Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Ugnis (kinų)

Šiam elementui priskiriama vasara, pietūs ir vidurdienio kaitra, jaunystė. Ugniai būdingos savybės — aistringumas, dinamiškumas ir entuziastingumas. Ugniai priskiriama gyvybinga raudona spalva, taip pat visi smailūs, trikampiai arba dantyti pastatai (pvz. piramidės). Ypatingą vietą ugnies elementui rekomenduojama skirti valgomajame, virtuvėje ir kitose patalpose, kur ruošiamas maistas. Tokius kambarius galima ryškiai apšviesti, čia gali vyrauti raudona spalva, apdailai patariama naudoti sintetines medžiagas ir odą.

Temperamentas

Esate spontaniški, energingi, optimistai. Aplinkiniai jus vertina dėl plačios širdies ir gebėjimo užkrėsti teigiamomis emocijomis. Kitus mokate užjausti, nuraminti, bet patys giliai širdyje esate be galo jautrūs, skaudžiai reaguojate į pastabas bei kritiką. Nuoskaudas linkę slėpti savo viduje.

Mityba

Ugnies stichijos atstovės tinkamiausias maistas – vaisiai, uogos ir daržovės, prieskoninės bei vaistinės žolės. Ypač tinka raudonos spalvos.
Stenkitės nepersivalgyti – verčiau nuo stalo pakilkite tada, kai dar norėtųsi šiek tiek užkąsti. Venkite riebaus, sūraus ir pernelyg saldaus maisto – jis kenkia širdžiai. Patartina riboti ir tokius produktus, kuriuose gausu cholesterolio (kiaušinių, riebios mėsos ir pan.)
Į valgiaraštį vertėtų įtraukti kuo daugiau vegetariškų patiekalų, jie padės išvengti hipertonijos.

Emocijos

Nervus ramina jonažolių, melisų, valerijonų arbata, cinamonu bei vanile pagardintas maistas. Šių prieskonių berkite į arbatą, varškč, pieną, kefyrą, miltų gaminius.
Po sunkios dienos prieš miegą išsimaudykite vonioje su pušų ar levandų ekstraktais – tai atpalaiduos ir leis pasinerti į malonų poilsį.
Dažnai kamuoja įtampa? Susiraskite tinkamą užsiėmimą, kuris padės jos atsikratyti ar bent sušvelninti. Emocininę pusiausvyrą geriausiai padeda atgauti joga, meditacija bei ilgi pasivaikščiojimai gamtoje.

Koks partneris tinka?

Ugnis ir Medis
Ugnis ir Metalas
Ugnis ir Ugnis
Ugnis ir Vanduo
Ugnis ir Žemė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.