Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Oras

Oro stichijaSvarstyklės, Vandenis, Dvyniai. Simbolizuoja pirminį ryšių pasireiškimą, kontaktus įvairiuose lygiuose, informacijos įsisavinimą ir skleidimą. Oras – tai universalus laidininkas.

Būdingiausia savybė: mokėjimas prisitaikyti.

Pliusai: sveikas protas, objektyvumas, mokėjimas prisitaikyti situacijose, taikumas, geras pašnekovas, bešališkumas, supratingumas, meilė laisvei beto, gan mielai padedate kitiems.

Minusai: užsispyrimas, per didelis pasitikėjimas savimi, dviveidystė, paviršutiniškumas, plepumas ir liežuvavimas – polinkis paskaloms, šaltumas ir išskaičiavimai, savanaudiškumas, savivalė.

Temperamentas
Šio tipo žmogus reaguoja greitai ir lengvai. Kaip ir ugnies ženklas, jis tuoj pat pajunta kiekvieną pokytį, greitai prisitaiko prie naujos situacijos, vis ieško naujovių. Kaip ir vėjas, ilgai neužsibūna toje pačioje vietoje. Tai guvus, nelabai suprantantis konservatyvumą mąstyme ir veiksme žmogus. Gyventi jam reiškia keistis ir judėti, nelieka laiko ką nors giliai įsileisti vidun. Jausmai irgi dažniausiai būna tik paviršutiniški, vos paliečiami, bet ir neimdamas ko nors giliai į širdį, toks žmogus labai jaudinasi dėl savo artimųjų problemų ir visuomet pasiruošęs padėti jas spręsti. Tačiau ilgesnį laiką dėl tos pačios problemos Oro žmogus nesijaudina. Visuomenė yra ta sritis, kur plačiausiai pasireiškia Oro tipo žmogus: jo širdžiai mielas tarpininkavimas, jie savo rankose turi laikyti žmonių ryšių gijas. Kadangi jis yra iškalbingas ir nepriima visko labai rimtai, tai būna geras diplomatas. Tipiška profesija Oro ženklui yra žurnalisto, socialinio darbuotojo, politiko. Jam reikalinga įvairiapusiška užduočių sritis, kontaktas su žmonėmis. Ten šis ženklas jaučiasi tarsi žuvis vandenyje. Žemame lygmenyje – tai paviršutiniški, nepatikimi, nestabilūs žmonės, nenusakomo elgesio. Aukštame lygmenyje – ypatingai dvasingi žmonės, aukštesnės kosminės informacijos nešėjai. Tai sangviniko tipo žmonės.

Su kuo sutaria?
Tinka rinktis draugus ir mylimuosius iš Oro ir Ugnies stichijų. Oro stichijos žmonės sutartų ir su Vandens stichijos ženklais, jeigu pastarieji nebijo audros, ir su Žemės stichijos ženklais, jei pastarieji irgi nebūtų nusistatę prieš vėją.

Namai
Reikėtų gyventi labai atvirose vietose, kur labai daug yra gryno oro, kraštutiniu atveju – daug kondicionierių.

Darbas
Darbo vietą geriau reikėtų rinktis prie lango, o dar geriau lauke.

12 komentaras. Komentuoti>

 • Šaule ir lukas teisingai sako 😀 😀

  Atsakyti
 • Atsiprasau simi ,bet jeigu jus tokie panasus kaip pati sakete tai jus turite tuos pacius bruozus (blogus) nors ju ir neturi oras na zinoma dar dauk kas priklauso nuo horoskopo as pats svarstikles ir viskas ka jus sakete ira nesamone is didziosios raides

  Atsakyti
 • fizikos vadoveliuose rasoma,jog oras – izoliatorius

  Atsakyti
 • Nes tu nesi oras o tik akmuo girnose kurios tikraiausiai gerai dirba….:-D

  Atsakyti
 • mano visa seima oras isskyrus mane. tj nepasakyciau kad jau tiesiog taip perfecto gyvenam

  Atsakyti
 • Oi tie oro zmogeliukai,myli ir tuo paciu nekenti,ir vien tik todel,kad jie nuotaikos zmones,ju pazadai nieko verti,nes jai nuotaika nekokia tai pamirsta viska ka sake ka zadejoo,neimanoma pasityketi ta prasme,kad viena diena taip sneka kita diena jau visai kitaip,su savo vyru esu daugiau nei 4 metus pati esu ugnele,mes trbt.per daug panasus,kad taip sunkei sugyvenam,niekada nenusileidziam abu uzsispyre kaip oziukai.

  Atsakyti
 • labai tiksliai pasakyta;)

  Atsakyti
 • apie mane taip pat daug tiesos 🙂

  Atsakyti
 • As esu oro zmogus ir mano budas beveik tiksliai nusakytas cia 🙂

  Atsakyti
 • nu n….. atsiprasant beskaitant net nuejo siurpas

  Atsakyti
 • 100 % teisybe 😉

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.