Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Tigras

tigras

(Metai: 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022, 2034, 2046, 2058)


Trečiasis horoskopo ženklas „chu“ – Tigras.
Gimimo laikas: tarp 3 ir 5 valandos nakties.
Spalva: Purpurinė.
Metų laikas
: Žiema, mėnuo: Vasaris.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Vandenis.
Elementas: Medis.
Geros savybės: stiprybė, drąsa, gera vaizduotė, ambicingas.
Blogos savybės: impulsyvumas, nesugebėjimas nusėdėti vietoje, nedisciplinuotumas, užsispyrimas, agresyvumas.
Tinkama profesija: šio ženklo žmonės yra lyderiai, gali susidoroti su bet kokia situacija, kuriai reikia vadovauti. Geri sekliai, policijos inspektoriai, sugeba kiaurai permatyti žmones. Tinka darbas, kurio metu reikia keliauti, bendrauti su žmonėmis.
Tinkamas partneris: Arklys, Šuo.
Netinkamas partneris: Beždžionė.

Prieš mus – atsargus ir dėmesingas drąsusis Tigras, nepasiruošęs pulti, tačiau žvilgsniu įspėjantis, jog jo erzinti jokiu būdu nereikia. Tuomet jis žaistų su mumis kaip katė su pele, kol galiausiai sunaikintų. Bet jeigu mes jį pripažinsime ir gėrėsimės, tai atskleisime Tigro mandagumą ir riteriškumą.

Tigras simbolizuoja stiprybę, drąsą ir ryžtą. Tigras – didžiausias kovotojas iš visų ženklų. Drąsus, nepaprastai narsus jis visuomet pasiruošęs pulti. Kur tik pasirodo Tigras, ore tarsi tvyro energijos perteklius, dingsta nuobodulys bei nuovargis. Tigras laukiamas beveik visur, tiesa, ne visiems patinka jo karštligiškumas. Jis mėgaujasi, būdamas įvykių centre, traukdamas visų dėmesį. Tačiau retai galima juo pasikliauti. Tigro savybė susižavėti susieta su vidiniu nerimu, dėl to jo pomėgiai greitai šokinėja nuo vieno dalyko prie kito. Kas jį šiandien žavi, rytoj jau gali būti užmiršta. Meilėje Tigras nepaprastai jausmingas ir aistringas, jo jausmai visuomet gilūs bei nuoširdūs. Deja, dažniausiai tokie išlieka nelabai ilgai.

Šio ženklo žmonės greitai užsidegantys, supykstantys, nedisciplinuoti, mėgstantys valdyti kitus, nemėgstantys nusižeminti. Visuomet yra pastebimi ir gerbiami. Mėgsta rizikuoti ir kitus įtraukti į riziką. Sunku atsispirti jų magnetizmui. Niekas neišdrįsta pasakyti jiems tiesos, net, jei tikrai yra neteisūs ir ta tiesa gresia baigtis bloguoju. Jie aktyvūs revoliucionieriai, kovotojai, nemėgstantys konservatyvumo, nestovintys vietoje, jei šalia kas nors skriaudžiamas. Visada veržiasi į priekį, gali pasiaukoti dėl jiems svarbaus dalyko. Užsispyrę, neramūs, įsiveliantys į konfliktus, turintys priešų, niekuo nepasitikintys. Mėgsta įvairią veiklą, puikūs kovotojai, tačiau gali būti ir nesugaunami gangsteriai.

Pinigai jiems nėra itin svarbūs, bet jų dažniausiai netrūksta. Šio ženklo žmonės jausmingi, emocionalūs, linkę į gilius apmąstymus, gilią aistringą. meilę, romantiški. Sunkiai gyvena su vienu partneriu, nepastovūs, netiki, kad vienas žmogus gali atitikti visus jų poreikius.

Tigro ženklo moterys mėgsta nuotykius, kurie neretai gali blogai baigtis. Mėgsta gražiai rengtis, gerai rengia įvairius visuomeninius renginius. Geros motinos, nors kartais ir griežtokos.

Elementai

1902.02.08 iki 1903.01.28 – Vanduo
1914.01.26 iki 1915.02.13 – Medis
1926.02.13 iki 1927.02.01 – Ugnis
1938.01.31 iki 1939.02.18 – Žemė
1950.02.17 iki 1951.02.05 – Metalas
1962.02.05 iki 1963.01.24 – Vanduo
1974.01.23 iki 1975.02.10 – Medis
1986.02.09 iki 1987.01.28 – Ugnis
1998.01.28 iki 1999.02.15 – Žemė
2010.02.14 iki 2011.02.02 – Metalas
2022.02.01 iki 2023.01.21 – Vanduo
2034.02.19 iki 2035.02.07 – Medis
2046.02.05 iki 2047.01.25 –

Medžio Tigras
Elementas medis jį daro labiausiai subalansuotą iš visų Tigrų. Žmonių draugijos jis ieško ne vien tam, kad sukeltų jų susižavėjimą. Tigras instinktyviai jaučia, kad jam reikia kitų pagalbos. Jam labai sunku susitelkti, dirbti ir baigti darbą, dėl to toks žmogus apdovanotas sugebėjimu įkinkyti į reikalą kitus. Dažniausiai tas pavyksta. Didžiausias tokio Tigro trūkumas yra jo paviršutiniškumas, taip pat išorė, gražus daikto fasadas. Tačiau pasakyti to jam tiesiai į akis negalima. Tigras labai sunkiai pakelia kritiką ir išleidžia savo ilgus aštrius nagus, kad įdrėkstų priešininką.

Ugnies Tigras
Prieš mus – puikus savigarbos jausmo bei energijos mišinys. Šiuo metu jis be galo įsitempęs ir budrus, visuomet pasiruošęs šuoliui. Su ypatingu pomėgiu pasineria į neįprastus, netradicinius dalykus, jam tuoj pat reikia išbandyti visas naujoves. Paprastas, nuolatos vienodas kasdieniškas gyvenimas ne jam. Tigras nori padaryti įspūdį ir imponuoti. Tai visuomet pavyksta, nes viską daro su užsidegimu, giliu įsitikinimu, optimizmu. Tai geriausias vadovo tipas iš visų kitų Tigrų.

Žemės Tigras
Ugniai ir aistrai Žemė suteikia nemažai dalykiškumo bei pastovumo bruožų. Šio Tigro gebėjimas susitelkti yra žymiai geresnis nei kitų, dėl to jis daugiau galvoja, ką daro ir ko nori. Jam būdingas ne vien gebėjimas susižavėti. Jis neįsiveržia tarsi sūkurys į žmonių būrį; aplinkiniai vertina Tigro patikimumą, atsakingumą, gyvenimas teka nustatyta vaga, o perdėjimai, kuriems polinkį turi visi Tigrai, ne tokie ryškūs.

Metalo Tigras
Metalas skatina Tigro kovinguosius instinktus. Šis Tigras – agresyvus, visur eina tiesiai, mėgsta ginčytis. Kad dėl šių savybių nelabai mėgiamas, mažai ima į galvą. Jam svarbiausia yra asmeninė nepriklausomybė, jis galvoja apsieisiąs be kitų žmonių. Tigrui užtenka, jei kiti juo žavisi ar bijosi. Beje, jis tik trokšta, kad niekas nestotų skersai kelio. Nepaisant visų jo trūkumų, su šiuo Tigru galima sugyventi gražiuoju, jei pamatysime, kaip lengvai jis pasiduoda kitų įtakai. Žinoma, reikia parodyti ir trupučiuką susižavėjimo šiuo puikuoliu.

Vandens Tigras
Tai ir vėl santūrus, ramus Tigras, sugebantis įsijausti į kitų žmonių bėdas bei rūpesčius, valdantis savo jausmus. Nepaisant savo išdidaus elgesio retai kada jis įžeis kitą. Tai apsigimęs diplomatas arba didelės firmos atstovas, protingai ir patikimai dirbantis savo darbą.

Suderinamumas

Tigras ir Žiurkė
Tigras ir Jautis
Tigras ir Tigras
Tigras ir Kiškis
Tigras ir Drakonas
Tigras ir Gyvatė
Tigras ir Arklys
Tigras ir Ožka
Tigras ir Beždžionė
Tigras ir Gaidys
Tigras ir Šuo
Tigras ir Kiaulė

37 komentarai. Komentuoti>

 • Esu vandenis tačiau dauguma parašytu faktų man netinka arba visiškai nesidera su mano charakteriu. Nors visiems skirtingai..
  Čia tik mitų išgalvoti faktai, ką rašo dar nereikia tikėti kad visiska tiesa yra

  Atsakyti
 • Raso, kad tigrai sutaria su arkliais. Mano brolis arklys, o as tigras, mes kaip šuo ir katė.

  Atsakyti
 • Esu vandenis, ir didzioji dalis labai atitiko. Gal ne visiskai viskas, bet dauguma:)

  Atsakyti
 • Koks skirtumas
  2016-02-07 02:10

  Gal jums atrodo kad nėra taisybes bet yra gal tik neatsiskliai de arba jie pasikeite kaip sutikote tamtikra žmogų kuris paverčia tave kitoke. Sakau šis era apidinimas taisingas nes jus Mantomi kitokiom akimis. Aš vandienis medžio tigras . Ir žinau ką rašiau 😉

  Atsakyti
 • Ir man viskas atitinka, visad galvojau kad esu triusis, nors visad buvau karinga ir gindavau silpnuosius. 1975 02 05 dar tigras. As tigre vau, super. Mano vyras triusis nesutariam juodai, isprotet galima.Nors pagal menesius mes abu vandeniai, tai laisves turiu :)nors tiek 🙂

  Atsakyti
 • Viskas atitiko kuo puikiausiai ! 😀 Geras !! 😀

  Atsakyti
 • koks elementas priklauso zmogui gimusiam 1986.01.02d? niekaip negaliu suprasti ziuredama I ta sarasiuka…. aciu uz atsakyma zmones!

  Atsakyti
 • Dreaming Tiger
  2013-12-03 18:10

  Tigrė(Tigre,), man jusu komentaras labai patiko ir jums pritariu 100%.
  Mano atveju, man atitinka dalis kaikuriu tigru tipas, nors tipo mano horoskopas yra jaucio,as manyciau kad horoskopus zmogus pats turetu issirinkti, pagal savo charakteri ir bruozus,o ne pagal kuriuos metus gime ar kuri menesi.

  Atsakyti
 • Esu vandenė ir dar tigrė, bet negeliu teigti, jog viskas tinka 😉

  Atsakyti
 • Anonymous
  2013-03-28 20:53

  Viskas atitinka. Tik kad esu nepatikimas kažkiek suklydo 🙂

  Atsakyti
 • Cia gryna tiesa apie mane. Tyksliai apibudinta. Su drakonais as nelabai sutariu. Labai miela, buti tigriuke!:-D

  Atsakyti
 • na aš tigras bet gerai sudraugauju su drakonu, daugiau viskas tiesa

  Atsakyti
 • ABSOLIUTI TIESA , kekvienas žodis tiesa,negaliu patikėt 😀

  Atsakyti
 • Visiška tiesa. Jau esu tikras tigras 🙂

  Atsakyti
 • Vytautas
  2012-01-19 17:03

  viskas kaip pirstu i aki 😉

  Atsakyti
 • Labai įdomus ir sakyčiau, beveik asmeniškas horoskopas. Tačiau ganėtinai kategoriškas. Neatsižvelgta į tam tikro tigrų elgesio galimas prielaidas. PVZ. nepasitikėjimas kitais. Ko tam tigrui nepasitikėti, kai jėgos apsiginti kaip ir užtektų, tačiau jei chroniškai nusivilia, ar susiduria su kitų išankstinėm nuostatom ar baimėm ir ypač nepasitikėjimu ir noru tigrą pagaut ir uždaryt narve, tuomet nepasitikėjimas kitais logiška iš to sekanti būsena. Tigras drąsus ir atviras, tačiau daug tokių žvėrių džiunglėse nėra, todėl jis renkasi vienatvę. O kaip dera gilūs pamąstymai, gilios aistros ir gražus paviršutiniškumas, čia jau tik horoskopų autorius gali išpainioti.
  Tigrai revoliucionieriai. O moteris tigrus rytuose – stabilumo siekiančiose šalyse, laikydavo visuomenės užribyje. Vyrams tigrams, berods, ten rasdavo pritaikymą. 🙂
  Pasisekė, kad ne rytuose giMIAU.

  Atsakyti
 • omg! visa tiesa apie mane!!! as tikrai esu zmogus, kuriam butinas bendravimas!!! tarkim jeigu as viena namie – as pradedu tyliai arba garsiai su savimi kalbeti. zinau, tai atrodo kvaila, bet as jau tokia:)

  Atsakyti
 • Yay . Atitinka viskas ; ]]]

  Atsakyti
 • Gal sis aprasymas parasytas pagal mane? Nes jis visiskai tinka man, bet as vis del to manau kad mano sese turejo gimti gyvates metais, o ne arklio, nes mes su ja visiskai nesutariam.

  Atsakyti
 • idomu 😉

  Atsakyti
 • Laba, norėjau paklausti, kaip išsiaiškinti, koks tigras yra medžio, koks vandens ir kt.? Gal kas žinot’? Būčiau dėkinga.

  Atsakyti
 • as tigras drauge jautis,niekaip nesugyvenu jau issiskyreme 4 kartus penkto tikrai nebus mano nuomone tai tikrai netinkamas derinys vienas kitam nei prokur netinkam geriau ieskot kasko kito.

  Atsakyti
 • Tikrai , kad labai viskas atitinka.:)

  Atsakyti
 • Esu Tigras ir Saulys, visas apibudinimas man labai tinka.

  Atsakyti
 • as esu arklys o mano draugas tigras, ir cia tikrai ne jis, kaip tik viskas atvirksciai. pagal rytu horoskopa mes tinkami partneriai o pagal vakaru apie musu suderinamuma isvis nieko neraso o jei ir raso is musu ne kokia pora, jis vezys o as vandene. kuo butu geriau pasiklaut? kazkaip lb jau idomiai cia gaunas?!

  Atsakyti
 • Aš totali Tigrė ;***

  Atsakyti
 • As tigras o mano vyras gyvate, santuoka nekokia, bet pagal menesi as-mergele, o vyras jautis, tiktume idealiai.Neina nei normaliai gyventi, nei issiskirti.

  Atsakyti
 • svajokle
  2010-01-05 16:49

  na as tigras vandenis, o mano pora – liutas bezdzione, ir pagal vakaru ir pagal rytu horoskopus mes nesuderinami, bet kol kas tai graziai sutariam dar nekart nebuvom susipyke (o visur raso, kad nuolatiniai konfliktai..) tad nelabai as tikiu sitais suderinamumo horoskopais. nors..gal ateitis parodys.. O sitas tigro apibudinimas tai man beveik isvis netinka..viskas beveik atvirksciai

  Atsakyti
 • Ash tigras, pana gyvate(tauras), gyvenimas grazus… 🙂

  pagal si aprasyma tigras gali sugyventi su drakonu, bet drakonas ne, kur blogai paraset? )

  Atsakyti
 • o kazin kaip tigras sutartu su ozka??? nieko nera parasyta…:(

  Atsakyti
 • tigras (tikriausiai)
  2009-12-04 18:59

  esu gimusi sausio men. o kaip zinau tigro metai prasideda tik nuo vasario, tai as tigras kazin, ar jautis. siaip jaucio aprasymas man nelabai tinka, o tigro yra panasumu, bet ne viskas. tai as gaunuosi, kai ir nei tas nei tas 🙁

  Atsakyti
 • man atitiko ir tikrai aš tapaši pagal visus požymius tikra tigre, ir vyras mano šuo ir 9 metai mes jau kartu

  Atsakyti
 • man tinka nes raso kad sutariau su drakonu mano tetis drakonas ir as su juo labai sutariu su mama nelabai nes mama gyvate tai ir tink 😀

  Atsakyti
 • beveik niekas man netinka.

  Atsakyti
 • Esu zuvis,gimes siais metais,skaiciau zuvies horoskopa,tai tiesos tik siektiek radau.O cia tai grynas mano charakterio apibudinimas

  Atsakyti
 • jus rasot kad tigrui netinka jautis,bet visur raso kad tinka,ir as ewsu jautis o mano vyras tigras,jei taip visi gyventu kaip mes ,tai tikrai nebutu skyrybu,patikekit manim…

  Atsakyti
 • kazkaip prieštarauja jusu parašymas drakonui tigras netinkamas partneris o tigrui jau rašot jog drakonas tinkamas partneris ,okaip iš tikruju?

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.