Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Pavasaris

Pavasaris – vienas iš keturių metų laikų vidutinio klimato zonose. Pavasarį pražysta dauguma augalų, sugrįžta migruojantys paukščiai.

Pavasario pavadinimas siejamas su sekančio metų laiko pavadinimu vasara pridedant priešdėlį pa-, reiškiančio buvimą šalia.

Šiaurės pusrutulyje pavasariu laikomi šie mėnesiai: kovas, balandis ir gegužė.

Pavasario ženklai: Avinas, Jautis, Dvyniai. Jų reikšmė yra panaši į pozityviųjų ženklų judėjimą į išorę. Jei prieš tai išeities tašku buvo judėjimas, tai dabar – išorė. Atskiro asmens interesų centras yra realumas ir konkretumas, jei jo horoskope šie ženklai buvo prieš tai akcentuoti. Tokie žmonės linksta į realistinę pasaulėžiūrą, pasitiki patirtimi bei asmeninėmis pažiūromis. Tai yra akivaizdūs praktikai, mielai keičiantys pasaulį. Jų natūriniai dvasiniai ir jausminiai tikrovės aspektai svetimi. Blogiausiu atveju tokie žmonės gali tapti paviršutiniškais materialistais, kuriems visų svarbiausias tikslas yra turto siekimas. Gali išsivystyti polinkis į oportunizmą. Jiems nėra įgimtas abstraktus mąstymas, jis turi būti išvystomas. Su kitais žmonėmis kontaktus užmezga noriai. Pavasario ženklai charakterizuoja žmogaus vystymosi fazę iš vaikystės į jaunystę.

Raktažodžiai:

2 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.