Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Arklys

arklys

(Metai: 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014, 2026, 2038, 2050)


Septintasis zodiako ženklas „mа“ – Arklys.
Gimimo laikas: tarp 11 ir 13 valandos.
Spalva: Juoda.
Metų laikas
: Vasara, mėnuo: Birželis.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Dvyniai.
Elementas: Ugnis.
Geros savybės: geraširdiškumas, draugiškumas, atvirumas, geras humoro jausmas, aštrus liežuvis.
Neigiamos savybės: nerimas, nekantrumas, kovingumas, pernelyg didelis susirūpinimas savimi, besikeičianti nuotaika.
Tinkama profesija: politiko, sportininko, pardavėjo. Tiks bet koks darbas, kuriame bus vertinama iniciatyva ir gebėjimas įrodyti savo tiesą.
Tinkamas partneris: Tigras, Šuo.
Netinkamas partneris: Žiurkė.

Linksmai ir žvaliai, tarsi būtų cirko arklys, šis žirgas šuoliuoja per lygumas. Jis nori bendrauti ir patikti žmonėms; kas lieka praeityje, greit tampa nereikšmingais dalykais. Arklys gyvena akimirkos džiaugsmu, visuomet ieško naujų, įdomių įspūdžių. Jis mielai leidžiasi į nežinomybę – gal jau už pirmo posūkio laukia naujas nuotykis.

Šis Arklys svajoja ne apie aptvertą pievą, jis per daug myli savo nepriklausomybę, jėgas nori išbandyti laisvėje, šuoliuoti per neaprėpiamas platybes. Tai vienas iš temperamentingiausių, greičiausių ir judriausių Zodiako ženklų, visuomet ieškantis naujų įspūdžių. Arklys jau seniai būna pasiekęs tikslą, kai kiti dar tik bėga link jo. Pilnas kaprizingo nekantrumo belaukdamas kitų, jis tiesiog nerimsta savo kailyje. Kiek Arklys yra mėgiamas dėl savo linksmo būdo, tiek greitai gali ir supykdyti draugus nevaldomu tiesmukumu ir nuolatiniu noru būti dėmesio centre. Tačiau turėdamas guvų protą, atvirą būdą bei apdovanotas puikia iškalba, Arklys dažniausiai greitai sugeba be didesnių problemų užglaistyti visus nesklandumus. Arklys – gero draugo, kario simbolis.

Šio ženklo žmonės itin bendraujantys, mėgstantys pokylius, renginius. Sugeba patys gerai pasilinksminti ir pralinksminti kitus. Nesikuklina, moka atkreipti į save dėmesį.

Realistai ir pragmatiški, tačiau neieškantys naudos. Dažniausiai finansiškai nepriklausomi. Gyvenimas su jais kupinas nuotykių. Turi gerą skonį, moka tinkamai rengtis. Mėgsta įvairius renginius, teatrą, susirinkimus, sportines varžybas – visa, kur daug žmonių. Moka sakyti komplimentus, linksmi, kalbūs ir populiarūs. Lengvai gali suvaldyti daug žmonių.

Puikiai sekasi ne tik protinis, bet ir fizinis darbas. Šio ženklo žmonės sportiški, lankstūs. Greitai išvedami iš kantrybės. Egoistiški, gali sutrypti visus, kurie pasitaikys kelyje be sąžinės graužaties, nes jiems savas gėris svarbiau už kitų.

Yra savarankiški ir nepriklausomi, nesiklauso kitų patarimų. Dėl nepastovaus būdo jiems dažnai atsibosta ir tas pats darbas, ir tas pats meilės partneris.

Arklio ženklo moteris aistringa ir gyvena, vadovaudamasi savo širdies balsu. Jautri, nekantri, trokštanti būti mylima. Sugeba greitai prikaustyti dėmesį ir pati įsimylėti iš pirmo žvilgsnio.

Elementai

1906.01.25 iki 1907.02.12 – Ugnis
1918.02.11 iki 1919.01.31 – Žemė
1930.01.30 iki 1931.02.16 – Metalas
1942.02.15 iki 1943.02.04 – Vanduo
1954.02.03 iki 1955.01.23 – Medis
1966.01.21 iki 1967.02.08 – Ugnis
1978.02.07 iki 1979.01.27 – Žemė
1990.01.27 iki 1991.02.14 – Metalas
2002.02.12 iki 2003.01.31 – Vanduo
2014.01.31 iki 2015.02.18 – Medis
2026.02.17 iki 2027.02.05 – Ugnis
2038.02.04 iki 2039.01.23 – Žemė
2050.01.23 iki 2051.02.10 –

Medžio Arklys
Medis šitam ženklui suteikia didesnį atsakomybės jausmą. Mintis, jog būtinai reikia išsiveržti pirmyn, susilpnėja, ir šis Arklys randa vietą visuomenėje, savo interesų neiškeldamas aukščiausiai už visus. Tačiau lieka smalsumas bet kokioms naujovėms. Šiam arkliui išsivystęs bendruomenės jausmas. Šis arklys rūpinasi savo įsipareigojimų vykdymu. Jis stengiasi kuo mažiau apvilti draugus.

Ugnies Arklys
Šis Arklys yra ypatingai karštakraujis, be to, nervingas ir neramus. Jam vargiai pavyksta ilgesnį laiką intensyviai ir kantriai dirbti kasdieninį darbą. Į galvą greitai šauna naujos, įdomesnės idėjos, kurioms jis nepajėgus atsispirti. Svarbiausias dalykas šiam Arkliui – tai pokyčiai, todėl jis mielai keliauja iš vienos vietos kitą ir tuo pat metu dirba kelis darbus. Jį nenumaldomai traukia sudėtingos situacijos, kur galima parodyti savo išradingumą bei greitą reakciją. Tai – tiesiog kerintis pašnekovas, bet juo neverta per daug pasikliauti.

Žemės Arklys
Sprendimus jis daro neskubėdamas, viską gerai iš esmės apgalvoja (o tai Arkliui nelabai būdinga) ir praeina nemažai laiko, kol priima sprendimą. Dėl to šis Arklys ramesnis ir savo imlų protą gali panaudoti ilgesnės trukmės reikalaujančiam darbui. Tačiau ir tuomet jis ieško neįprastų ir stebinančių sprendimų. Tiesa, Arklys stengiasi elgtis dalykiškai bei prideramai, nestulbinti aplinkinių savo temperamentu. Gimęs po Arklio ženklu yra būtent tas žmogus, kuris įgyvendina naujas darbo/biznio idėjas. Tačiau ir šis Arklys labai priklauso nuo nuotaikos.

Metalo Arklys
Trykštantis energija, jis nuolatos keliauja, nežino, kas tai yra nuobodulys, tiesiog spinduliuoja idėjomis ir visuomet yra sumanęs kažką naujo. Jam labai svarbu patirti nuotykius su priešinga lytimi. Šis Arklys pasižymi ypatingu patrauklumu, veikiančiu aplinkinius. Patirtas su juo nuotykis yra jaudinantis ir aistringas, tačiau tvirtesnio ryšio geriau nereikia, nes laisvė Arkliui – svarbiausia.

Vandens Arklys
Šiam Arkliui svarbiausias vienintelis dalykas – tai jo gerovė. Jis mėgsta skaniai pavalgyti, elegantiškai rengtis. Savo norą judėti dažniausiai numaldo užsiimdamas sportu bei keliaudamas. Apie save jis visuomet yra labai geros nuomonės, o apie kitus – prastesnės. Nepaisant jo trykštančio humoro jausmo, Arklys nėra mėgiamas aplinkinių, nes pasipūtimas ir arogantiškumas greitai žeidžia.

Suderinamumas

Arklys ir Žiurkė
Arklys ir Jautis
Arklys ir Tigras
Arklys ir Kiškis
Arklys ir Drakonas
Arklys ir Gyvatė
Arklys ir Arklys
Arklys ir Ožka
Arklys ir Beždžionė
Arklys ir Gaidys
Arklys ir Šuo
Arklys ir Kiaulė

33 komentarai. Komentuoti>

 • Ugninis Arklys- Dvyniai
  2015-01-28 00:51

  Esu gimęs Ugninio Arklio metai, po Dvynių ženklu, gegužės mėn. Kas mane pažįsta, sako, jog visai nepanašus į Dvynius. Mėgstu pradėtus darbus užbaigti. Jeigu kas sutrukdo, kai tik galiu, tęsiu. Pažadų stengiuosi nedalinti, nes paskui kol jų neįvykdau, mane visą laiką persekioja sąžinės balsas. Taigi, ką pažadu, vis tiek įvykdau. Esu kantrus. Darbui atsiduodu visa esybe. Deja, neteko sutikti tokio darbdavio, kuris nesinaudotų mano gerumu. „Kraudavo” daugiau nei kitiems ir aš „veždavau”. Ir darbų per gyvenimą nedaug pakeičiau. O jei iš kur išėjau, tai pasibaigus kantrybei, bet mandagiai ir tyliai uždarydamas duris. Su buvusiais kolegomis bendraujame arba mandagiai, arba draugiškai.
  Asmeniškai man geriausiai sekasi bendrauti su gim. Ožkos metais. Tigrai, nors rekomenduotini, dažnai per dideli akiplėšos. Bendrauti galiu, bet vidutiniškai. Šuns metais gimę irgi savotiški. Bendrauju tik bičiuliškai, bet ne labai artimai. O su nerekomenduojamais Žiurkėmis, tikrai gerai ir atvirai, draugiškai. Tai va, siūlyčiau atkreipti dėmesį į savo asmeninę patirtį- su kuo gerai klostosi santykiai, o su kuo- ne. Ir tas dėsningumas kartojasi. Tik kiekvienam reikia į save įsiklausyti.

  Atsakyti
 • Viktorija
  2014-08-21 15:47

  100% Aš.

  Atsakyti
 • Nesutikciau jog arkliai yra egoistiški, gali sutrypti visus, kurie pasitaikys kelyje be sąžinės graužaties, nes jiems savas gėris svarbiau už kitų… Cia vieni is tu zmoniu su kuriais nieko bendra nesinori tureti, o gal cia taip del to jog esu Saulys?..

  Atsakyti
 • tikrai zinokit as esu Dvynuke ir viskas atitinka 🙂 net stebejausi skaitydama, kaip zmogaus charakteris priklauso nuo gimimo datos 🙂

  Atsakyti
 • viskas gryna tiesa mani pacios gimimo laikas cia atitinka…dar esu dvyne..su gyvate santykei isblesoir buvo sunkus gyvenimas…bet mna cia viskas atitinka 100%

  Atsakyti
 • Mindaugas Karalius
  2013-10-23 21:48

  manau 90% tiesa… 🙂 esu Dvinys 😀

  Atsakyti
 • viktorija
  2013-08-11 18:13

  atitinkamumas 100 % visi6ka tiesa apie mane 🙂

  Atsakyti
 • 99% tiesa 🙂

  Atsakyti
 • Geras geras perskaiciau visa dvynio horoskopa ir pagal vojau , kad viska parasyta viskas tikra.

  Atsakyti
 • anksciau netikejau jokiais horoskopais,bet dabar matau,kad tikrai daug kas atitinka,beveik viskas,nu tai vis delto,dabar jau tikesiu,fainai

  Atsakyti
 • Skaistė
  2012-12-30 22:41

  ką jau ką, bet tiesos yra. Bet esu linkusi nei į sportą nei į politiką, studijuoju visai kitą dalyką kuris nėra susijęs su politiką ir sportą.

  Atsakyti
 • man tai labiause nervina arklio savibe kad man greit atsaibosta partneris ir darbas ir vis jieskau kasko naujo. esu metalo arklis cia tai sutinku man daznai ateina noras buti laisvai ir ta savibe mane nervina.

  Atsakyti
 • O mano identiteta aprase 100proc.(Zvelgiant i praeiti ir kaip yra dabar)
  Paskaiciau kitu zmoniu komentarus ir mane prajuokino.
  Nejau jus,mielieji, isivaizduojate, jog busite visad tokie,kokie esat dabar?
  Manau zmogaus brandos raida nenuspejama.Paskaitykite kas metus is naujo.Ir matysit kaip atrandat save + pridekit savo zodiako zenkla,dekada ir kinu aprasus.Gal tada atpazinsit kas esat? 🙂

  Atsakyti
 • joo… cia gryna tiesa,bent jau man.;D tokia esu ir tuo didziuojuosi.;Dp

  Atsakyti
 • bridzitanas
  2012-02-10 15:21

  Sutinku su aprasymu apie arkli,kad labiausiai vertinantys laisve!gryna tiesa,apie egoistiskuma aprasyta nlb teisingai 🙂

  Atsakyti
 • kristina:)
  2012-01-02 18:44

  Labai gerai apibudintas arklys ir aprasyta puikiai,viskas atitinka tiesa:)

  Atsakyti
 • Visai teisybė viskas pagal mane 🙂 🙂

  Atsakyti
 • O as pilnai sutinku…Atitinka didzioji dalis…:)!

  Atsakyti
 • o jei aš gimiau 1991 02 06 tai taip išeina kad arklys ar ožka esu??

  Atsakyti
 • Esu Arklys ir dar ugninis.Labai viskas atitiko!

  Atsakyti
 • daug atitiko tik gal tik man ugninis arklys keliu darbu nedirbu darau viena tik baiges kita pradedu o taip viskas tiko 🙂

  Atsakyti
 • ernestas
  2010-11-30 13:51

  as esu vandenis ir arklys tinku ugnies,vandens,metalo arkliui ir labai puikiai kaip tik darau sajunga su savo broliu sunim luku

  Atsakyti
 • 100% atitinka 🙂 o del akiu tai gryniausia teisybe, bet man sako kad turiu kurviskas akis 😀 labiau mane nervina tas nepastovumas, esu vandene tai dvigubai nepastovesne! kas puse metu turiu zut but pakeisti darba o kitaip pradedu prie visko kabinetis ir depresuot 🙂 turiu astru liezuvi tikriausiai buciau gera advokate nes nemegstu melo visad einu piestu pries neteisybe 🙂

  Atsakyti
 • Kristina
  2010-08-30 16:03

  taip bendraujanti,gera,atvira,drebiu ka galvoju net jei skaudinu zmogu,atitinka visas mano blogasias savybes,megstu i save atkreipt demesi,realiste,linksma,plepi,isgarsejus,labai greit isveda is kantrybes kai aiskina ka daryt Dieve,kokia as egoiste! pastovus partneris ir darbas greit atsibosta,aistringa hobiui ir partneriui,gyvenu kaip liepia sirdis,jautri,nekantri,noriu but mylima,greit atkreipia demesi i mane ir greit isimyliu. tik 1% netiesos,nes nelabai kartais suderinu drabuzius.Irenos ir Irmos tiesa.Ziurke atitinka tip top. Esu Jautis

  Atsakyti
 • Labai daug kas atitinka, labai. Ypac apie meiles reikallus, partneri. Nusibosta tas pats. Mano vaikinas gimes ziourkes metais, santykiai atitinka cia aprasytus.
  Esu dar + skorpionas, tai mano charakteris toks, kietas 😀
  del akiu, pritariu, sulaukiu tikrai daug komplimentu, kad turiu siltas ir grazias akis.
  Nesidomedavau as horoskopais, bet ziuriu,kad daug kur labai atitinka realybe

  Atsakyti
 • viskas idealiai tinka,net sypsena veide pasirode…del pabodusiu draugiu yra dalis tiesos-norisi kazkuriam laikui nuo zmogaus atsitraukti,kad po kurio laiko pasiilgus atlekciau-Sveika,kaip laikaisi?matyt arkliui to reikia…gal kad visur kur bebutu ar ka beveiktu atiduoda visa save.po trumpo atokvepio vel visko imasi is naujo,gal net su didesniu ikvepimu…

  Atsakyti
 • As labai sutinku su siais komentarais nes esu linksma ir iskalbinga…

  Atsakyti
 • tikrai daug tiesos,megstu linksminti,turiu gera humoro jausma,moku suzaveti,tik del isimylejimo is pirmo zvilgsnio nesutinku,nes isimyliu sunkiai. pirmiau ivertinu visus teigiamus ir neigiamus antros puses bruozus, o tada jau leidziu ir jausmams atsirasti. ir su visais zmonemis,kurie gime po ozkos zenlu visiskai nesutariu ir bendros kalbos nerandu.

  Atsakyti
 • Tik kai kurios vietos atitinka…
  O dėl „Mėgsta įvairius renginius, teatrą, susirinkimus, sportines varžybas – visa, kur daug žmonių. Moka sakyti komplimentus, linksmi, kalbūs ir populiarūs.”
  bent jau mano priešingybė..
  ir šiaip… sau nelabai randu atitikmenų…
  http://www.alfa.lt/straipsnis/10307670/?Moteru.tipai.pagal.Rytu.horoskopa=2010-01-05_11-56
  o vat šitas, man labai patiko:)

  Atsakyti
 • Mindaugas
  2009-12-20 14:24

  Grinai as. Ir ta pati mergina atsibosta po kiek laiko. Na bet darbo (hobio) tai nekeisciau. Patinka waldyti publika sokiu eiksteleje:) nors is dalies ir tiesa, pastoviai vienoje vietoje negroju, taj reiskias keiciu darba. Tad horoskopas 99.9% atitinka mane:)

  Atsakyti
 • arklio metais gimęs mano vaikinas, jis nesidomi tokiais dalykais, o man smalsu.paskaičiau ir viskas atitinka, tik dar + pritariu Dianai, dėl akių… liuks;)

  Atsakyti
 • Sutinku,taciau noreciau pridurti,kad arkliai yra arogantiski,turi puiku skoni ir paprastai megsta,kad viskas butu taip kaip jie nori antraip jie istiesu gali sutrypti ir sudirbti zmogu.Liezuvio astrumas tai be komentaru,kai drebia tai drebia ir paprastai atsikirsti yra sunku.Zmones gime po siuo zenklu turi labai siltas ir grazias akis yra elegantiski ir grakstus

  Atsakyti
 • visiskai nesutinku… nesu, bent jau as asmeniskai bendraujanti… neturiu tokio sugebejimo, kaip pralinksminti kitus… esu zmogus ramus, flegmatiskas… tai gi, labai daug neteisybe… na bet gal tai dar priklauso nuo vakaru horoskopo, esu svarstykles…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.