Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Vanduo

Vandens stichijaVėžys, Skorpionas, Žuvys. Magnetiška stichija. Nepagaunama, pažeidžiama, paslaptinga, permaininga. Jei oras keičias išorėje, vanduo – viduje. Oras neša ryšį, o vanduo jį priima. Vanduo – informacijos nešėjas ir saugotojas.

Būdingiausia savybė: žingeidumas.

Pliusai: jausmingumas, žavumas, bendravimas, geranoriškumas, ramumas, idealumas, kūrybiškumas, artistiškumas, kantrumas, mokėjimas suprasti kitų mintis.

Minusai: nuotaikų kaita, irzlumas, išsisukinėjimas, audringas ir dramatiškas charakteris, linkės vos ne viską dramatizuoti, pesimizmas, tingumas, nepraktiškumas, silpnavališkumas.

Temperamentas
Žmonės su išreikšta vandens stichija turi gerą atmintį, mistinę sąmonę, dažniausiai atsiriboję nuo materialaus pasaulio, būdingas didelis inertiškumas. Jo reakcija lėta ir silpna, bet tvirta. Kaip ir Žemės žmogus, jis neieško naujovių. Kadangi jį retai kas smarkiai sujaudina, jam daug lengviau apeiti nepatinkančią ar jį slegiančią situaciją. Atsiradusias kelyje kliūtis Vandens žmogus „apibėga”. Jei jis jaučia jam daromą spaudimą, verčiau pasitraukia į kitą vietą. Vandens žmogus yra kompensavimo meistras. Problemas jis gali lengvai perkelti ar atidėti, vėliau išlyginti, subalansuoti. Tokia jo savybė padeda šiems žmonėms išvengti skrandžio opų. Savo aplinką jie tarsi gydo, nes ramiai sprendžia konfliktus arba juos tiesiog apeina. Lėtas lengvas vandens būdas teigiamai veikia ir aplinkinius. Dėl to šio tipo žmonės tiesiog puikiai tinka socialinėms bei terapinėms profesijoms. Visur, kur reikia apgalvoto ir ramaus elgesio, jų temperamentas atsiskleidžia iš pačių geriausių pusių. Žemame lygmenyje – žmogus bus pasinėręs į iliuzijas bei paklydimus, nepareigingas. Aukštesniame lygyje – per vandenį duodama galimybė prisijungti prie dieviško srauto. Tai flegmatiko tipo žmonės.

Su kuo sutaria?
Reikėtų rinktis draugus ir mylimuosius iš Vandens arba Žemės stichijų. Vandeniui būtina žemė kaip talpykla. Vandens stichijos ženklai blogai sutaria su Ugnies stichija, tačiau gali sugyventi su Oro stichijos ženklais, jei neišsigąs rūko ir debesų.

Namai
Tokiems žmonėms reikėtų gyventi prie ežero ar jūros kranto. Blogiausiu atveju sode su baseinu arba bent jau turėti ar įsigyti akvariumą.

Darbas
Ramioj bei taikioj darbo vietoj. Reikėtų vengti irzlių žmonių ir triukšmingų giminaičių. Pro langą turėtų būti gražus vaizdas, idealiausia, susijęs su vandeniu.

37 komentarai. Komentuoti>

 • Skorpijonas
  2018-01-14 22:51

  Nepataiko, nevisai, blogas savybes galima šalint geras dasidėt, kaip ir temperamenta sulaužit ir pasidaryt kokio reike. Nesijaučiu flegmatiku.

  Atsakyti
 • Skorpione Ieva
  2015-12-26 14:06

  90% nes su vandens stichijos žmonėmis nesutariu jie visur „maišosi „man ir erzina mane o su ugnies stichijos žmonėmis visiškai susitariu .turiu geriausią drauge kuri yra avinas ir mama kuri yra liūtas . ?

  Atsakyti
 • Man regis, kad tai tiesa apie mane…
  Gal 😀

  Atsakyti
 • Norejau paklausti, as esu gimusi 1998 metu birzelio 23 diena, irvesu vezys, kaip raip gali buti kad lentelei rodo jog man tinkanti stichija zeme , o kur paaiskinimas yra jau man tinkanti stichija yra vanduo? likau pasimetusi. 🙂

  Atsakyti
 • Gryna tiesa!

  Atsakyti
 • Viskas tiesa man, tik ne apie draugus. Su vandens zmonemis nelabai sutariu, o su ugnies zmogeliukais kaip tik sutariu 😀

  Atsakyti
 • Skorpike
  2012-12-09 01:14

  Tai aišku kad skorpijonai yra patys judriausi.;->. Galiu pasakyti turiu drauge mergele,drauga šauly tai jie yra flegmatikai. Bet negali šaipytis iš to kad jie tokie yra tai yra sutverta. Dar manyčiau kad vėžys yra judrus nes es pati vėžys ir man patinka extrimas,greitis aukštis ir taip toliau.
  Visems skorpijonams didziausi linkejimai:-*

  Atsakyti
 • SKORPIONE
  2012-12-07 23:38

  nu jei skorponai flegmatikai tai jus nusaukit mane tada, nes aktyvesniu uz skorpionus nera

  Atsakyti
 • skorpionas
  2012-08-15 00:53

  pritariu, kad skorpionui šitas aprašymas nelabai atitinka. mes nesam flegmatikai, kaip tik – dažniausiai sangvinikai arba cholerikai. aišku, tiesos yra, negali sakyt. betkokiu atveju man asmeniškai labiau prie širdies žemė (nors jos aprašymo dar neskaičiau). kažkaip nelabai daug savęs radau šičia

  Atsakyti
 • skorpion
  2012-04-13 21:02

  Nesamone didziause, kad skorpionas vandens zenklas.. Gal tik 10% te atitinka ji.

  Atsakyti
 • 99% aš 🙂

  Atsakyti
 • Apie mane wisha tiesa .

  Atsakyti
 • sutinku 65% nes esu tikrai silpnavalis, nepraktiškas, tingus. Su kitais nenoriu sutikti esu optimistas ir visi kiti nelbai atitinka!

  Atsakyti
 • Parsiukas
  2011-10-31 02:40

  Greiciausiai alese tau tinka tik 50 % nes cia ne viskas vienam zodiakui priskiriama.cia trys vienoj stichijoj.
  vieni apibudinimai daugiau veziui,kiti zuviai,kiti skorpijonui.

  Atsakyti
 • tik 50% tiesos apie mane esu skorpione ir puse kas ten parsita melas ir nk daugiau griniausia nesamone

  Atsakyti
 • Deje deje, vanduo ne man priskiriama stichija, nors man ji patinka labaiausiai, ir labai mane atitinka… 100% Mano zodijakas mergele, ir stichija man priskiriama- zeme,- kas manes visiskai nedomina. keista 😉

  Atsakyti
 • Mingaile
  2011-04-24 18:31

  As irgi sutinku visu 100procentu 🙂

  Atsakyti
 • Perskaiciusi aprasyma, galiu sutikti 90%:)

  Atsakyti
 • Puikus apibudinimas, pritariu visu 100%

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.