Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Jautis ir Skorpionas

Jų ženklai horoskopo rate stovi vienas priešais kitą, taigi abu – ekstremalios priešingybės, o kadangi priešybės traukia viena kitą, tai šie ženklai niekada nelieka abejingi vienas kitam. Dažniausiai tarp jų susiklosto savotiški – meilės-neapykantos santykiai, kad vienas turi būtinai įžeisti kitą, o gyventi vienas be kito negali. Bendras gyvenimas būna labai sudėtingas, bet gali paskatinti gilų dvasinį vystymąsi, tobulėjimą. Puikus seksualinis suderinamumas – abu ženklai labai asitringi, tad nė vienas iš partnerių neturės poreikio išdavystėms. Kita vertus, šie partneriai pavydūs ir užsispyrę. Skirtumas tas, kad Jautis savo parnerį suvokia, kaip daiktą, o Skorponui reikalinga valdyti savo poros emocijas. Su Jaučiu sunku susikalbėti, kuomet jis susierzinęs, o tai labai pykdo Skorpioną. Tokia sąjunga kupina iššūkių ir nuolatinių konfliktų, tačiau ji įmanoma, jeigu abu partneriai inteligentiški ir išmoksta toleruoti vienas kitą.

108 komentarai. Leave new

 • Skorpionas in LOVE
  2018-01-13 19:13

  Aš skorpionas ir mane taip stipriai trauke jautukė, kad sunkei išeina blaivei mastyti. Jaučiu nuo jos stipria šilumą kartais netgi nuo 1-2 metrų atstumo. Jinai irgi sako, kad gera su manim. Tokie reiškiniai normalu? Mes abu pirmi dekanai. Nesu niekada nieko panašaus jautes. Ir tas jos nuoširdumas, ir mielumas, ir negaliu kaip jos noriu, bet ir įžgazdinti nesinori, ir apsaugot noriu, ir įskaudint nenoriu…
  Pridedu email pasidalinkit savo patirtim. Ačiu.

  Atsakyti
 • Ieva-Pieva
  2017-02-22 20:15

  Esu su jauciu pusmeti. Susizadejom, buwo aistra begaline. Kadangi buvo aista nebuvo del ko pyktis nes pati aistringa 🙂 bet… bet tai prapuole … nera xxx ir pradeda mane uzknisti, nervinti ir panasiai, tai taip prasideda pykciai, nes nebelieko optimizmo ir atsiranda sarkazmas ir ironija.
  Zinau jauciai kazkaip pries pavasari „atsala” . Drauges kiek turi jauciu tai visu mazdaug pries pavasari tokia „busena” kai pradeda bartis.
  Mes jai pradedam nesutarti – nepuolam draskyti akiu. Atsitraukiam, nuleidziam „gara” poto zmogiskai pasikalbam. Toleramcija, pagarba vienas kitam , supratingumas. Nusileisti su „as noriu …” issukis 🙂
  gal dar kas kokiu idomybiu papasakos ? 🙂

  Atsakyti
 • Niekada nepamiršiu skorpiono,kad ir kas buvo vistiek mylėsiu jį. Taip jau yra.

  Atsakyti
 • Kad ir kaip trauktų šie ženklai, nu tiesiog yra kažkas neįmanomo. Aš jautis, konkrečiai būdavo audros ir saulėtų dienų mišinys. Nu kitaip neįmanoma tiesiog. Kad ir kaip mylėjom vienas kitą, vistiek galiausiai išsiskyrėm.:)

  Atsakyti
 • Skorpionė
  2016-04-20 18:00

  Draugauju su jaučiu jau beveik 1,8 metus. Trumpai pasakius: pykstamės tikrai nemažai, bet vienas be kito negalime. Esu tikrai užsispyrusi, galiu greitai įsižeisti, bet jei jau susipykstam tai noriu greitai susitaikyti, o jis neskuba – tai varo mane iš proto. Su laiku nežinau ta aistra lyg ir yra, bet santykiai blėsta, tikiuosi tai tik ateina ir praeina. Jis mano pirmoji meilė, bet tikiuosi ir paskutinė. Labai norėčiau, kad ir jis to tikėtųsi.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.