Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Beždžionė ir Žiurkė

Tokios poros laukia meilūs ir švelnūs santykiai. Abi sutaria labai gerai, bet reikia laiko, kad priprastų viena prie kitos. Tuomet jų sąjunga bus ypatingai pilna harmonijos. Beždžionė — nesibaigianti „polka su ragučiais” ir širdies džiaugs­mas. Šios viena kitą puikiai atitinkančios asmenybės drauge smagiai leidžia laiką. Išdaigoms nusiteikusi Beždžionė laukia apsukrios Žiurkės paramos. Panirusios į materialistinį pasaulį, jos abi pripažįsta vienodas vertybes ir siekia tų pačių aukštumų. Abi žavisi viena kitos apsukrumu bei veiklos metodais ir iš širdies sveikina ką nors pasiekus. Nė per sprindį nenusileidžiantis abiejų protas ir išradingumas skatina dar labiau bendradarbiauti ir artimiau sutvirtinti dangišką sąjungą. Abi atlaidžios viena kitos silpnybėms. Pokštauja ta pačia kalba, siekia tų pačių tikslų ir suteikia viena kitai pasitikėjimo. Dviese jos gali toli nueiti.

Žiurkės prigimties elementas yra vanduo, o Beždžionės – metalas. Sakoma, kad elementų sąveikos cikle metalas kuria vandenį. Tai lemia abipusę paramą. Šioje sąjungoje Beždžionė palaiko Žiurkę. Atvirai kalbant, Žiurkė linkusi Beždžionę išnaudoti. Kadangi jos jaučia viena kitai simpatiją, tai Beždžionė iš visų jėgų stengiasi paremti svyruojantį Žiurkės pasitikėjimą bei išguiti įvairiausias jos baimes. Kitaip tariant, Beždžionė suteikia jėgų Žiurkei. Šios poros lyties priklausomybė ženklui neturi jokios reikšmės. Metalo prigimties Žiurkės ir žemiškosios Beždžionės sąjunga praturtina Žiurkę metalo (puikus derinys), o Beždžionę – žemės elementu (truputį blogiau). Metalo Žiurkės ir vandens Beždžionės junginys yra idealus: abiejų horoskopų dangiškieji kamienai ir žemiškosios šakos dera be priekaištų.

2 komentarai. Komentuoti>

  • Tiesos yra. Žiurkė trumpam gali pakeisti ktyptį, bet mikliai grįžti ten kur buvo. O bezdžionė tuo metu palauks ramiai žiurkės…Nekonfliktuoja.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.