Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Žuvys

žuvys ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

„Apie tuos, kurių žodžiai liejasi upeliais…”


Stichija: Vanduo
Planeta: Neptūnas
Diena: ketvirtadienis
Devizas: „Aš tikiu”
Spalva: sidabrinė ir šviesiai pilka
Akmuo: perlai, ametistas
Valdomas namas: Dvyliktas
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Kiškis
Priešais esantis ženklasMergelė

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Žuvys
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Žuvys
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Astrologinis simbolis vaizduoja dvi sujungtas žuvis. Žuvys gimsta paslaptinguoju metų laiku, kai mirtis užleidžia vietą gyvybei. Visą savo tolimesnį gyvenimą jos jaučia būties ribas, mistinio pasaulio alsavimą. Žuvims būdingas gilus užuojautos jausmas pirmiausia tiems, kas patenka į pavojingas situacijas. Jos mielai rūpinasi bejėgiais, pamestinukais vaikais, slaugo ligonius bei mirštančius senukus, savo pagalbos ranką ištiesia net kaliniams. Žuvys nebijo tamsiųjų gyvenimo pusių, tai apsigimusios guodėjos, slaugės bei sielų ganytojos. Jos niekada nepaliks žmogaus kančioje; dėl jų įgimto sugebėjimo įsijausti, joms lengva suprasti kito bėdas. Tačiau neretai ir pačios Žuvys jaučiasi esančios bejėgės, pilno pavojų gyvenimo aukos. Pagalbos, kurią taip dosniai Žuvys dalina aplinkiniams, niekuomet nesulaukia iš aukščiau. Jos įsitikinusios, kad silpnesnieji turi visuomet paremti vienas kitą.

Tačiau šis kilnus ženklas turi ir neigiamų bruožų. Žuvys mielai rodo savo silpnumą, kad iš aplinkinių išpeštų sau naudos. Jei tas nepadeda, jos suserga arba puola į depresiją, kad tuo sukeltų kitų užuojautą. Apskritai joms nėra lengva atvirai ginti savo poreikius ir interesus. Todėl daugelis Žuvų imasi klastingos taktikos ir savo egoizmą paslepia po draugiška ir, atrodytų, visuomet pasiruošusia padėti išore. Dėl savo sugebėjimo giliai įsijausti, kartais pačioms Žuvims iškyla nemažai problemų. Jos sunkiai atsiriboja nuo kitų. Žuvys atsiduoda aplinkinių žmonių jausmams, nes dažniausiai neatskiria, ar tai tik užuojauta, ar jausmas, kylantis iš pačių sielos gelmių. Meilės srityje Žuvys taip pat linkusios aukotis, yra atsidavusios ir jausmingos. Nepaisant to, bendras gyvenimas nebūna lengvas, kadangi jos mėgsta partneriui įkyriai rodyti savo auką, jei jaučiasi nepakankamai įvertintos. Arba draugą baudžia demonstratyvia kančia.

Pirmasis dekanas (vasario 20 – kovo 1 d.). Pagrindinis devizas – pasitikėjimas.
Žuvų veikla, iniciatyva stimuliuojama įkvėpimo, kurio jos semiasi iš savo turtingų dvasinių žinių. Instinktas nukreipia į tikslą. Neptūnas verčia jas nubrėžti aiškią liniją tarp sąvokų „niokojimas” ir „praturtinimas”. Gerąja žodžio prasme jos yra likvidatorės. Atsisako ramybę ardančių idėjų, žalingų įpročių, siekiams trukdančių asmenybių. Tačiau šie žmonės nėra niekšai ir egoistai. Jie užjaučia ir padeda to vertiems žmonėms. Kartais užvaldo kaprizai, bet jie greitai praeina. Labai nemėgsta permainų.

Antrasis dekanas (kovo 2—11 d.). Pagrindinis devizas – tarnavimas.
Šio periodo žmonės turi lakią vaizduotę, gali tapti dailininkais arba kitokios srities kūrybiniais darbuotojais. Labai trokšta garbės ir pasitenkinimo, kad ir kas būtų: politikas, rašytojas arba kas nors kitas. Turi okultinių sugebėjimų. Pagrindiniai užsiėmimai ir interesai glūdi filosofijos, psichologijos srityse. Juose pasėtos sėklos turi užaugti.

Trečiasis dekanas (kovo 11-20 d.). Pagrindinis devizas – veikimas.
Šios Žuvys turi darnos sugebėjimų, todėl žmonės jas myli. Supranta žemiškuosius gamtos dėsnius ir taiko juos savo tikslams pasiekti. Turi daugybę ateities projektų bei konkrečių vienkartinių darbų ir perpranta konkurentų veiksmus. Į daiktus visada žiūri racionaliai, todėl svajonės labai greitai pildosi. Daug pinigų skiria bendram žmonijos labui. Studijuoja ir užsiima mistika, todėl patiria nuostabių praregėjimų.

Charakteris

Gimusieji po Žuvų ženklu pasižymi ypatinga intuicija. Jų charakteris tarsi dvigubas: Žuvims būdingas sąžiningumas bei darbštumas, tačiau šias savybes periodiškai pakeičia svajingumas ir pasidavimas paviršutiniams įspūdžiais bei emocijoms. Dažniausiai tai – idealistai, visur ieškantys grožio bei harmonijos. Šiems žmonėms patinka vienatvė, dvasinės vertybės jiems svarbesnės už materialines. Dauguma Žuvų nemėgsta naujovių ir netikėtų pokyčių.

Privalumai: laki vaizduotė, mokėjimas atjausti, meniškumas, gebėjimas tinkamai vertinti dvasines bei kultūrines vertybes.
Trūkumai: pernelyg didelis pomėgis fantazuoti, polinkis į žalingus įpročius, išsisukinėjimas.

Vaikystė

Mažųjų Žuvų sveikata dažnai būna ne ypač stipri, todėl joms toks svarbus grūdinimasis bei dažni pasivaikščiojimai gryname ore. Šio ženklo atstovai vaikai dažniausiai yra ramaus charakterio, mėgsta žaisti vieni ir kelioms valandoms gali susižavėti kokiais nors žaisliukais, užmiršdami visa kita pasaulyje. Žuvys dažnai tampa rimtais savo tėvų pagalbininkais jau ankstyvame amžiuje, bet tiktai tokiu atveju, jeigu su jais elgiamasi kaip su lygiais. Mokykloje jiems mokytis sekasi be ypatingų iškilimų ar nuopolių.

Vyras – Žuvys

Darbas. Svarbiausia Žuvims yra užmegzti teisingus santykius su žmonėmis. Jie geriausiai jaučiasi būdami bendruomenėje. Jei darbą dirba vieni, gali atsitikti ir taip, kad jis liks neatliktas, o Žuvys pasiduos savo nuotaikoms. Žuvys jaučiasi savo stichijoje, kai reikia padėti kitiems. Nors organizaciniais gabumais Žuvys nepasižymi, jie gali tapti puikiais psichologais, veterinarais, auklėtojais, mokytojais, artistais, istorikais bei literatais. Taip pat ir kelionėse jūra ar jūrininkystėje jie gali surasti širdžiai artimą užsiėmimą.

Draugystė. Žuvims būdingas teisingumo pojūtis. Jos gyvena labiau širdimi negu protu, todėl turi daug tikrų ir atsidavusių draugų. Šio ženklo atstovai dažniausiai labai išsilavinę, todėl gali daug ko išmokyti savo artimuosius. Jie vienodai lengvai bendrauja ir su lygiais sau pagal intelektinius gabumus, ir su mažiau išsilavinusiais žmonėmis. Santykiuose su bičiuliais Žuvys bet kokia kaina siekia taikos ir sutarimo, nemėgsta veltis į nereikalingus ginčus. Sunkiomis dienomis Žuvys padeda aplinkiniams prasiblaškyti, pripildo gyvenimą džiaugsmo ir romantikos.

Meilė. Žuvys yra labai jautrios, reikalauja daug meilės ir rūpesčio. Meilė Žuvų gyvenime užima pirmąją vietą, todėl gana dažnai jos idealizuoja savo išrinktuosius. Santuokoje jaučiasi laimingos, nes praktiškai nekreipia dėmesio į savo antrosioms pusėms būdingus trūkumus. Svarbiausias Žuvų privalumas yra tas, jog seksualiniuose santykiuose jos sugeba išlikti tuo pačiu metu ir vyriškomis, ir švelniomis. Didžiausios harmonijos šeimoje Žuvys gali pasiekti su Vėžiais, Skorpionais arba Ožiaragiais.

Moteris – Žuvys

Darbas. Iš prigimties Žuvys pasižymi gera intuicija, puikia atmintimi. Jos neretai tampa profesionaliomis mokslininkėmis, talentingomis dailininkėmis ir artistėmis. Dėl savo gerumo ir šilumos, Žuvys tampa gerbiamomis ir mylimomis mokytojomis, seselėmis, slaugėmis, vaikų ir senelių prieglaudų, netgi kalėjimo darbuotojomis. Dažnai joms būdingos pranašiškos galios, todėl jos gali nuspėti būsimus įvykius. Tačiau retai kada pašvenčia visą savo gyvenimą okultiniams mokslams.

Draugystė. Vienas iš didžiausių moterų Žuvų pomėgių yra bendravimas su daugybe savo bičiulių. Jų nuotaika kinta dažnai, tačiau nuo depresijos Žuvys kenčia retai. Galbūt taip yra todėl, kad jos nevengia bendravimo. Būdamos smalsios, Žuvys mėgsta aptarinėti svetimas problemas, tačiau retai stengiasi dalinti patarimus ar pačios imtis jų sprendimo. Šio ženklo atstovės moka laikyti paslaptį, pasižymi retu žmonių supratimu. Žuvų bičiulėms reiktų vengti jas įžeisti, nes artimuose santykiuose tai labai pažeidžiamos natūros.

Meilė. Moterys Žuvys labai švelnios, moteriškos ir nepaprastai erotiškos. Mylėdamos jos dažniausiai ištikimos, mėgsta atsiduoti fantazijoms. Santuokai jos stengiasi pasirinkti ramius, patikimus vyriškius, kurie lengvai pasiduoda jų įtakai. Šio ženklo atstovės ne ypač mėgsta varginti save kasdieniniais buities darbais, jos linkusios mieliau užsiimti buto remontu iš pagrindų, negu gaišti laiką šventinių pietų ruošimui. Nepaisant to, tai – mylinčios žmonos ir rūpestingos motinos.

Patarimai vyrams: Žuvų ženklo moterys yra ištikimos ir pasiaukojančios. Jos puikiai sprendžia gyvenimiškas problemas, bet niekada neatleidžia neištikimybės. Gyvenimas su tokia moterimi nėra lengvas, bet pabandykite kartais jau nusileisti. Tai tik pagerins jūsų santykius ir garantuos ramybę namuose.

Sveikata

Dėl Neptūno poveikio Žuvims gresia apsinuodijimai – tiek nekokybišku maistu, tiek sunkiaisiais metalais. Taip pat ši planeta pritraukia nelaimingus atsitikimus. Dėl to Žuvims reikia būti ypač atsargiems keliuose bei maudantis vandens telkiniuose.

Daugelis Žuvų nuo gimimo yra asteniško kūno sudėjimo. Silpniausios šio ženklo atstovų vietos – pėdos, kraujotakos sistema, skrandis, kankorėžinė liauka. Be to, gali pasitaikyti šlapinimosi ir limfinės sistemų ligos, pasireiškiančios ūmiu ar lėtiniu pavidalu. Daugelį Žuvų nuo vaikystės kamuoja alergijos, kurios dažniausiai būna sezoninės. Alergines reakcijas gali sukelti augalų žydėjimas, kambarinės dulkės bei kai kurie vaistiniai preparatai.

Veneros poveikis žada nemalonumų dėl odos būklės. Lengvas jos sudirginimas, egzemos, dedervinės – tai toli gražu ne visas Žuvis galinčių kamuoti odos ligų sąrašas. Žuvys turėtų būti labai dėmesingos ir savo ausims, saugoti kad į jas nepatektų vandens, šaltu ir vėjuotu oru būtina dėvėti kepures.

Šio ženklo atstovams būtina vengti fizinių ir nervinių perkrovų, nes gali sutrikti psichika. Vartojant vaistus reikia būti labai atsargiems, jokiu būdu nepiktnaudžiauti antidepresantais. Geriausios priemonės nuo depresijos yra bendravimas su mylimu žmogumi, maloni kelionė, pasivaikščiojimas miško takeliais, maudynės ežere ar upėje. Žuvys iš prigimties yra linkusios į melancholiją. Todėl joms svarbu kuo daugiau užsiiminėti džiaugsmą teikiančiais darbais.

Žuvys yra labai jautrios oro permainoms. Palankiausias joms šiek tiek drėgnas oras ir žemas atmosferos slėgis. Likus kelioms dienoms iki prasidedant eilinei magnetinei audrai, joms gali pablogėti nuotaika, įsiskaudėti galva ar netgi pakilti temperatūra. Liaudies medicina pataria tokiomis dienomis dėvėti raudonos spalvos drabužius ir pasimėgauti voniomis su levandų antpilu.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – imbieras.
Vaisiai – persikai, bananai, granatai, kriaušės, slyvos, citrinos, mandarinai, figos, persimonai.
Daržovės – bulvės, baltagūžiai kopūstai, baklažanai, ropiniai svogūnai, česnakai, petražolės, aguročiai, salierai, agurkai, špinatai, ridikai, žalieji žirneliai.
Ankštinės daržovės – pupelės, daržo pupos.
Riešutai – lazdyno ir žemės riešutai.
Grybai – visos valgomųjų „baltųjų” grybų rūšys.
Kruopos – grikių, kukurūzų.
Bitininkystės produktai – grikių, mėtų ir spygliuočių medus.
Riebalai – ančių taukai, jautienos ir avių lajus.
Aliejus – sezamo.
Mėsa – triušiena, jautiena, aviena.
Paukštiena – antiena, vištiena.
Žuvys – karpis, karšis, baltasis omulas, sterkas.
Pieno produktai – kefyras, grietinė, grietinėlė, varškė, ožkos pienas, fermentinis sūris.
Gėrimai – vanduo.
Perdirbti produktai – cukrus, druska.

Poilsis ir kelionės

Žuvys gana dažnai išgyvena liūdesį ir melancholiją; būdamos tokios būsenos, paprastai nenori su niekuo bendrauti. Užsiskleisti savyje nėra išeitis. Nusprendusios pasinerti į vienatvę, Žuvys turi griežtai atsisakyti bet kokių darbų. Joms reikėtų pasėdėti tyloje, pasivaikščioti gamtoje, išsimaudyti vonioje su raminamaisiais preparatais, nes vanduo – šio ženklo žmonių stichija. Taip pat gerą nuotaiką ir gyvenimo džiaugsmą grąžina gilus ir ramus miegas, naminių gyvūnų draugija.

Žuvys gali pasijusti geriau atlikdamos kvėpavimo pratimus. Svarbu per kvėpavimą veikti savo kūno procesus. Kvėpuoti reikia laisvai, jaučiant kaip įkvepiant gyvybingai prisipildo ne tik plaučiai, bet ir visa pilvo ertmė. Paskui lėtai, taip pat giliai iškvėpti. Taip kvėpuoti, kol tai taps malonu.

Po šiuo ženklu gimsta labai jautrūs ir sentimentalūs žmonės. Jie tarsi sugeria ir teigiamus ir neigiamus dalykus. Jiems dažnai būna sunku surasti ir atskleisti savąjį „aš”, todėl aplinkinių įtaka ir požiūris šiems žmonėms dažnai būna labai svarbus. Keliaudami su Žuvimis pastebėsite, kad jos labai jautrios grožiui ir harmonijai. Žuvims nėra sunku prisitaikyti, bet nepanorusios bendrauti, jos profesionaliai tylės. Besiruošdamos keliauti, Žuvys pačios neturėtų prisiimti svarbių įsipareigojimų. Joms sunku būti pareigingomis, bet sąžinės graužatis – labai stipri. Žuvų ženklo žmonės dažnai paklysta nepažįstamoje vietovėje ar dideliame mieste. Panašios problemos būdingos ir vairuojančioms Žuvims. Tolimi kraštai gali ir likti tik svajonė, jeigu tam nedėsite asmeninių pastangų. Žuvys greitai pavargsta, todėl ypač dėmesingai reikėtų rinktis kelionei skirtą avalynę. Be to, per vieną dieną nereikėtų stengtis visko pamatyti, kad naujų įspūdžių perteklius netrukdytų normaliai pailsėti.

Po šiuo ženklu gimusius žmones paprastai sužavi šalys, kuriose jaučiama labai stipri religijos ir senų tradicijų įtaka. Geriausiai Žuvys jaučiasi prie jūros, kitaip ir būti negali. Pelkynai bei miško ežerėliai – puikus penas jų vaizduotei. Reikėtų nuvykti į Braziliją, pakeliauti atostogų metu po Amazonės miškus. Žuvys gerai jausis Šri Lankoje, Javos saloje, Europoje – Portugalijoje ir Normandijoje.

Suderinamumas

Žuvys ir Avinas
Žuvys ir Jautis
Žuvys ir Dvyniai
Žuvys ir Vėžys
Žuvys ir Liūtas
Žuvys ir Mergelė
Žuvys ir Svarstyklės
Žuvys ir Skorpionas
Žuvys ir Šaulys
Žuvys ir Ožiaragis
Žuvys ir Vandenis
Žuvys ir Žuvys

324 komentarai. Komentuoti>

 • O kas sake netiketi horoskopais tai slamstas . Ne as irgi edu pagal zodiaka zuvis ir labai atitinka viskas kas cia parasyta as ir gyvenu toki gyvenima pas mane toks charakteris ir viskas kas aprasyta 😀 Ir negaliu patiket kad taip gali buti aprasyta sito zodiako zenklu Valdovai :DD

  Atsakyti
 • Super. Man 50, bet per tiek metų pirmą kartą tiek perskaičiau apie save.. Į dešimtuką. Ačiū astrologei:)

  Atsakyti
 • Aurelija
  2016-07-29 22:10

  Visa teisybe parase ir apie mane.As irgi zuvyte…

  Atsakyti
 • Esu zuvys daug kas atitinka,kas parasyta

  Atsakyti
 • Labia patiko išpranašavo visa mano gyvenima.

  Atsakyti
 • Dziaugiuosi kad esu gimusi po siuo zenklu.tik nesidziaugiu del svaikatos aprasymo.man daug kas sake kad neplaukiociau vandeni giliai bet as lankau jau4metus baseina kuris yra labai gilus

  Atsakyti
 • kristina
  2015-12-29 00:23

  As esu zuvis ir pas ma e viskas atitinka viskas apie mane:)

  Atsakyti
 • Visiška tiesa, ypatingai skiltis- suderinamumas… 🙂

  Atsakyti
 • zuviukas
  2015-04-24 11:41

  o as galvojau,kad cia as vienas toks 🙂 kad cia tik apie mane 🙂 dziaugiuos,kad musu daug tokiu… linkejimai zuvytems,mes geriausi… 😀

  Atsakyti
 • Nu tikra tiesa ,labai sunku būti savimi.

  Atsakyti
 • Skorpionas
  2015-02-07 17:28

  Na ka, zuvytes tikrai nuostabiausios. Visada su merginom po siuo zenklu geriausiai sutardavau. 😉

  Atsakyti
 • Karolina
  2015-01-28 10:14

  Iš tikro, tai manęs sunku suprasti, esu pusiau žuvis, pusiau avinas. Nes kiek beskaičiau, tik pusė atitinka abiejuose zodiako ženkluose, visgi gimus ant ribos. Tad tikrai beveik viskas atitinka 😀

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.