Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Neptūnas

neptūnasNEPTŪNAS – kūryba, jautrumas, meilė, intuicija, iliuzija, apgaulė. Palankūs Neptūno aspektai su kitomis planetomis žadina altruizmą ir meilę, skatina vaizduotę, meninius sugebėjimus, grožio pojūtį, įžvalgą, dvasinius siekius ir įkvėpimą. Nepalankūs Neptūno aspektai su kitomis planetomis kelia nerimą ir baimę, didina polinkį į blogus įpročius, skatina pavojų būti priklausomiems nuo svetimos įtakos, susiję su iliuzijomis, apgaule ir klasta.

Neptūno ženklas yra kryžius, kurio viršutinė strėlė prailginta, o ją kerta aukštyn žiurintis atviras puslankis. Trys viršūnės sudaro tarsi Neptūno trišakį. Materija čia atrodo mažytė, visiškai dominuoja dvasios siekimas kilti aukštyn.

Neptūnas – taip pat vadinama iliuzijų planeta. Lemia požiūrį tik iš gerosios pusės. Globoja emocijų genijus – poetus, muzikus, menininkus, bėgimą nuo realybės.

Neptūno įtakoje yra žmogaus nugaros smegenys.

Neptūnas valdo Žuvų ženklą ir dvyliktą astrologinį būstą

Neptūnas išreiškia save per mistinius, dvasinius dalykus, vienatvę. Jis siejamas su jausmingumu, narkotikais, alkoholiu, meditacijomis, jūra, svajonėmis ir pasąmone.

Neptūnas, irgi išorinė planeta, labai lėta, aplink Saulę apsisuka per 165 metus, viename zodiako ženkle išbūna 14 metų. Todėl jo įtaka asmeniui dar silpnesnė už Urano.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.