Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

RAMUTĖ

Vardo diena: 06.19.
Vardo skaičius: 6
Vardo reikšmė: Ramutė – iš liet. “laukų gėlė”.

Pagal pirmą vardo raidę: R – sugebėjimas, nepaisant išorės, įsigilinti į esmę, pasitikėjimas savimi, sugebėjimas veikti, drąsumas. Jūs – garbinga ir geraširdė, galite padėti kitiems, spinduliuojate didelę vidinę energiją. Mokate džiaugtis gyvenimu ir gerai dirbti. Jums būtina pusiausvyra ir ramybė. Kontroliuokite kritiškumą. Gero reikalo vardan galite paaukoti ir savo laiką, ir energiją.

Panašūs ir giminingi vardai: Rama, Ramė, Ramila, Ramilė, Raminta, Ramita, Ramūnė, Rominta.

6 komentarai. Komentuoti>

 • Na, kildinti mūsų nuostabų Ramutės vardą iš laukų gėlės – niekaip nesigaus…nes niekaip lietuvių kalboje priebalsė „n” negali kisti į priebalsę „t”… ir mes Ramutės virsti Ramunėmis lingvistiškai niekaip negalim.
  Turime būti kildinamas iš „ramių” – kas mano atveju visai netinka. Bet, tikrinti mano gyvenimo laikrodukas, vis labiau suvokiu, jog tėvai ar tik nebus nespėję mano „neramaus” būdo ir duodami Ramutės vardą būtent ir apglėbe ramybe… taigi… visoms gražaus pavasarėlio! O man šiandien – prasideda 57-ieji mano „ramybės” metai….

  Atsakyti
 • Labai ačiū…manau ,kad tai tiesa..

  Atsakyti
 • atitikimu tikrai yra:))

  Atsakyti
 • na gan įdomu,gal ir yra kažkiek tiesos.Taip gražiai apibūdinta esu,kad tikriausiai daugelis mano vardo pavydėti pradės

  Atsakyti
 • Labai ačiū. Labai atitinka todėl įdomu. Laimingų Jums Naujųjų mano Drakono metų .

  Atsakyti
 • na yra tiesos,bet daug ir neatitikymu.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.