Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Arklys ir Žiurkė

Sunkumai jau užprogramuoti iš anksto. Nors jie ir jaučia trauką vienas kitam, tačiau artimiau susipažinus atsiradę nesutarimai abu skatina verčiau laikytis vienas nuo kito per atstumą.

. Komentuoti>

 • as esu arklys mano drauge ziurke mes kartu tik 3 menesius bet buna visko taciau esam vienas kita stipriai pamile ir visus sunkumus sunkiai bet bandom iveikti ir tai kai labai nori visada pavyksta padaryti svarbiausia tiketi vienas kitu ir siekti ateities tikslu.

  Atsakyti
 • sunkiausia 6iame tekste buvo susrtpai žodį anachronizmas google sako kad šis žodis reiškia: senovės liekana, pažiūra, nesiderinanti prie dabarties. bet man vistiek sunku šią reikšmę priderinti pire teksto.. palikau kažko nesupratęs :/

  Atsakyti
 • Mano vyras irgi ziure, o as arklys ir as visikai pritariu simi 🙂 nuo meiles iki neapykantos 🙂 bet gal is mano puses daugiau pasireiskia tokie stipresni jausmai. Mano vyro temperamentas mazesnis, taikesnis jis seimoje. Taciau kita vertus, kartais atrodo, kad jam patinka mane isvesti is kantrybes, kadangi jis dar ir skorpionas… Meile stipresne uz viska 🙂

  Atsakyti
 • As esu Arklys,mano vyras ziurke…santykiai buna visokie nuo neapykantos iki aistringos meiles,nuo leksciu metimo i ji,iki aistringu buciniu…ir dar mama yra ziurke,bet su ja mes geriausios drauges:)

  Atsakyti
 • as esu arklys o mano mama ziurke

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.