Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Perlai

Perlai – tai organinės kilmės brangakmeniai, moliuskų sukurtas kalcio karbonato sluoksnis, susidarantis apie geldelėse esnačius svetimlkūnius.

Zodiako ženklas: Balti perlai yra susiję su Mėnuliu, juodi – su Saturnu. Perlai yra birželio mėnesio akmuo. Balti perlai tinka Vėžiui, Žuvims ir Dvyniams, atitinka vandens elementą bei skaičių 7. Juodi perlai tinka Ožiaragiams.

Kristalo forma: Organinė – ortorombinė

Akmens spalva: Perlų randama įvairių atspalvių, nuo baltų, gelsvų, rausvų, iki juodų, priklausomai nuo moliusko tipo, bei vietos, kurioje perlas rastas.

Radimvietės: Persijos įlankoje, Raudonojoje jūroje, Australijoje, Japonijoje, Kinijoje ir kt.

Ezoterinės savybės: Manoma, kad perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę, apsaugo nuo gaisrų. Perlai saugo motinystę, gydo nuo nevaisingumo, garantuoja sėkmingą nėštumą ir gimdymą. Suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Pagal seną tradiciją manoma, kad nuotaka, kuri dėvės perlus per vestuves, per savo vedybinį gyvenimą neverks. Taip pat manoma, kad perlai skatina vaisingumą. Perlai taip pat padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis ir tikėjimo visatos pagalba. Skirtingoms spalvoms priskiriamos šios savybės: gelsviems atspalviams – surasi meilę, juodiems – suprasi save bei tapsi žymus, auksiniams – būsi turtingas, o rausviems – aplankys sėkmė.

Poveikis kūnui: Perlai skatina medžiagų apykaitą, mažina įviairias alergijas. Stiprina kaulus, dantis, visus audinius. Noramalizuoja širdies ritmą, balansuoja kūno skysčius bei reguliuoja temperatūrą. Mažina stresą ir su juo susijusius negalavimus, taip pat pervargimą ir emocinius svyravimus.

2 komentarai. Komentuoti>

  • man labai patinka perlai bet neturiu tokio malonumo.kur galiu gauti,nors patureti rankose ir pajausti kad tai perlas

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.