Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Metalas (kinų)

Metalui priskiriamas rudens periodas gamtoje ir žmogaus gyvenime. Tai brandos, derliaus ir finansinės gerovės laikotarpis. Šiam elementui būdingi apvalūs arba ovalo formos pastatai (pvz. kupolai, vartai, arkados), statybinė medžiaga — metalas. Spalvos — balta ir pilka. Metalas simbolizuoja pinigus bei finansinę sėkmę, todėl juo būtina dekoruoti firmų ir bankų pastatus.

Temperamentas

Metalo valdomi žmonės išsiskiria itin stipriu charakteriu. Jie nepaprastai reiklūs sau, ir kitiems. Dėl to vis įsivelia į konfliktus. Sunkiai reiškia mintis, pyktį ir pagiežą savo viduje. Tai blogai veikia plaučius bei storąją žarną. Kyla grėsmė sirgti gerklės uždegimu, bronchitu, astma.

Mityba

Venkite sūrių ir rūgščių valgių. Kinai teigia, kad rūgštaus maisto perteklius kelia liūdesį, įkyrias mintis bei skatina agresyvumą, sūrus – žadina baimę ir neapykantą.
Valgiaraštis, kuriame gausu ląstelienos, padės išvengti tuštinimosi problemų. Valgykite daug rupios duonos, vaisių ir šviežių daržovių.
Nepiktnaudžiaukite alkoholiniais bei saldžiaisiais gazuotais gėrimais.

Emocijos

Pasistenkite atviriau reikšti jausmus. „Nuleisti garą” ypač gerai padeda sportas (bėgimas, aerobika, kikbokso pratimai ir kt.) arba dainavimas.
Į valgiaraštį įtraukite lengvo maisto, tarkim grūdų gemalų, daigintų kviečių, džiovintų vaisių. Beje, džiovinti vaisai – kelia nuotaiką ir atpalaiduoja.
Išmokite taisyklingai kvėpuoti. Anot kinų medikų, orą reikia įkvėpti lėtai per nosį, nukreipti į apatinę pilvo dalį, trumpam sulaikyti ir iškvėpti pro burną. Taip kvėpuokite bent penkias minutes per dieną, geriausiai ryte – visa dieną būsite rami, sklandžiau reikšite mintis.

Koks partneris tinka?

Metalas ir Medis
Metalas ir Metalas
Metalas ir Ugnis
Metalas ir Vanduo
Metalas ir Žemė

2 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.