Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Trečiadienis

Trečiadienis – labiausiai sandoriams sudaryti tinkama savaitės diena. Trečiadienį rekomenduojama pradėti ir baigti komercinius projektus, planuoti verslo keliones. Be to, trečiadienį negalima konfliktuoti, įsižeisti – ši diena labiau tinka naujoms pažintims užmegzti, taikos sandoriams sudaryti. Manoma, kad jei su žmogumi susipažinote trečiadienį, galima neabejoti – jis taps vienu iš pačių artimiausių draugų.
PlanetaMerkurijus.
Skaičius – 5.
Metalas – gyvsidabris.
Zodiako ženklaiMergelė ir Žuvys.
Spalvageltona.

Europoje trečiadienis buvo laikomas nelaimingas (trečiadienį Judas išdavė Kristų) ir netgi „raganiškoji diena“. Tikėta, kad trečiadienį nieko negalima pradėti – raganos supainios viską. Rusijoje ta diena buvo susieta su audimo dievybe, kuri padėdavo audimo darbams, tačiau draudė tai daryti savo gimimo dieną.

Persai trečiadienį vadino „raudonos raidės diena“ – jie tikėjo, kad tą dieną buvo sukurtas Mėnulis.

Žmonės, gimę trečiadienį, paprastai labai energingi ir smalsūs. Su jais lengva rasti bendrą kalbą. Jie komunikabilūs, informuoti apie viską, kas vyksta pasaulyje, ir moka įdomiai, suprantamai reikšti savo mintis. Pagrindiniai jų bruožai – vikrumas, lankstumas, pataikūniškumas, kartais netgi suktumas. Kaip tik todėl trečiadienį gimę žmonės dažnai tampa puikiais verslininkais, aptarnavimo sferos darbuotojais, žiniasklaidos atstovais.

Trečiadienį gimė: Bredas Pitas, Antonijus Banderas, Džesika Lanž, Izabelė Roselini, Salvadoras Dali, Džonas Lenonas, Merilin Monro, Sadamas Huseinas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.