Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Mėlyna

Mėlyna yra dangaus ir jūros spalva. Ji dažnai susijusi su gyliu ir stabilumu, simbolizuoja pasitikėjimą, ištikimybę, išmintį, tikėjimą, tiesą ir rojų.

Mėlyna laikoma naudinga kūnui ir protui. Ji lėtina žmogaus medžiagų apykaitą ir ramina. Heraldikoje mėlyna simbolizuoja pamaldumą ir nuoširdumą.

Pasirinkę mėlyną spalvą žmonės turi polinkį į dvasingumą ir meditaciją. Jie nemėgsta dėmesio ir reikalauja ramybės. Tai tvirtos, lojalios asmenybės, ieškančios harmonijos ir ryšio su pasauliu.

Naudokite mėlyną reklamuoti produktus ir paslaugas susijusias su švara (vandens valymo filtrai, valymo skysčiai), oru ir dangumi (oro linijos, oro uostai, oro kondicionieriai), vandeniu ir jūra (jūrų kelionės, mineralinis vanduo). Skirtingai nuo emociškai šiltų spalvų, pavyzdžiui, raudonos, oranžinės ar geltonos, mėlyna yra susijusi su sąmoningumu ir intelektu. Naudokite mėlyną aukštųjų technologijų produktų reklamai.

Mėlyna yra vyriška spalva. Tamsiai mėlyna spalva asocijuojasi su gyliu, žiniomis ir stabilumu, tai verslo spalva.

Venkite naudoti mėlyną, kai reklamuojate maistą ir jo gaminimą, nes mėlyna slopina apetitą. Kai vartojama kartu su šiltomis spalvomis, tokiomis kaip geltona ar raudona, mėlynos gali sukurti įtakingą, energingą dizainą, pavyzdžiui, mėlyna-geltona-raudona yra puikus spalvų derinys superherojui.

Šviesiai mėlyna yra susijusi su sveikata, gydymu, ramybe, supratimu ir švelnumu.

Tamsiai mėlyna – žinios, energija, vientisumas ir rimtumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.