Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Ketvirtadienis

Ketvirtadienis – šią dieną vertėtų imtis valstybinės reikšmės klausimų ir visuomeninių darbų. Ketvirtadienį nereikėtų likti vienam arba sudarinėti komercinių sandorių.
PlanetaJupiteris.
Skaičius – 3.
Metalas – alavas.
Zodiako ženklaiŠaulys ir Svarstyklės.
Spalvamėlyna.

Nelaiminga diena ketvirtadienį laikė vokiečiai. Tą dieną jie atidėdavo visus svarbius reikalus, nesituokė ir netgi nevesdavo vaikų į pirmąją klasę. Valijiečiai taip pat stengdavosi šią dieną praleisti namuose.

Senovės slovėnams ketvirtadienis buvo pašvęstas aukščiausiajai dievybei Perūnui. Žvakę, kurią uždegdavo ketvirtadienį Perūno garbei, buvo galima vėliau panaudoti saugantis nuo perkūnijos. Ir iš viso, slovėnai suspėdavo nusiprausti iki saulės nusileidimo sidabriniame inde, būdavo sveikas ir apsaugotas nuo spuogų.

Žmonės, gimę Jupiterio dieną – lyderiai. Jie paprastai šiek tiek garbėtroškos, apdovanoti oratoriniais gabumais. Jie domina, traukia aplinkinius, iš jų mokomasi, imamas pavyzdys. Svarbiausia jiems – ne asmeninės ambicijos, o tikslo, kurio jie siekia, interesai, todėl šie žmonės verti pagarbos, juos lydi sėkmė. Iš ketvirtadienį gimusiųjų išeina puikūs vadovai, juristai, oratoriai.

Ketvirtadienį gimė: Polas Makartinis, Voltas Disnėjus, Ivas Montanas, Viljamas Šekspyras, Stasys Špirkauskas, Fredis Merkuris, Sofija Loren, Isaokas Niutonas, Džonas Travolta, Leonardas da Vinčis.

2 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.