Horoskopai.lt

Pažink save geriau…

Merkurijus

merkurijusMERKURIJUS – protas, logika, informacija, dokumentai, ryšiai. Palankūs Merkurijaus aspektai skatina mąstymą, nuovokumą ir judrumą, padeda įsisavinti naują informaciją, bendrauti, rašyti ir tvarkyti dokumentus, globoja išsirengusius į netolimas keliones. Nepalankūs Merkurijaus aspektai su kitomis planetomis skatina išsiblaškymą, melą ir vagystes, sunkina bendravimą ir keliones, mažina supratingumą.

Merkurijaus ženklas kryžius yra materialaus pasaulio simbolis, o jam vadovauja aukščiau esantis dvasinis pasaulis. Ant apskritimo guli pusapskritimis, atviras viršuje. Taigi Merkurijus stovi ant realaus pagrindo bei yra priklausomas aukštesniems pasauliams.

Merkurijus valdo kalbą, iškalbingumą, techniką, matematiką, keliautojus, mokslininkus, prekybininkus, burtininkus.

Merkurijus valdo žmogaus centrinę nervų sistemą, smegenis ir jutimo organus.

Merkurijus valdo du astrologinius ženklus Dvynius ir Mergelę, taip pat valdo trečiąjį ir šeštąjį astrologinius būstus

Merkurijus apibūdina mūsų protą ir tai, kaip mes mąstome. Intelektas, žinios, informacija, kalbos, rašymas ir įvairių formų komunikacija yra įtakojama Merkurijaus.

Merkurijus apskrieja per visą Zodiaką maždaug per 88 dienas, viename zodiako ženkle išbūna 7.5 paros. Todėl šios planetos globojami zodiako ženklo atstovai, paprastai yra judrūs, mėgsta keliones bei prekybą, t.y. bendravimą su žmonėmis.

2 komentarai. Komentuoti>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Fill out this field
Fill out this field
Įveskite tinkamą el. pašto adresą.