Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Drakonas

drakonas

(Metai: 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012, 2024, 2036, 2048)


Penktasis zodiako ženklas „lun“ – Drakonas.
Gimimo laikas: tarp 7 ir 9 valandos ryto.
Spalva: Auksinė.
Metų laikas
: Pavasaris, mėnuo: Balandis.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Avinas.
Elementas: Žemė.
Geros savybės: energingumas, pasitikėjimas savimi, atvirumas, teisingumas.
Neigiamos savybės: nekantrumas, impulsyvumas, egoistiškumas, reiklumas.
Rekomenduojama profesija: aktorius, režisierius, mokytojas, politikas.
Tinkamas partneris: Žiurkė, Beždžionė.
Netinkamas partneris: Šuo.

Tarp žemės ir dangaus skrajoja būtybė, kaupianti savyje ugnies ir žaibo energiją. Iš tikrųjų Drakonas sugeba klajoti neįprastais takais. Žemasis kasdienybės pasaulis jo nedomina. Daug mieliau jis kyla aukštyn, į dangų ir ieško atsakymo į svarbesnius klausimus: kokia gi pasaulio esmė, kokia mūsų užduotis šioje žemėje?

Istorijas apie drakonus žmonės pasakoja visame pasaulyje. Mūsuose drakonas – tai pavojinga, pikta pabaisa, iš kurios kadaise riteriai vaduodavo gražiąsias mergeles. Kinijoje Drakonas atrodo visai kitaip. Ten jis įkūnija visas teigiamąsias vyriškos natūros savybes: stiprumą, drąsą, kilniaširdiškumą kartu su išmintimi. Kartais jis būna nevaldomas ir nekantrus. Kaip ir Kiškio, taip ir Drakono ženklas laikomas ypatingai laimingu. Tuo tarpu kai Kiškis yra paprasto žmogaus laisvės simbolis, Drakonas siejamas su kilmingumu, su imperatoriaus rūmais.

Šio simbolio žmonės yra aktyvūs, sveiki. Jie atviri, nesugebantys veidmainiauti ir meluoti, tačiau dėl šios priežasties jiems gali trūkti taktiškumo. Neapgalvotas žodis gali greitai išsprūsti ir aplenkti mintis. Tačiau nenusiteikite priešiškai, jų patarimai gali būti naudingi.

Neretai pernelyg patiklūs. Ypač jautrūs, neretai besijaudinantys dėl nereikšmingų dalykų. Siekia idealų, todėl yra reiklūs ir patys sau, ir kitiems. Daug reikalauja iš kitų, bet dar daugiau duoda. Dideli entuziastai, nuolat užsidegantys įgyvendinti naujas idėjas. Intelektualūs, kartais išdidūs, įtakingi.

Dažniausiai visada patenkinti gyvenimu, sugeba gerai atlikti bemaž bet kokį darbą – nuo aktoriaus iki politiko ir karininko. Deja, tokią sėkmę jie gali panaudoti ir piktiems kėslams.

Dažniausiai yra mylimi, tačiau patys retai stipriai myli. Todėl jie neskausmingai išgyvena dėl praėjusios meilės. Moterys drakonės dažniausiai turi daug gerbėjų ir dėl to gali pakliūti į dramatiškas situacijas. Reta vedai jauni, nemažai jų mėgsta gyventi vieni.

Elementai

1904.02.19 iki 1905.02.03 – Medis
1916.02.03 iki 1917.01.22 – Ugnis
1928.01.23 iki 1929.02.09 – Žemė
1940.02.08 iki 1941.01.26 – Metalas
1952.01.27 iki 1953.02.13 – Vanduo
1964.02.13 iki 1965.02.01 – Medis
1976.01.31 iki 1977.02.17 – Ugnis
1988.02.17 iki 1989.02.05 – Žemė
2000.02.05 iki 2001.01.23 – Metalas
2012.01.23 iki 2013.02.09 – Vanduo
2024.02.10 iki 2025.01.25 – Medis
2036.01.28 iki 2037.02.14 – Ugnis
2048.02.14 iki 2049.02.01 –

Medžio Drakonas
Drakono sugebėjimas įgyvendinti savo norus, kūrybingumas bei valios stiprybė siejasi su praktiškąja medžio elemento savybe. Tokios kombinacijos dėka žmogus sugeba įgyvendinti neįprastas bei revoliucingas idėjas. Medžio elementas sustiprina realybės pojūtį ir dėl to šiam Drakonui lengviau nei kitiems eiti į dorus kompromisus. Nors ir pasirengęs eiti į kompromisus, toks Drakonas žmogus žiūri į kitus truputį iš aukšto, yra šiek tiek pasipūtęs. Jam egzistuoja vienintelis visų reiškinių matas – absoliutus įsitikinimas savo paties asmenybės svarba.

Ugnies Drakonas
Tai visus patraukianti ir sužavinti vadovo asmenybė, bent jau pats Drakonas toks norėtų atrodyti ir būti gerbiamas. Šiam Drakonui labiausiai gaila, jog didvyrių ir drąsių užkariautojų laikai praėjo. Nepaisant to, jis randa kur pasireikšti. Ugningai jo natūrai reikia kovoti, panaudojant visą savo jėgą. Jo erzinantis garbės troškimas dažnai įgyja negailestingų bruožų, ir Drakonas kitų atžvilgiu tampa labai nekantrus. Drakonas nėra egoistas, jis – egocentriškas ir nesupranta, jog ne kiekvienas žmogus apdovanotas tokia neišsenkančia energija, ne kiekvienas nori gerbti ir pripažinti vadovą.

Žemės Drakonas
Žinoma, ir šitas Drakonas nori stovėti pačioje hierarchijos viršūnėje, ir vadovauti kitiems pagal savo įsitikinimus. Tačiau žemės elementas suteikia jam daugiau įžvalgumo kasdieninio gyvenimo realybėje, padeda geriau įsijausti ir suprasti kitus žmones. Nepaisant to, jis vis tiek nori valdyti ir kontroliuoti savo aplinką. Tačiau tą jis daro dalykiškiau ir savikritiškiau, negu kiti Drakonai. Šitas Drakonas stengiasi tobulėti, pavyzdžiui, pats savo noru lanko seminarus vadovo asmenybės tema.

Metalo Drakonas
Tikriausiai Jūs niekada nesusidursite su šiuo Drakonu, nebent būsite toks pats. Jo labai stipri valia ir talentas gali įbauginti kiekvieną. Mielai jis bendrauja su savo sukirpimo žmonėmis, nemėgsta kvailių bei silpnavalių, jam nereikia, kad silpnesnieji juo žavėtųsi. Su tokiais žmonėmis šis Drakonas elgiasi riteriškai ir taktiškai, bet dažniausiai jų vengia. Nemoka įsijausti, neturi diplomatinių sugebėjimų. Visa savo jėga išsiveržia į priekį ir tuomet nesuka sau galvos dėl praėjusių dienų.

Vandens Drakonas
Čia mes randame vienintelį Drakoną, pasirengusį nusileisti, jei to reikalauja visuomenės interesai Tai – demokratas iš aristokratiškųjų Drakonų, bent jau siekia tokiu būti. Retkarčiais netgi galima jį pakritikuoti, neužsitraukiant jo rūstybės. Nepaisant to, ir šitas Drakonas mėgsta prasimušti aukštyn, tik jis turi takto jausmą ir nepuola stačia galva per kitus, o geriau panaudoja lengvą spaudimą. Jo problema yra ta, jog per lengvai prisiima atsakomybę, o retai pagalvoja apie savo jėgų ribotumą. Todėl dažnai vienu metu dirba kelis darbus, nedaug ką padarydamas iki galo.

Suderinamumas

Drakonas ir Žiurkė
Drakonas ir Jautis
Drakonas ir Tigras
Drakonas ir Kiškis
Drakonas ir Drakonas
Drakonas ir Gyvatė
Drakonas ir Arklys
Drakonas ir Ožka
Drakonas ir Beždžionė
Drakonas ir Gaidys
Drakonas ir Šuo
Drakonas ir Kiaulė

47 komentarai. Komentuoti>

 • as nemanau kad as galiu buti drakonas nes as gimus 2012 metais

  Atsakyti
 • Nuo šuns metų prasideda 11 metų ciklas. Šuns metai drakonui nesėkmingi, todėl ciklas prasideda nuo nesėkmės. Paprastai būdami 40 jie randa tą vienintelį, bet nuo savižudybės jiems neišsisukt vistiek. Jeigu gimei drakono metais gyvenime tau nesiseks, nes drakonas savo sėkmę dovanoja kitiems.

  Atsakyti
  • Savo sėkmę dovanoti kitiems yra laimė. Tik reikia tai daryti nesitikint atpildo. Laimė ir didžiulė jėga yra mokėjimas daryti kitus žmones sėkmingais. Aš juos vadinu savo „projektais” ir labai džiaugiuos už jų sėkmę. Su manimi dešimtmečiais yra visi tie, kuriems suteikiau jėgos ir jie yra mano jėga. Drakonas

   Atsakyti
 • aš esu metalo drakonas tikrai yra daug tiesos mano geros savybes
  yra pasitikėjimas savim ir teisingumas

  Atsakyti
 • Esu metalo drakonas ir yra daug tiesos

  Atsakyti
 • Pas mane drakonu seima:D as, tetis, mama, mano vaikinas, teta, pusbrolis ir t.t. Visi panasus ir kartu skirtingi. Nezinau ar delto, kad labai tikiu visokiausiais horoskopais ( tv gidai ir pan. nesiskaito 😀 ) ar istikro tokia esu bet,man labai labai atitinka, gal nera paminetos visos savybes ir kaskur truputeli prasauta, juk kiekvienas zmogus yra savaip kitoks ir individualus, bet visuma. bendras vaizdas toks skaitau ir galvoju ” o, cia juk tikrai apie mane” 🙂

  Atsakyti
 • daug tiesos… ir drauges kurias turejau suderinimumai tikrai atitiko…

  Atsakyti
 • nezinau ar tiesa ar ne bet esu suo o antra puse drakonas.sakyciau traukiam labai vienas kita baisiau uz magneta.turbut meile stipresne uz horoskopus :)))))

  Atsakyti
 • Kas cia ieskojo drakono?:-D

  Atsakyti
 • as drakoniuke kaip ir mano sunus….taciau skaitant apie sunu nezinau gal veliau bus, kaip cia parasyta butu saunu. man nezinau ar tinka maniau tai mano ivaizdis ..gal tik tokie metai arba gyvate saulys yra smarkesnis, nei drakonas saulys.kazkaip labai jau ramiai gyvenu. O gyvates saulio horoskopas tai pirstu I aki.manau susitikus dviem lyderiems reike apsislifuoti. Drakoniukai draugiski – tik nelipk ant galvos ..ir busim patys geriausi draugai.

  Atsakyti
 • Man labai labai…atitinka Drakonas viskas tas pats!

  Atsakyti
 • BarboraElena
  2013-03-31 12:38

  Man viskas 100% atitinka. Labai gerai sudarytas.

  Atsakyti
 • Adeliux.*
  2013-01-03 17:19

  aš Drakonė, gimiau balandį, aišku, aš Avinas 😀 profesijos atitinka VISIŠKAI, iš viso, viskas atitinka!!

  Atsakyti
 • Padaryta klaida drakono ir ziurkes suderinamume, nes tai yra patys geriausi santykiai 😉 Suderinami net 100%

  Atsakyti
 • as metalo drakonas. DDDDDDDDD

  Atsakyti
 • as manau kad kiekvienas drakonas yra skirtingas kiekvienas turi savo likima savo pojucius ir isgyvenimus

  Atsakyti
 • as ir esu drakone ir mano mama yra Zurke mes visada bunam kartu ir laibai daznai einu su mama i miesta

  Atsakyti
 • o jus man sakykit jei gimiau 1988.01.16 tai esu drakonas? nors pagal kinus tai sausio 23 diena nauji metai, tai gal kiskis ar katinas dar priklauso..hmm…

  Atsakyti
 • as tp drakoniuke;) sejp avinas…na bet db kaj perskajciau taj jo..daug tiesos,beweik wiskas;) saunu kad db bus drakono metai,gal kiek pasikejs gywenimas y gera puse..lb tikiuosi kad nepamirs manes palepinti sie atejnantys metaj.

  Atsakyti
 • Fainai zinot kad mano atitinkantis kinų horoskopo zenklas yra drakonas o ne ziurkė priedu mano zodiako zenklas yra avinas ziurkė būtų saulys.:)

  Atsakyti
 • NA as esu 2000 gimima tj reiskes kad esu drakons bet fainai oki tinklapi turet kur gali suzinot koks gyvunas esi 😀

  Atsakyti
 • drakonas ir suo darni pora 😉

  Atsakyti
 • Aleksandras
  2010-09-24 23:18

  As drakonas gimes po avino zenklu 🙂 kartais tiesiog nesustabdmas, tikras kovinis aparatas 😀 jo tiesos daug kaip ir neigiamu bruozu… 🙂 gaila kad negali pasirinkti kada gimti, likimas – negailestingas dalykas.

  Atsakyti
 • Ausriukas
  2010-09-18 10:39

  na, o man tai viskas atitinka. ne laso melo namatau

  Atsakyti
 • šiaip tai labai daug kas tinka…na o dėl šuns tai yra dalis teisybės,nors gyvename jau 15 metų,bet kuo toliau tuo sunkiau randam bendra kalba…deja…

  Atsakyti
 • Jekaterina
  2010-08-24 14:58

  na,,gimus 1988 bet…man nevisa tiesa bet yra kaip ri visuose choroskopuose kazkoks dalelis tiesos ir tiek…

  Atsakyti
 • anonimas
  2010-08-19 17:37

  Nepasakyciau kad viskas atitinka.bet yra kaskurios tiesos aisku:)

  Atsakyti
 • Viskas atitinka, isskyrus su suns atstovais lb gerai sutariu o siaip viskas tiesa :))

  Atsakyti
 • kad cia visu juk zmoniu bruozu juk neapibudins 🙂 siaip kazkur yra tiesos idomu pasiskaityt

  Atsakyti
 • Aš drakonas ir žiūrek tu man gyvenu su gyvate 🙂

  Atsakyti
 • Na as esu drakone ,man atitinka beveik viskas 😉 net keista :D,ir mano partneris ziurke ,jau keli metai kartu ir taip puikiai sutariam ,kad net paciai keista :))), o ziurkes horosk zenklas toks ,kuris mano zenklui netinka :)))

  Atsakyti
 • deividas
  2010-04-15 16:22

  nu ka galiu pasakyti,yra siek tiek tos tiesos,bet tikrai ne viska sako tiesa,rektu kokios gyvates man:D

  Atsakyti
 • Miela malonu skaityt, kai skaitai ir matai, kad išvien apie tave 😀 (beveik išvien :p)

  Atsakyti
 • Margarita
  2010-01-04 09:44

  :))) čia kaip pažinčių puslapis gaunasi: „ieškau gaidžio, žiurkės…” :)) O vien pažvelgus į Drakoną-žmogų (net skamba grėsmingai), matosi: „Šis žmogus gali daugiau…negu mano”. Lyderiai. Bet…panašu, kad porai tektų tenkintis jo šešėlyje.

  Atsakyti
 • remigijus
  2010-01-01 23:58

  mano antra pusė Tigras, tai ramybės ir neturiu

  Atsakyti
 • cia viskai grynai aprasyta apie mane bet mano tetis tigras bet as su juo labai sutariu su 2010!!!!

  Atsakyti
 • esu pati drakone-pataikyta tiesiai i desimtuka..ir suo tikrai buvo man, blogas partnerys..:(

  Atsakyti
  • kad ir kaip bemegciau sunis kaip gyvunus,Suo kaip horoskopo zenklas paskutinta siuksles atmaina.
   cia tik mano patirtis,bei nuomone.
   be izeidinejimu,ir nepykantos 🙂

   Atsakyti
 • Aurelija
  2009-12-29 03:08

  Skelbimas:
  Drakone iesko ziurkes rimtiems pasimatymams, jei tu esi rimtas ir tikras ziurkius susirask mane facebooke, lauksiu;)

  Atsakyti
 • viktoras
  2009-12-25 20:37

  as esu drakonas nezinau ko ieskau:-)

  Atsakyti
 • mindaugas
  2009-12-25 19:45

  Na tiesos labai daug,o ypac del darbu stebedavaus iskur sugebu viska padaryt,dabar aisku.Aciu.Tiesa ir as ieskau ziurkes arba gyvates

  Atsakyti
 • hahaha, esu ziurke 🙂 ieskau drakono 😀

  Atsakyti
 • viskas gerai parasyta tik va del meiles taj nemanu kad tajp ir yra.nes jai myli mane taj ir as myliu ir isiskirimas buna lb skaudus:)

  Atsakyti
 • Esu drakonas. Labai daug tiesos aprašytuose charakterio bruožuose.Ačiū.

  Atsakyti
 • As pats esu drakonas ir mano atzvilgiu cia lb daug tiesos. Busiu politiku =D

  Atsakyti
 • Mano vyras drakonas,as ziurke na idialus pasirinkimas mes vienas kita papildom gyvenime as tikiu horoskopais

  Atsakyti
 • As kadangi pati esu drakone,tai galiu pasakyti,kad viskas kas rasoma horoskope pagal mane yra tik dalis tiesos. su suns zenklo atstovu sutariu puikiai

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.