Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Penktadienis

Penktadienis – šią dieną lengvai gimsta šedevrai, susitinka mylimieji, susituokia laimingos šeimos.
PlanetaVenera.
Skaičius – 6.
Metalasvaris.
Zodiako ženklaiJautis ir Vandenis.
Spalvažalia.

Penktadienį Ieva pavaišino obuoliu Adomą. Dėl to penktadienį negalima gimdyti, vesti, išplaukti laivu, kirptis nagų, įsidarbinti į kitą darbą, plėšti bankus, laidoti (po metų bus kita mirtis), teistis, sodinti vaisinius medžius, maudytis, siūti, valgyti mėsą, pradėti naujus darbus, sodinti vištas ant kiaušinių. Už nevykdymą išvardintų darbų, grėsė pakorimo bausmė Anglijoje ir Amerikoje. Sapnai iš penktadienio į šeštadienį išsipildo.

Nelaiminga diena penktadienį laikė: indai, ispanai, rusai, anglai… Blogiau už penktadienį būdavo tik 13-osios dienos penktadienis. Kad išsisaugoti nuo prakeikimo „gimusieji penktadienį“, Vengrijoje ištepdavo drabužių skiautę lašu kraujo tik ką gimusio kūdikio, ir skiautę užkasdavo.

Žmonės, gimę Veneros globoje, labai jausmingi ir emocionalūs: juos lengva išvesti iš pusiausvyros, susukti jiems galvą ir nukreipti reikiama linkme. Tokie žmonės kuo nuoširdžiausiai tiki, kad pasaulį išgelbės grožis. Jie išsiskiria beveik vaikišku nuoširdumu, bet tuo pačiu atrodo, lyg jie visą laiką vaidintų kažkokį pasirinktą vaidmenį. Veneros žmonės imlūs įspūdžiams, jie lengvai, entuziastingai pasineria į pomėgius ir nesijaučia visiškai laimingi, jei tiems pomėgiams trūksta laiko. Penktadienį gimę žmonės gali tapti genialiais aktoriais, talentingais dailininkais, muzikantais.

Penktadienį gimė Maiklas Džeksonas, Chju Grantas, Jurijus Gagarinas, Bilas Geitsas, Albertas Einšteinas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.