Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Avinas ir Jautis

Vienas veržlus, visuomet atviras pokyčiams, o kitas – uždaras ir tylus. Tai labai skirtingos natūros ir, dėsninga, jos nesupranta viena kitos. Jei Mėnulio padėtis arba Ascendentas skatina abipusį supratimą, gali pavykti pasiekti balansą. Abu ženklai yra jausmingi partneriai, tačiau Aviną gali erzinti lėtas Jaučio gyvenimo ritmas bei nuobodumas lovoje. Avinai trokšta linksmybių, tad nuolat bandys jų ieškoti erzindami visiškai nespontanišką Jautį. Jaučiai darbštūs ir puikiai moka elgtis su pinigais – Avinai moka puikiai juos leisti. Šios sąjungos kelio pradžia sunki, tačiau jeigu pavyks santykius išlaikyti pakankamai ilgai Avinas ims vertinti Jaučio pastovumą ir patikimumą. Jautis turėtų suprasti, kad jam teks leisti Avinui lyderiauti, kitu atveju šie santykiai bus trumpalaikiai.

51 komentaras. Komentuoti>

 • 2 metus su avinu bandziau sugyvent,neimanoma misija,ir kaire traukia avinus stipriai.

  Atsakyti
 • Hmh viskas gerai butu, bet viens i viena puse ziur kits i kita, santuoka gera iseitu jei jautis greiciau sprendimus darytu, ir klausitu ka avinelis sako ir zinotu ko jam reiktu, na tik nepasakysiu ko jauciui is aveles reiktu 🙂

  Atsakyti
 • Kiekvienuose santykiuose pradžia nuostabi, o toliau – kaip pats susikuri santykius. Tiek su avinais, tiek su bet kuriais kitais zodiako vyrais švelniai, meiliai, reikia leisti jam pasijusti karaliumi, tuomet jei jis protingas ir tau skirtas, padarys taip kad pasijaustum karaliene. Santykiai kaip laužas, nekurstomas jis užgęsta. Bet dažniausiai tik su metais tai supranti. Meilėje pirmiausia būna praktika, o po to teorija – toks gyvenimas, linkiu mylėti ir būti mylimiems.

  Atsakyti
 • Gabrielė
  2015-05-28 13:53

  Visiška tiesa. Iš pradžiu viskas būna labai faina, bet vėliau viskas labai žiauru. Abu pradėjome rodyt savo charakterį ir kadangi nei vienas nemėgstam nusileisti viskas baigėsi greit. Iš ties labai gaila, bet patariu merginoms, jeigu jau susidėjot su Avinu tai teks nusileisti pastoviai arba viskas baigsis greit. Bet geriau išvis neprasedėt….

  Atsakyti
 • Jautukė~
  2015-04-15 19:35

  Aš esu jautukė, o jis buvo avinas. Iš pradžių santykiai atrodė, kad klostysis puikiai, bet buvo priešingai. Kuo toliau, tuo labiau supratau, kad visai netinkam vienas kitam. Jis kalbėjo, kad yra pastovus, mėgsta protingai leisti laiką kartu, kažką visada veikti ir patirti, o buvo tik taip, kad beveik kiekvienas savaitgalis draugai, klubai, prisigėrimas, o kitą dieną negalim nieko drauge nuveikti, nes visą dieną guli lovoje ir dėjuoja kaip blogai jaučiasi. Aš norėjau šeimą kurti, jis sakė, kad taip pat, bet vis įsitikindavau koks jis neišsilakstęs ir nepasiruošęs šeimai, nors už mane buvo vyresnis penkeriais metais. Ir tikra tiesa, kad santykiuose mėgsta lyderiauti, o aš esu tokia, kad taip pat nenusileidžiu, tai tikrai ir pasipykdavom. Iš tiesų mylėjom vienas kitą, buvo didžiulė aistra, bet tikrai ne pakeliui.

  Atsakyti
 • Jautukė
  2015-02-20 23:10

  Juokingiausia,kad su draugu sutarėme puikiai pradžioje,o kuo toliau tuo blogiau… 😀 kantrybę turiu geležinę,kaip sako draugai,nes kita jau seniai jį būtų velniop pasiuntusi,bet myliu…ką pasirenka širdis,ne taip lengvai ir pakeisi…:)

  Atsakyti
 • Aš avinas,o vyras jautis. Pačioje pradžioje buvom kai tie nešlifuoti deimantai,o dabar viskas begalo gražu. Šeima du vaikučiai ,sutariam puikiai,beabejo nėra namų be dūmų.

  Atsakyti
 • Mano vyras avinas as jautis 5 metus prasipjovem viens kita i vieta pastatem ir gyvenam vis dar su didele meile vienas kitam isvis 10 metu jau 🙂

  Atsakyti
 • Rafaelis
  2014-06-25 12:52

  As – avinas, drauge- jautikas. Po pirmo pasimatymo mes supratome, kad vienas kitam sutverti. As net i kitas neziuriu, budamas su savo jautuku. Jauciai- rupinkytes avinukais, o avinukai turi dominuoti, jei nori issauguoti santikius. Man asmeniskai patinka, kad jautukas mano atveza man pietus i darba, o kad cia kazkas sako, kad avinas tik ima ir nieko neduoda, cia melas, as nekieno neprasomas priziuriu savo drauges busta, atlieku visus vyriskis darbus, net pamates, kad iphone ikrovyklis yra perlinkes pusiau ir islenda laidai, nupirkau nauja laida, profilaktiskai griztu is darbo su gelem, uzvaziuoju apsipirkti, jei ko reikia vakarienei. Pavydetini santikiai, pykciu nulis, pasitikejimo – 100%, jei avinas parodys, kad jis yra ne meme, o tvirtas vyras, viskas bus super. Man regis, cia raso komentarus tik tie, kam santikiuose nepasiseke, nes kam pasiseke, jis net nelenda ziureti suderinti jus ar nea, nes ir taip matosi, kad tinkat.

  Atsakyti
 • Anonimas
  2014-05-31 20:47

  Aš turiu draugą, jis tiesiog draugas, čia negalvokit kažin ko. 😀 Jis – avinas. Aš – Jautis. Iš pat pradžių riedavomes dažnai, bet po, biški, po, biški viens prie kito prisitaikėm, supanašėjom, pomėgius panašius atradom ir panašiai. Dabar draugaujam, būna tokių kartų kai susipykstam ir mėnesi nedraugaujam, bet vėl susitaikom ir, na geriausi draugai mes dabar su juo.. 🙂

  Atsakyti
 • Jautukė
  2014-02-28 00:03

  aš jautukė, vaikinas – avinas. Ką galiu pasakyti, didžioji dalis visų jūsų komentarų – tikra tiesa… Net keista ir baisu šiek tiek dėl ateities, nes per daug sutapimų, tai ką skaitau, tiesiog kaip pirštu į akį.. Beje, dėl lovos reikalų, sakyčiau kad yra net atvirkščiai, avinukas mėgsta, kai jautukė dominuoja. Kol kas, kol dar yra noro ir iniciatyvos iš mano pusės, galiu skirti visą dėmesį avinui, nusileisti jam, leisti dominuoti santykiuose, būti sprendžiančiąja galva, bet jaučiu, kad ateis laikas, kuomet kantrybė išseks.
  Nėra taip, kad pykstamės be perstojo, bet kai susipykstame, nesijaučiu saugi, tuo tarpu avinukas jaučia, kad gali manipuliuoti, tai ir daro. Avinai vyrai santykiuose pasyvesni nei moterys jautukės. Jie visiškai tiesiogiai parodo, kad pageidauja būti dėmesio centre – tie, kuriais rūpinasi, o ne tie, kurie rūpinasi.
  Žinoma, yra ir puikių dalykų, pavyzdžiui užtenka pusės žodžio, žvilgsnio, kad suprastumėme vienas kitą, tačiau to tikrai nebūtų galima įvardinti, kaip šitų dviejų zodiakų ypatumo. Tai dviejų žmonių tarpusavio santykių ypatumas. Be to, vertinu avino prisirišimą, įžvalgų protą.
  Manau, kad šitie santykiai tikrai turi ateitį, jeigu tiek avinas tiek jautis nepavargs dirbti su savimi ir stengtis dėl santykių. Kaip rodo patirtis, reikia tikrai nemažai pastangų įdėti, dažnai nusileisti. Deja nežinau kaip sektųsi su kitu ženklu, nes tik su avinu ilgai draugauju.

  Atsakyti
 • Tevas-avinas…su sese kalbejom kad susitikusios vaikina pirmas klausimas jam bus:koks horoskopo zenklas kad neduok Dieve avinas pasitaikytu. Paradoksas- 18 metu sese su avinu gyvena o ash-10. Ner lengva bet be jo negali. Ir tevo geresnio savo vaikui nerasi. Taip,visi shitie musu 3 vyrai yra panashaus charakterio bet kazhkuom skiriasi,matyt tikrai dar ir nuo metu gimimo priklauso bei auklejimo..

  Atsakyti
 • Turiu gyvenimo drauga avina, meile labai stipri, aistra neisblestanti, taciau santykiai nelengvi! Avinai sunkus zmones kol jauni, taciau nuo 30 metu jie labai istikimi ir atsiduodantys tikraja ta zodzio prasme. Taciau dabar mano jautis nevertina to ka turi salia, o gaila nes galeciau labai daug del to zmogaus!

  Atsakyti
 • Jautis T
  2013-12-02 16:14

  As bandysiu pradeti su Avine panele draugauti, bet is pradziu atrodo man, kad busim labai laimingi, nes ir poziuris i gyvenima sutampa ir abu esame veiklus.

  Atsakyti
 • abovian9
  2013-10-20 11:54

  Esu Avinas taip isties karstas ir bebaimis. Mano drauge Jautis isties nemazai priekaistauju noriu vis ja pakeisti sau patinkancia linkme. Taciau ji ne zodzio nesako pries tik myliu,noriu ir galiu. Manau mes avinai turim daugiau pasitiket jauceis labiau ir jei viena kart nuklydo nuo kelio tai nereiskia,kad bus pastovei. Juk visi mes zmones.

  Atsakyti
 • As esu Jautis , o jis Avinas , as su jo susidraugavau , man patinka , gal tos horoskopai ne visada tesa raso nes , raso kad ne tinka, nu gyvena daug metu ir myli viena kita , ir ne baresi , ir pykcio nera , o jai pabandyti suprasti, ir dalintis viskas bus gerai 😉

  Atsakyti
 • Esu jautis, gyvenu su avinu zmona jau 10 metu. Nezinau net ka pasakyti ir nuo ko pradeti. beda ta kad myliu labai o ji nezinau, bandai kalbet ji tyli, kazka nori pasakyti ar ispresti problemas ji kaltina tave. O pati kalta niekad neprisipazins. Radau rastas nuotraukas kaip duodasi su kitais, ziaures nuotraukas, vistiek mane kaltina kas buvo pries 4 metus. Sakai kad pradedam nuo pradziu , kad myli, gelems apipili visa, vistiek kaltas as. Nezinau kas daryt, byra seima.

  Atsakyti
 • Jautukė
  2013-10-07 02:40

  Sveiki aš esu jaučio ženklas o mano buvęs vadinas. Mes gyvenome kartu 5metus tai man visi sakė jog mano plieminė kantrybė. Visai nemokėjo elgtis su pinigais pavydas buvo nežmoniškas, o ir alkoholio nevengdavo. O aš dirbau ir dirbu kaip jautis ir dar 3 vaikucius auginu. Taip kad mano stiprus patarimas jei tu esi gimusi jaučio ženklu tai tikrai neprasidėk su aviu. Nes viskas bus šuniui po uodeganes jie tavo pastangų negerbia.

  Atsakyti
 • Avuke+Jautukas
  2013-09-19 20:00

  Aš esu avuke, o mano draugas jautukas 🙂 nusijuokiau iš to, ką perskaičiau…aš neginsiu avino pozicijos, nes iš mano pusės tai nebūtų teisinga. Bet ką galiu pasakyti apie mūsų santykius – jie nuostabūs. Mes jau penkeri metai esame kartu, mes mylim vienas kitą taip pat karštai kaip ir pirma dieną. Avinas ir Jautis nėra nesuderinami žmonės, nes mes nuolat vienas kitą papildom. Ir kita vertus, žmonės, koks skirtumas koks yra Tavo zodiakas, koks Tavo meilės zodiakas, jei Jūs vienas kitą mylit, jei suprantat iš pusės žodžio…

  Atsakyti
 • Edgar armen boy
  2013-09-10 17:23

  Nzn mano zenklas yra avinas o mano mylimosios jautis. taip ji man nuolaidziauja ir visa kita taciau nezadu but kietakaktis pastovei ir taipat dziuginsiu ja padesiu gyvenime ir t.t. manau tie zenklai nereiskia nieko reiskia kaip zmogus isauges,isaukletas bei ka mates gyvenime.

  Atsakyti
 • oj nežinau, mano vaikinas avinas, o aš jautis, ir mes kuo puikiausiai sutariam, jis atsisake dėl manęs savo principų, radom daug kompromisu ir jis ramesnio uždaresnio būdo žmogus, o aš jausminga impulsyvi ir atvira nuolat ieškanti pokyčių, ir pastebėjau kad su laiku mano zodiako zenklas labai neatitinka mano charakterio, jo taip pat

  Atsakyti
 • aš avinas(dukra) mano mama Jautis, bet riejamės kasdien, nes gyvenu pas tėvus. ji labai valdinga, jei kiek paprieštarausi, viskas, kaput. jei negyvenam kartu,viskas gerai, bet tik grįžau pas tėvus iš užsienio, na neįmanoma.

  Atsakyti
 • mindaugas
  2013-06-06 16:40

  as esu avinas,kaip pirstu i aki (AVINUKE) pasake,ir dar neduokite pagrindo avinui eiti i kaire!!!

  Atsakyti
 • pasakysiu taip rupinkites avinukais mylekit begaline meile duokit daug silumos demesio ir jam nieko kito nereikes jis atsakys tuo paciu:))))

  Atsakyti
 • Aviniukė
  2012-12-10 19:17

  nu jau taip tuos avinus sumaišėt su žemėm,kad jau negaliu..
  esam lyg dektukai.greit užsidegam,bet ir greit užgestam.
  nesam tokie jau baisūs žmonės kaip,kad visi čia rašot..
  šlykstu skaityti net.
  du su ragiukais suėja..hm…avinas ir jautis.sunkiai,bet viskas įmanoma. 🙂

  Atsakyti
 • Aviniuke
  2012-11-11 21:03

  As aviniuke, vyras jautis. Buna gincu, nesusipratimu, taciau diskusijose randame sprendima.Gyvename kartu 26 metai, vaikai suauge. Tad mylekime ir gerbkime ne tik save bet ir salia esanti zmogu.

  Atsakyti
 • stai kaip si sajunga ivardijama kinu horoskopuose
  2012-10-24 02:19

  Kai abu turi bendrą tikslą, gali išsivystyti ilgalaikis ryšys, truksiantis bent jau tiek, kiek sugebės abu pažaboti savo ambicijas. Jei garbės troškimas nuves skirtingomis kryptimis, jie, nepaisydami visų simpatijų, žinoma, išsiskirs draugiškai. Jie vienas kitą gerai supranta ir bendradarbiauja tarpusavyje. Ir meilės srityje tokia sąjunga bus sėkminga ir laiminga.

  Atsakyti
 • avinas didziausias narcizas, SAVIMYLA, egoistas, pasiputelis ir savanaudis koks tik zemeje gali buti! Jis tik sugeba IMTI, O NESUGEBA NIEKO DUOTI!!!

  Atsakyti
 • Na man atrodo dar nuo gimimo metu priklauso…. 6 metus pragyvenau su vienu, pykomes, jis negalejo man doti to ko man reikejo, uzdaras, letokas…. Sutikau kita avinuka, visiskai kitoks, toks pats linksmas kaip as, puikiai sutariam… dar mazai laiko esam kartu, bet skirtumas didziulis, visai kitas zmogus, ne vien nuo zodiako viskas priklauso, as jautis bet esu spontanska ir linksma.. Kovinukai avinai letaedziai, o balandinukai greitesni… Jus geriau suderinamuma ziurekit pagal gimimo datas pilnas o ne vien pagal zodiako zenkla, pvz su pirmu mes nesuderinami, jis 3 o as 4… su antruoju mes abu 4tukai… kolkas esam sielos draugai, jame yra visko ko man reikia, suprantam vienas kita be zodziu.

  Atsakyti
 • Jautuke ;)
  2012-09-30 19:27

  As nezinau…Mano geriausias drauga avina.Draugaujam jau 4 metus ir dar nei karto nesam susipyke,nebent tik susigincyja.O siaip tai turiu daug draugu avinu ir su visais puikiai sutariu 😀

  Atsakyti
 • Esu avine, patirties su jauciais turiu daug, nes mano seimoj ju net du,giminej dar keli, artimiausi draugai jauciai 😀 Kai susipykstam, tai pykstames arsiai, bet po to vel geriausi draugai. Draugavau 2 metus su jauciu – buvom tikrai nesuderinami zmones, pastoviai pykomes ir skirtingai ziurejom i gyvenima. Uztat siuo metu jau metus draugauju su kitu jautuku ir esu be galo laiminga, nes per tuos metus susipykom tik karta del sulkemnos, esam geriausi draugai, suprantam vienas kita be zodziu, traukiam vienas kita, o ir versla kartu pamazu kuriam 🙂

  Atsakyti
 • Kartu jau 12 metų, tfu tfu tfu taip ir toliau. Vienas kitą suprantame iš pusės žodžio, vienas pagalvoja, o kitas pasakom garsiai

  Atsakyti
 • As avine jis jautis. Musu santuokai eina 16 metai . Geresniu partneriu mudu tikrai nebutumem rade suprantam vienas kit a is puse zodzio.

  Atsakyti
 • Palikau oziaragi, pasirinkau jauti… Nezinau, kodel mane traukia nesuderinami horoskopo zenklai…

  Atsakyti
 • Dardomas
  2012-06-21 10:38

  Aš esu avinas, mano drauge jautis. Pati pradžia buvo katastrofiška, tačiau dabar viskas lyg ir susitvarkė, atradome ta balansą, kuris dabar mus tik suartina. Iš pradžių buvau uzsispyres kaip tikras avinas, tikriausiai del to mes pykomes… Manau kartais reikia nusileisti ir suprasti…

  Atsakyti
 • as jautis draugas avinas,dieve padek bet nesuprantame vienas kito niekaip…..

  Atsakyti
 • victoria ir davidas becjhamai irgi avinas ir jautis,man tai ideali ju seima 😀

  Atsakyti
 • mielieji skaitau jusu komentarus ir galiu tik tiek pasakyti ,seimoje bet kokiu atveju visuose nesutarimuose bus virsesnis avinas ,as pati jautis gyvenu jau 25m su avinu ,taip neneigsiu visko buvo ,bet patarsiu bijanciu avinu ,svarbiausiai nenusileist vat viena karta kita karta parodykit kad jis nieko vertas ir po viso avino ,nes ar jus nusileisit ar ne avinas kiekviena nuoskauda prisimins visa gyvenima ,beje ir nelabai ka pamirsta jautis

  Atsakyti
 • Nezinau kaip kiti avinai, bet pasiklausius jusu viskas priesingai as rami o vat jautukas tai duodasi 😀 na nezinau gal is jautuku butu patarimu kaip jus supancioti? Ar visdelto raudona suknele gelbsti 😀

  Atsakyti
 • paskaicius komentarus susidaro ispudis kad avinam but su jauciu yra neimanoma misija. Bet zinot pasakysiu Jauciui ar avinui buti vienas su kitu yra didziulis ir sunkus darbas. Dieve, tikrai sunkus reikia vienas kitam labai nusileisti kazkuris privaloi tai padaryti, abu ugningi, uzsispyre, ilgai nieko nepamirsta, nesvarbu kad susitaiket bet tai kas nutiko prisimins simta metu 😀 Avinas privalo nenurodineti Jauciui ka daryti o ko ne, o Jautis privalo globoti Avina rupintis kaip mazu vaiku, valgyti padaryti galva paglostyti :DDDD Bet zinot Avinas ir Jautis yra labai geri draugai. Bent man taip pasiseke. Taigi kantrybes brangieji, nera neimanomu dalyku, net labiausiai nesuderinami is paziuros horoskopai, gali buti idealiausia pora, viskas priklauso nuo jusu paciu 🙂

  Atsakyti
 • Avinukas
  2012-02-08 11:15

  Issiskyrem 😀 neturiu tiek kantrybes.

  Atsakyti
 • Avinukas
  2012-01-19 19:41

  Draugauju su jautuke jau 5men. Buvo labai daug pykciu del kiekvinos smulkmenos. Kaip tik dabar padarem trumpa pertraukele ir neaisku kas is to iseis, nes paskutiniu metu ypac pykstames, del to, kad nesulaukiu is jos demesio ir rupestingumo.

  Atsakyti
 • Jūs vis sakote, kad su avinais sunku sugyventi? tai isivaizduokite mano šeima, kai esame visi 5 avinai… buna visko, bet avinai kaip greit užsiplieskia, tai taip greit ir atlyžta, ir vėliau bendraujame kaip nieko ir nebuve :)jeigu juos perpranti,sunku kartu gyventi tikrai nebuna 🙂

  Atsakyti
 • man 30.gyvenu 7m su moterim jauciu.neisdaviau,ir cia lyg ir neraso-avina reik labai myleti,rupintis kaip mazu vaiku.tada ir sutarimas bus.tiesa tokia,mes avinai greit isizeidziam,supykstam.bet as savo jaucio i nieka nekeisciau.netikiu kad dar gali but kas geresnio.nors pagal kitus hor mano gaidzio metai.o jos katino.pagal juos turetume vienas kitam gerkles perkast…o sakyciau sutariam puikiai

  Atsakyti
 • mano mama avinas tetis jautis.kaip sake viena is jusu istisas badymasis 30 metu kartu pjovesi,pagaliau issiskyre

  Atsakyti
 • na as jautis mano vyras avinas taip tikrai esam nesuderinami bet jau gyvenam 7m buna visko ir barniu ir dziaugsmo bet apsipratomia ir gyvename taip nebesipykstame kaip anksciau o kas del sexo tai nepasakyciau kad jie labai taip istroske .

  Atsakyti
 • neduok dieve gyvenima susieti su avinu…es siena prie savo edžios ir nei is vietos nepakrutinsi….o sexse nepasotinami avinai ne avinai o eržilai….

  Atsakyti
 • Patarimas: jaučiai, nesusidėkit su avinu (ugnies ženklu), kuris dar ir ugnies ranką turi… Tai patys neištykimiausi ženklai. Ir aš tuo netikėjau… bet atsitiko taip, kad pasigailėjau savo įsitikinimų, o dabar skauda…

  Atsakyti
 • Gryna tiesa, savosios kartais niekaip nesuprantu, ir pykstames nes jin verzlesne o ash pastovesnis.

  Atsakyti
 • As Jautis o mano vyras Avinas. Pasakysiu viena – 6 metai santuokos – pastovus badymasis. Tik va matyt per tuos vienas kito badymus susipyne ragai… nei vienas, nei kitas i sona nepabega…

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.