Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Raudona

Raudona yra ugnies ir kraujo spalva, todėl ji yra siejama su energija, karu, pavojumi, jėga, galia, taip pat aistra, geismu ir meile.

Raudona yra labai emociškai intensyvi spalva. Ji gerina žmogaus medžiagų apykaitą, didina kvėpavimo dažnį ir kelia kraujospūdį. Ji labai patraukia dėmesį, todėl draudžiamieji ženklai, šviesos, ir visos gaisrinės priemonės dažniausiai yra raudonos. Heraldikoje raudona naudojama nurodyti drąsai. Šią spalvą rasite daugelio valstybių vėliavose.

Raudoną spalvą renkasi drąsūs, pionieriški žmonės, temperamentingi, gyvenimą vadinantys sunkia kova. Dažnai vaikystėje „raudoni“ žmonės yra patyrę sukrėtimų, išgyvenimų. Raudoną spalvą besirenkantys žmonės yra dėmesio centre. Dažnai raudona spalva sukelia agresiją.

Raudona išryškina tekstą ir vaizdus, iškelia juos į pirmą planą. Raudona dažnai naudojama sukelti erotinius jausmus (raudonos lūpos, raudoni nagai, raudonųjų žibintų rajonas, „Lady in Red” ir kt.). Raudona yra plačiai naudojama nurodant pavojų (aukštos įtampos ženklai, šviesoforai). Ši spalva taip pat dažnai susijusi su energija, todėl ją galima naudoti kalbant apie energetinius gėrimus, žaidimus, automobilius, elementus, susijusius su sportu ir dideliu fiziniu aktyvumu.

Tamsiai raudona – asocijuojasi su jėga, valia, pykčiu, vadovavimu, drąsa, ilgesiu, blogiu, ir neapykanta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.