti, kas gi joms neleidžia išsiskirti.

15 komentaras. Komentuoti>

 • O Avilas-Medine Kiaule moteris ir Mergele- Gyvate vyras?

  Atsakyti
 • Nuomone. Jei moteris gimus kiaules metais, o vyras gyvates, tai tokia santuoka galima, jei gyvate nores. Taip pat atsižvelkime ir į mėnesių horoskopą, nes jei pagal mėnesių horoskopą perduodamas dominavimas kiaulei, tai gyvate taps agresyvi arba nevaldoma ir skriaus kiaule. Dianos atvejis, ji liūtas, jis šaulys. Šaukys yra aktyvesnis už liūtą. Išvada santuoka galima, bet viskas priklausis nuo gyvates. Nores santuoka islaikis nores issiskirs. Ir dar, gyvatei nereiks net valios pastangu, tiesiog kaip nores. Nu tokia jau ta tiesa. Priimam arba ne.
  Parapsichologas.

  Atsakyti
 • Nesamone as kiaule-liutas, jis gyvate-saulys. Pagal horoskopa mes tinkamiausi o pagal metus netinkamiausi. Buvo sunku is pradziu priprast bet viskas susitvarke jau keleta metu gyvenam kartu ir labai retai pykstames , jis Geriausia kas galejo nutikti mano gyvenime. Mylim vienas kita o dabar laukiames ir vaikelio nei jokio irzlumo nei ko kito tikrai nera nors horoskopo aprasymai mus atitinka puikiai.

  Atsakyti
 • Diana kiaule, Edgaras gyvate
  2012-11-23 12:19

  Is pradziu buvo sunku priprasti prie sunkiai suprantamo reiklaus ir tvirto gyvates charakterio bet visgi pavyko draugavome ilga laika o dabar jau 2metai gyvenam kartu dabar laukiam vaikelio ir dziaugemes kad turim vienas kita. Nesamone, kad tai bloga sajunga. Uzsinorejus galima pasiekti visko. Nezinau kaip del moteru gyvaciu bet vyrai man prie sirdies ir as su jais nesipykstu 🙂

  Atsakyti
 • Patyręs
  2012-02-06 13:18

  Kas tiesa, tai tiesa. 12 metų išgyvenau su (kiaule-moterimi-mergelė) ir niekaip nesuprasdavau, kodėl tarp mūsų taip dažnai kyla ginčai. Atrodo myliu, bet tuo pačiu ir erzina. Labai keistas ir nepaaiškinamas jausmas. Kai išsiskyrėm pradėjau domėtis, daug skaičiau ir daug kur tas pats atsakymas, jog kiaulė ir gyvate visiškas nesuderinamumas.

  Atsakyti
 • Parsiukas
  2012-02-05 09:31

  butent..

  Atsakyti
 • Sherniukas
  2012-01-04 22:19

  Jo sunku su jom.Dvieju intelektualu dvikova,vadinasi „kuris kuri parklupdys”bet sugyvent galima.

  Atsakyti
 • Parsiukas
  2011-10-28 14:36

  Is pradziu gal ir mandagiai bendrauju su gyvatem,bet paskui abieju charakteris islenda,ir abu vienas kita erzint pradedam..:D..galiasiai susipykstu,ir apskritai man nepatinka ju charakteris.Atrodo isdidus,nesupranta mano humoro :D..bent jau man taip.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.