Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Dangaus kūnų išsidėstymas 2024 sausį

Horoskopai yra paremti zodiako ženklais, kurie yra susiję su 12 žvaigždynų, esančių prie Saulės orbitos.

Kiekvienas zodiako ženklas atitinka tam tikrą mėnesio laikotarpį, kai Saulė yra tame žvaigždyne. Taip pat horoskopams yra reikšmingi Mėnulis ir planetos, kurie juda po dangaus skliautu ir formuoja skirtingus aspektus su Saulė ir tarpusavyje.

2024 sausio mėnesį, pagal Saulė bus Ožiaragio žvaigždyne iki 20 dienos, o po to pereis į Vandens žvaigždyną. Mėnulis, kuris keičia savo fazes kas 29,5 dienos, bus pilnatis 2 ir 31 dienomis, jaunatis 16 dieną, pirmasis ketvirtis 9 dieną ir paskutinis ketvirtis 24 dieną. Planetos, kurios yra matomos plika akimi, taip pat turės savo pozicijas ir judėjimus.

Štai jų apžvalga:
Merkurijus bus Vandens žvaigždyne iki 5 dienos, o po to pereis į Ožiaragį. Jis bus retrogradinis nuo 14 iki 31 dienos, tai reiškia, kad jis atrodys judantys atgaliniu eiliu dangaus skliaute.
Venera bus Šaulio žvaigždyne iki 8 dienos, o po to pereis į Ožiaragį. Ji bus ryto žvaigžde, tai yra, ji bus matoma prieš saulėtekį.
Marsas bus Svarstyklių žvaigždyne iki 26 dienos, o po to pereis į Skorpioną. Jis bus vakaro žvaigžde, tai yra, jis bus matomas po saulėlydžio.
Jupiteris bus Žuvų žvaigždyne visą mėnesį. Jis bus ryto žvaigžde, tai yra, jis bus matomas prieš saulėtekį.
Saturnas bus Vandens žvaigždyne visą mėnesį. Jis bus ryto žvaigžde, tai yra, jis bus matomas prieš saulėtekį.
Uranas bus Avino žvaigždyne visą mėnesį. Jis bus vakaro žvaigžde, tai yra, jis bus matomas po saulėlydžio.
Neptūnas bus Žuvų žvaigždyne visą mėnesį. Jis bus vakaro žvaigžde, tai yra, jis bus matomas po saulėlydžio.
Plutonas bus Ožiaragio žvaigždyne visą mėnesį. Jis bus per mažas ir per tolimas, kad būtų matomas plika akimi.

 

Be to, 2024 sausio mėnesį įvyks keli dangaus reiškiniai, kurie gali turėti įtakos horoskopams:
– 2 dieną bus **pilnatis**, kuris taip pat bus **vilkų mėnulis** ir **supermėnulis**. Vilkų mėnulis yra pirmasis pilnatis po žiemos saulgrįžos, o supermėnulis yra pilnatis, kai Mėnulis yra artimiausiai Žemės. Šis pilnatis bus Vandens žvaigždyne, o tai gali reikšti emocinį ir intelektualinį virsmą.
– 16 dieną bus **jaunatis**, kuris taip pat bus dalinis saulės užtemimas. Partinė saulės užtemimas yra tada, kai Mėnulis uždengia dalį Saulės nuo Žemės. Šis jaunatis bus Ožiaragio žvaigždyne, o tai gali reikšti naujų pradžių ir ambicijų laiką.
– 31 dieną bus **pilnatis**, kuris taip pat bus **mėlynoji mėnulis** ir **kraujo mėnulis**. Mėlynoji mėnulis yra antrasis pilnatis tame pačiame mėnesyje, o kraujo mėnulis yra pilnatis, kuris įgauna raudoną spalvą dėl Žemės šešėlio. Šis pilnatis bus Liūto žvaigždyne, o tai gali reikšti kūrybiškumo ir meilės galimybes.

1 komentaras. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.