Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Jautis ir Vandenis

Revoliucingasis Vandenis – tiesiog raudona toreodoro skraistė konservatyviajam Jaučiui. Geriausiu atveju, jie visai nesidomi vienas kitu ir palieka vienas kitą ramybėje. Pasauliai, kuriuose gyvena šie ženklai – idealistinis, dvasingasis Vandenio ir žemiškasis-jutiminis Jaučio – vargiai turi bendrą sąlyčio tašką. Vandenių polinkis žaisti ir nerimtas požiūris į meilę pykdo į tai daug pastangų dedančius Jaučius. Vandeniai neturi didelių seksualinių poreikių ir labiau mėgsta pokalbius, nors Jaučiai tam neprieštarauja, tačiau jie dažnai jaučia sekso trūkumą. Abu ženklai užsispyrę, tačiau skirtingai: Vandeniai negali pakęsti suvaržymų, o Jaučiams būtinas stabilumas ir namų ramybė. Šie skirtumai kels nuolatinius nesutarimus ir erzins tiek įprastai ramų ir atsipalaidavusį vandenį, tiek ir dažniausiai linkusį ramiai išsiaškinti Jautį. Šie ženklai gali būti geri draugai, tačiau artimesnių santykių perspektyva labai miglota.

90 komentaras. Komentuoti>

 • Minde Vilkas
  2018-06-08 11:31

  gyvena, nes myli. Toks keistas dalykas. As vandenis , o mergina jautis. Ji tiesiog minta mano skausmu ir savo pykciu. Nesusikalbam nei vienos dienos jau du metus. Myliu nesveikai arba man Stockholmo sindromas. Psichine isterike. baiges du aukstuosius ir manau, kad moteriai niekada negalima suduot. sudaviau du kartus, nes jau nebezinojau kaip nuramint. daugiau nebe, nes taktika neveiksminga. po poros menesiu bendravimo, supratau, kad ne mano zmogus, bet draugavom daugiau nei 2 metus. Skyremes 2 kartus per saivaite. Taip, dauginau alkoholio kieki, nu nes niekaip neiseina „mint dviracio”, kai „uzvaziuoja”. Pastovus pykciai del nieko. 2 metu kosmaras. keisciausia, kad myli ir viska atleidi. Tarsi kazkoks trap”as. vandenis avoid Jautis arba atvirksciai!

  Atsakyti
 • Tokio teisingo aprasymo dar neesu skaiciusi, esu pati vandenis, o vyras jautis

  Atsakyti
 • Visiska tiesa 100%

  Atsakyti
 • Turėjau kokius keturis vaikinus vandenius, o Dieve padėk, daugiau gyvenime nesutikti nei vieno! Esu jautuke (grynakrauje), o vandenis visiškai skirtingas (visur). Vienintelis nuostabus dalykas tai Sexas:) Nuoširdžiai patariu, Mielosios Jautukes, nekurkite šeimos su jeis, nebent turite geležinę kantrybę ir leisite kartais vandeniui ”pasiganyti” 😀 Sekmės:)

  Atsakyti
 • Vandenis
  2016-09-29 12:31

  Kodel nerimtas vandenio poziuris i meile ir nuolat ieskantis naujoviu? Mano poziuris yra rimtas ir i meile, ir i kitus svarbius gyvenime dalykus. Ji vandene.

  Atsakyti
 • Anonimas
  2015-06-09 21:52

  aš vyras jautis, ir busimą (ex) sužadėtinė buvo Liūtas, situacija lygiai tokia pati kaip parašyta.

  Atsakyti
 • As mergina jautis, o draugas vandenis. Gyvenam jau penkti metai. Is dalies buna nesutarimu del visko. Bet pas ka ju nebuna. Jei zmogu myli, juk nesvarbu ar jis vandenis ar mergele. Nebeksi ir neieskosi sau tinkancio zodiako zenklo zmogaus.

  Atsakyti
 • As vandene,jis – jautis. Nuostabiai gyvenam! Neisivaizduoju geresnio partnerio salia. Jis man leidzia paskraidyti, paskui grazina i zeme. As gerbiu jo realistiskus ir zemiskus siekius. Dirbu meniska darba ir jis labai dziaugiasi, o man be galo svarbus jos palaikymas ir jeigu man mene nesiseka su finansais, mano zemiskas jautukas visada isties finansine pagalba. Nepritekliaus nejauciu su juo niekada, jeigu gyvenciau viena dirbciau darba kuris man nebutu mielas. Zinoma, kad barniu buna, bet jautis moka nugnypti neprasiskleidusius pumpurus, nes kitaip butu visada raudona terodoro skraiste. Mes 10 metu kartu ir tikiuos amzinai. Del lovos reikalu, kaip tik manau, skraidanciam vandeniui nuvesti Jautuka i dar nepatirtus patyrimus yra labai lengva, jautis visada sutinka ivairovei 😉 sekmes porose!

  Atsakyti
 • man rodos, jog priklauso nuo to, kaip esi isaukletas, jai moke kantrybes, tai ir busi kantrus, ir zmogu deliosi po gabaliuka..

  Atsakyti
 • As jautis ,draugas vandenis abu issituoke ir laime bandom dar kartą.Vienų metų as turiu 2 vaikus iš pirmos santuokos,kartu jau 3m.Istikrųjų esam begalolo skirtingi ir barnių būna ir vėl meilė liepsnoja.Žodžiu kaip ir pas visus.Aš jautis tvirtai stoviu ant žemės manęs iš vėžių sunkiai išmuši ir užsispyrus begalo.Manau santykius įmanoma išsaugot tik tada jei žmonės papildo vienas kitą ,nevaržo ir svarbiausiai kalbasi,ieško kompromisų.Aš visada sakau ,jeigu prasideda trintis būk tu protingesnis eik pasivaikščiot ,kad tik neprikalbėtumėm viens kitam nesamonių,nes sunkiai atleidžiam .Šiaip labai myli mano vaikus ir vaikai jį,geros širdies ,paskutinį kasnį atiduotų,jeigu reikėtų.Neleiskit buičiai drumsti santykius,stenkitės daugiau laiko leisti kartu ,nesėdėkit namuose,keliaukit,dažniau apkabinkit,sakykit vienas kitam gražių žodžių ,komplimentų.Aš manau jog protinga moteris visada leis vyrui būti galva,o pati mielai sutiks bus kaklu ir visaa protingai kraipys tą galvą.Būkit laimingi gyvenam tik kartą ir kuo greičiau supranti ,kad gyvenimas ,tai žaidimas tuolengviau pasirenki poziciją,būti žaidėju arba žaislu.

  Atsakyti
 • Aš vandenė, mano ex jautis. Vienas apie kitą galvojame, mintimis ir žodžiais rūpinamės vienas kitu, bet visus septyneris metus konfliktai tik dėl tų pačių dalykų kurie aprašyti čia. Deja prieš pat žengimą prie altoriaus, jo iniciatyva santykius nutraukėme, tiesiog tos pačios problemos vėlesniame amžiuje bus skaudesnės nei dabar ir spendžiamos dramatiškiau.
  Vienintelis dalykas kas vienija, tai tas skirtingas mąstymas, jis ir tempia santykius nes sukuria jiems šarmo.

  Atsakyti
 • Vandenukė
  2014-01-28 14:26

  Aš vandenė – vyras mano jautis, nesutinku visiškai su horoskopu, nes pas mus santykiai žiauriai geri, pavydas yra, bet kontroliuojamas, ir kad vandeniai nemėgsta sexualinių žaidimų tai irgi melas.

  Atsakyti
 • Jautukė
  2014-01-21 00:19

  Aš jautukė jis buvo vandenis. Išdraugavome 3 metus, sexas buvo nepakartojamas,bet daugiau nieko. Dažnai šale jo būdavau nervynga, pikta. Po skirybų iškart nervai atsistatė.. Vandeniam tik linksmintis galvoje!

  Atsakyti
 • As jautuke Ji vandenis… Draugavom 3 metus, kartu gyvenom.. Kosmaras!! visad pykdavomes

  Atsakyti
 • as esu jautis mano vyras yra vandenis ir mes gyvenam puikiai nors biski pasipikstam bet nk tokio vistiek susitaikom. ir mes nors jau kartu 18 metu gyvenam bendraujam ir jokiu problemu nera .:)

  Atsakyti
 • As jautis mano suzadetinis vandenis puikiai sutarem ir labai mylim vienas kita ir matau su juo ateity

  Atsakyti
 • Tiesa!!!!!!! Tiesiog taip tikslai pataikyta. Na del to ir issiskyreme po 13metu bendro gyvenimo. Dar ilgai tempem palyginus

  Atsakyti
 • As esu vandene, o mano vaikinas – jautis 🙂 Esame tikrai labai skirtingi, bet vienas kita labai mylime ir rupinames. Man kaip tik labai patinka, kad jis yra zemiskas, nes as kartais per toli pakylu nuo zemes ir prisisvajoju nerealiu dalyku, tada jis mane atveda i prota:D Tik truputeli man kaip vandeniui trukumelis laisves:) Bet siaip viskas tikrai super! Abu esame seimos zmones.

  Atsakyti
 • Noriu pasakyti viena, kad jauciai seimos zmones tai tikrai 100% o kad kokia stipri jaucio meile butu vandeniui pasakysiu viena nieko neisdegs . Vedes 7 meus buvau ir kagi liko ragai man uzstatyti kad ir kiek pastangu seimos labui dejau ……. Vandeniai tikrai ilgai neisgyventu kartu su jauciais jai ne jauciu atlaidumas ir jaucio mokejimas spresti visus konfliktus nedarant is muses drambli

  Atsakyti
 • Liucijus
  2012-12-10 16:04

  Sveiki,

  As esu vandenis, o mano mergina buvo jautis. Na ka galiu pasakyti, nesutarem juodai… Amzinai buvo pykciai, bei nesutarimai.
  Nors vienas kita ir mylejom, bet musu meile nutruko.
  Anksciau horoskopais netykedavau, bet idomumo delei pasiziurejau
  musu suderinamuma… Ir tai buvo 100% tiesa. Dziaugiuosi
  uz tuos, kurie gali sukurti laime tarp siu zenklu…

  Atsakyti
 • Visiska netiesa. taip jau gavos kad visa gyvenima draugavau su vandeniais, esu jautis 😀 visad puikiai sutarem.

  Atsakyti
 • Viktorija
  2012-11-18 12:56

  As esu jautis,o vyras vandenis. Greit ir vaikelis bus,nera nei pavydu jokiu nes yra tarpusavio pasitikejimas. Tik ismislas kad neimanoma sugyvent. Visose seimose buna pykciu ir nesvarbu koks zodiako zenklas. Jei lemta but kartu tai ir busi

  Atsakyti
 • jei bus meile,tai sutaps ir avinas su avinu

  Atsakyti
 • tiesiog pritariu tik Kristinai 17 koment!!!!! neieskokim dar kazkokiu problemu tokiuose puslapiuose.Jie iskelia tik dar daugiau beprasmisku klausimu….

  Atsakyti
 • Sveiki… ir as noriu prisideti prie palaikanciu siu dvieju zenklu sajunga . As jautuke o jis nuostabus vandenis .( Zinau kad man labiausiai tinka i poras zuvys bet patikekit isdraugavau su zuvu zenklo atstovu metus su puse metu ir to uzteko pykomes is dienos i diena ). Sutikusi savo gyvenime vandeny atsigavau . Mes abu pavydus bet linke greitai atleisti(Bei leidzime kartais vienas kitam atsipalaiduoti ir pamirsti pavyda draugu kompanijose), pykciu buna bet uztenka tik pazvelgti jam i akis iskart pyktis nuslugsta . Problematiskose situacijose kai konfliktas pasiekia lubas abu imame ieskoti kompromiso . Jis istikimas ir lojelus . Gan uzdarokas , drovus , labai retai issakantis savo mintis . Zinoma kad jauciai uzsispyre is nelabai nuolaidus , maniskiuj irgi buvo sunku su manim bet po truputy ismoke mane nusileisti . Aciu jam uz tai labai . Ir nors gyvename atskiruose pasauliuose bet labai daznai musu nuomones ir mintys sutampa ir tai man labai patinka . Tad manau ka tai priklauso nuo zmogaus o ne nuo zodijako Zenklo nes kiekvienas gimstam unikalus su savais kapriziais ir oziais bei svajonemis , norais .

  Atsakyti
 • Viktorija
  2012-07-30 19:47

  as esu jautis o jis vandenis, mes labai nesutariam visokie barniai, jo tas pavydas nezmoniskas,draudimai ir visa kita. stiangemes nesipykti , jaj ir nesipykstam kelias dienas tik poto vel savaitem visokios nesamones… ;/

  Atsakyti
 • As jautis jis vandenis, pragyvenom 25m. tikriausia nezmoniska kantrybe padejo, bet vandenio uzdarumas ir savanaudiskumas, varo i nevilti, nepadeda nei panasus isilavinimas, kosmosas tu vandeniu galvose ir tiek. Tikriausia kirsiu ta gordijaus mazga, pavargau…

  Atsakyti
 • justinas
  2012-03-11 22:08

  gyvenam 25metai ir dar tiek gyvensim ir nematau jokiu problemu svarbiause myleti zmogu

  Atsakyti
 • Sveiki, visiems!!! As jautis, vyras vandenis. Jau 29 metai kartu tfu,tfu,tfu… Zinoma kaip ir kiekvienoj seimoj ir pasibaram, ir pasigincijam. Zinau esu labai uzsispyrusi, bet mano ” dziaugsmas ” prie to priprato. Paprasciausiai mes mylime vienas kita ir gerbiame kiekvieno interesus. Visiems linkiu geros kloties ir meiles!!!

  Atsakyti
 • tikra tiesa.as-vandene,mano ex-jautis. pragyvenome 7 metus, neimanomas gyvenimas kartu buvo.kaip 2 zmones skirtinguose pasauliuose gyventu..:( deja

  Atsakyti
 • Kristina
  2011-11-12 01:15

  Sveiki visi. Perskaiciau ir nutariau as parasyti. As vandenis,vaikinas yra jautis. As niekada neplaukiojau,o nuo meno pykina. Vaikinas taip,zemiskas. Darbas,geresnis darbas.. Daugiau pinigu ir pan. Mielieji,maziau kreipkit demesi i tuos horoskopus. Kiekvienas esam skirtingas. Ne vieno vienodo. Telieka apsigludinti,apsitrinti,pamilti artimo zmogaus pliusus,stengtis apsiprasti su minusiukais ir viskas. Turekit savo nuomone,o ne skaitykit ir tikekit sapalionem. Aciu.. 🙂

  Atsakyti
 • as vandene vyras jautis gyvename jau 9metai.ir rupinames vienu kitu,viskas ok

  Atsakyti
 • Laaauuurrrraaaa
  2011-10-28 04:50

  laba…Tikra tiesa apie vandeni ir jauti….Jie nesuderinami, as draugavau su vaikinu, kuris buvo vandenis, o as jautis…is pat pradziu draugystes viskas buvo labai grazu,bet kuo toliau vandeni man buvo sunku suprast,,jis atrodo kazka masto, bet tau nepasakys,nors ir labai prasysi,kad pasakytu.tjpat uzsispyres, siektiek savanaudiskas…nesakau jei myli tj vandenis tikrai atiduotu viska, bet jei vienas tj viska sau…pasirupina tik savim… atrodo sugyveni 4dienas graziai, o likusios 3 svaites dienos tj kosmaras, pykciai,barniai,pavydas,nepasitikejimas…

  Atsakyti
 • as jautis,o vyras buvo vandenis. pragyvenome drauge 7 metus kol galiausiai issiskyreme,nes budavo 2 dienos puikus santykiai o likusias 5 dienas kosmaras …

  Atsakyti
 • taigi as vandene ir kuo tikriausia ,kurybinga ir prie meno,su zemisku gyvenimu neturiu nieko bendro,o vyras jautis kartu esame penkis metus turime du puikius vaikus,sutariame labai gerai,as skraidau padangem o jis rupinas zemiskais dalykais …

  Atsakyti
 • Tikrai vandenis su jaučiu neturi nieko bendro, nevykusi sąjunga visais atžvilgiais, esu vandenė, išbuvau santuokoje su jaučiu 5 metus, o kai viskas pasibaigė, pajutau toooookį palengvėjimą…. Dabar laikausi nuo jaučių per porą kilometrų atstumu.

  Atsakyti
 • As jautukas, o Jis – vandenis. Amzius panasus – apie 40 m. Abu po skyrybu. Esame kartu jau trecius metus, ir be galo mylime vienas kita. Zinoma, mes labai skirtingi, su sava skaudzia patirtimi, bet pasauleziura ir pagrindines vertybes sutampa, o del smulkmenu tikrai nesipykstam – jau pamokyti gyvenimo ir neturime daug laiko barniams, nesantaikai. Per tuos kelerius metus kaip pora jau nuveikeme labai daug – kapitaliai susiremontavome buta, graziai tvarkome soda, mokomes sokti salsa, apsilankeme Kanaru salose, padirbejome Norvegijoje, lankomes paskaitose, kurybiskai bendraujam su vaikais, draugais ir kuriame ateities planus. Mes savo energijos veltui nesvaistome. Tiesiog puikiai papildome vienas kita, zavimes geromis savybemis ir diskutuojame drauge kaip atsikratyti blogu…Beje, per dvylika savo vienatves metu pirma karta sutikau toki nuostabu vyra. Koks skirtumas – ar jis vandenis, ar skorpionas???

  Atsakyti
 • As vandenis, mano berniukas jautis.Gyvenam kartu daugiau nei 6m. sutariam graziai, beveik nesipykstam, mokam vienas kitam nusileist, nes gerbiam vienas kita ir mylime. Draugai sako, kad mes visiskai skirtingi,bet mums gera kartu. Daug skaiciau, kad jaucio ir vandenio santykiai neimanomi, bet va gyvenam ir sutariam. Manau viskas priklauso nuo individualiu zmoniu, nuo issiauklejimo ir bendro supratimo.

  Atsakyti
 • As vandenis mano vaikinas jautis, kartu esame 6 metus kartu gyvename jau 3 metai, pasipykstam pasibaram bet taip buna pas visus ir manau kad ne nuo horoskopu priklauso, reikia meiles ir atsidavimo o ne tiketi viskuo kas parasyta. O jei paprasciausiai zmoniu charakteriai nesutampa arba meile atsala nereiskia kad ir kitiems taip bus. Linkiu visiems patirti dziaugsma su pasirinktu zmoguciu ne pagal horoskopa o pagal sirdi!

  Atsakyti
 • gryna tiesa, atrodo meile yra, o geriau pagalvojus, mes visiskai is skirtingu planetu. Kartais tai tiesiog drasko i gabalus. Panasu jog nesusisnekam ne del vieno dalyko pasaulyje…..nevykus sajunga, kaip juoda ir balta, o kai neiseina nusprest kuris juoda, kuris balta-abu tampa pilki….tiesiog

  Atsakyti
 • Į viską ir visadą žiūrime skirtingai.Daug nemalonumų,pykčio ir pavydo.

  Atsakyti
 • Tiksliai pasakyta pragyvenom 10 metu draskemes pykomes , kol issiskyrem . ebagalejau pakest tokio gyvenimo

  Atsakyti
 • kaip pirstuu i aki.”Geriausiu atveju, jie visai nesidomi vienas kitu ir palieka vienas kitą ramybėje”. :))

  Atsakyti
 • Mano mama vandenis o tetis jautis gyvena jau beveik 20 metu ir yra laimingi, nors ir buna barniu, bet stengiasi ieskoti kompromiso 🙂

  Atsakyti
 • Kristina
  2011-02-12 15:58

  esu jautis, vyras – vandenis. abu esam ramus zmones, sugyvenam tikrai gerai, ir dazniausiai viska darom bendrai, domimes vienas kitu:))

  Atsakyti
 • Aš vandenė, vaikinas- jautis. Daugybė ginčų, piktumu,pavyduliavimu, tačiau meilė jau 2,5 metų yra stipri ir graži, kad ir kas benutinka.

  Atsakyti
 • aš vandenis, vyras – jautis, sugyvenam lyg ir neblogai : ))

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.