Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Mergelė

mergelė MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

„Apie tuos, kurie turi aštrią akį…”


Stichija: Žemė
Planeta: Merkurijus
Diena: trečiadienis
Devizas: „Aš tikrinu”
Spalva: geltona, mėlyna
Akmuo: nefritas ir karneolis
Valdomas namas: Šeštas
Kryžius pagal savybes: Mutabilus
Atitinkantis Kinų horoskopo ženklas: Gaidys
Priešais esantis ženklasŽuvys

Turinys:
Asmenybė
Charakteris
Vaikystė
Vyras – Mergelė
Darbas
Draugystė
Meilė
Moteris – Mergelė
Darbas
Draugystė
Meilė
Sveikata
Mityba
Poilsis ir kelionės
Suderinamumas

Asmenybė

Mergelės simbolis – varpų glėbelis. Malonioji vasara baigiasi, ir vėl laukia darbai. Reikia atskirti pelus nuo grūdų, nereikalingus dalykus nuo naudingų. Žmogaus gyvenime tai yra laikas, kai reikia surimtėti, prisiimti atsakomybę už save ir kitus. Pirmiausia tai liečia visai kasdieniškus dalykus: reikia išmokti sveikai maitintis, rūpintis savo sveikata, drabužiais, tvarka namuose. Galų gale uždirbti pinigus ir atsistoti ant savo kojų. Šie visi reikalai ir yra suaugusios Mergelės rūpesčių centre.

Apskritai ji – stropus, atsakingas, patikimas darbuotojas, atkreipiantis dėmesį į visas reikalingas gyvenimo smulkmenas, ir žinantis, kur ko prireiks. Aišku, praktinis protas leidžia jai priimti teisingus sprendimus.
Išoriškai Mergelė dažniausiai atrodo rami, pasitikinti savimi, atsargi, viduje dažniausiai vyrauja sąmyšis ir netikrumas. Tai mutabilus ženklas, sugeriantis viską, kas vyksta aplinkui, nemokantis apsisaugoti. Jai visuomet reikia kažkuo rūpintis, visur palaikyti tvarką, už viską prisiimti atsakomybę. Dėl to ji dažnai jaučiasi, jog darbas viršija jėgas. Siekdama palaikyti tvarką, Mergelė dažnai paskęsta smulkmenose ir neretai praranda orientaciją. Gali atsitikti ir taip, kad ji pasimes savame bute.

Taip pat ir jausmų srityje Mergelė drovi ir santūri, aistringa tampa retai, savo ryšius su kitu žmogumi ji suplanuoja, kaip ir visa kita, dėl to atrodo šalta, viską apskaičiuojanti ir pasverianti. Savo išrinktajam ji mėgina būti švelni ir naudinga, savo partneriui, kuris geriausiai išreiškia simpatiją švelnia globa, ji atsilygina tuo pačiu. Dėl savo skrupulingumo erotikoje dažnai jaučiasi suvaržyta, pažeidžiama. Greitai rezignuoja dėl nusivylimų ir pagiežą išlieja kitiems.

Pirmasis dekanas (rugpjūčio 24 – rugsėjo 2 d.). Pagrindinis devizas – budrumas.
Šio periodo Mergelės protas labai aktyvus, tiesiog numatantis ateitį. Ji prisitaiko ir pataiko tiesiog į dešimtuką. Netgi ir žodžius parenka atsižvelgdamos į siekiamą tikslą: praneša, sutapatina, įgelia. Visada ištiesia pagalbos ranką. Ji užjaučia visus, tiksliai supranta kitų problemas. Turi potraukį į istorijos ir filosofijos mokslus. Su ja malonu šnekėtis, nes tai būsimasis mokytojas, turintis žodžio jėgos dovaną.

Antrasis dekanas (rugsėjo 3-13 d.). Pagrindinis devizas – privalumas.
Mergelė išsiskiria savo polinkiu didžiuotis, kritiškai žiūri į viską, kas tik neatitinka jos standartų. Tenka paplušėti, nes ji ekonomiška, sugeba daug ko pasiekti minimaliomis išlaidomis. Jeigu kalba pakrypsta į tai, ką ji mėgsta, – centų neskaičiuoja. Turi malonų charakteri, draugiška ir tos savybės pritraukia daug draugų bei gerbėjų.

Trečiasis dekanas (rugsėjo 13-23 d.). Pagrindinis devizas – išrankumas.
Nepripažįsta jokių pusinių priemonių ir tai stiprina šio periodo Mergelės charakterį, pabrėžia individualumą. Likimas jai lėmė nenuilstamai ieškoti teisybės ir ją pasiekti. Retai kada patiria apgaulę, nes realiai žiūri į gyvenimą. Jos ego ir užtikrintumas paremtas organizaciniais sugebėjimais. Reikalinga tik plati veiksmų arena, nes, apribojus jų potencialias galimybes, gali tapti nelaimingos. Įvairios gyvenimo kliūtys skatina protestuoti, nes nesugeba prie jų prisitaikyti.

Charakteris

Po Mergelės ženklu gimę žmonės labai inteligentiški, pastabūs, pasižymi loginiu bei analitiniu mąstymu. Šie žmonės vertina erudiciją, jų interesų ratas labai platus. Jie net patys sau nustato labai aukštus kriterijus ir visur siekia tobulumo.

Privalumai: tvarkingumas, saikingumas, kruopštumas, darbštumas, taupumas.
Trūkumai: nervingumas, perfekcionizmas, perdėtas tvarkingumas, karjerizmas, taupumas virstantis šykštumu.

Vaikystė

Vaikystėje Mergelės dažnai serga, atrodo silpnos, tačiau augdamos stiprėja ir, susiklosčius palankioms aplinkybėms, gali išlikti puikios sveikatos visą gyvenimą. Vaikai Mergelės anksti pramoksta skaityti, visada susitvarko savo žaisliukus, mielai padeda rūpintis jaunesniais broliukais ir sesutėmis. Šio ženklo vaikučiai retai išsiskiria kūrybingumu bei nemėgsta fantazuoti ar kažką išsigalvoti.

Jau nuo ankstyvos jaunystės Mergelės žino savo tikslus ir deda visas pastangas, kad juos pasiektų. Paauglystėje, ypač šio ženklo berniukams, gali pasireikšti įvairūs kompleksai, tačiau teisingai auklėjant jie giliau neatsiliepia charakteriui. Mažosios Mergelės paklusnios, tačiau negali pakęsti pažeminimų. Jeigu tėvai iš karto pradės su jomis elgtis kaip su asmenybėmis, šio ženklo vaikai gali tapti tikra atrama vyresniesiems. Mergelės yra intelektualios iš prigimties, o dėka gebėjimo susikaupti ir kantrybės, joms lengvai pasiduoda ir sunkiausios mokslų disciplinos.

Vyras – Mergelė

Darbas. Šio ženklo atstovai vyrai yra intelektualūs, išsiskiria blaiviu ir skvarbiu protu. Jiems būdingas malonus elgesys, nuoširdumas bei gebėjimas suprasti kitus. Mergelė – logikos ir aiškumo ženklas.

Vyrai Mergelės praktiškai visada yra svarbiausi šeimos materialinės gerovės užtikrintojai ir laiko tai savo pagrindine pareiga. Darbe jiems labiausiai rūpi, kad jų pastangomis liktų patenkinti vadovai bei kad viskas būtų atlikta teisingai. Mergelės mėgsta darbą, kuris reikalauja sumanumo, loginio mąstymo, atkaklumo. Ėmęsi bet kokios užduoties jie žaibiškai suvokia pačią esmę ir moka išaiškinti ją kitiems. Tačiau su kolegomis ir pavaldiniais šio ženklo atstovai vyrai stengiasi laikytis distancijos. Didžiausios sėkmės Mergelės pasiekia užsiimdamos elektronika, ekonomika, tiksliaisiais mokslais, pedagogika, statistika, medicina, buhalterija, įvairios mokslinės sritys. Bendradarbiai tikrai pamėgs Mergelės stropumą, jos praktinius sugebėjimus. Taip pat šio ženklo atstovų galima aptikti tarp pagarsėjusių juvelyrų, chemikų, farmacininkų, bylų tyrėjų, anatomijos specialistų.

Draugystė. Mergelė gali tapti ir tikru draugu, ir grėsmingu priešininku. Mergelės, tapusios draugais, moka išklausyti ir atjausti. Jos visada stengiasi suvokti problemos esmę ir dažniausiai lengvai atranda išeitį iš susiklosčiusios sudėtingos situacijos. Patys šio ženklo atstovai pagalbos ar patarimo į draugus kreipiasi retai, tačiau jeigu jau taip nutiko, reikia į jų problemas atsižvelgti rimtai ir pasistengti padėti. Dažniausiai Mergelės turi daug draugų, kurie gali kreiptis į jas bet kuriuo metu. Šio ženklo atstovai sugeba išsaugoti draugystę, nepaisant visų gyvenimiškų išmėginimų.

Meilė. Meilėje Mergelės šaltokos ir santūrios, ramios ir delikačios. Aistrai šio ženklo atstovai paprastai atsiduoda tik kartą gyvenime, dažniausiai ankstyvoje jaunystėje. O kadangi visą savo meilę skiria tik vienai moteriai, tai būsimą partnerę renkasi labai kruopščiai. Toks atsargumas meilės ir sekso atžvilgiu yra nulemtas baimės nusivilti. Pernelyg didelis intymumas ir aistringumas Mergelėms nebūdingas. Tačiau nepaisant to, vyras Mergelė gali tapti puikiu sutuoktiniu. Sėkmingiausios yra Mergelių santuokos su Vandenio, Dvynių ir Šaulio ženklų moterimis. Jeigu mokoma nusileisti ir drauge ieškoti kompromisų, sėkminga taip pat gali būti ir santuoka su savo ženklo atstove.

Moteris – Mergelė

Darbas. Šio ženklo atstovės paprastai yra išoriškai ramios ir santūrios, dažnai – patrauklios, tačiau pernelyg kuklios ir ne itin temperamentingos. Darbe Mergelės sąžiningos, atviros ir pareigingos. Joms svarbiausia – rezultatas, o ne atlyginimas už darbą. Moterys Mergelės gali tapti puikiomis sekretorėmis, slaugytojomis ir gydytojomis. Šio ženklo atstovės pragmatiškos ir pedantiškos ligi smulkmeniškumo, tad sėkmingai užsiima mokslais ir neretai, kopdamos karjeros laiptais, aplenkia savo kolegas vyrus.

Draugystė. Dauguma Mergelių pasižymi išlavintu intelektu, todėl joms sunku bendrauti su mažiau išsilavinusiais žmonėmis. Draugystėje Mergelės žavios ir patikimos, tačiau gali būti pernelyg kritiškos bei pedantiškos. Tarpusavio santykiuose joms neretai pritrūksta lengvumo, todėl Mergelės greitai praranda drauges, bet pačios draugaudamos niekada nesileidžia į avantiūras ar, tuo labiau išdavystę.

Meilė. Visos Mergelės ištikimos vieninteliam partneriui, todėl geresnių žmonų už jas tiesiog nebūna. Tačiau šio ženklo moterys ganėtinai įžeidžios. Taip yra dėl to, kad Mergelės paprastai kamuojasi dėl daugelio kompleksų vienu metu. Buities reikaluose jos yra tvarkos fanatikės, todėl daugybę laiko praleidžia nuolat tvarkydamos namus. Vyrams, pasirinkusiems į žmonas pragmatiškąsias Mergeles, reiktų ir patiems pasistengti būti punktualiems ir tvarkingiems. Tuomet jie tikrai gali tikėtis savo sutuoktinės atsidavimo ir palaikymo.

Patarimai vyrams: Mergelės labai ekonomiškos, mėgsta švarą ir tvarką. Viena iš jų silpnybių – kulinariniai sugebėjimai. Nepamirškite pagirti naujo jos recepto.

Sveikata

Merkurijaus įtaka skatina šio ženklo atstovams tokių negalavimų, kaip mažakraujystė, kraujotakos sutrikimai galūnėse, skausmingos išaugos ant kojų, padidėjęs organizmo jautrumas šalčiui ir drėgmei. Pedantiškosios Mergelės iš prigimties yra sveikos, tačiau neretai sunegaluoja dėl darbe patiriamų perkrovų, nes yra linkusios aukoti jam visas savo jėgas. Būtent Mergelės dažnai turimos galvoje, kai apie kokį nors žmogų sakoma, kad jis tiesiog „dega” darbu, nežino poilsio laiko. Be to, šio ženklo atstovų charakteris pasižymi polinkiu į pesimizmą, o tai skatina depresijas ir nervinius sutrikimus. Tačiau štai savo mityba bei kūno grožiu Mergelės, ypač moterys, paprastai pačios moka pasirūpinti jau nuo pat ankstyvosios jaunystės. Vaikystėje Mergelės neretai kenčia nuo ausų ligų, augant šis polinkis praeina.

Jautriausios sveikatos požiūriu vietos Mergelėms yra skrandis, žarnynas ir blužnis. Todėl šio ženklo atstovams ir būtina sekti savo maitinimąsi, ypatingą dėmesį kreipiant, kad jame nepritrūktų reikalingų vitaminų. Ir pageidautina vartoti ne gatavus vitamininius preparatus, o subalansuoti savo racioną taip, kad visų reikalingų vitaminų bei maistingųjų medžiagų pakaktų vartojamuose produktuose.

Neretai Mergelės kenčia nuo kojų ir galvos skausmų, ypač sąnarinių ligų. Todėl sąnarių judrumo palaikymui reiktų kasdien rytais bent po 10 minučių paskirti mankštai.

Mergelės retai kada serga gripu, tačiau jeigu jau suserga, tai sunkiai. Iki galo neišgydytos peršalimo ligos gali sukelti įvairias komplikacijas, pavyzdžiui plaučiuose. Brandžiame amžiuje Mergelėms gresia poliartritas, reumatiniai kaklo, juosmens, kelio, peties sąnarių skausmai. Tokiais atvejais sunkių ligų išsivystymo galima išvengti, nuolat rūpinantis savo sveikata. Mergelių organizmas yra pajėgus ilgą laiką atlaikyti nemažą įtampą. Tačiau jeigu jis vis dėlto yra priveikiamas ligos, tai ši gali tapti užsitęsusio pobūdžio.

Kai kuriems šio ženklo atstovams, ypač vyrams, būdingas įgimtas polinkis į lipomų – nepiktybinių riebalinio audinio navikų ir karpų susidarymą. Ypač tokie augliai kamuoja vidutinio amžiaus Mergeles. Daugelio Mergelių yra silpnos dantenos. Todėl joms gresia parodontozė, kurią būtina pradėti gydyti nuo pačios ankstyvosios vystymosi stadijos.

Į oro permainas Mergelės dažniausiai reaguoja normaliai, tačiau yra jautrios tarpplanetinio magnetinio lauko poveikiui. Mergelių jautrumas meteorologinių sąlygų įtakai paprastai padidėja kas tris mėnesius. Liaudies medicina pataria tokiomis dienomis sumažinti fizines apkrovas organizmui, maistui daugiau vartoti šviežių vaisių ir daržovių, gerti petražolių ir debesylo nuovirus, atsipalaidavimui pasinaudoti voniomis su pušų ekstraktu.

Mityba

Rekomenduojami produktai (jie pateikiami eilės tvarka pagal tinkamumą):
Prieskoniai – imbieras, obuolių actas.
Vaisiai – slyvos, persikai, vynuogės, persimonai, abrikosai, mandarinai, granatai, citrinos, arbūzai.
Daržovės – bulvės, agurkai, svogūnų laiškai, ropiniai svogūnai, česnakai, špinatai, baltagūžiai kopūstai, ridikai, rūgštynės, moliūgai, petražolės, aguročiai, baklažanai, salierai, ropės, žalieji žirneliai.
Ankštinės daržovės – pupelės.
Riešutai – žemės riešutai, sezamo sėklos.
Grybai – šampinjonai, pievagrybiai.
Kruopos – kukurūzų, ryžių.
Bitininkystės produktai – spygliuočių medus, grikių ir mėtų medus.
Riebalai – avienos ir jautienos lajus.
Aliejus – kukurūzų, sezamo.
Mėsa – elniena, triušiena.
Paukštiena – vištiena.
Žuvys – karpis, sterkas.
Pieno produktai – kefyras, grietinė, pienas, grietinėlė, varškė, rūgpienis, baltas varškės sūris.
Gėrimai – juodoji ir žalioji arbata.
Perdirbti produktai – druska.

Poilsis ir kelionės

Blogos nuotaikos apimta Mergelė tampa tikra bambekle. Žinodamas šį savo bruožą, žmogus gali reguliuoti savo elgseną – užuot gadinus nuotaiką sau ir aplinkiniams, geriau pabūti vienumoje. Susinervinusi Mergelė galėtų susitvarkyti butą, išsiskalbti rūbus, nuveikti kitus buities darbus. Jeigu nėra jokio darbo, galima kibti į kryžiažodį. Mergelę vienodai puikiai nuteiks kiekvienas pasiektas darbo rezultatas; tačiau jei ji sėdės be veiklos, bloga nuotaika tik užsitęs.

Mergelė gali remtis ajurveda. Norint įvertinti savo sveikatos būklę, reikia gerai žinoti įvairių maisto medžiagų savybes, klimato ir aplinkos poveikį organizmui. Mergelei svarbu ne tik mankštintis, bet ir taisyklingai maitintis. Patartina domėtis sveikos mitybos pagrindais, vegetarizmu.

Apdovanoti racionaliu ir analitiniu mąstymu, pedantiškumu, praktiškumu ir dideliu atsakomybės jausmu, šio ženklo žmonės paprastai tik kitų raginami išvyksta pailsėti. Nuolatinis žinių troškimas trumpų atostogų metu tampa jų pačių priešu. Tokios atostogos neduoda naudos, nes Mergelės gana sunkiai atsipalaiduoja nuo rūpesčių ir paliktų darbų. Jiems sunkiai suvokiama, kaip galima nieko neveikti. Didžiausia šių žmonių – atostogos namuose. Taip pat Mergelėms patinka darbo ir poilsio derinys (optimalus variantas – atostogos kaime). Mergeles lengva suvilioti poilsiu sanatorijoje, nes savo sveikatai šie žmonės skiria ypatingą dėmesį.

Apskritai, Mergelėms reikėtų dažniau išvykti į ilgesnes ir tolimas keliones – tik tai padės iš tiesų gerai pailsėti, atsigauti po patirto streso ar nuovargio, o svarbiausia – atsigauti emociškai. Šių žmonių organizmas labai jautriai reaguoja į mitybos pasikeitimus; be to, jiems labai svarbi higiena. Į tai būtina atsižvelgti renkantis transporto rūšį, numatant galimus nepatogumus ir keliavimo trukmę.

Atostogaudama Mergelė turėtų gerai jaustis visose derlingose apylinkėse, kur išvystytas žemės ūkis. Dažniausiai jai patinka vidutinis, ne per karštas klimatas. Nukeliauti vertėtų į Austriją, Šveicariją, JAV arba į Vakarų Indijos salynus.

Suderinamumas

Mergelė ir Avinas
Mergelė ir Jautis
Mergelė ir Dvyniai
Mergelė ir Vėžys
Mergelė ir Liūtas
Mergelė ir Mergelė
Mergelė ir Svarstyklės
Mergelė ir Skorpionas
Mergelė ir Šaulys
Mergelė ir Ožiaragis
Mergelė ir Vandenis
Mergelė ir Žuvys

275 komentarai. Komentuoti>

 • As mergele jau 60 metu 😉 Nereik tiketi tokiom nesamonem. Esu pakankamai emocinga, susirasti antra puse buvo pats lengviausias dalykas pasaulyje, lengvai demaskuoju gudrumelius, visai nesu pedante, bet tvarkinga. Esu maistinga ir visai nepaklusni durniams. Tik protingas lyderis gali sulaukti mano palankumo. Kritikos yra, tikrai maziau, negu pas kitus. Kas link istikimybes…. jei nusiviliu, tada sudie !

  Atsakyti
 • Nesamone, kad pernelyg didelis intymumas ir aistringumas Mergelėms nebūdingas. Nesamone. Šis vyrukas buvo labai didelis melagis, savo merginą išdavinėjo, melavo visom iš eilės savo amžių..Negaliu nieko gero pasakyti

  Atsakyti
 • Požiūrio reikalas. 😛

  Atsakyti
 • Viskas, nuo A iki Ž, parašyta taip tiksliai ir taip tinka man. Net neįtikėtina. Lygiai tokia, kaip aprašyta buvau vaikystėje, esu darbe, draugystėje ir net meilėje. Mano vyras „liūtas”. Su juo gyventi nėra lengva. Aš pajuokaudama dažnai sakau, kad, jei pasaulyje gyventų vien tik „mergelės”, gyventi būtų tiesiog „idealu” – aplink būtų ideali tvarka, žmonės būtų intilegentiški, draugiški, visi darbai būtų atliekami stropiai ir gerai ir t.t… Iš tikro, džiaugiuosi, kad esu „mergelė”…

  Atsakyti
 • Aš mergelė ir apie mane viskas teisinga šitame tekste. Labai nustebau ;0 😀

  Atsakyti
 • O apie mane viskas kaip ant delno. Visiška tiesa 🙂

  Atsakyti
 • Na…man mazai kas atitinka…;) Esu drasi, maistaujanti, issiskiriu is minios, originali, pakvaisus, aistringa, megstu vilioti, daug tusinu, sunkiai tvarkausi, nekenciu dirbt, be proto megstu keliauti unikaliais budais, megstu dvasinius samone pleciancius uzsiemimus, sapnavima… na, nebent gal atitinka, kad kartais jei kas nesvankiai pajuokauja, tai nuraustu… 😀 tai vat va tokiu mergeliu buna 😉

  Atsakyti
 • As maisytas, liutas su mergele. Nezinau, ar tai gerai.

  Atsakyti
 • Mantvydas
  2015-01-02 14:12

  Del meiles priestarauju man labai patinka buciuotis su antraja puse manau kad kiekvienas turintis mergeles zenkla pats numano kada buciotis ir kaip buciotis 😉

  Atsakyti
 • O aš kartais susimastau kodėl niekaip negaliu baigti remonto bute, atrodo vis galima padaryti geriau ir geriau, ir tas tobulumo siekimas mane jau labai užknisa, nes galimybes ribotos, galiausai galimybes padaro savo, reikia ieškoti kompromiso. Turiu ir savo versliuką šiokį tokį, ir tas tobulumas iš karto atsiperka 🙂 nes žmonės patenkinti kokybe 🙂 bet užima laiko, ko negaliu skirti savo anrtąjai pusei, draugauju su skorpionės ženklo atstove, ir dabar santykiai pašlyję. Atrodo čia viskas teisingai apie mergeles parašyta 🙂

  Atsakyti
 • desimt procentu tiesos

  Atsakyti
 • Nesąmonė. Bendroj informacijoj parašyta, kad mergelėms į žmonas tinka šaulės, o jau kur suderinamumą rašo, tai jau nebetinka.

  Atsakyti
 • gyvenu su draugu ,,Mergele,,. pradzioj,visai nieko buvo,net aistra didziausia is didziausiu buvo…. kaip ir visom tik ka iskeptoms poroms. kas link sekso, jau is pradziu buvo kosmaras… dabar daznai pagalvoju, ka isvis veikiu su siuo zmogum….lovoj visiskas impotentas, netvarkingas, amzinai viskuo nepatenkintas, ,,ale,, nusidirbes,, , pervarges.visko ne nenupasakosi.nemanau, kad zodiakas ka nors lemia..greiciau zmogaus prigimtis, budas. galbut , zodiakas tik paprasciausia statistika, stebint kokiam psichologui studentui:)…visi zenklai sugyvenami, jei tarpusavyje vyrauja meile ir pagarba vienas kitam…pats zenklas nieko nelemia.tokia mano nuomuone..

  Atsakyti
 • Viskas atitiko tiesa del sporto ir mitybos ziuret pradejau sulaukus 30 net nustebau kiek gali but tiesos tiesa vandeniu pakest negaliu visi kuriuos sutinku vandenius vyrus ar moteris mane labai iskaudina tad suzinojus jog vandenis dabar net nepradedu bendraut 🙂

  Atsakyti
 • Jėzau Kristau, perskaičiau ir negaliu patikėti. Viskas kaip iš akies lupta apie mane(esu gimęs rugsėjo 1). Apie ligas, potraukius, problemas, darbus, tvarkos palaikymą nors ir nemėgstu tvarkytis it t.t. Kas svarbiausia, tai liečia ir visas mano pažystamas mergeles, nepriklausomai nuo lyties. Įdomu, įdomu. Tai dar kartą įrodo, jog stereotipai neatsiranda iš niekur.

  Atsakyti
 • Tačiau šio ženklo moterys ganėtinai įžeidžios. Taip yra dėl to, kad Mergelės paprastai kamuojasi dėl daugelio kompleksų vienu metu.
  Tiesiai i desimtuka : ]

  Atsakyti
 • Tiesiai i 10.

  Atsakyti
 • Aš – mergelė, tikrai, daug kas atitinka jūsų aprašyme, kas dėl suderinamumo, tai su partneriu dvyniu, labai sunkiai sugyvenu, nors jau kartu 30 metų, bet tai tik mano kantrybės dėka.nuolat norėjau skirtis, bet taip ir lieka iki kito karto.

  Atsakyti
 • zmogus zmogui nelygus. siaip viskas tiesa 🙂

  Atsakyti
 • Nz ka cia kliedat bet apie mergeles cia tiesa raso na bent jau apie mane tj 100% tiesa wyskas tiesa ir liecia tj mano draugus nes tokiu mergeliu pilna aplink mane na o jej jums nuobodu su mergele tj ten tik tipine mergele nes wisos mergeles wakareliu renginiu organizatoriai ju wisur pilna.

  Atsakyti
 • o tai kad as pedantiska tvarkinguole tai nepasakyciau o del spalvu man nepatinkancios ir yra geltona ir melyna 😀 seip pasakyciau kad 89% tiesa . gimiau rugsejo 3 diena.o del gerimu tai labiausiai juodoji arbata o i vistiena ir triusiena tai kaip pirstu i aki pataikyta tik vistiena ir triusiena valgau jokios kitos mesos o del elnienos ne

  Atsakyti
 • viskas atitinka ir tai kad megstu tvarka bei svara:)

  Atsakyti
 • apie mane tai cia nera tiesos viskas priesingai

  Atsakyti
 • Daug tiesos, beje pats esu mergele ir esu visiskas pedantas.

  Atsakyti
 • Viktorija
  2013-01-08 16:17

  Sveiki. Esu mergele. Tuo didziuojuosi, nes mergeles yra labai idomios, intelektualios, grazios, patrauklios, jautrios, empatiskos, draugiskos, linksmos – idealios moterys :))))) Tik va as asmeniskai esu labai isranki, todel sunku issirinkti antra puse, nors gerbeju turiu begale:) Labai daug kam esu pasakiusi sia fraze „galim buti tik draugais”, nes vis man kazkas netinka…Del sio dalyko ir pati kenciu, nors is kitos puses pagalvojus gal tiesiog nesutikau dar to savo vienintelio? Na, o is praktikos galiu pasakyti, kad mergele moteris ir vyras zuvys – kazkoks nesusipratimas, nei traukos, nei isvis jokio rysio nerasta 🙂 Dar mergele ir dvynys netinka, mergele ir svarstykles netinka taip pat, na o mergele ir vandenis – didele trauka (ir fizine ir intelektualine, zodziu visapusiska), ir manau tai tikrai gera sajunga:) idomu kaip su mergele, nes pati praktikoje neturejau mergeles: )

  Atsakyti
 • Man mergele patinka nes ,jinau sawe labai priziuri turi gera figura,charakteri tai vat cia visiskai tikra tiesa !!!!!

  Atsakyti
 • Mergele tikrai labai tinka mergelei. labai daug tiesos cia rasoma. vat tau ir netikek horoskopais…pati esu mergele ir dziaugiuosi, kad turiu analitini mastyma. tikrai ne su betkuo bendrauju ir ne su betkuo sieju santykius. reikli, kritiska, su tvirtu stuburu, neabejojanti savo isitikinimais, jautri, idomi asmenybe

  Atsakyti
 • Simute Mergele
  2012-11-27 23:22

  oooi nee, mergeles tikrai ne pedantes, ir viskas rasoma taip kaip istikruju yra, tiesa 🙂

  Atsakyti
 • Aidas Dvyniai
  2012-11-21 19:40

  Mano mergina yra mergele ir mes jau bendraujam labai ilgai…

  Atsakyti
 • Man patiko, atitinka viskas.:)

  Atsakyti
 • Nelabai man sis zenklas.Daznai meluoja net kai nera jokios priezasties,slapukes,o skupumas,net kitam zmogui nepatogu pasidaro,bet tik ne mergelei:D Kol busi parankus-draugyste klestes.Netgi sveikinasi su zmonem pagal tai koki jie statusa turi,kiek naudos nusimato.Kiekviena mergeles problema-pasaulio pabaiga,o jos draugo didziausia nelaime-smulkmena.Jeigu dar kazkas tuo momentu pasiulys pramoga,tai nusiciurkst jai ant draugo nelaimes,kad moka uzjaust jos,yra zuikiu pasakos.Saltai viska apskaiciuojantys zmones,savo tiksla pasieks butinai,joms tai nesunku,jeigu nesupratot kodel,skaitykit is naujo.

  Atsakyti
 • dziaugiosi kad esu mergele:Dp

  Atsakyti
 • gerai kad aš esu mergelė :)nes mergelės geros kaip aš:):):)

  Atsakyti
 • Irmantas
  2012-04-10 18:41

  Na as pilnai sutinku kad kas parasyta apie mergele viskas atitinka as tai gimiau 27d ir manau kad mums mergelems tinka liutai nors ,na nors esu kariskis ,bet top top mergeles harakterio esu:D

  Atsakyti
 • marijadri123
  2012-04-09 11:04

  mergelei su mergele buti santuokuoje tikras pragaras bent jau man

  Atsakyti
 • zilvinnas
  2012-03-04 13:34

  Nors netikiu tokiai dalykas , bet tenka pripazinti , kad sis horoskopas pradziugino. Kai kurie zodiziai liepe susimastyti buti tokiam koksai esu

  Atsakyti
 • Viktorija
  2012-02-20 23:08

  O aš abejonėse esu. Gimiau rugsėjo 23d. pagal rytų horoskopą esu mergelė pagal vakarų svarstyklės ir nežinau kuriuo ženklu vadovautis 🙁 o abiejų skaityti nesinori…

  Atsakyti
 • Mergelės mėgsta kritikuoti, bet yra draugiškos, tolerantiškos ir nekonfliktiškos diplomatės. Turi gerą humoro jausmą, yra linksmos, talentingos, simpatiškos, inteligentiškos, mėgsta puoštis, gražiai atrodyti, daug dėmesio skiria sau. Bet tuo pačiu yra ir nenuspėjamos, nes nežinai, kas joms šaus į galvą.

  Atsakyti
 • as taip pat mergele(rugsejo 1d.)yra tiesos ir nemazai,bet daug kas neatitinka,bent jau man.gyvenu su dvyniu jau 6 metus,jei pasipykstam,tai,tik del smulkmenu,bet taip dar ydomiau(kad esam labai skirtingi),o del darbo,dydelese firmose,ir juolab,kas liecia finansus-nesutinku,esu veiklos zmogus,bet ne finansinei srityje,o mene.ir del sexualinio gyenimo,tai,kas cia parasyta,man netinka.aisu kievienam indiidualiai.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.