Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Žiurkė

žiurkė

(Metai: 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020, 2032, 2044, 2056)


Pirmasis zodiako ženklas „šu“ – Žiurkė.
Gimimo laikas: tarp 23 ir 1 valandos nakties.
Spalva: Mėlyna.
Metų laikas
: Žiema, mėnuo: Gruodis.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Šaulys.
Elementas: Vanduo.
Geros savybės: žavingumas, draugiškumas, išradingumas, lankstus protas, energingumas, pastabumas.
Blogos savybės: godumas, egoizmas, pomėgis manipuliuoti žmonėmis.
Tinkama profesija: tinka bemaž bet kuri profesija, susijusiu su protiniu darbu: pramogų verslas, žurnalistika, politika, literatūra.
Tinkamas partneris: Drakonas, Beždžionė.
Netinkamas partneris: Arklys.

Žiurkė sugalvojo nepaprastai žavingą pozą. Elegantiškai suraitė ji savo uodegą, nes Žiurkei išorinis grožis yra ypač svarbus. Jos žvilgsnis nukreiptas į priekį ir kiek pakeltas aukštyn. Iš apgaubtų rūku lygumų Žiurkė kils į šviesa nutviekstas aukštumas, o šioje kelionėje žavesys bei elegancija jai labai pravers.

Žiurkė – landus, įkyrus gyvūnas, mėgstantis viską temti į savo urvą. Žiurkė simbolizuoja sėkmę, reiklumą, stiprų savisaugos instinktą ir gerą “uoslę”. Žiurkė patraukli ir draugiška, tačiau viduje greičiau šaltoka. Jos žavesys yra dažniausiai sąmoningai pasitelkiama priemonė patenkinti didelį garbės troškimą. Žiurkei nepriimtinas šiurkščios jėgos panaudojimas. Savo tikslus dažniausiai jai pavyksta pasiekti protu ir diplomatija. Žiurkė visada apsupta būrio draugų ir svečių, tačiau ne vien tik iš prieraišumo. Ji sugeba iš visų ryšių gauti naudos. Tačiau įsimylėjusi Žiurkė tampa be galo ištikima bei kilniaširdė.

Mėgsta būti kompanijoje, apkalbėti kitus. Turi daug pažįstamų, bet gerų draugų – mažai. Iš pažįstamų tikisi išgauti naudos, mažai kuo pasitiki. Savo rūpesčiais su niekuo nesidalija. Gyvena šia diena, bet stengiasi būti taupūs. Dosnūs tik tiems, kuriuos tikrai myli.

Žiurkės simbolio žmonės gali būti geri kritikai, todėl verta paklausyti jų patarimų. Tiesa, kartais kritika jiems patiems gali pakenkti. Vis dėlto, net, jei pasirodytų, kad jie kritikuoja viską tyčia, iš tiesų jie yra objektyvūs yra teisingi. Jie siekia kiekvieną darbą atlikti kruopščiai iki galo.

Moters žiurkės spintoje – daugybė drabužių, būtent todėl, kad ji mėgsta viską kaupti. Ją galima sutikti ir turguje ar dideliame išpardavime, kur ji pirks viską iš eilės. Deja, kad ir kaip taupo, pinigai nesilaiko jos kišenėje, nes ji mėgsta save palepinti. Ši moteris – jautri, aistringa, gurmanė ir netgi sentimentali.

Dažniausiai šio ženklo žmonės siekia pelnytis iš kitų. Gali puikiai pragyventi iš investuotų procentų. Gerai sekasi versle ir politikoje. Labiau tinka dirbti protinį, nei fizinį darbą.

Elementai

1900.01.31 iki 1901.02.18 – Metalas
1912.02.18 iki 1913.02.05 – Vanduo
1924.02.05 iki 1925.01.24 – Medis
1936.01.24 iki 1937.02.10 – Ugnis
1948.02.10 iki 1949.01.28 – Žemė
1960.01.28 iki 1961.02.14 – Metalas
1972.02.15 iki 1973.02.02 – Vanduo
1984.02.02 iki 1985.02.19 – Medis
1996.02.19 iki 1997.02.06 – Ugnis
2008.02.07 iki 2009.01.25 – Žemė
2020.01.25 iki 2021.02.11 – Metalas
2032.02.11 iki 2033.01.30 – Vanduo
2044.01.30 iki 2045.02.16 –

Medžio Žiurkė
Šio tipo žmonės, dažniausiai labai mėgiami draugijoje, jiems reikia, kad visi jais žavėtųsi. Ir jie žino, kaip to pasiekti. Niekada nepasimetantys, kiekvienoje situacijoje išlaikantys drąsą, būdami optimistai tokie žmonės visiškai įsitikinę, kad jų gyvenimas turi ypatingą prasmę. Tuo jie sugeba patraukti kitus žmones ir visuomet sulaukia jų palaikymo bei pagalbos. Kad pasiektų savo tikslą, Medžio Žiurkė yra pasiruošusi sunkiai dirbti, todėl ją lydi sėkmė.

Ugnies Žiurkė
Tai dinamiškiausia bei energingiausia Žiurkė iš visų penkių. Jos veiklos stimulas yra idealizmas bei aistra. Atrodo, kad tai lyg ir atgimęs riteris, vienišas kovotojas už teisybę. Nors ši Žiurkė mielai visur lankosi ir mėgsta draugiją, bet labiausiai vertina nepriklausomybę. Savo likimo su kuo nors tvirtai nesusieja. Dėl impulsyvaus charakterio ir priklausančios nuo aplinkybių elgsenos, jos ateitis yra nenuspėjama.

Žemės Žiurkė
Ši Žiurkė ir yra tokia, ko galima tikėtis iš Žemės ženklo. Ji rimta, dalykiška, truputį nerangi, lėtoka, būgštaujanti dėl permainų. Mąsto realistiškai, apgalvotai. Ji visuomet žino, kas reikalinga, ir ką galima daryti. Ji konservatyvi, yra įsitikinusi, jog gyvenime svarbu sukurti tvirtą pamatą. Kaip ir kitas Žiurkes, ją lydi sėkmė, tačiau ji pasiekiama kantriu ir atkakliu triūsu.

Metalo Žiurkė
Ši Žiurkė taip pat palieka malonų įspūdį: tai ramus bei santūrus žmogus. Tačiau jo viduje kunkuliuoja jausmai ir aistros, todėl dažnai pritrūksta diplomatijos, savo netikėtais veiksmais nustebina kitus ir nebelieka įprastinio ramumo. Tačiau lygsvara vėl greit atstatoma. Šiai Žiurkei padeda jos didžiulis susidomėjimas visais gražiais daiktais. Jai patinka gražūs drabužiai ir puikiai įrengta buveinė. Žiurkė gali sau tą leisti, nes dažniausiai priklauso sėkmės numylėtiniams.

Vandens Žiurkė
Žiurkės garbės troškimas čia siejamas su panašiomis mūsų Zodiako Žuvies savybėmis, tačiau ji vadovaujasi ne jausmu, o protu ir smalsumu. Būdama paslaugi, supratinga, besidominti ją supančiais žmonėmis, turi ypatingai gerą uoslę su ja susijusiems įvykiams nuspėti. Ji visuomet tiksliai žino, kaip geriausia patraukti žmones savo pusėn, kaip juos paveikti. Naujovių nelabai pripažįsta, geriau eina išbandytu keliu, yra konservatyvi ir mielai laikosi senų taisyklių.

Suderinamumas

Žiurkė ir Žiurkė
Žiurkė ir Jautis
Žiurkė ir Tigras
Žiurkė ir Kiškis
Žiurkė ir Drakonas
Žiurkė ir Gyvatė
Žiurkė ir Arklys
Žiurkė ir Ožka
Žiurkė ir Beždžionė
Žiurkė ir Gaidys
Žiurkė ir Šuo
Žiurkė ir Kiaulė

51 komentaras. Komentuoti>

 • Jūs mokėtės mokykloje ir tikriausiai pastebėjote, jog nepaisant to, jog visi gimę tais pačiais metais, žmonės buvote skirtingais. Sakysit kitas mėnuo, bet tikriausiai klasėje taip buvo, jog buvo skirtingų žmonių, kurie gimę ir tą patį mėnesį. Aš gimiau 1976.11.16 ir turėjau draugą gimusį 1976.11.15. Jis perspektyvus verslininkas, o aš suluošintas bedarbis, nepaisant to, jog pagal sugebėjimus tikrai daug moku. Esmė ne zodiake. Esmė tame, jog kiekvienas žmogus gimsta skirtingoj aplinkoj, gyvenant įgauna skirtingus gabumus ir turi skirtingas galimybes. Jeigu tėvai savo gyvenimus nugyvena sau, tai vaikai turi menkas galimybes ir neretai įpusėjus gyvenimui prašo išmaldos ar baigia gyvenimus savižudybe.

  Atsakyti
 • Skaiste Turauskaite
  2015-07-18 20:21

  Manau kad mano zenklas yra galutiniskai geras ir nenobodus ok iki 🙂

  Atsakyti
 • Saulys:)
  2014-10-29 22:25

  Man tai visiskai viskas atitiko,ziauriai patiko skaityt, sauliai zmones patys geriausi,o ypac tie kurie gime ziurkes metais. O as kaip tik toka esu. Jeeees:D

  Atsakyti
 • Bevei apibudino tikslai nemazai atinku bevik dvynai

  🙂 🙂

  Atsakyti
 • Dominyka
  2012-11-12 22:15

  Su ugnies žiurke viskas puikiai atitinka.

  Atsakyti
 • Beweik tiesa..tik guodumas ne man:D

  Atsakyti
 • Nemažai tiesos 🙂

  Atsakyti
 • blin pataikyta 95%. tik netiktu energingumas nes tinginys esu. bet is godumo varau per du darbus o pinigu neturiu vistiek. draugai keli, pazystamu daug. papletkinu kartais. veidmainiaut nera blogai, tai duoda naudos. saviems nieko negaila. nepakenciu grubiai atlikto darbo, nors tas kruopstumas kainuoja laika. zodziu uzteks rasyt

  Atsakyti
 • mano vyras ziurke;)visiska teisybe,nulietas jis!

  Atsakyti
 • nu cholerikai gali but ir bet koks zenklas ir belenkas,as tokiu nemazai pazystu,bet as ziurkike ir manau kad kad musu zenklas visai geras,as ir kaupiu kaupiu,o kaip supykstu ismetu

  Atsakyti
 • Tikru tikriausia tiesa :DD
  tik godumas ne man :DD

  Atsakyti
 • 1 prie 1 tik del taupumo as leidziu bet su saiku

  Atsakyti
 • Kristina
  2010-08-30 14:47

  tai tiesa kad ziurkes veidmainiai,priekabus,cholerikai,megsta manipuliuot zmogumi blogaja prasme,kandus juokeliai. na vienu zodziu viskas tiesa. nes pazinojau toki vaikinuka,kuris pasireiske kas per paukstukas yr:(

  Atsakyti
 • Beveik atitiko ,dėl kaupimo ,tai tiesa ,bet ne taip labai jau tų rūbų ir yra. O nesutinku su tuo egoizmu, apkalbėjimu ,godumu, manipuliavimu žmonėm. Ir tikrų draugų turiu nemažai , bent jau man taip atrodo. Pati nemėgstu egoistų ,tai ir negalėčiau būt egoiste, aišku būna tokių situacijų,bet labai retai. Ną ką ,bet kažkas atitiko 🙂

  Atsakyti
 • pritariu kad Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Vandenis.

  Atsakyti
 • yra daug tiesos. tik aš nemėgstu apkalbinėt žmonių ;D

  Atsakyti
 • energingumas ir godumas bent jau draugai sako kad netiesa 😀

  Atsakyti
 • kas jau kas bet kad zmones apkalbet tai tikrai megstu….o siaip tai viskas viskas tiesa…….verta paskaityt

  Atsakyti
 • viskas tinka,ir godumas ir egoizmas ir pomegis manipuliuoti ir energija,ir zurnalistika labai norejau studijuoti,bet pasirinkau ekonomika-vis is to godumo .Bet kad ir kaip sunkiai dirbtum-pinigai neuzsilaiko-tas tiesa simtu prcentu

  Atsakyti
 • daug kas atitinka, kaip tik esu vandenis.

  Atsakyti
 • Aš esu Žiurkė, tai esu pagal visas tas savybes ;DD Esu didžiausia egoistė, labai gobša esu ;DD

  Atsakyti
 • o kad energingi tai susinku ne vien as pati keimk pazistu liutu. visi energijos pertekliai :);DD

  Atsakyti
 • man atrodo kad biskiuka cia per ziauriai buvo ciut ne visos savybes kazkokios lievos bet godumas, egoizmas, pomėgis manipuliuoti žmonėmis na gal tai ir neblogai:D

  Atsakyti
 • energingumas–> =D netiesa bent man
  godumas, egoizmas, pomėgis manipuliuoti žmonėmis–> sitas man kip tik turbut =D

  Atsakyti
 • Indre tu teisi. Labai keista, kad cia parasyti sitie neigiami bruozai taikomi visiem sio zenklo zmonem. Toli grazu tai visai neatspindi ziurkes zenklo gimusiu zmoniu.Tikiu buna iskirtiniu atveju…

  Atsakyti
 • Blogos savybės: godumas, egoizmas, pomėgis manipuliuoti žmonėmis. Godumas ne, bet visa kita tiesa.; D

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.