Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Marsas

Marsas

marsasMARSAS – drąsa, energija, ryžtas, agresija, vyriškumas. Palankūs Marso aspektai su kitomis planetomis didina ryžtą, drąsą ir energiją, padeda apsispręsti, skatina seksualumą, globoja sportą ir veiklą, susijusią su mechaniniais prietaisais bei metalu, išryškina vyriškas savybes. Neharmoningi Marso aspektai su kitomis planetomis didina irzlumą ir agresiją, arba, atvirkščiai, atima jėgas, drąsą ir ryžtą, mažina valią, kelia traumų ir konfliktų pavojų.

Marso ženklas iš uždaro rato besiveržianti strėlė. Sąmonei ankšta, ji plečiasi tolyn į aplinką. Strėlė simbolizuoja įtempto lanko energiją ir tam tikrą prievartą.

Marsas valdo karo specialybes, chirurgiją, verslą, judrumą ir viską, kur reikia asmeninės iniciatyvos. Tai valios planeta.

Ši planeta valdo žmogaus kūno uždegimų procesus, temperatūrą, imuninę sistemą, šlapimą, lyties organus, prakaitą, raumenis, raudonuosius kraujo kūnelius, jausmų sritį, taip pat veidą, kaukolę, smegenis bei akis.

Marsas valdo Avino ženklą ir Skorpiono ženklą, taip pat valdo pirmąjį astrologinį būstą

Marsas parodo asmens impulsyvumą, drąsą, sugebėjimą pradėti darbus, entuziazmą; negatyvios savybės – nekantrumas, temperamentingumas, agresyvumas, konfliktai ir net smurtas. Marso energija motyvuoja žmogų, skatina siekti savo tikslų ir savo svajones paversti realybe.

Aplink saulę apsisuka per nepilnus 2 metus (687 dienas), viename zodiako ženkle išbūna 2 mėnesius.

2 komentarai. Leave new

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.