Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Antradienis

Antradienis – laikomas aktyvių veiksmų diena. Marso dieną neverta demonstruoti pasyvumo ir tūnoti namuose.
PlanetaMarsas.
Skaičius – 9.
Metalasgeležis.
Zodiako ženklaiSkorpionas ir Dvyniai.
Spalvaraudona.

Antradienis yra laiminga diena daugelyje religijų, palanki kelionėms ir vestuvėms. Tiktai nebendraukite su kairiarankiais: skodiravai mano, kad jeigu antradienio rytą sutiksite kairiarankį, visą dieną tavęs lauks nepasisekimai. Gal būt todėl, kad karo dievui Tirui kairys karys – pavojingas netikėtumas.

Žmonėms, gimusiems antradienį, būdingas atkaklus tikslo siekimas ir… nesuvaldomas charakteris. Ryškiausios jų asmeninės savybės – teisingumas, vyriškumas ir mokėjimas pakovoti. Žmogaus, gimusio Marso dieną, niekas niekada nepavadins bailiu. Jis stebina savo ryžtingumu ir visišku baimės neturėjimu. Marso žmonės išsiskiria stebėtinu nuoširdumu – jie nemoka apsimetinėti, slėpti savo jausmų. Deja, dėl savo impulsyvumo jie retai pradėtą darbą užbaigia iki galo – dažniau sustoja ir griebiasi ko nors naujo. Žmonės, gimę antradienį, gali pademonstruoti savo stipriąsias savybes tiek iš gerosios, tiek iš blogosios pusės. Pirmuoju atveju jie tampa gerais kovotojais už teisybę, antruoju – peštukais ir įžūliais tipais.

Antradienį gimė: Van Damas, Karlas, Marksas, Edmundas Freidas, Džonas Kolinzas, Melas Gibsonas, Elvis Preslis, Kevinas Kostneris, Čarlas Čaplinas, Margareta Tetčer, Laiza Mineli, Tomas Kruzas, Nikita Chruščiovas, Klaudija Šifer.

4 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.