Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Žemė

Žemės stichijaOžiaragis, Jautis, Mergelė. Tai stichija susijusi su įsikūnijimu, tai pasaulis konkrečiose formose.

Būdingiausia savybė: konservatyvumas.

Pliusai: praktiškumas, tikėjimas, mokėjimas gyventi pagal išgales. Tokie žmonės nereikalauja labai daug iš gyvenimo, yra nuoseklūs, atkaklūs, darbštūs, moka suteikti pagalbą kitam bei noriai tai daro.

Minusai: nuobodumas, vaizduotės trūkumas, šykštumas, pesimistiškas požiūris į daugelį dalykų, uždarumas, užsispyrimas, kartais net žiaurumas sau ir aplinkiniams, nejautrumas.

Temperamentas
Žmonės su išreikšta žemės stichija įneša į pasaulį tvarką ir harmoniją, viską suveda į sistemą, tarsi cementuoja visuomenę, būtent tame ir yra jų gyvenimo paskirtis. Žemame lygmenyje tokie žmonės gali būti lėti, konservatyvūs, šykštūs, netikintys aukštesniuoju pasauliu, sąmonė tokių žmonių apribota ir siaura. Aukštesniame lygmenyje – tai pareigingi ir atsakingi žmonės, jiems būdingas lėtas, bet stiprus reagavimas. Jiems reikia laiko suvirškinti informaciją. Kai kiti jau senokai ėmėsi veiklos, jis dar pagalvos ar verta vargintis. Bet jei jau imsis darbo, tai įdės visas jėgas ir ištvermę. Nė vienas ženklas negali lygintis su Žemės žmogaus nuoseklumu bei ištvermingumu. Vargiai į kokį nors reikalą jis pažiūrės paviršutiniškai, viskas bus priimta labai rimtai, ramiai bei apgalvotai. Dėl šių savybių jais galima visiškai pasitikėti, jie būna ištikimi palydovai. Nepaisant to, jie ne visuomet yra mėgiami dėl savo „sausumo”. Tokiam žmogui labai svarbu tapti atviru, parodyti susižavėjimą, pagyvėjimą. Jis yra lėtesnis ir nejudresnis, negu daugelis kitų. Tai melancholiko tipo žmonės.

Su kuo sutaria?
Draugus ir mylimuosius reikėtų rintis iš Žemės ar Vandens stichijų. Žemei reikalingas vanduo, jei nenori tapti dykuma. Žemės stichijos ženklai taip pat gali sutarti su Ugnies stichijos ženklais, jeigu žemė nebus nusiteikusi prieš ugnies nenuspėjamus pasilinksminimus. Taip pat Žemė gali sutarti ir su Oro stichijos ženklais, tik su ta sąlyga, kad jei Žemė sugebės karts nuo karto ištverti uraganus.

Namai
Tiesiog privalote tvirtai stovėti ant žemės. Ir būtinai name, o ne bute, patiktų sodas, nes mėgstat krapštytis bei dirbti žemės darbus. Kaip kompromisas sodui galėtų būti nors, gėlės ant palangės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.