Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Šuo ir Arklys

Dauguma astrologų tokią sąjungą mano esant palankiausia iš visų. Abiejų jausmai yra iš tikrųjų nuoširdūs, o kovojant su kasdieninėmis problemomis šiedu ženklai idealiai tinka vienas kitam. Šio ženklo žmonių temperamentai nuostabiai dera. Jų namuose vyrauja ramybė, nėra barnių ir vaidų. Dažniausiai jie vienas kitam nusileidžia: abu yra praktiški ir racionalūs, tarpusavy sutaria ir bendradarbiauja. Net kai Arklį retsykiais apima pakilesnė nuotaika, jų santykiams tai nepakenkia, nes Šuo visada pasi­rengęs išklausyti ir suprasti. Jie nesistengia nustelbti vienas kito ar rungtis tarpusavy, o abipusė prigimtinė simpatija laiduoja visišką pasitikėjimą. Darbe Arklys veržlesnis, o Šuo džiaugiasi galėdamas vadeles perduo­ti Arkliui. Abu myli vienas kitą nuoširdžia meile ir yra tolerantiški.

Šuns prigimties elementas yra žemė, o Arklio – ugnis. Elementų sąveikos cikle ugnį sukuria žemę. Tad akivaizdu, kad viena pusė palaiko kitą. Arklys ypač rūpinasi Šunimi ir jį paremia. Abiem iš prigimties jaučiant abipusę simpatiją, nenustygstantis kaktomuša Arklys džiaugiasi, galėdamas pasiaukoti, o Šuo išsitiesęs mėgaujasi mylinčio Arklio dosnumu.

8 komentarai. Komentuoti>

 • Visiskai nesutampa, mes su vyru suo ir arklys, pagal zodiaka taip pat abu ugnies zenklo, bet musu santuoka griuva, po 6 metu nebuvo dienos kad nesipyktume, vienas kito visai nesuprantame..

  Atsakyti
 • „Šuns prigimties elementas yra žemė” Kaip tai suprasti, pvz. mano horoskopas yra Žuvys, mano stichija vanduo? Ir man visiškai nesuderinami santykiai su Dvyniais, o tas Dvynys yra Arklys pagal gimimo datą. Kažkaip susipainiojau.

  Atsakyti
 • Labai tiksliai aprašyta. Super 🙂

  Atsakyti
 • Kaip pirstu i aki :), Tikru tikriausia. Tiesiog idealu!

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.