Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Skorpionas

skorpionas SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

„Apie tuos, kurie pabunda pavakary…”


Stichija: Vanduo
Planeta: Marsas
Diena: antradienis
Devizas: „Aš geidžiu”
Spalva: raudonos spalvos atspalviai
Akmuo: akvamarinas, karbunkulas, koralai
Valdomas namas: Aštuntas
Kryžius pagal savybes: Fiksuotas
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Kiaulė
Priešais esantis ženklasJautis

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Skorpionas
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Skorpionas
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Astrologinis simbolis labai panašus į Mergelės, tik užriestas galas baigiasi geluonimi. Senų senovėje Zodiako rate tebuvo dešimt ženklų. Skorpionas buvo sujungtas su Mergele, o Svarstyklės iš viso neegzistavo. Kai jos atsirado, Mergelę padalijo į du ženklus, dėl to panašūs ir juos reiškiantys simboliai. Ir dabar galima sutikti santūrų bei ramų Skorpioną, visomis savo savybėmis panašų į Mergelę.

Nykų, vėlyvą, darganotą ir lietingą rudens metą prapuola visi gyvybės ženklai. Kur tik pažiūrėsi – viskas griūva, irsta, nyksta. Tačiau kažkur pačioje gilumoje jau klojamas pamatas naujai gyvybei – ateinančiam pavasariui. Po pirmosios Svarstyklių patirties meilėje ir partnerystėje, Skorpionui reikia suvokti, jog meilę sudaro ne vien grožis ir harmonija. Dar yra jausmai, seksualumas bei aistringumas. Tačiau Skorpionas savo jausmų neatskleidžia, nepripažįsta jų jėgos. Šitos jėgos santykius sukuria, bet taip pat gali juos ir sugriauti. Skorpiono pasaulis nėra kupinas grožio ir harmonijos, greičiau tai grėsminga aplinka, šaukianti į kovą. Priešingai nei Svarstyklėms, Skorpionui pažįstama ir nematomoji, griaunančioji pasaulio jėga. Tas žinojimas suteikia jam ypatingą dvasinę galią, kurią Skorpionas gali panaudoti tiek geriems, tiek blogiems tikslams. Šis Zodiako ženklas kompromisų nepripažįsta, tai – kraštutinumų žmogus, jokiais būdais nevengiantis konfliktų, greičiau jau ieškantis jų. Tai kartu ir jo stiprybė, ir silpnumas, nes išsiaiškinus padėtį, sunkumus galima nugalėti. Iš kitos pusės perdėtas problemų ieškojimas gali pačiam Skorpionui, tiek jį supantiems žmonėms gerokai apkartinti gyvenimą.

Bendrauti su Skorpionu yra sunku. Jis linksta į ginčus, greitai tampa ciniškas ir nesukalbamas. Dėl savo šių neigiamų charakterio bruožų labai kenčia jis pats. Iš visų Zodiako ženklų – tai idealiausias meilužis ar mylimasis, nes Skorpionas yra pats aistringiausias.

Pirmasis dekanas (spalio 24 – lapkričio 1 d.). Pagrindinis devizas – vientisumas.
Žmogus skrupulingas, kantrus, turi tikslą ir reputaciją. Tai ištikimas draugas ir patikimas kolega. Siekia rezultatų atiduodamas visas savo jėgas ir laiką. Tai ne egoizmas, o siekis būti teisingam, poreikis ateiti į pagalbą. Jis niekada neapgauna. Senovėje tikriausiai būtų sudegintas ant laužo. Supranta dvasinių išgyvenimų psichologiją. Tuos, kuriuos pamilsta, paskatina imtis didelių darbų.

Antrasis dekanas (lapkričio 2-11 d.). Pagrindinis devizas – ištikimumas.
Šio periodo žmogaus tikslas – pasiekti garbės ir turtų. Jis moka panaudoti kiekvieną minutę. Atviras, ištikimas ir turi daug sekėjų bei draugų. Atkaklus darbas atneša sėkmę. Stiprus pasiaukojimo jausmas. Gali atsisakyti visko dėl savo idealų. Turi romantišką proto struktūrą, tačiau emocijos kartais teka kaip plati upė.

Trečiasis dekanas (lapkričio 12-22 d.). Pagrindinis devizas – teisuoliškumas.
Žmogus nuolat kovoja už teisybę. Remiasi laisvos asmenybės principais ir nori laisve pasidalyti su visu pasauliu. Tokia savybė sukelia aplinkinių ir draugų pagarbą. Kartais sukrečia negalėjimas pasiekti paties slapčiausio noro. Tada kyla graudulys, tačiau neilgam, o vėliau vėl atkakliai ima siekti savo tikslo.

Charakteris

Skorpionams būdingas polinkis į kraštutinumus bei priešingybes, taip pat nepaprastas aistringumas. Šie žmonės nepripažįsta jokių kliūčių, puikiai moka analizuoti ir pasižymi subtilia intuicija. Labai energingi, jie beveik visada pasiekia tai, ko trokšta. Daugumai Skorpionų būdingas kandus sarkazmas ir sudėtinga, beveik mistinė pasaulėžiūra.

Privalumai: įžvalgumas, pareigingumas, dvasinis tvirtumas, emocinis aistringumas.
Trūkumai: troškimas manipuliuoti kitais žmonėmis, slapukavimas ir dažnas užsiskleidimas savyje, klastingumas, destruktyvumas.

Vaikystė

Maži Skorpionai – tai dažniausiai nenuoramos, nors ir gana paklusnūs. Jau vaikystėje jie pradeda kovoti dėl pirmavimo. Šie mažyliai mėgsta pasakas, ypač paslaptingas. Be to, juos traukia loginiai žaidimai, įvairių mozaikų dėliojimas. Jeigu berniukai Skorpionai susižavi sportu, tai dažniausiai būna sunkioji atletika arba imtynės. Mažyliai Skorpionai beveik neserga, tačiau net vaikystėje kuriam laikui gali užsisklęsti savyje, mėgindami susivokti, kas gi dedasi juose pačiuose. Tuomet reikia leisti jiems pabūti vienatvėje.

Vyras – Skorpionas

Darbas. Skorpionai išsiskiria neeiliniu charakteriu, kovotojo dvasia, jausmų aistringumu. Jie žino savo vertę, bet niekada neapvils darbo kolegų lūkesčių. Kadangi save pernelyg aukštai vertina, kartais sunkiai pakelia kritiką. Šio ženklo atstovai principingi, tačiau retai kada skaitosi su kitų žmonių nuomone. Kaip tikri darboholikai, jie pilnai atsiduoda dominančiai veiklai. Skorpionai išsiskiria stipriais nervais, yra drąsūs ir ryžtingi, pasižymi puikiais organizaciniais gabumais, sunkiomis akimirkomis visada pasirengę padėti savo kolegoms.

Labiausiai jiems tinkančios profesijos yra susijusios su moksline tiriamąja veikla, statyba, menu, karo ir policijos tarnyba, tyrinėjimais. Skorpioną vilioja pavojų keliančios profesijos ir situacijos, kuriose jis gali įrodyti savo drąsą. Taip pat jam patiktų būti psichiatru, chirurgu, dantų gydytoju ar teismo medicinos ekspertu. Svarbiausia, kad bus pareikalauta visų jo jėgų, kad tokia profesija suves akistaton su rizika ir nematoma pasaulio puse. Tarp Skorpionų pasitaiko ir puikių pedagogų, išradėjų, psichiatrų, valstybės veikėjų, karo vadų, kino aktorių ir rašytojų.

Draugystė. Jeigu Skorpionas kam nors yra draugas, jam neegzistuoja žodžiai „aš negaliu” – jis visada yra pasirengęs būti reikiamoje vietoje ir reikiamu laiku. Šio ženklo atstovai labiausiai negali pakęsti pakrikimo, taip pat ir draugystėje. Labiausiai drauguose jie vertina patikimumą, pastovumą, aiškaus tikslo turėjimą. Paprastai Skorpionai draugystę išsaugo visą gyvenimą. O po įtemptos darbo dienos mėgsta atsipalaiduoti geroje draugijoje.

Meilė. Skorpionai pasižymi tokia didžiule energija, jog greta jų kitiems yra arba nepaprastai gera, arba priešingai. Meilėje jie nepaprastai aistringi, paslaptingi ir pavydūs. Santuokoje vertina partnerės seksualinius sugebėjimus ir ištikimybę. Šio ženklo atstovai seksą laiko nepriklausoma žmogiškų santykių sritimi, nesiejama su kitais santykių aspektais. Be to, kūniška meilė jiems padeda atgauti jėgas. Skorpionai nuolat dega meilės troškimų ugnyje. Ir moka žaisti žmogiško gailesčio, pykčio, pavydo jausmais, dvejonėmis ir kompleksais. Geriausiomis sutuoktinėmis Skorpionams yra Vėžio, Žuvų, Mergelės ženklų moterys.

Moteris – Skorpionas

Darbas. Subtili psichologinė nuojauta ir įgimtas smalsumas nulemia, jog šio ženklo moterys renkasi tokias profesijas, kurios reikalauja taktinių sugebėjimų bei diplomatinių įgūdžių. Svarbiausia šio ženklo atstovėms – kad darbas būtų įdomus ir teiktų pasitenkinimą. Pasirinkdamos jį, į aplinkinių patarimus moterys Skorpionai retai kada atsižvelgia. Užsiimdamos bet kokia veikla, jos išlieka išmintingos ir galantiškos, tačiau niekada niekuo iki galo nepasitiki. Profesinėje sferoje moterims Skorpionams vienintelis autoritetas – jos pačios. Jos būna geros pedagogės, talentingos mokslininkės, mokančios patraukti dėmesį kelionių vadovės.

Draugystė. Aplinkiniai niekada nėra abejingi moterims Skorpionams. Todėl šio ženklo atstovių draugai ir draugės nuoširdžiai jas myli ir gerbia už jų taip pat nuoširdžius ir stiprius jausmus. Savo draugų atžvilgiu moterys Skorpionai yra dėmesingos, rūpestingos ir teisingos. Tačiau ginče neretai jos tampa užsispyrusios ir sunkiai pakeliamos netgi paties artimiausiems žmonėms. Rinkdamosi drauges, moterys Skorpionai labai išrankios, tačiau dažniausiai išsaugo draugystę per visą gyvenimą.

Meilė. Moterys Skorpionai labai patrauklios ir seksualios. Joms meilės santykiai yra visuomet yra svarbiausias dalykas gyvenime. Nė viena iš jų neištekės iš išskaičiavimo ar be jausmo. Jos išlieka kupinos energijos ir temperamentingos iki pat gilios senatvės. Daugeliu atvejų šio ženklo atstovės šeimoje tampa puikiomis žmonomis ir rūpestingomis motinomis. Tarp moterų Skorpionų daug tokių, dėl kurių jų gerbėjai visiškai pameta galvas.

Patarimai vyrams: Po Skorpiono ženklu gimusios moterys yra labai savarankiškos, pasiekia didelių profesinių laimėjimų, yra reiklios sau ir kitiems. Šios moterys dažnai siekia tikslo bet kokia kaina. Mėgsta kovoti, jeigu reikia, gali tapti net agresyvios. Skorpiono moteris labai reikli savo vyro jausmams. Pati rodo dėmesį ir švelnumą ir laukia to paties iš sutuoktinio.

Sveikata

Skorpionai – stiprios sveikatos žmonės, tačiau jie taip pat turi silpnų vietų – tai šlapinimosi ir lyties organai, tulžies pūslė, bei nervų sistema. Taip pat dažniau negu kiti zodiako ženklai jie lengvai susižeidžia. Dėl per didelio emocingumo Skorpionus gali ištikti nervinis išsekimas, kuris sunkiai pasiduoda gydymui ir gali peraugti į ilgalaikę depresiją. Skorpionai labai sunkiai pakelia tokias būsenas, todėl jiems būtina imtis visko, kad jų išvengtų: pasinaudoti liaudies medicinos priemonėmis, dažniau ilsėtis po varginančio darbo.

Šio ženklo atstovai pačios gamtos apdovanoti geru regėjimu, klausa ir stipria širdimi. O štai inkstų ir lytinės sistemos juos gali kamuoti gana dažnai, tinkamai negydomos gali peraugti į lėtines. Viena dažniausiai Skorpionams diagnozuojamų ligų – inkstų akmenligė. Akmenų gali atsirasti ir tulžies pūslėje. Ypatingą dėmesį moterys Skorpionai turėtų atkreipti į savo kiaušidžių, o vyrai – į prostatos būklę.

Skorpionų kepenys taip pat linkusios teikti savo šeimininkams nemažai problemų. Todėl reiktų būti atsargiems su aštriu, ypač rūkytu maistu, leidžiant sau pasimėgauti juo tik išskirtinėmis progomis. Marsas – didžiausią įtaką šio ženklo atstovams daranti planeta – prie visų būdingų Skorpionams negalavimų prideda dar ir kojų traumų, pasireiškiančių dažniausiai pėdos išnirimu.

Gripu ir peršalimo ligomis Skorpionai serga retai. Dar rečiau dėl to prisireikia kreiptis pagalbos į medikus, nes dažniausiai lengvai išsigydoma savarankiškai tradicine aviečių arbata arba arbata su medumi.

Svarbiausia Skorpionams – išmokti patiems pasirūpinti savo sveikata, dažniau būti gryname ore, vaikščioti pėsčiomis, užsiimti mėgstamu sportu. Skorpionai atsparūs oro pokyčiams, tačiau prieš įsisiautėjant magnetinėms audroms kai kuriuos šio ženklo atstovus ima kamuoti audinių pabrinkimas, nuo kurio geriausiai padeda pirtis.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – garstyčios, obuolių actas, imbieras.
Vaisiai – slyvos, granatai, mandarinai, abrikosai, bananai, citrinos, vynuogės, kriaušės, persikai, persimonai, figos.
Daržovės – morkos, baklažanai, agurkai, špinatai, bulvės, ropės, žalieji žirneliai, burokėliai, baltagūžiai kopūstai, ropiniai svogūnai, moliūgai, ridikai, petražolės, aguročiai, jūros kopūstai.
Ankštinės daržovės – pupelės, daržo pupos.
Riešutai – žemės ir graikiški riešutai.
Grybai – visos valgomųjų „baltųjų” grybų rūšys, šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – grikiai, ryžių ir kviečių kruopos.
Bitininkystės produktai – grikių ir mėtų medus.
Riebalai – kiaulių taukai, jautienos ir avienos lajus.
Aliejus – kukurūzų.
Mėsa – kiauliena, jautiena, triušiena, aviena.
Paukštiena – antiena.
Žuvys – sterkas, baltasis omulas.
Pieno produktai – varškė, grietinėlė, karvės pieno sūris, grietinė.
Gėrimai – juodoji ir žalioji arbata.
Perdirbti produktai – druska, cukrus.

Poilsis ir kelionės

Vargas tam, kuris pasimaišys po kojomis blogai nusiteikusiam Skorpionui. Šiems žmonėms būdinga savo pyktį išlieti ant kitų, dažniausiai niekuo dėtų aplinkinių. Ieškodami priekabių, jie būna neįtikėtinai grubūs, nes tik taip kuriam laikui atsikrato neigiamos nuotaikos. Skorpionui nereikia tiesos – jam būtina išlieti tulžį. Nuvyti blogą nuotaiką gali padėti detektyvinė knyga, vandens procedūros, karšta pirtelė. Neigiamas emocijas puikiai tinka išlieti ir sporto aikštelėje.

Skorpionams patartina užsiimti joga. Šis pratimas padeda valdyti seksualinius instinktus: reikia atsisėsti ant grindų, nugara atsiremti į sieną. Sėdėti tiesiai, kad visas stuburas būtų statmenas. Prispausti kojų padus vieną prie kito, kelius plačiai išskėsti. Uždėjus delnus ant kelių, nesmarkiai spausti juos prie žemės. Kvėpuoti laisvai, giliai. Atliekant pratimą po visą dubenį pasklinda malonus jausmas.

Keliaudami su šio ženklo atstovais ir artimiau su jais susipažinę, pajusite, kad Skorpionai yra įdomūs pašnekovai, jautrūs, patrauklios ir ryškios asmenybės. Ramioje aplinkoje šie žmonės gali likti ir nepastebėti, bet atsitikus nelaimei ar kokiai suirutei, jie nepasimes ir sugebės visus mobilizuoti. Daug kas nemėgsta Skorpionų už kandžias replikas ir kritiką. Nuo mažens šio ženklo žmonės nenori būti priklausomi nuo tėvų globos ir mielai keliauja su svetimais žmonėmis. Pasitikėkite jų ištverme ir tuo, kad mažus Skorpionus ne kiekvienas gali nuskriausti. Skorpionams nebūdinga pasiduoti kitų įtakai, per valandą susikrauti daiktus ir lėkti. Jeigu tai bus jų pačių sumanymas, kovodami už šį tikslą jie laimės, net ignoruodami nepalankias aplinkybes. Kelionėse šiems žmonėms būtina patirti mistiką ir paslaptis. Jie ilgai svarsto prieš išvykdami į tolimus kraštus, bet jų nuojauta paprastai neapgauna. Galima teigti, kad lankymasis tolimuose kraštuose tobulina Skorpionų uždarą ir maištingą vidinį pasaulį.

Keliaudami ištvermingieji Skorpionai nesiskųsdami patys įveiks visus galimus negalavimus, juos gali palaužti nebent apsinuodijimas arba netikėtas peršalimas. Su Skorpiono vardu siejasi visos vietovės, kenkiančios sveikatai. Atostogauti jis, žinoma, tenai neturėtų. Vertėtų nuvykti į Pietų Afriką ar Maroką, o kieno piniginė plonesnė, tegul pakeliauja po Norvegiją, Vokietiją, Bavariją.

Suderinamumas

Skorpionas ir Avinas
Skorpionas ir Jautis
Skorpionas ir Dvyniai
Skorpionas ir Vėžys
Skorpionas ir Liūtas
Skorpionas ir Mergelė
Skorpionas ir Svarstyklės
Skorpionas ir Skorpionas
Skorpionas ir Šaulys
Skorpionas ir Ožiaragis
Skorpionas ir Vandenis
Skorpionas ir Žuvys

. Komentuoti>

 • taip, tai tikrai as
  2017-01-12 18:38

  as esu skorpione ir viskas kas buvo parasyta man atitinka. esu isimylejusi liuto zenklo vyra, bet kai perskaiciau apie tai kaip jie sutaria tai nustebau.

  Atsakyti
 • As skorpione ir skaitant atrodo,kad viskas apie mane parasyta.Tik kartais as saves bijau,jei supykusi ko nors palinkiu butinai issipildo ir jauciu nelaimes o mirties kvapa net uzuodziu is anksto.Baisu ir gyventi,nezinau ka su tuo daryti

  Atsakyti
 • Beatrice
  2016-02-09 08:54

  As taip pat esu skorpione esu tik penktoke tai yra dar vaikas. Dabar neeinu i mokykla nes po daug daug menesiu o gal net ir po metu susirgau. Tai buvo tiesa, kad vai-kai skorpionai retai serga. Na siame puslapyje buvo netiesa kad skorpionai nemegsta grybu. Gal kai kurie ir megsta,bet man jie slykstus.?,?. Rasau komentara 2016m.vasario menesi,9d.ir linkiu visiems gero gyvenimo.?.

  Atsakyti
 • kaskas tokio paslaptingo
  2015-12-14 18:07

  Esu skorpione. Sake kad jos dvasiskai stiprios,o tai yra grina tiesa. Galit tiketi galit ne bet as matau sielas ir jos mane palaiko kai man sunku ir truksta demesio. As esu gavus nemazai komplimentu kad as „tipo” grazi ir t.t. Galiu pasakyti kad as save vertinu labiau uz kitus zmones o tai nera laibai gerai, ane? As labaaaiiiii kerstinga ir nesu drovi kai man kaskas nepatinka ir tuomet prasideda karas. Megstu laisve ir man laabbaaii nepatinka kai kaskas man isakineja. Esu labai paslaptinga ir turiu daug paslapciu, galim sakyti kad tikrosios manes niekas nepazysta.

  Atsakyti
 • Neseniai gime mergyte pas mus ir yra labai įdomu ji gime po skorpiono ženklu as žuvis o mamytė dvyniai tai nuojauta sako kad laukia nemažai chaoso ir streso bet su mamytė ištempėme ilgai abipusė trauka nugali visus pykčius išmokome nusileisti vienas kitam bet esu laimingas o mergytė tai įneš labai daug išgyvenimų!

  Atsakyti
 • Esu skorpione ir labai dauk dalyku atitinka, gyvenu su zuvies zenklo vyru, nuostabei mes sutarem visuose gyvenimo atvejuose, mano manymu tai pats tinkamiauses skorpionei zadiako zenklas

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.