Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Avinas ir Žuvys

Avinui nesuprantamas Žuvų svajonių pasaulis. Jų švelnus, uždaras būdas gal ir gali trumpam sužadinti Aviną – užkariautoją, bet ilgainiui kyla pavojus pažeisti švelnią Žuvų sielą. Gyvybingas ir savimi pasitikintis Avinas, kita vertus, gali praversti ramioms ir nusilesti linkusioms Žuvims – Avinui reikia vadovauti, tuo tarpu Žuvims dažnai reikia lyderio. Avinas gali padėti Žuvims nugalėti drovumą tiek gyvenime, tiek miegamajame. Jeigu pora iš anksto pasiskristys vaidmenimis ir Žuvys pasitenkins antraplaniu vaidmeniu, tai tokia santuoka bus sėkminga abiems pusėms – Avino aktyvumas išjudins Žuvis, o jos, savo ruožtu, Avinui suteiks vidinės ramybės.

56 komentarai. Komentuoti>

 • Haha. Nesamonės. 😀
  Naivuoliai. 😀

  Esu Avinas. Palei visus gimimo metus. Bet mąno kaikurie ,kad esu zuvis. 😀

  Paaiskinkit sita 😀 Horoskopininkai.

  Atsakyti
 • As avinas, jis zuvis. Turbut abu zenklai turi buti gryni,kad isrysketu santykiu tendencijos minimos siame straipsnyje. Is tiesu esu aktyvi, drasi ir lyderis seimoje. Taciau pliusas tas,kad mano kartais pasitaikanti karstakosiskuma nuvesina jo ramybe. Abiems gerai.

  Atsakyti
 • Aš Avinas, o jis Žuvys… iš pradžių atrodė mūsų santykiai pasaka, susipažinau ir su jo tėvais ir viskas. Bet vieną dieną jis parodė savo veidą…. Mes visai nebesutariam, nors viens kitam patinkam. Žuvys labai pasikėlusios… Jos nori būti alfa…

  Atsakyti
 • pritariu Lala… Pas mus lygiai tokia pati situacija.

  Atsakyti
 • As avinas jis zuvis ir mes tobulai sutariam as baili nedrasi su juo negaliu buti savanaudiska pikta jis mane prajuokina vienu zodziu mes abu aktyvus jis stiprus bet as neatsilieku jis man sako o as darau taigi nepasakyciau kad netinkam as jauciu kaip nuosirdziai myliu ji ir sakot avinas tik skaudina as jo negaliu iskaudint..
  visi mes skirtingi taigi gana…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.