Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Vėžys ir Skorpionas

Labiausiai tikėtinas artimas ir ilgai trunkantis ryšys tarp šių dviejų ženklų, kuriems svarbiausia yra jausmas. Nors abu ir gyvena tokiame pačiame pasaulyje, vienas kitam retai kada nusibosta. Skorpionas supranta, kaip pažadinti Vėžio aistrą, neleisiančią bendram gyvenimui tapti monotonišku. Skorpiono polinkis dominuoti yra tai, ko įprastai ieško Vėžiai. Pastarieji gan savininkiški, tačiau Skorpionui tai nėra problema – jie mėgsta, kuomet jų pavydima. Vėžius džiugina Skorpionų jėga ir drąsa, o pastariesiems laimę teikia Vėžių romantiškumas ir jausmingumas. Sekse Vėžiai jautresni, o Skorpionai aistringesni, tad santykiai miegamajame yra malonūs ir harmoningi. Vėžiai labai linkę patenkinti savo partnerį, o tai iš principo žavi Skorpionus. Abu partneriai gan pavydūs, tačiau tai nekels problemų, kadangi šio ženklo atstovai labai ištikimi. Laikui bėgant meilė tik stiprės, tad ši sąjunga labai sėkminga, o santuoka tobula.

127 komentarai. Komentuoti>

 • Esu vėžiukė vaikinas skorpijonas. Esame abu laimigi nors dar tik 2metai kaip kartu bet vistiek aišku, kaip ir kiekvienuose namuose būna tų pykčių bet labai greitai susitaikom visur ir visada randam bendrą kalbą ir bendrą išeitį. Esu labai laimingą jis žmogus nuoširdus ištikimas ir labai dėmesingas į pokalbius apie šeimą taip pat žiūri rimtai o juk man kaip vėžiukei tai yra svarbiausias dalykas. Na tiesiog santykiai galiu sakyti idealūs nes jie yra nuoširdūs ir juose vyrauja tikra meilė bei abipusis pasitikėjimas vienas kitu. O ir dar kartelį pasikartosiu požiūris į gyvenimą taip pat sutampa kas mane labai ir džiugina!! Tikiuosi kad ir po santuokos viskas išliks taip pat:)

  Atsakyti
 • Esu scorpione, ištekėjusi už kitataučio, kitos religijos ir kultūros vėžio. Kartu gyvename jau 12 metu, gimė du nuostabus vaikučiai. Apie santykių suderinamumą sakoma teisingai. Tačiau, visiems patarimas, turekite kantrybės ir išminties (o jos turi abu ženklai) ir galop jausitės suradę savo „soul mate”. Sėkmės visiems!

  Atsakyti
 • Toma Dani
  2016-10-15 02:46

  Veziai turi daug bendro su skorpijonais . As esu skorpijone ir musu santykiai tiesiog nuostabus. Atrodo jog, vienas kita puikiai suprantam ir galime megautis meiles vaisiais.

  Atsakyti
 • Sveiki,as esu skorpionas,o draugas veziukas galiu pasakyti TOBULA!!!

  Atsakyti
 • GINTARĖ
  2016-03-18 18:42

  Sveiki, Aš esu vežiukė, o vyras – skorpionas.. :))
  Viskas atitinka…. ;]]

  Atsakyti
 • skorpion'ė
  2015-12-30 21:27

  O kur man surast vėžiuką? Mokykloje draugavau, žiauriai įsimylėjęs buvo, neįvertinau 🙁 Dabar gailiuosi…

  Atsakyti
 • Domantas
  2015-11-09 17:17

  Visiškai sutinku su jam mes nesusituoke, bet tikrai sutariam tobulai 🙂

  Atsakyti
 • aš Vėžiukė, o mano draugas Skorpionas, puikiausiai sutariam, juokaujam, iš pusės žodžio suprantam vienas kita ir santykiai yra puikiausi, nors jis 9 metais už mane vyresnis ir požiūris į gyvenimą turėtu skirtis, bet idealiai sutariam ir tikiuosi kad taip bus ir toliau 🙂 ir turiu daug draugų Skorpionų kurie į tėvus man sueina ir vistiek su jais randam bendrą kalbą 🙂

  Atsakyti
 • Esu vezys, baisiai mane trauke skorpiono atstoves :), bet santykiai nesiseka, 3 paneles, visalaika problemos, artai demesio trukumas ar tai kaskas panasiai. Keista kad vistiek uzkimbu ant ju ..

  Atsakyti
 • Virginija
  2014-10-04 18:21

  As esu tikras vezys,o vezys su skorpionu puikiai draugauja,turiu labai gera drauge,puikiai sutariam.Tikra teisybe rasoma apie siuos zenklus.

  Atsakyti
 • Radau savaji skorpiona. Pries tai pazinojau dar du. Vienas buvo per jaunas. O kitam…palinkejau laimes.Be manes. Radau savaji…Skorpiona. Tigra,del kurio kasdien(o ir kasnakt)jauciuosi pasakiskai. Nuolat apsiznaibau,ar nesapnuoju.:)

  Atsakyti
 • Vaikinas (Vėžys)
  2014-06-13 00:06

  Na as bendravau su panele skorpione. Tai kazkaip visiskai neatitiko aprasymo. Nerandom nei bendros kalbos, nei kazkoks rysys labai pasijaute. Nors bandem kelis kart, abu norejom to, bet vistiek nieko nesigavo. Per daug skirtingi atrodo esam

  Atsakyti
 • Aš Skorpionė,draugas Vėžys, nesenai draugaujam-bus matyt.Linkiu visiems laimės!!!

  Atsakyti
 • labai teisingas aprasimas:)

  Atsakyti
 • Vladikas
  2014-01-20 15:34

  Mane irgi traukia prie vėžių panelių. Stipriai. Jų yra įvairių aišku, ir jei viena gali netikti, kita gali tikti. Skirtingas gimimo laikas, skirtingi tėvai ir taip toliau duoda skirtingas savybes. Plius intra ekstravertai bei ką teko patirti gyvenime, kas valgoma, kaip gyvenama, kaip veikia galvos. Manau pasidairyti vėžės į porą. Reikia to matomo jausmingumo, to vasaros karščio vėsiam rudens pabaigos žmogui. Pusę metų teko dirbti kartu su vėže, tai manau tik dėl to, kad ji buvo ištekėjusi ir turėjo vaiką, mes nesimylėdavom darbo metu ir nesusiporavom 🙂 O taip traukė abu 🙂 Visapusiškam bendravimui. Esmė tame, kad bent man kaip skorpionui, praktiškai nebūdavo įgimtų neigiamų reakcijų į jos neigiamą elgesį, blogą savijautą ar bet kokį elgesį. Savijauta būdavo gera, teigiamos reakcijos tikriausiai į viską, išskyrus į tai, jei moteris bando rimtai kautis su manim, agresyviai elgtis. Tada aišku įsijungia tas instinktas, kad viskas susistotų į savo vietas. O taip tai oj kaip jų norisi 🙂 Tas atviras jausmingumas, tas įgimtas tinkamumas. Įgimta trauka. Aišku kam nepatinka, tai ne. Bet ką labai traukia, ir kam gera kartu, liuks 🙂 O kitiems matyt reikia kažko kito.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.