Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Avinas ir Vandenis

Tai harmoningos, viena kitą dominuojančios asmenybės. Ideali Avino energijos bei Vandenio intelekto ir proto samplaika. Abu atviri bet kokioms naujovėms ir jų gyvenimas būtų įvairiapusiškas ir aktyvus. Tai gali būti ir audringa sąjunga, kuri sukels daugybę iki šiol nepatirtų emocijų. Didelė tikimybė, kad Avinas dominuos, o Vandenis užims pasyvesnę poziciją. Vandenį valdo Uranas, tad šio ženklo žmonės sunkiai nuspėjami, tačiau tai gali žavėti aktyvų Aviną. Jeigu abiems pusėms pavyks išlaikyti taktiškumą, tai šie santykiai gali klostytis tikrai sėkmingai. Vandeniai linkę į savininkiškumą, tačiau ši savybė gali žavėti Aviną – jis jausis mylimas ir reikalingas. Pora iš dvasingo ir svajingo Vandenio bei egoistiško ir žemiškesnio Avino gali atrodyti neįprastai, tačiau santuoka gali būti ganėtinai sėkminga.

108 komentarai. Komentuoti>

 • Paukstelis
  2019-05-26 09:12

  Esu vandene mergina, metus draugauju su avinu. Draugyste labai keista, atrodo, jog turim dideli bendra rysi, domina tie patys dalykai, taciau erzina jo empatijos, uzuojautos trukumas, noras sedeti namuose, kai man dazniausiai noras kazkur iseiti, su kazkuo susitikti. Avinas meilus vyras, bet tik kai jam nuotaika, kitu atveju jis gali buti atsiaurus

  Atsakyti
  • 2 skirtingi dalykai- vandenis vyras vandenis moteris ir taip pat avinas vyras ir avinas moteris! Taip pat priklauso nuo gimimo datos -pradzios vandenis skirsis nuo pabaigos vandenio, taip pat ir su avinu.

   Atsakyti
 • Avinele69
  2016-04-29 13:31

  Na aš jau draugavau su 2 vabdeniais ir pati esu avinas pagal horoskopa jie man ASMENIŠKAI buvo per lėti abu jiem geriau sedėt vienoj vuetoj nei kur nors eit… na o aš per daug energinga darau viską kas man šauna į galvą ir vienoj vietoj vos nusėdžiu…. taigi mano nuomone aš nesueinu su vabdeniais :’)))

  Atsakyti
 • Gera sajunga,gyvenam 23 m.

  Atsakyti
 • Tokios poros neiveiks niekas! Is patirties sakau…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.