Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Beždžionė

beždžionė

(Metai: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016, 2028, 2040, 2052)


Devintasis zodiako ženklas „chou“ – Beždžionė.
Gimimo laikas: tarp 15 ir 17 valandos.
Spalva: Geltona.
Metų laikas
: Ruduo, mėnuo: Rugpjūtis.
Labiausiai atitinkantis Vakarų horoskopo ženklas: Liūtas.
Elementas: Metalas.
Geros savybės: gera vaizduotė, draugiškumas, protingumas, intelektualumas ir gebėjimas juokauti.
Neigiamos savybės: egoistiškumas, savimyla, kaprizingumas, polinkis apgaudinėti.
Tinkamiausia profesija: yra talentingi, todėl patinka kiekviena profesija. Sugeba sakyti geras ir intelektualias kalbas, tad tinka būti politiku, kelionių vadovu, rašytoju, žurnalistu.
Tinkamas partneris: Drakonas, Žiurkė.
Netinkamas partneris: Tigras.

Kaip ir visuomet, Beždžionė – nenuilstanti pasakorė, mėgstanti krėsti piktas išdaigas. Jei ji priversta tylėti, tuomet jaučiasi tarsi ne savo kailyje. Tuo tarpu Beždžionė susirado jaukią vietelę, tačiau neilgam – greit ir čia taps nuobodu, vėl reikės keliauti į kitą medį, ieškoti kitos publikos, su kitais ginčytis ir linksmintis.

Kinijoje apie Beždžionę sukurta įvairiausių istorijų, jos žygiai atsispindi net komiksuose, didžiausią susižavėjimą keldami savo išradingumu. Beždžionė nuolatos gali pasikliauti savo gudrumu: iš kiekvienos sunkios situacijos ji visuomet randa išeitį. Mielai pagelbsti ir kitiems, bet tik ne iš didelės meilės, Beždžionė yra išmoninga – jai tiesiog patinka išbandyti savo proto galias. Todėl ir pagalba retai būna ilgalaikė. Staiga šaus į galvą kokia nors mintis – ir Beždžionė lengva ranka numos į tuos, kuriais ji neseniai dar rūpinosi. Tą padarys nebūtinai iš blogos valios ar egoizmo. Susižavėjusi puikia idėja, Beždžionė gana lengvai pamiršta kitų jausmus bei poreikius. Kartais per savo gudrybes nebesupaiso netgi asmeninių interesų ir patenka į keblią padėtį, tačiau dažniausiai pažiūri į tai su humoru ir vėl ieško naujovės. Kadangi Beždžionė tiesiog spinduliuoja gyvenimo džiaugsmu, aplinkiniai jai greit atleidžia visas lengvapėdiškas išdaigas. Beždžionė – gudrumo, pamaivėliškumo ir apgavystės simbolis.

Šio ženklo žmonės gudrūs, apsukrūs, tačiau tai jie gali panaudoti apgavystei. Jie intelektualūs, mėgsta mokytis ir greitai mokosi, kantrūs. Turi gerą atmintį – gali prisiminti mažiausias smulkmenas. Išradingi, originalūs, sugeba išspręsti problemas stebėtinai greitai. Tačiau neretai meta pradėtą darbą nepabaigę.

Puikiai dirba bet kurį darbą, reikalaujanti greito mąstymo ir veiksmų. Vertina aktyvų gyvenimo tempą, aistrą.

Labiausiai išlepinto charakterio ženklas. Gali susidaryti įspūdis, kad jie su visais sutaria, tačiau tai dažniausiai tėra jų pasirinkta bendravimo taktika. Neretai slepia tikrąsias mintis apie kitus žmones, pataikauja. Sugeba visus prajuokinti. Diplomatiški. Sugeba apsukti kitiems galvas. Nemėgsta būti priklausomi, jiems nieko prievarta neįsiūlysi.

Romantiški, greitai įsimylintys, nelabai ištikimi, sunkiai sugeba išbūti su vienu partneriu. Beždžionės ženklo moterys žavi aplinkinius spinduliavimu ir gerumu, bijo, kad gali kam nors nepatikti. Neretai blaškosi nuo vieno partnerio prie kito, seka paskui pirmą sutiktą.

Elementai

1908.02.02 iki 1909.01.21 – Žemė
1920.02.20 iki 1921.02.07 – Metalas
1932.02.06 iki 1933.01.25 – Vanduo
1944.01.25 iki 1945.02.12 – Medis
1956.02.12 iki 1957.01.30 – Ugnis
1968.01.29 iki 1969.02.16 – Žemė
1980.02.16 iki 1981.02.04 – Metalas
1992.02.04 iki 1993.01.22 – Vanduo
2004.01.22 iki 2005.02.08 – Medis
2016.02.08 iki 2017.01.27 – Ugnis
2028.01.26 iki 2029.02.12 – Žemė
2040.02.12 iki 2041.01.31 – Metalas
2052.02.01 iki 2053.02.18 –

Medžio Beždžionė
Medis, kaip visuomet, sušvelnina ženklo savybes ir dėmesį nukreipia daugiau į praktiškąją ir naudingąją sritį. Todėl ši Beždžionė proto galias panaudoja išradingam reikalų tvarkymui. Ji didžiuojasi pasiekimais ir stengiasi toliau gerinti savo padėtį. Nors tai smalsus bei įvairiapusiškas ženklas, Beždžionė saugosi didelės rizikos ir ne kiekvienam atskleidžia savo kortas, kad jis vėliau nepakenktų.

Ugnies Beždžionė
Tai garbėtroška, kuri nori būti visų geriausia. Pavydi kitiems sėkmės, visuomet stoja priešais, mėgsta konkuruoti, vadovauti. Šitai Beždžionei labai daug reiškia kitos lyties pripažinimas. Ji daro įspūdį savo sklandžia, išdailinta kalba ir nežabotu gyvybingumu. Ji būna užsispyrusi, dėl to dažnai ginčijasi.

Žemės Beždžionė
Jos smalsumas dažnai pasireiškia rimtuose dalykuose. Tai tipas mokslininko, užsidariusio savo kambaryje ir besigilinančio į pasaulio paslaptis. Blaiviai ir tiksliai ji tvarko savo reikalus, nelabai mėgsta draugiją, nes ši blaško mintis, tačiau išrinktųjų mažumai Žemės Beždžionė – geras ir patikimas draugas. Savo nelabai didelę aistrą bei iš tikro uždaroką būdą ji kompensuoja švelniu rūpestingumu.

Metalo Beždžionė
Šiai Beždžionei neužtenka mėgautis vien savo sumanymais ir gudrybėmis, jai reikia ir kitus įtikinti kilusiomis idėjomis. Tas dažniausiai pavyksta dėl šio ženklo gyvybingumo ir širdingo būdo. Todėl ypatinga sėkmė lydi Beždžionę politikoje, prekyboje, reklamos srityje. O sėkmės jai labai reikia – pirmiausia įtvirtinti nepriklausomybę materialine prasme, nes Beždžionei nieko nėra baisiau, kaip būti priklausomai nuo kitų ir prarasti savo savarankiškumą.

Vandens Beždžionė
Čia mes susitinkame su nepriekaištingos, elegantiškos visuomenės atstovu, gerai suprantančiu žmonių jausmus, maloniai, tačiau ryžtingai siekiančiu įgyvendinti savo planus. Vandens Beždžionė veikia atvirai, pasiruošusi padėti, nevengia kompromisų. Tačiau patyliukais apskaičiuoja, kokią iš to turės naudą sau, ar verta parodyti gerą širdį, ar bus nors mažiausias pelnas, kadangi ji visuomet išlieka santūri, tik retai perlenkia lazdą, tai nenukenčia ir jos populiarumas.

Suderinamumas

Beždžionė ir Žiurkė
Beždžionė ir Jautis
Beždžionė ir Tigras
Beždžionė ir Kiškis
Beždžionė ir Drakonas
Beždžionė ir Gyvatė
Beždžionė ir Arklys
Beždžionė ir Ožka
Beždžionė ir Beždžionė
Beždžionė ir Gaidys
Beždžionė ir Šuo
Beždžionė ir Kiaulė

65 komentarai. Komentuoti>

 • Grynai taikliai viskas.. tokia ir esu asmenybė kaip čia parašyta. Šaunu!☺️

  Atsakyti
 • GEDIMINAS
  2018-09-17 21:42

  Mano zodiako ženklas beždžionė ir visiškai neatitinka kas čia parašyta, visiška priešingybė tikriausiai dėl to, kad čia senas straipsnis 😀

  Atsakyti
 • Eugenijus
  2016-01-01 23:52

  Visiska tiesa, tiesisi i desimtuka.

  Atsakyti
 • Atitinka isskyrus paskutiniai zodziai

  Atsakyti
 • to Virginija
  2013-09-27 22:37

  zodiako zenklas bezdzione,negirdejau toki xDD

  Atsakyti
 • Virginija
  2013-01-01 22:11

  Mano zodiako zenklas bezdzione, bet absoliuciai neatitinka aprasymas mano charekterio, visiska priesingybe, atvirkstinis variantas 🙂

  Atsakyti
 • bezdzionė ir gyvenime lieka tik bedzionė…gaila,tai sukti zmogeliukai…nesupykit

  Atsakyti
 • tokia teisybe,pati tikriausia,o apie neistikimybe tai tikriausia tiesa…..

  Atsakyti
 • del horoskopu atitikimu: esu jau virs 50 ir manau turinti patirties :)Taip, bezdziones tikrai tokios ir tas neistikimybes faktorius man rodesi neteisingas, bet mes tikrai labai mylime ir nesiruosiame isdavystems, kol nesusizavime…

  Atsakyti
 • beveik viskas sutampa su mano zodiako zenklu ypac apie tai kad nemegstu buti priklausoma tai gal del to taip stipriai siekiu laisves kad ir metuose ir zodiake ta paty raso 😀 labai daug tiesos bet yra ir netiesos turbut susimaise su zodiaku 🙂

  Atsakyti
 • Netiesa. Esu beždžionė, bet neturiu pavydo,neištikimybės jausmų. niekada nestoju kietiems ant kelio ir padedu iš visos širdies. Taip kad, horoskopai nėra visiškas asmenybės atskleidimas.

  Atsakyti
 • del istikimybes tai sudvejociau, cia gal nuo kiekvieno atskirai labiau priklauso plius labai bijau publikos, todel tkrai nesu pati geriausia oratore. dabar esu nusiziurejusi gyvate, gal kas turit dar kokiu pvz. del tokiu santykiu, nes ir pagal zodiaka jis mergele, as saulys tai mes kaip ir apsoliuciai netinkam, bet jis man toks prie sirdies, kad negaliu 😀

  Atsakyti
 • Nu tiesa. Daug tiesos, tikrai daug.

  Atsakyti
 • Matyt as gimiau ne savo laiku ir ne po savo zenklu, nes sis horoskopas kaip ir praktiskai visi mano skaityti visiskai neatitinka mano charakterio 😀 gal tik viena kita smulkmena siek tiek panasu y mane 🙂

  Atsakyti
 • labai taiklus hotoskopas. gryniausia tiesa ;]

  Atsakyti
 • Viskas labai tinka kaip pirstu i aki.Tik nenusiseke su drakonu gyvenimas 21metai kartu ,bet pykstam kaip suo su kate.

  Atsakyti
 • oi, kiek cia bezdzioniu ir visos jos maivosi

  Atsakyti
 • as tokia ir esu 😉 pati graziausia ir zavingiausia 😉

  Atsakyti
 • Viskas labai tinka….ir net toks dalykas, akd labiausiai tinkamas salia asmuo – drakonas> taigi taip ir yra! esu bezdzione – gyvenu su drakonu! tai taip iseina, kad pagal horoskopus – pati tinkamiausia pora:)
  super!!!

  Atsakyti
 • Labiausiai išlepinto charakterio ženklas – 100%, na o del politikos – abejoju…..

  Atsakyti
 • atitinka beveik viskas 🙂

  Atsakyti
 • As bedzione,o jis liutas
  ar mes netinkai pora????;[[[

  Atsakyti
 • normalu horoskopa skajciau tj ten viskas bevejk tiesa buvo ce tj nepasakyciau 😀 beveik isvis nepataike 😀 tj va tokia mano nuomone 😀

  Atsakyti
 • Erikutea
  2009-11-25 17:18

  Tikra tiesa, db draugauju su gyvates metais gimusiu vaikinu ir pastebejau, kad man jis tkr netinka, bet as ji lb myliu ir nzn ka daryt 🙁

  Atsakyti
 • KRISTINA
  2009-11-23 10:41

  Esu beždžionė, gyvenu su Gyvate (vyras) 11 metų ir… kiekvienais metais vis labiau suprantu kad esame visiškai nesuderinami.

  Atsakyti
 • Saulyte:-)
  2009-11-11 10:02

  Atitinka tikrai:-)

  Atsakyti
 • niekur dar nebuvau radusi taip tiksliai apibudintos mano asmenybes…taip esu tokia.

  Atsakyti
 • Yra tiesos,tačiau ne viskas. 🙂

  Atsakyti
 • Tiesa taciau tikrai ne viskas.. gal nuo zodiako zenklo priklauso, nes viskas labai puikiai tinka, tik vat apie istikymybe visiskai ne apie mane rase 😛

  Atsakyti
 • gryna tiesa raso net keista….mldc

  Atsakyti
 • nu tiesos tikrai yra 🙂 ypac apie partnerius kur raso, meiles, bendravima 😀

  Atsakyti
 • Bartoszas
  2009-07-25 23:55

  Jo grina tiesa cia apie mus as ir pats bezdzioniukas. Sie domenis atitinka mano xarakteri pujkiausiai. Autoriai werti pagirimo.

  Atsakyti
 • Wisiska tiesa. Kad daugiau tokiu horoskopu butu.. ;p

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.