Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Geltona

Geltona yra saulės spalva. Ji susijusi su džiaugsmu, laime, intelektu ir energija.

Geltona suteikia šilumos efektą, žvalumo, stimuliuoja protinę veiklą ir raumenų energiją. Geltona yra dažnai susijusi su maisto produktais. Šviesi, švari geltona patraukia dėmesį, todėl taksi yra dažomi šia spalva. Kai geltonos labai daug, ji gali kelti sumaištį; žinoma, jog vaikai verkia dažniau geltonuose kambariuose. Geltona išsiskiria iš kitų spalvų kai yra pateikiama juodame fone; šis derinys yra dažnai naudojamas įspėti. Heraldikoje, geltona reiškia garbę ir lojalumą. Vėliau geltona įgijo ir bailumo prasmę.

Geltona spalva padeda atsirinkti, „geltonas“ žmogus yra labai intelektualus, dažnai tokio žmogaus protas viršija jausmus, tai į sarkazmą, skepticizmą linkęs žmogus. Geltonos spalvos pasirinkimas rodo jautrią nervų sistemą, greitą reakciją. Klasikinė „geltona“ liga – skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opa, odos ligos.

Naudokite geltoną spalvą, kad sukelti malonius, linksmus jausmus. Ją galite rinktis vaikų ir laisvalaikio produktų reklamai. Geltona yra labai efektyvi, kai reikia atkreipti dėmesį, todėl naudokite ją, išryškinti svarbiausiems dizaino elementams. Vyrai paprastai suvokia geltoną kaip labai patogią, „vaikišką” spalva, todėl nerekomenduojama naudoti geltoną reklamuojant prestižinius ir brangius produktus vyrams – niekas nepirks geltono kostiumo arba geltono Mercedes’o. Geltona yra nestabili ir spontaniška spalva, todėl stenkitės nenaudoti šios spalvos, jei norite pasiūlyti stabilumą ir saugumą. Šviesiai geltona dažnai išnyksta baltoje spalvoje, todėl jai pabrėžti reikia tamsių spalvų. Geltonos šešėliai vizualiai yra nepatrauklūs, nes spalva praranda žvalumą ir tampa purvina.

Niūri geltona reiškia pavojų, pūvimą, ligas ir pavydą.

Šviesiai geltona yra susijusi su intelektu, šviežumu ir džiaugsmu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.