Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Avinas ir Mergelė

Jie vienas kito visiškai nesupranta – baiminga Mergelė ir nutrūktgalviškas Avinas. Galbūt Aviną ir suvilios idėja, kaip užkariauti trapią ir neprieinamą Mergelę. Bet kai jis tik pamatys, kad jo įtakoje Mergelė nesikeičia, greitai dings bet koks susidomėjimas. O Mergelei gyvenimas su Avinu atrodys per daug rizikingas. Avino drąsa gali kurį laiką intriguoti drovią, kartais net susikausčiusią Mergelę. Kita vertus, ženklai labai skirtingi, tad santykių palaikymas pareikalaus daug kantrybės. Avino poreikiai ir bendravimas labai akivaizdūs ir impulsyvūs, tuo tarpu Mergelei reikia laiko apmąstyti, ko ji iš tiesų nori. Tiek Avinas, tiek Mergelė mėgsta valdyti situaciją – Avinas yra natūralus lyderis, o mąsli Mergelė labai kritiška ir visada siekia įrodyti savo tiesą. Jeigu abu partneriai sugebės įsiklausyti į vienas kito norus, tai sėkminga santuoka įmanoma.

. Komentuoti>

 • Tai absoliuti tiesa-turi dirbt abi pusės..Aš-Mergelė, draugas-Avinas..Santykių pradžia buvo tragiška-norėjosi bėgt…Bet mane sustabdė jo supratimas, rūpestis..
  Kad suprastumėm viens kitą-reikėjo vos ne dviejų metų…Auksiniai žodžiai-jausmai daro stebūklus..

  Atsakyti
 • aš mergelė , draugas avinas, čia paskaičius žiauru atrodo ,bet va mes 4 metai draugaujam ir dar net susipykę normaliai nebuvom… man atrodo, kai myli, bandai prisitaikyt prie žmogaus , išmoksti nekelti dramų iš šūdniekių ir išsipasakoti ,jei kažkas santykiuose nepatinka.Taip kad mažiau verskit kaltę ant horoskopų , o į savo elgesį atkreipkit dėmesį, jei yra noro viskas įmanoma 🙂

  Atsakyti
 • Esu vyras Mergele, turejau drauge po avino zenklu ir galiu pasakyti, kad su jokia kita mergina nebuvo taip lengva bendrauti, vienas kita supratom is puse zodzio, abu labai panasus, megome tuos pacius dalykus, taciau ji su seima issikrauste i uzsieni, o as likau Lietuvoje

  Atsakyti
 • As esu mergina avinas, Mano draugas mergele. Esame metus kartu.
  Charakteriai gal ir skirtingi, bet tai tik pliusas, nes papildome vienas kita.
  Visa esme yra didele pagarba vienas kitam. Jokie horoskopai proto nepriduoda, jei nera tarpusavio supratimo. Buna pasigincyjam labai retai, bet tai tik I nauda, daug ka galima issikalbeti. Buna patylim jei to reikia. As astresnio budo, bet jis su savo ramiu mastymu situacija savaime susvelnina. Labai moka prieiti. Sakyciau labai geras derinys ir be galo tuo dziaugiuos.
  Bus nuostabus tevas, jau dabar matau. Salia saves neisivaizduoju kito zmogus. Praeiti santykiai buvo su avinu ir liutu. Abu baigesi.
  Sekmes avino- mergeles deriniui :)!!!

  Atsakyti
 • na kai noriu kabyt panele kur jios zadyjekas mergele o mano avinas bet as nelabai suprantu ji toke usikodavusi panele,o kas gali man padet?

  Atsakyti
 • Pritariu 52 komentatoriaus minčiai”Mano asmenine nuomone, santuoka tarp avino moters ir mergelės vyro reikalauja nuolatiniu pastangų iš abiejų pusių, kad išlaikyti santykius.” O jei atvirai, tai bendravimas tarp moters avino ir vyro mergelės- košmaras… Ištempėm su vyru vos 8 metus. Ir išsiskyrėm… Gaila prarastų metų… Patariu neekperimentuoti, nes aš dar bandžiau su vienu mergele … Ir vėl – košmaras…Išsiskyrėm po metų… Tas mergelių apmąstymas…Jos vis mąsto ir mąsto…Jos nežino ko nori…O gyventi juk reikia čia ir dabar…

  Atsakyti
 • Esu, jei galima sakyti, „tipinė” mergelė (nors mergelėms nėra malonu girdėti, kad jos „tipinės”), žmona aviniukas. Su ryškiais avino bruožais. Pragyvenom jau daugiau nei 10 metelių. Pradžioje nesutapimus visiškai užgoždavo jausmai, meilė, aistra. Vėliau, kad išsaugot santykius, teko labai daug „dirbti” su savo supratingumu, kantrybe, aiškintis tarpusavy kodėl nesuprantam viens kito, iš kur nesutarimai, slopint viduje kažką, kas šaukė viską mest ir išeit. Nebuvo lengva su manim ir mano aviniukui, ir jai teko laaabai daug pastangų įdėt. Nežinau, ar čia horoskopų patvirtinimas, ar tiesiog taip būna gyvenime… Kartais atrodo, kad turėtų būti kitaip – žmonės turi gyventi ne pagal susitarimą, nuolatinę savęs kontrolę, o būti savimi, būti priimami antros pusės tokiais kokiais yra. Mano asmenine nuomone, santuoka tarp avino moters ir mergelės vyro reikalauja nuolatiniu pastangų iš abiejų pusių, kad išlaikyti santykius.

  Atsakyti
 • Horoskopas teisingas,nori gyventi ir deriniesi vienas prie kito,mes jau 30 metu kartu,lengviausiai pasakyti ,kad atitikimo nera,vadinasi nenorite buti kartu.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.