Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Vandenis

vandenis VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

„Apie tuos, kurie gimsta per pūgas…”


Stichija: Oras
Planeta: Uranas
Diena: šeštadienis
Devizas: „Aš žinau”
Spalva: šviesiai pilka, violetinė
Akmuo: granatas ir cirkonas
Valdomas namas: Vienuoliktas
Kryžius pagal savybes: Fiksuotas
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Tigras
Priešais esantis ženklasLiūtas

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Vandenis
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Vandenis
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Vandenio simbolis – dvi bangos, tačiau tegul jos jūsų nesuklaidina: Vandenis yra oro ženklas. Kaip ir vanduo, jis nuolat juda, laiko tėkmės nešamas tolyn. Jam vadovauja ne jausmai, o protas, mažai domina gyvenimas “čia” ir “šiuo metu”. Nuolatos ieško pokyčių, didelių perversmų, tai tiesiog apsigimęs revoliucionierius. Tačiau Vandeniui reikalingas ne perversmas dėl perversmo: jame jis mato teisingesnės visuomenės, kurioje visi žmonės bus lygūs, perspektyvą. Vandeniui labai artimas Didžiosios prancūzų revoliucijos šūkis “Laisvė, lygybė, brolybė”. To laikotarpio smurtiniai ekscesai jam, kaip proto žmogui, yra, žinoma, svetimi. Vandeniui labiau priimtinas išradingumas ir technikos vystymasis, keičiantis gyvenimą. Laisvė, kurią jis nori iškovoti kitiems, reikalinga ir jam pačiam. Iš visų Zodiako ženklų Vandeniui reikalingiausia visiška nepriklausomybė. Visais įmanomais būdais jis kratosi bet kokių suvaržymų. Silpniau išsivysčiusios asmenybės pasitenkina savo laisvės troškimą demonstruodamos daugiau išoriškai: ekscentriškai besielgdamos ar išsiskirdamos neįprasta apranga.

Vandeniui dažniausiai būna malonūs ir įdomūs pašnekovai, kupini įvairių netikėtumų. Deja, jie nelabai patikimi. Nors labai mielai išdėsto savo idealus, tačiau konkreti veikla sukelia sunkumų – daug pažada, bet mažai padaro. Todėl, nepaisant to, kad yra visų mėgiami, jie dažnai lieka vieniši. Konservatyvesniems žmonėms nepatinka Vandeniui būdingas revoliucingumas, dažnai palaikomas nebrandumu.

Meilės srityje Vandeniui iškyla panašios problemos. Jis draugiškas ir malonus, tačiau sunkiai sekasi išvystyti gilesnius jausmus, kaip, beje, ir kitiems oro ženklams. Be to, sukurti tvirtesnę sąjungą jam dažnai trukdo jo išankstinis nusistatymas. Tačiau jei antroji pusė sugebės atleisti jam visas lengvapėdiškas išdaigas, tai su tokiu partneriu niekuomet nenuobodžiaus.

Pirmasis dekanas (sausio 21 – 31 d.). Pagrindinis devizas – vyriškumas.
Kliūtys ir trukdymai, prieš kuriuos palūžta kiti, – šio periodo žmogui tik jėgų patikrinimas. Jis prisikasa iki reikalų esmės, apgina idėjas, jeigu joms gresia žlugimas. Patirtis išmokė jį panaudoti sugebėjimus savo gerovei siekti. Jis nebijo konkurencijos. Šeima – pasididžiavimo ir pasitenkinimo šaltinis. Jis moka suderinti malonumą su naudingumu, ir tai padaro jo gyvenimą visavertį, užtikrintą ir racionalų.

Antrasis dekanas (vasario 1 – 9 d.). Pagrindinis devizas – atvirumas.
Turi atvirą veidą, jo sąžiningumo liudininką. Apgaulė nepriimtina jo natūrai. Todėl nieko nebijodamas tiki savo sumanumu ir tiesumu. Visi žino, kad juo galima pasitikėti, todėl įsigyja daug draugų. Jo reputacija nepriekaištinga, pasitiki savo vidiniu balsu. Mėgsta besikeičiančias situacijas. Gyvenimo pateikiama įvairovė jam nuostabi.

Trečiasis dekanas (vasario 10 – 19 d.). Pagrindinis devizas – įžvalgumas.
Jeigu teisingas posakis, kad „genijus – tai begalinis sugebėjimas kentėti”, tai jis tikrai genialus. Nuo gimimo jam būdingas meistriškumas ir tikslumas. Tikslus visur: laiko atžvilgiu, maitinimosi, ėjimo miegoti ir t.t. Pasididžiavimas pasiekimais įpareigoja jį. Jei specializuojasi kokioje nors veikloje – geresnio už jį specialisto nerasti. Patartina nepersidirbti. Jam vertėtų išmokti atsipalaiduoti ir savo darbus paskirstyti kitiems.

Charakteris

Vandenis astrologų vadinamas genijų ženklu. Jo atstovai tiesiog dievina teisingumą, pasižymi labai plačiais interesais, skvarbiu protu ir originaliomis idėjomis.

Privalumai: originalumas, proto platumas, draugiškumas.
Trūkumai: abejingumas, susvetimėjimas, nepaklusnumas.

Vaikystė

Mažyliai Vandeniai – dideli patrakėliai, nors išdaigas iškrečia vien tik iš nenugalimo noro užsiimti kažkuo nauju ir neįprastu. Mokykloje neretai jiems sekasi ne ypač gerai, užtai jie pasižymi eiliuotojų ir piešėjų talentu. Daugelis Vandenių mielai mokosi groti įvairiausiais instrumentais. Nuo ankstyvos vaikystės jie nuolat apsupti daugybės žmonių, nes traukia dėmesį savo nekaltomis eibėmis ir geba pakelti nuotaiką kiekvienam. Paaugliai Vandeniai išsiskiria mąstymo ir elgesio savarankiškumu. Tėvams tereikia tik mokėti nukreipti savo vaikų siekius teisinga linkme.

Vyras – Vandenis

Darbas. Vandenis – tai žmogus, kuris iš prigimties yra reformatorius, nuolat siekiantis savęs paties ir aplinkos atsinaujinimo. Svarbiausia jam – ne šlovė ar pinigai, o jo atliekamo darbo rezultatas. Tačiau šio ženklo atstovai neretai užsiima ir verslu, nes jų praktiškumas neleidžia jiems visiškai nekreipti dėmesio į materialinę gerovę. Vandenius retai kada tedomina nuo dabartinės situacijos nutolusi ateitis.

Svarbiausias jų trūkumas dirbant – nemokėjimas laiku priimti reikalingus sprendimus. Vandenį domina visa, kas nauja ir neįprasta, ypatingai technika, jam reikia kintančios veiklos. Šiam oro ženklui nepriimtina rutina, jam svetimas patikrintas mąstymo būdas. Televizija, kosmonautika, kompiuterinė technika – tai profesinės sritys, artimiausios Vandeniui. Taip pat tinkančios profesijos Vandeniams – tos, kurios susijusios su kieno nors kontroliavimu, mokslu, prekyba. Kadangi jie mėgsta bendrauti su žmonėmis, gali tapti gerais mokytojais, socialiniais darbuotojais, psichologais, fotografais. Tarp šio ženklo atstovų pasitaiko ir kūrybiškų asmenybių: rašytojų, poetų, dailininkų.

Draugystė. Vandenis šiaip jau yra tikras draugiškumo įsikūnijimas. Todėl šio ženklo atstovai visuomet ir turi daug draugų bei bičiulių. Būdami geros širdies, jie nuolat pasirengę dėl savo draugų net aukotis. Ir troškimas pagelbėti kitiems jų širdyse neužgęsta visą gyvenimą. Tačiau tokia Vandenio pagalba nėra visai nesavanaudiška. Jeigu žmogui, kuriam reikia jos, Vandenio ateities planuose nenumatytas joks vaidmuo, tai ir pagalbos jam iš Vandenio tikėtis neverta.

Meilė. Vandenius labiausiai domina ir traukia viskas, kas nauja, todėl jie nepasižymi ypač dideliu pastovumu artimuose meilės santykiuose. Šio ženklo atstovai netiki vieninteliu ir nepakeičiamu idealu, o tai išlaisvina juos nuo kamavimosi dėl išdavystės ir leidžia įsimylėti vis iš naujo. Neretai Vandeniai, net ir patys to nesuvokdami, gali įskaudinti mylimą moterį savo abejingumu ar šaltumą primenančiu santūrumu. Kūniškuose santykiuose jiems svarbiausia jausti visišką tarpusavio atsidavimą. Vandeniai nuolat ieško savo partnerėje pirmiausiai bendražygio, o bendravime vertina nepriklausomumą. Laiminga santuoka Vandeniams gali būti su Svarstyklėmis, Dvyniais ir Avino ženklų moterimis.

Moteris – Vandenis

Darbas. Moterys Vandeniai paprastai yra labai praktiškos, neretai išsiskiria analitiniais sugebėjimais bei atsidavimu tikslui. Todėl karjerai daugeliu atvejų jos ir skiria didžiausią dėmesį. Moterys Vandeniai yra patiklios, dažnai jaudinasi dėl kitų, bet jų artimiesiems to dėmesio lieka per mažai. Šio ženklo atstovės pakęsti negali rutinos, kad ir kuo beužsiimtų, jos stengiasi suteikti tam savotiško grakštumo ir viską atlikti tobulai. Tačiau pačios retai kada jaučiasi laimingos ir patenkintos, užsiimdamos profesine veikla. Moterys Vandeniai niekaip negali susitaikyti su daugelyje profesijų neišvengiama disciplina ir galbūt todėl labiausiai atsiskleidžia ir didžiausios sėkmės pasiekia būtent kūrybinėse profesijose.

Draugystė. Šio ženklo atstovėms be galo patinka linksmai leisti laiką ir pramogauti, o į savo nepabaigiamas šventes ir vakarėlius jos nuolat įtraukia ir visas drauges bei pažįstamus. Jaunos šio ženklo merginos dažnai mėgsta ypač ekstravagantiškus apdarus ir šukuosenas, tuo šokiruodamos ne tik vyresniąją kartą, bet neretai ir savo bendraamžes. Nepaisant šiaip jau būdingo išrankumo draugų atžvilgiu, Vandenio ženklo atstovėms pasitaiko užmegzti ir atsitiktinių pažinčių. Moterys Vandeniai tik retai kada įsiklauso net į artimiausių draugių patarimus.

Meilė. Moterys Vandeniai gana lengvai ir greitai išteka. Tačiau santuokoje jos labiausiai vertina galimybę sukurti ir palaikyti šeimoje būtent nepriklausomus santykius. Šio ženklo atstovės retai kada moka gerai gaminti, bet paprastai uždirba tiek, jog gali sau leisti valgyti restoranuose. Originalumas, ekstravagantiškumas, nepriklausomybė – štai pagrindiniai šio ženklo moters bruožai. Moterys Vandeniai individualistės ne tik darbe, bet ir meilėje.

Patarimai vyrams: Vandenio ženklo moterys yra geros gyvenimo draugės. Jos nemėgsta apkalbų, jomis galima pasikliauti. Vandenės moka suprasti ir atleisti, bet kartais ir joms prireikia pagalbos bei paramos. Būkite atidesni, jei šalia jūsų gyvena moteris Vandenė. Dėmesys jai suteiks namams žavumo, o jūsų santykiams tikrumo.

Sveikata

Vandeniams, kaip ir kitiems Oro stichijos atstovams, gresia nemažai ligų. Saturno poveikis gali lemti negalavimus kojose – nepaaiškinamus traukulius, įgimtas kojų pirštų deformacijas, dažnus išnirimus ar lūžius. Uranas, savo ruožtu, neigiamai veikia organizmo kraujodaros sistemą, skatina padidėjusį prakaitavimą, nulemia polinkį į plokščiapadystę ir dažnus pėdos sąnario patempimus. Be to, Vandeniai neretai serga ir cukriniu diabetu.

Kadangi Vandenių kraujagyslių sistema nepasižymi stiprumu, šio ženklo atstovai sunkiai pakelia ir karštį, ir šaltį. Vasaromis Vandeniai vaikšto pasidengę prakaito lašeliais, o ilgiau pabuvę šaltyje, pradeda skųstis reumatinio pobūdžio skausmais nugaroje ir sąnariuose.

Vyresni Vandeniai neretai kenčia nuo mazginio venų išsiplėtimo. Vos peržengus keturiasdešimtmečio slenkstį dėl prastos kraujagyslių būklės jiems gali pradėti vystytis trombozės. Kadangi gydyti šią ligą ypač sunku, būtinų priemonių reikia imtis, vos pasireiškus pirmiesiems požymiams. Dėl blogos kraujotakos juos dažnai kamuoja aritmijos, kurios kartais gali tapti ir miokardo infarktu.

Gastritas ir skrandžio opa – taip pat Vandeniams pažįstamos ligos. Tačiau nuo jų, kaip ir nuo visų kitų ligų, galima apsisaugoti teisingai ir reguliariai maitinantis, dažnai būnant gryname ore ir užsiiminėjant gydomąja mankšta. Be to, Vandeniams būtinas visavertis miegas, kurio dažnai pritrūksta dėl bohemiško gyvenimo būdo.

Dar viena šio ženklo atstovų ypatybė yra ta, kad nors pagal charakterį jiems artimos apniukusios dienos, lietūs ir pūgos, tačiau tuomet pablogėja jų savijauta. Liaudies medicina pataria Vandeniams vėjuotais orais ieškoti pagalbos aromaterapijoje. Tam tikslui ypač tiks snapučių, apynių ar kedro eteriniai aliejai.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – obuolių actas, imbieras, pipirai.
Vaisiai – citrinos, kriaušės, persikai, mandarinai, abrikosai, slyvos, vynuogės, figos, bananai.
Daržovės – ropiniai svogūnai, svogūnų laiškai, agurkai, ridikai, moliūgai, bulvės, morkos, petražolės, aguročiai, baltagūžiai kopūstai, ropės, žalieji žirneliai.
Ankštinės daržovės – pupelės, daržo pupos.
Riešutai – graikiški ir žemės riešutai.
Grybai – šampinjonai, pievagrybiai, visos valgomųjų „baltųjų” grybų rūšys.
Kruopos – grikių, kviečių, kukurūzų.
Bitininkystės produktai – grikių ir spygliuočių medus.
Riebalai – ančių ir elnių taukai.
Aliejus – sezamo ir saulėgrąžų.
Mėsa – aviena, jautiena, triušiena.
Paukštiena – antiena, vištiena.
Žuvys – karšis, baltasis omulas, sterkas, karpis.
Pieno produktai – varškė, grietinėlė, kefyras, grietinė, pienas, fermentinis sūris.
Gėrimai – juodoji arbata.
Perdirbti produktai – cukrus, saldainiai, krakmolas.

Poilsis ir kelionės

Susierzinęs Vandenis būna griežtas ir nesugyvenamas. Tokios būsenos žmogui neverta rodytis viešai, gali padėti nebent susitikimas su bendraminčiais. Niekas taip nenuramina Vandenio, kaip naujos idėjos, netikėti sprendimai, kompiuteriniai žaidimai, fantastinė knyga, filmai, sporto varžybos.

Vandenis tegul pasimėgauja judesių mankšta. Tai malonus žaidimas Vandeniui, nepakenčiančiam griežtos rutinos. Išmokus keisti senų judesių stereotipus, galima atsisakyti ir senų įpročių. Atsisėsti ant kėdės ir stebėti, kada geriausiai jaučiamas svoris. Pasitraukti ant kėdės krašto, nesiremti į atlošą. Kojomis remtis, kai sėdi, nereikia. Perkeliant svorį truputį į priekį ar atgal, pilvas įsitempia. Pratimą reikia kartoti kelis kartus.

Po šiuo zodiako ženklu gimsta originalaus mąstymo ir gyvenimo būdo žmonės. Jų idėjos gali pralenkti laiką ir likti nesuprastos. Bet šie žmonės nesistengia nieko kitiems primesti ir netgi siekia, kad esantys šalia jų taip pat būtų laisvi. Keliaudami su Vandeniais pastebėsite, kaip greitai jie sugeba užmegzti naujus ryšius, elgiasi nevaržomai. Jie tiesiog negali gyventi nebendraudami. Būdamas šalia Vandenio, kiekvieną akimirką gali tikėtis pamatyti vis naują asmenybę. Šie žmonės pasižymi ir psichologiniais sugebėjimais, o bendrakeleivius gali nustebinti tiesiog pranašišku ateities žinojimu. Rinkdamiesi kelionę, Vandeniai paprastai ieško ko nors originalaus. Jiems labai svarbios tolimos kelionės. Čia turi būti geros gyvenimo sąlygos, skanus maistas ir jokių nesusipratimų. Geram Vandenių poilsiui reikalinga ir gera kompanija.

Vandeniai negali pasigirti stipriu imunitetu ir puikia nervų sistema. Jei tai – Jūsų ženklas, nuvykę į saulėtą pakrantę, nepersikaitinkite, siekdami kuo stipresnių įspūdžių, visada pagalvokite, ar nerizikuojate savo sveikata.

Keliaudami Vandeniai geriausiai jaučiasi kalnuose, tarp jų yra nemažai aistringų alpinistų. Vertėtų aplankyti Rusiją, Estiją ir kitas Pabaltijo valstybes.

Suderinamumas

Vandenis ir Avinas
Vandenis ir Jautis
Vandenis ir Dvyniai
Vandenis ir Vėžys
Vandenis ir Liūtas
Vandenis ir Mergelė
Vandenis ir Svarstyklės
Vandenis ir Skorpionas
Vandenis ir Šaulys
Vandenis ir Ožiaragis
Vandenis ir Vandenis
Vandenis ir Žuvys

149 komentarai. Komentuoti>

 • Austėja
  2021-08-02 18:42

  Aš vandenis ir. Pas mane yra brolis kuris yra liūtas ir dvi geriausios draugės viena skorpionas o kita jautis. Su skorpionu blogiau sutariu o su jaučiu labai gerai sutariu.

  Atsakyti
  • Robertas kaunas
   2023-04-01 22:56

   vandenis esu , su liūtėmis moterimis turbūt nėra didesnės katorgos, patys egojistiškiausi žmonės, mane tai nervina , teisingai rašo kad mums vandeniams liūtas netinka ir jautis, skorpionas vyresniame amžiuje berods nuo 44 metų+-…………. netgi tinka , astrologinėje knygoje esu skaites dėl skorpionų

   Atsakyti
 • As esu vandenis ir manau kas cia parasyta daugelis atitinka mane.Su naujais zmonem greit susibendrauju ir randu bendra kalba.Bet tik tiek kad as nelabai turiu daug draugu nes man labiau patinka but vienam ramiai o ne draugu rate.O meile viskas kaip ir parasyta.Nors ir susirandu mergina meile atrodo daug zadanti ir veliau nieko is to neiseina bet tikiuosi surasiu kaska ilgam.Be to as dar paauglys tai gal rasiu kaska.

  Atsakyti
 • Taip netiketa. Kai skaitau kituose puslapuose mazai teisos. Cia viskas atitinka. ir su broliu (jauciu) nesutariu ir su klasioke ( liute) . Nepakenciu rutinos. Ir patinka keliauti kalniuose. Viskas atitinka.

  Atsakyti
 • Anksciau pastebejau kad, prizadedavau ir nepadarydavau, bet sita reikala pakeiciau. Jei matau, kad neistesesiu, nezadu. Siaip jo.teisybes yra. O ir siaip esu atsiskyrus, megstu leisti laika savo mintyse, viena. Nors esu istekejus jau 8 metus uz beje avino, meile seimai didele, ir stengiuos visada skirti daug laiko seimai. Apie rutina, taip as jos nemegstu, nors darbas visiska rutina. Nors zadu keisti darba I dazytojos. Kaip sakant keiciu profesija 😀 kur daugiau spalvu, daugiau ar maziau pasireiskimo. Tai gi
  Vandeniai valdo 😀

  Atsakyti
 • Šeip visai nieko ir ištikruju mes nesutariam su liūtais o liūtas yra mano sesuo ir aš su ja nesutariu?

  Atsakyti
 • Viskas atitinka kas parašyta, tik nesuprantu keičiantis mėnulio fazėms ryškiai keičiasi ir mano kuotaika bei savijauta

  Atsakyti
 • vandenis 7777777
  2015-11-30 17:28

  nu liutai vandenius tikrai erzina, egojistiskiausias pats zenklas , esu gimes vasario 15d. tai liuciu negaliu pakest. raganos tikros. gal tik kokias 3 pazystu. kiek teko daugiau bendraut su liutem, iki pasimatymo nedaaidavo……….

  Atsakyti
 • Niekad netikėjau horoskopais ,bet kai paskaičiau net pasimečiau ,net tiksliai ligos aprašytos.

  Atsakyti
 • sveiki Vandeniai:)
  tikrai,mes kitokie:)labiausiai nesutariu su ožiaragiais,,sesuo ,,,,vyras irgi ožiaragis bet jis man kažkaip tinka,nors mąstom skirtingai ,bet jis mane dažnai sugražina i realybę,,o aš jam ,,,sparnus suteikiu:)))net keista daugybę kart skaičiau kad vendenis ir ožiaragis nepora,,,,bet matyt tik nuo žmoniu priklauso ar aklai tuo tiket.megstu vandenius,bet ir jų visokių būna,zanūdų tokių buna net:)

  Atsakyti
 • Žiauriai daug tiesos!!! Turiu net cia paminetus talentus: piesima ir grojima muzikos instrumentu 😀 Super. Bet yra šioks toks neatitikimas, nes mano dvi PAČIAUSIOS draugės yra Jautis ir Skorpionas, o čia rašo, kad nei su vienu nepakeliui. Na, priešingybės traukia 😉 tikriausiai…

  Atsakyti
 • Jautukė
  2015-04-01 22:30

  turiu šeimoj vandenę ir vandenį, tai vyriškasis tikrai apsuptas draugų, bet vandeniukė: vienišė, kompleksuota, nemėgsta jokiųų vakarėlių, geriau skaitys knygą ir gers arbatą. Abu skūpūs, bet tolerantiški, didelė meilė gamtai ir kurybai. O jau melagiai tai saugok viešpatie, meluoja ir patys tiki. o Šlykščiausia savybė vandenių: jie negirdi, gali apiliuoti į jų sąžinę, ar bandyti patarti, bet veltui. Sunku auginti vandenį, kai pati esu žemiška, nes tai menininkai, žmonės su polėkiu.

  Atsakyti
 • arunas0212
  2014-09-07 17:06

  nu jo tiesa gerai su liutais sutareme tik su jauciu nesutareme perdaug leti ir neveiksnus

  Atsakyti
 • Tikrai yra daug tiesos :)))))))))

  Atsakyti
 • Erika Vandene :)
  2014-01-26 13:14

  Viskas yra gryna tiesa!! net apie sveikata ir tuos koju patempimus! ir kuju problemas, kojas daug kartu esu pasitempusi, viskas ir charakteris bendrvimas, viskas!!! (y) rekomenduociau visiems sita puslapi ;)))

  Atsakyti
 • Viskas atitinka beveik 100%.Gyvenu su sauliu,bet kiekviena diena galvoju apie skyrybas.Gal del to,kad esu isranki,gal del amziaus skyrtumo,nes mano vaikinas jaunesnis uz mane13 metu,nezinau,bet jis mane kartais erzina ir daznai nesupranta manes. Nors kadangi jauciuosi kitoke negu kiti,daznai manes nesupranta ir del to jauciuosi lb blogai.Norisi pasauli pakeist,nes as ziuriu visiskai kitom akim,norisisi kovot uz teisybe,bet nerandu bendraminciu. Nesijauciu laimynga,nes nerandu sau vietos.Turiu idejiu,bet nesugebu ju ygivendint.Taip esu vandene ir nezinau ar cia didziuotis ar cia liudet;)

  Atsakyti
 • Nerealiai
  2013-08-01 06:51

  Aš vėžys, mano žmona vandenis. Skaitau abiejų aprašymus ir sunku patikėti, kaip tiksliai darbas, draugystė, charakteriai ir meilė aprašyti. Pirmą kart skaitau taip pataikytus, tokius išsamius mūsų aprašymus!

  Atsakyti
 • Vandeninis
  2013-06-14 22:17

  Na jo , paskaiciau ir daug ka galiu sau pritaikyti.As vandenis, manoji-jautuke.Na sakykim jau 12 metu kartu, kas yra nemazai ane? 🙂 bet kai pagalvoji kas gero per tuos metus kartu ir kiek nekalbetu savaiciu? nelabai kas is tikro, skirtingi abieju pasauliai, bet atrodo kad vienas be kito negalime. Jinai mane varzo, as toks lengvai sau i viska, ir tas ja nervina, o mane nervina kad varzo 🙂 pasaka be galo. siaip tevas mano jautis, mama- saulys. su tevu niekada normaliai nesutariai, su mama priesingai, nevarze manes visai, pasitikejo nuo mazumes, daryk ka nori vos ne, kartais net pagalvodavau kad per daug pasitiki:) tai va esu jaucio ir saules darinys, kuris gyvena su jautuke 🙂 tai matyt turiu kazka jaucio as kad vis su jautuku trinuosi :))

  Atsakyti
 • Drisciau nesutikti su teiginiu, kad vandenis nesutaria su liutu As esu vandenis, o mano draugas Liutas. Sutariam puikiai. Taip pat mano geriausia drauge liute.

  Atsakyti
 • Priešais esantis ženklas: Liūtas. Esu vandenė mano abudu tėvai ir vaikinas yra liūtai ir aš puikiai su jais sutariu…

  Atsakyti
 • Justikė
  2013-01-25 23:07

  ech… aš vandenis… visiškas vandenis.. sėdžiu ant aukšto kalno ir su ironiška šypsena stebiu pasaulį.. 🙂 ))p gal net kada išdygs sparnai ir net galėsiu skraidyt..?:DD tik nežinau ar visos, ar tik man vienai norisi kiekvieno sutikto vyro, o po to jau kito ir kito..?;Dpp ar vandeniai kada tikrai įsimyli..? 😀 pp

  Atsakyti
 • Vandenis22
  2012-10-27 10:52

  Iš tikro galima ginčytis ar kažka neigti bet vidumi supranti kad esi toks o ne kitoks, čia labai daug tiesos gali rasti, tačiau žmogus nebutų žmogumi jis vistiek turės nedidelių skirtumų bet(Pamatai-(build)) visada liks tie po kuriais gimei. Dabar suprantu kodėl esu toks o ne kitoks. Manau iš tėvų žmogus paveldi tik kelis dalykus įpročius kai kuriuos, išvaidą ar kitas savybes bet vidumi visada turbut liko ir bus tas pats zmogus apie kurį čia rašo. Džiaugiuosi kad esu toks o ne kitoks todėl kad esu laimingas nors ir neradau dar tinkamos draugės:d

  Atsakyti
 • Esu vandenė.tikrai punktualumas,,atvirumas,tiesa ir tik tiesa,negerbiu melagių,netikrų ir tinginių.Su vandeniu santuoka iširo.Ir jei visi vyrai vandeniai tokie,tai dieve apsaugok.

  Atsakyti
 • vandenis123654
  2012-08-22 00:10

  apsoliuti tiesa

  Atsakyti
 • Modestas
  2012-06-30 10:09

  Na, teisingai man patinka violetine spalva ir planeta uranas :O

  Atsakyti
 • Sveiki,esu vandenė,labai daug kas atitinka man 🙂 dėl horoskopu suderinamumo tai gerai sutariu su dvyniais-yra dvasinis ryšys.Vėžiai-mano didžiausi priešai.O mano vyras-šaulys,jau ilgai kartu esam,visko būna ir pasipykstam,nes jis žemiškas,racionalus,kasdieniškas,o aš kartais skrajoju padebesiais.Ką esu pastebėjusi,yra didelė trauka liūtams.

  Atsakyti
 • as irgi vandene,lygiai taippat 16metu patraukiau is tevu namu nes laisves norejosi.o draugauju su liutuku,kuri be galo myliu;)

  Atsakyti
 • deividas
  2012-05-10 07:27

  Na taip as vandenis ir negaliu be laisves net pas tevus namie gyvendamas jauciosi svetimas, jau nuo 15m noriu istrukti giventi sau nesvarbu kaip sunku tai butu

  Atsakyti
 • Kaip cia gali but, jei as pagal horoskopa esu liutas (liepos 30) bet viskas apie vandeni atitinka penkiagubai labiau nei liutui….. as tureciau but vandenis… :/ nieko nebesuprantu 😀

  Atsakyti
 • JAU vasario 12 d gyvenu santakoje SU vandeniu 35 metus AS esu JAUTUKE gimusi geguzes 1 d na va kaip matote gyventi galima ir su vandeniu ilgai BET ???????????? cia reikia su jais tais oro zenkliukais daug kantrybes ///// AS manau kak su bele kokiu zmogumi begyventum vis ir visur reikia STIPRIOS kantrybes gal ie GELEZINES BET be MEILES turbut nepragyventum . VISU pirma reik atsisesti ir paziureti i savo zmogaus VYRO gerasias pusias pasvarstyti kad jis yra vaiku SUO atveju dvieju SUNU tetis VAIKAMS joks tetis neatstos kito svetimo zmogaus //// O trumpai tariant jeigu man tektu pradeti gyvenima is naujo vistie tekeciau uz savo vyro su kuruo pragyvenau TIK 35 metus JUG mes sueiname gyventi visiskai is kitu seimu is kito auklejimo ir supratimo kaip gyventi ??? ATSAKYKITE ar AS ESU NETEISI???????? su pagarba MARYTE MAN 56 metai O mano vyrui 63m …. ACIU ///////////

  Atsakyti
 • Aušrinė
  2012-01-20 14:54

  Apie liutus sako tiesa neimanoma mum vandeniam su jais sugyventi,o taip tai beveik visa tiesa pasake apie mane

  Atsakyti
 • vandenine
  2011-12-03 02:43

  ir aplamai gerai kad vandeniams sunku susirasti pora reiskia kad jie yra isrankus ir jiem belekas neitinka, o tai gerai reiskia isirinks tinkama gyvenimo palydova

  Atsakyti
 • nezinuke
  2011-11-16 18:08

  esu liute, isdraugavau su vandeniu neilgai is pradziu buvo viskas puiku, turbut pritarciau tuo kad sutvirtint santykius sunku, nes turi isankstini nusistatyma. galbut ir imanoma kaip mano zodiako zenklui bandyti ji perkalbeti nuo to nusistatymo.

  Atsakyti
 • Neiiketina , pirma karta skaitau horoskopa , kuris atrodo nurasytas nuo manes ….

  Atsakyti
 • hi 🙂 nium nzn,raso kad litas yra priesingas zenklas vandeniui bet netiesa,as jau 8 metus gyvenu santokoi ir sutarem gan gerai :)manau priklauso zmogaus charakteris…..o ne zodiako zenklai 🙂

  Atsakyti
 • agota s.
  2011-09-18 16:41

  daviau daugeliui draugu paskaityt ir jie 100 procentu pritare man,kad cia grynu gryniausia tiesa. nepakartojama – viskas atitinka mane.

  Atsakyti
 • Aquarius
  2011-08-03 00:41

  Kaskodel neatitiko man, nors ir apie savo varda kai skaiciau, ir apie zodiaka pagal kinus viskas atitiko :s

  Atsakyti
 • tipiska vandene
  2011-07-22 15:07

  Del santykiu su kitais zodiako zenklais, tai 100% pritarsiu, kad sunku su skorpionais, jauciais. Dar erzina liutai ir mergeles. Bet to, kad svarstykles tinkama pora tai nesuvokiu. Man kaip taisykle vaikinai pasitaiko 90% svarstykles, laikui begant suvokiau, kad jie traukia mane del mano smalsumo ir ju paslaptingumo, ta prasme, kad niekaip ju neperprantu. Nu bet su ne vienu nepasiseke, nors uzmusk, nervina jie mane… O su dvyniais jauciu stipru dvasini rysi, atrodo, lyg sukurti vienas kita stebinti, papildyti ir tiesiog padaryti laimingais.

  Atsakyti
 • tikrai pasakyta daug tiesos apie mus vandenius.as tikrai puikiai jauciuosi tarp kalnu gyvendama norvegijoja.

  Atsakyti
 • Metalistė trū
  2011-05-08 14:34

  Nežinau, man kažkaip nesutapo daug kas. Tarkim jei ką pažadu tą padarau, o jei negaliu to padaryt tai ir nesakau, kad padarysiu. Ir apie mergeles netiesa. Mano tėvai yra vandenis ir mergelė ir puikiai sugyvena. Taip pat klaidinga yra meilės sritis. Kaip tik negaliu įsimylėt lengvabūdiškai ar panašiai, jei myliu tai giliai ir stipriai. Tiesą pasakius manau, kad nesvarbu po kokiu ženklu žmonės yra gimę, nes visi yra individualūs ir skirtingi, taip, kad nelabai tikiu tai visais zodiako ženklais.

  Atsakyti
 • Inga vandenuke :)
  2011-04-24 16:52

  laba diena 🙂 na ka paskaiciau tiesos apie vandenius atitiko 90procentu.mano atveju :):) geri esam zmones,per daug atlaidus,lengvatikiai,jautrus ir atviri .tai man asmeniskai gyvenime labai kisa koja.net daznai pamastau,kad noreciau buti ryztingesne,kad mano gyvenimas butu geresnis jei tureciau ryzta ir nesiblaskyciau tarp visad dvieju kazkuriu dalyku.tai mane veda is proto,kaip ir santykiuose su vaikinais… man sunku apsispresti,o kai galiausiai apsisprendziu visad gailiuosi,visad,kad ir pradzioje gerai buna su pasirinktu… noretusi ismokti myleti ir vertinti zmogu ir atsakyti jam tuo paciu…metydamasi nuo vieno prie kito vis mastau,kad taip ir liksiu viena ,nors kartais pagalvoju,kad tai geriausia iseitis ir to pati daznai noriu…laisves… ramybes…bet …juk kazkada ateis senatve ir bus labai manau sunku kazko mylimo netureti salia.tada vienatve manau jog jau gniuzdys.o kazka rasti jau ir bus per velu…esu komunikabili tai sutariu su dauguma zmoniu labai mazai tokiu,su kuriais nesusikalbu.ir kuo toliau as vis i antrosios puses paieskos ignoruojamu zmoniu atidedu daug zenklu:dvyniai,avinai,oziaragiai,svarstykles,skorpionai… tai vis maziau sansu rasti kazka,nes zenklu mazeja… o gal cia delto,kad as jau macius nemazai gyvenime ir su nemazai bendravus tai ir zinau ko nebesirinkti….

  Atsakyti
 • As esu vandenis, jau 5 metai draugauju su liute, sunkiai labai sekasi, pradzioj viskas buvo ok, paskui pykciai ir taika, pykciai ir taika 🙂 Su sauliais merginom patiko 🙂 o dvyniai merginos, labai aistringos, na kaip ir sauliai 🙂 yes

  Atsakyti
 • visi sako, kad Liūtas nesutaria su Vandeniu, bet, manau, priklauso ir nuo pačių žmonių, jų elgesio. Turiu draugę (Vandenis) ir per penkis metus dar nė karto nebuvom susipykę.

  Atsakyti
 • Mindaugas
  2011-01-12 23:05

  oho… beveik idealiai viskas atitinka. Net apsidžiaugiau būdamas vandeniu 😀

  Atsakyti
 • angliavandenė
  2011-01-07 17:59

  kai kas tiesa, kai kas ir melas.pati esu vandenis ir turiu gera drauge skorpione [neveltui gera]. taip pat turiu drauge vandene, taciau mes kaip dena nuo nakties. o drasos man netruksta. kad atitrukusi nuo pasaulio, tai sutinku.beje, visiskai pritariu Vandeniukei Evelinai.

  Atsakyti
 • Viskas apie mane, pats vandenis tai zinau tiksliai kad vandeniai su jauciais nesutaria nes turiu sese ir broli jaucius.. 😀

  Atsakyti
 • nustebino, atitinka viskas 100% , net tokios konkrečios smulkmenos kaip (Organizme Vandeniui pavaldžios blauzdos, pėdų sąnariai, taip pat ir oda, kuria jis ypatingai turėtų rūpintis.) blauzdos, raumeningiausia mano kūno vieta, pėdos, galėčiau ištisai avėti aukštakulnius, jokio nuovargio nejaučiu, ir oda.. oi kiek daug problemėlių su ja, kiek laiko prie jos sugaištu…
  Ir dar, paskaičius jūsų komentarus, išsigandau.. atrodo kad visi mes vienodi robotukai ;D

  Atsakyti
 • Esu vandenis. Draugavau su svarstyklem. Viskas super. Meile begaline, bet svarstykles savimeilos ir dviveides ir niekada nebuna neteisios, del ko kyla konfliktai, nes vandenis visada iesko tiesos, o svarstykles jos gali ir nepasakyt.

  Atsakyti
 • ernestas
  2010-11-30 13:45

  as kaip tik gimes sausio 21 diena ir viskas kas parasyta kaip tik tinka man

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.