Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Šuo

šuo

(Metai: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030, 2042, 2054)


Vienuoliktasis zodiako ženklas „gou“ – Šuo.
Gimimo laikas: tarp 19 ir 21 valandos.
Spalva: Mėlyna.
Metų laikas
: Ruduo, mėnuo: Spalis.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Svarstyklės.
Elementas: Žemė.
Geros savybės: ištikimybė, kilnumas, garbingumas, pasišventimas.
Neigiamos savybės: nerimas, pesimizmas, išsiblaškymas.
Tinkama profesija: muitinės tarnautojo, policininko, instruktoriaus, aktoriaus, žurnalisto.
Tinkamas partneris: Arklys, Tigras.
Netinkamas partneris: Drakonas.

Šio geriausio žmogaus draugo žvilgsnis ištikimas ir atviras. Juo galima pasikliauti: savo bičiulį Šuo lydės visur; kur reikia pagelbės, praskaidrins nuotaiką savo draugišku humoru. Jis nemėgsta ginčytis, nesiekia kopti aukštyn ir vadovauti, mieliau lieka su jam patinkančiais žmonėmis.

Šuo simbolizuoja ištikimybę. Tai ištikimas žmogaus draugas, meilus namų gyvūnas. Vokiečiai, kaip ir kinai, labai džiaugiasi, kai šeimoje gimsta vaikas po šiuo ženklu. Tai – ištikimas, teisingas bei simpatiją keliantis žmogus, su visuotinai pripažintomis teigiamomis savybėmis. Kiekvienas laimingas ir labai vertina, jei turi draugą, gimusį Šuns metais. Kai reikia konkrečios pagalbos, beveik visuomet pirmasis prisistato Šuo. Tačiau tai nereiškia, jog jis nuolatos nusižeminęs ir kuklus. Jei mato esant reikalinga, nieko nepaisydamas stoja kovon. Tačiau tai visuomet liečia vien dalykinius santykius. Kai reikalas išaiškėja, Šuo atsileidžia ir ilgai nepyksta. Jei atsitinka nelaimė, jis tuoj pat viską užmiršta ir skuba į pagalbą. Labiausiai Šuo vertina teisingumą, padorumą bei lojalumą, deja, pasaulis sutvarkytas kitaip. Todėl dauguma šio ženklo žmonių, dažniausiai jau pasiekę garbingo amžiaus, tampa cinikais dėl nusivylimo žmonija. Tačiau ir jie visuomet pasiruošę padėti, iškilus reikalui, tiesa, su niūria veido išraiška. Galbūt didžiausia jų klaida, jog visus žmones linkę kategoriškai dalinti tik į dvi grupes – draugus arba priešus. Kas nepriklauso jų „gaujai”, tuos vertina kritiškai, šaltai ir priešiškai. Tuomet, deja, mažai tepadeda ir įgimtas teisingumo jausmas.

Šio ženklo žmonės dažniausiai yra pesimistai, nuolat kuo nors susirūpinę, tačiau be reikalo, nes dažniausiai jiems viskas puikiai sekasi. Jie ištikimi, turi atsakomybės jausmą, gerai saugo paslaptis. Gerai jaučiasi tarp draugų, tačiau nemėgsta masės žmonių. Užsidarę, užsispyrę. Kartais būna ciniški, netaktiškai kritikuoja kitus. Kovoja prieš neteisybę.

Iš šono gali pasirodyti, kad jie nejautrūs, bet iš tiesų nuolat dėl ko nors išgyvena – dėl savo ir dėl kitų jausmų, dėl to, kad pasaulyje kyla karai ir kt. Kuklūs, nemėgsta atvirai kalbėti apie save, nemėgsta ir kitų žmonių intymių pokalbių. Sunkiai reiškia savo mintis, tačiau yra geri klausytojai.

Tai filosofai, moralistai. Pinigai jiems nėra labai svarbūs, puikiai apsieina be komforto. Piniginius reikalus sekasi gerai tvarkyti, patartina užsiimti verslu. Darbe gali pasiekti karjeros, reikia tik liautis nerimauti.

Meilės partnerį susiranda ne iš karto, kadangi yra reiklūs. Tačiau radę savo išrinktąjį, džiaugiasi romantiškais ir paslaugiais santykiais.

Šuns ženklo moterys labiau savimylos, siekiančios materialinių turtų. Jos kūrybiškos, tačiau neretai pritrūksta kantrybės, ir darbai lieka nebaigti. Žavios, nekantrios, labiau mėgstančios bendrauti, nei šio ženklo vyrai. Laimingos jaučiasi draugų, šeimos, naminių gyvūnų apsupty.

Elementai

1910.02.10 iki 1911.01.29 – Metalas
1922.01.28 iki 1923.02.15 – Vanduo
1934.02.14 iki 1935.02.03 – Medis
1946.02.02 iki 1947.01.21 – Ugnis
1958.02.18 iki 1959.02.07 – Žemė
1970.02.06 iki 1971.01.26 – Metalas
1982.01.25 iki 1983.02.12 – Vanduo
1994.02.10 iki 1995.01.30 – Medis
2006.01.29 iki 2007.02.17 – Ugnis
2018.02.16 iki 2019.02.04 – Žemė
2030.02.03 iki 2031.01.22 – Metalas
2042.01.22 iki 2043.02.09 – Vanduo
2054.02.08 iki 2055.01.27 –

Medžio Šuo
Medžio elementas daro jį kilnia-širdiškesniu ir santūresniu. Didėja domėjimasis materialiąja gyvenimo puse, būdingas pelno įtakos bei pagarbos siekimas. Savo šeimoje ar darbo kolektyve šis Šuo visuomet stengiasi viską surikiuoti savaip. Jis nėra labai savarankiškas, todėl vienam ką nors nuspręsti sunku. Naujose situacijose toks žmogus jaučiasi kiek suvaržytas, bet dėl savo atsargaus ir draugiško būdo greit įgyja bičiulių.

Ugnies Šuo
Tai žavus tipas, akimirksniu susiranda draugų, o ypatingai mylimas priešingos lyties atstovų. Jam neužtenka senų pažįstamų, jis nuolat ieško įvairovės bei naujovių, tuo būdu dažniausiai nesąmoningai savo draugų ar bendradarbių tarpe perimdamas vadovo rolę.Ugnies Šuo pavaldiniu būti nemėgsta – būti vadovu jam yra įgimta, jeigu kas nors jam neleidžia to daryti, Šuo labai supyksta.

Žemės Šuo
Čia mes matome pastoviųjų vertybių saugotoją, mažiau kreipiantį dėmesį į savo „gaują”, o daugiau besirūpinantį pagrindiniais moraliniais principais, protingai kovojantį už teisingumą. Kai reikia priimti sprendimus, jis visuomet pasiruošęs išklausyti ir atsižvelgti į kitus argumentus, juos vertinti. Žemės Šuo stengiasi ir pats gyventi tais idealais, kuriuos jis propaguoja, ir dėl kurių kovoja. Nusibrėžę tvirtus principus, jis visuomet gerai žino, ko nori, elgiasi ramiai ir apgalvotai. Žemės Šuo veikia atvirai ir garbingai, todėl jį gerbia ir priešininkai.

Metalo Šuo
Šio Šuns pagrindiniai charakterio ypatumai yra ne vien ištikimybė principams ir gilus teisingumo jausmas, bet ir didelė kovingumo dvasia. Jei jis įtūžta, priešininkams nebeverta juoktis – Šuo puls juos visomis savo jėgomis. Apie kitus jis labai greitai susidaro savo nuomonę ir nepajudinamai jos laikosi. Dėl tokio kategoriškumo žmogus ima nebepaisyti savo moralinių įsitikinimų ir su kitais kartais gali pasielgti labai neteisingai. Po kiek laiko, tiesa, jau labai nenoromis, jam vis dėlto tenka pripažinti savo klaidas.

Vandens Šuo
Vandens elementas slopina kovingąją šio ženklo asmenybės pusę, daro jį atviresniu aplinkinių nuotaikoms ir jausmams. Tai jautrus, malonus žmogus, mielai įsiklauso į kitus, gali eiti į kompromisus, todėl lengvai susirandantis daug draugų. Šie ypatingai vertina tai, jog Vandens Šuo sugeba visuomet išlikti objektyvus ir už baigti ginčus. Didžiausias jo trūkumas yra per didelis nuolaidumas, dėl kurio neretai praleidžia palankią progą iškilti.

Suderinamumas

Šuo ir Žiurkė
Šuo ir Jautis
Šuo ir Tigras
Šuo ir Kiškis
Šuo ir Drakonas
Šuo ir Gyvatė
Šuo ir Arklys
Šuo ir Ožka
Šuo ir Beždžionė
Šuo ir Gaidys
Šuo ir Šuo
Šuo ir Kiaulė

39 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.